Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

21 lis 2008, 22:56

julie_377, przegapiłam Natha urodzinki
spóżnione, ale szczerze zyczenia dla małego urwiska wszystkiego najlepszego :ico_tort:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

21 lis 2008, 23:02

a ja wpadam pogratulowac Ci lulu nagrody w konkursie tt :ico_brawa_01:
tez bralam w nim udzial, ale ja nie mam szczescia do nagrod... predzej cos zgubie jak zyskam :ico_oczko:
a co u Was kobietki??? cichutko na watku... jak Wasze dzieciaczki?zdrowe?

[ Dodano: 2008-11-21, 22:03 ]
Natus, sto lat urwisku :ico_tort:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

21 lis 2008, 23:17

Monika dzięki, już nawet telefonik dostałam
ja też nie wierzyłam ze wygram, bo nigdy nic nie wygrywałam
ale widac sie poszcześciło. no i pare dni temu do mnie zadzwoniono ze wygrałam zestaw kosmetyków soraya, bo wysłałam sms-a z jakies gazety, nawet nie pamiętam dokładnie z jakiej, chyba mam dziecko

mój urwisek jeszcze nie spi :ico_olaboga:
mi podbrzusze okropnie boli, jeszcze mam prasowania góra

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

21 lis 2008, 23:21

:ico_brawa_01: to sie nazywa szczescie :ico_brawa_01:
a my w zeszla srode stracilismy psa :ico_placzek: uciekl nam z podworka i potracil go samochod...nas wtedy w domu nie bylo, dlatego psa zabrala policja miejska i odwieziono go do schroniska...tam zmarl :ico_placzek:
ciezki to dla nas jest okres, bo zzylismy sie z siersciuchem... a Wiktorek wciaz pyta kiedy Pele wroci (tlumaczymy mu ze szuka sobie zony) :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

21 lis 2008, 23:40

MONIKA, o jejku, tak mi przykro
takiego mieliscie słodkiego pieska, :(

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

21 lis 2008, 23:47

lulu81 pisze:MONIKA, o jejku, tak mi przykro
takiego mieliscie słodkiego pieska, :(

no niestety... :ico_placzek:
byl slodki i pocieszny, ale w ciagu trzech tygodni zmienil sie nie do poznania... kilkakrotnie mi uciekal z podworka(obcy ludzie go przynosili do domu), robil straszne szkody na podworku a w domu zaczal zlosliwie sikac i kupy robic :ico_zly: ...nie wiem co mu sie stalo, bo wczesniej tak sie nie zachowywal :ico_noniewiem: ach...lepiej nie myslec i zapomniec jak najszybciej... :ico_noniewiem:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

22 lis 2008, 15:21

dziki za zyczenia :ico_haha_01:
nastepna wyprawiam dopiero 18 :ico_oczko: :ico_haha_01:
gratulacje lulu :ico_brawa_01: ja to raczej z tym szczesciem to amm jak monika- predzej zgubie niz zyskam :ico_noniewiem:
a u nas zima na calego ulepilismy balwana dzisiaj maly przegrabil mi caly ogrodek padl i spi :)
byleby sie nie pochorowal teraz bo przedszkole i wogole swieta :ico_szoking:
a wogole we wtorek maly mi strasznie wymiotowal caly dzien ale tylko to- co sie napil zwracal nie mial goraczki ani nic wiec czekalam cala noc ale rano jak reka odjal i wszytsko jet ok... tak sie zastanawial czy to mogl byc jakis wirus czy moze w jedzeniu z przedszkola cos mu zaszkodzilo :ico_olaboga: jadl tam pomarancze i tak sobie mysle c zy mu sie skorka tam nie przykleila czasem...no ale teraz juz jest ok do przedszkola w poniedzialek na caly dzien :ico_olaboga: mam nadzieje ze natek bedzie sie dobrze bawil..
a ja i tak musze zucic ta prace bo mnie denerwuje nie mam nic innego bo ciezko teraz o cokolwiek ..moze po nowym roku ale przynajmniej nie bede sie stresowac w swieta :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-11-22, 14:24 ]
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

11 gru 2008, 00:17

Hej kobitki :D Puk puk jest tu kto??? i ja sie zjawiam po dlugim czasie przerwy :D Widze ze wszystkie kobitki pisaly ostatnio o zmianach i pracy. Hihihih u mnie tez same zmiany i praca. A. od 8 tygodni juz w domciu siedzial zeby pomoc w remociku a ja za to musialam pyrkac nadgodziny :-D I sie udalo wywalczyc awansik, zostanie mi powierzony moj wlasny supermarkecik :ico_brawa_01: za to starania o groszka stanely, znaczy nie stanely bo pigulek nie biore :-D wiec nigdy niewiadomo za to stosujemy najlepsza metode ze wszystkich - wstrzemiezliwosc :-D Dziala jak nic :-D a wszystko przez brak energi, A. pada ze wzgledu na remont a ja padam ze wzgledu pracy od 8 do 20 :ico_spanko: 4 i pol dnia w tygodniu. Julcia zaczela wolac na A. MAMA hihihihi ciagle ja odbiera i zawozi do opiekunki, jesc jej daje, pieluchy zmienia, kladzie spac to Julcia wpadla na pomysl ze ta osoba co spedza z nia najwiecej czasu i jest w domciu musi sie nazywac MAMA hihihihi a raczej nie *HIHIHI* bo mi troche smutno z tego powodu. No ale wszystko wroci niedlugo do normy :-D Mam nadzieje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 gru 2008, 10:58

hejka laseczki

ja tez rzadziutko zagladalam ostatnio bo jakos weny nie bylo, czasu i w ogole jaka skiepska mam koncowke roku...z niczym so ladu i skladu dojsc nie oge

za wszystkie pozytywne planowane zmiany trzymam kciuki :ico_brawa_01:
za wszystkie zmiany bije brawo- oby tak dalej!

Lulu kochanie bardzo mi prykro :ico_placzek: :ico_placzek:

Moniczko szkoda Pele-ech te zwierzaczki :ico_olaboga: :ico_placzek:

obiecuje zagladac czesciej jesli i wy bedziecie :-D :-D

ja gdyw okolicahc kwietnia,maja dostane odpowiedz co do przedszkola Oskara zaczynam szukac pracy,oczywiscie jesli czort sie dostanie, a mysle ze tak :ico_oczko:
popracuje z rok..zaczniemy myslec o wzieciu kredytu i otworzeniu nowego biznesiku... malej garmzerki :ico_haha_01: sie zobaczy jeszcze

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

16 gru 2008, 15:33

Hej dziewczynki:)
ja też bywam tu nie często, ale często myślę co tam u Was:)
Moni przykro mi z powodu psiuńka:(
pozostałe babeczki chyba w szystkie szczęśliwe i w dobrej formie cio? mam nadzieję ze tak włąśnie jest! u mnie róznie raz lepeij raz gorzej ostatnio ze zdrowiem mieliśmy problemy mały angina i antybiotyk ja jakieś dziwne bóle brzucha aż na pogotowiu wylądowałam w nocy... na usg się wybrałam ale nic nie stwierdzili oprócz tego ze umieram ale zostało mi jeszcze jakieś 70 lat;) więc raczej te bóle są na tle nerwowym... coraz częsciej się zastanawiam jak ja zarobić mma na jakieś własne M? kurcze w Polsce to jest jakieś dziwne normalnego człowieka a już samotnie wychowującego dzieckoto wogóle na rtakie rzeczy nie stać:( poza tym nie marudze mam sporo czasu bo w pracy zastój i nic się prawie nie dzieje, babeczki na aerobiku zadowolone a ja razem z nimi
jak ktoś mi powie jak tu umieścić forke bo jak zwykle nie mam pojęcia to powklejam nowe zdjęcia mojego urwisa:)
kochane czyjecie święta? bo ja nie... a szkoda, już o śniegu to nawet nie wspomnę...
Julie a czym się teraz dokłądnie zajmujesz ze Ci się nie podoba bo ja już straciłam orientację wybacz...
Nat a co za interesik chcecoe otworzyć? może pokombinujemy coś razem haha bo ja też już bym coś porobiła jakoś wydaje mi się że ciągle czas marnuje...
buziaki dla wszystkich:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość