Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

24 sty 2012, 16:01

Gwona brawa za kolejny ząbek :ico_brawa_01:
a co do tej Twojej sytuacji... Trzymaj się mocno i nie daj się zwariować... Obu pilcja coś w końcu zadziałała!!
A gdzie Ty teraz mieszkasz?
Dałam małej wczoraj soczek przez słomkę ale ślicznie piła i cały wypiła
hehe, muszę też spróbować :-D
w czwartek jadę z moim K na narty
ale masz fajnie, zazdroszczę... My jednak nigdzie nie jedziemy, bo K. woli na lato wyjechać na wakacje;p
Dobrusia śliczne foteczki a W ituś jaki roześmiany...
dzięki, a on taki roześmiany bo jak widzi aparat to banan od razu na buzi :-D

aga216, Aniaaa, ale zdolne wasze dziołchy :-D

NowaSejana, A ile wasze kaszki kosztują?? I są jakieś fajne dobre?:)

U nas chyba znów ząbki następne wychodzą, bo dziś w nocy Witek od 23.30 do 3 w nocy nie spał i ryczał :ico_placzek: normalnie jestem roztrojona... głowa mnie boli, ale Witek jak już zasnął to obudził się o 10, więc chociaż to;p

a dziś miałam niezły przypadek :-p kupiłam na allegro klocki drewniane dla małego, i dziś kurier przyniósł dwie paczki, odbierała moja teściowa więc nie wiedziała co kupowałam.
Okazało się że mi wysłali dwa komplety klocków, a ja zapłaciłam za jeden :-D
Ale zaraz wysłałam maila do tej firmy, że się pomylili...

[ Dodano: 24-01-2012, 15:10 ]
eh u nas też w sumie ciągłe problemy wyskakują z tym domem...
To była taka chałupa, że tam trzeba prąd podłączyć silniejszy, nie dość że 3000 trzeba zapłacić za to to jeszcze jakoś drogą sądową idzie i co najmniej pół roku to potrwa :ico_noniewiem:
Poza tym tam nawet kanaliza nie jest podłączana :ico_olaboga: Ci ludzie normalnie tojtoja na podwórku mieli.
No i jeszcze pozwolenie z gminy na budowę też trzeba pozmieniać bo oni stworzyli kolejne problemy :ico_olaboga: że dobudówka ma być cofnięta o metr od domu istniejącego, i inne ale nie będę się rozpisywać, szkoda gadać!!
Mieliśmy zacząć już na wiosnę budowę, a z tymi papierami się porobiło i nie wiem czy w ogóle w tym roku zaczniemy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

24 sty 2012, 23:21

Dobrusia Mieszkam u rodziców od wyprowadzenia się od swojego ex...

[ Dodano: 24-01-2012, 22:26 ]
A nas kolejne 2 ząbki dwójki górne,jeszcze się nie przebiły ale na dniach już będą. Mała nie chce w ogóle spać :ico_olaboga: cały czas się wybudza :ico_sorki: Padam już... :ico_zly:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 sty 2012, 09:49

Witajcie :-)

Ale tu pustki :cry:

aga216, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 10 miesięcy Paulinki :-D

Gwona, oby ząbki szybko wyszły!!
Dobrze,że ma Ci kto pomóc,a nie zostałaś sama z tym wszystkim :ico_sorki: :ico_sorki:

Dobrusia, no i co z tymi klockami ? Odesłałaś ? :-)
Kurcze ale macie problemy przy domu :ico_olaboga: Oby udało Wam się wszystkie problemy jak najszybciej rozwiązać :ico_sorki:

aneta11, fajne te nasze maluszki już są :-) takie kumate :-D
A kto zostanie z Mają jak do pracy pójdziesz ?

Ciekawe jak tam u magdy1614 i Filipka :?:

Ja ostatnio uczę Martynkę pić z takiego kubeczka

Obrazek

nie wiedziała na początku o co chodzi ale już się ładnie nauczyła pić :-D

Dziewczyny, a ile Wasze dzieciaczki ważą ??
Martynka jak miała 8 miesięcy to ważyła 8100g,a wczoraj ją ważyłam i wyszło mi 8600g. Martwię się,że 500g przez 2 miesiące to trochę mało...
Ale ona w sumie ciągle w ruchu jest i łazi od samego rana do samego wieczora, więc może to przez to tak mało przybrała !? :ico_noniewiem:

Ja uciekam szykować rzeczy i powoli się szykować,bo jedziemy do dentysty z Karolcia próbować robić ząbki.
Trzymajcie proszę kciuki,żeby Karolcia dała sobie znieczulić buźkę i zrobić ząbka !!! :ico_sorki: :ico_sorki:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

25 sty 2012, 11:08

Dobrusia, no i co z tymi klockami ? Odesłałaś ? :-)
napisałam, żeby przysłali kuriera po to, ja na pewno nie będę z tym chodzić na pocztę albo sama załatwiać kuriera by odesłać! :P mogłam nic nie mówić i mieć dwa komplety:P ale jednak nie umiem być nieuczciwa...
Aniaaa, fajny kubeczek :) mój Witek uwielbia pić ze szklanki, odkąd skończył pół roku to pije z kubka normalnie jak stary;p z czego się bardzo cieszę, bo z rodziny K jest jeden chłopiec prawie 3 lata ma a nie umie pić z kubka! :ico_olaboga: cały czas z butelką chodzi, non stop!! Ma już taką próchnice :ico_olaboga: On nawet śpi z butelką pod pachą!! nie czaje jego rodziców... :ico_sorki:

co do wagi... mi się wręcz wydaje że Witek albo nie utył albo nawet spadła mu waga :ico_olaboga: tzn odkąd już chodzi za rączkę to się więcej rusza i chyba dlatego, nie ważyłam go u lekarza dawno bo na bilansie ostatnio był chyba jak miał niecałe 8mc. a na naszej wadze sklepowej wychodzi między 9-10kg

Powodzenia u dentysty!! Karolcia na pewno będzie dzielna :)

Gwona, yhym, a jak jest u was z tymi pieniędzmi? On coś daje na Nadię czy teraz już nic?? A ty masz jakiś zasiłek? Pewnie rodzice Ci teraz pomagają?
cały czas się wybudza :ico_sorki: Padam już... :ico_zly:
znam ten ból... u nas to niespanie przychodzi falami, parę dni dobrze, parę nocek zarwanych...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

25 sty 2012, 12:06

heja
mała przysneła to wpadłam
wczoraj została z babcią na chwilę i nawet nie płakała,zobaczymy jak jutro będzie bo cały dzień mnie nie będzie :ico_oczko:
i znowu u nas śnieg pada,super,ma być mrozik to może na ferie się utrzyma
a jutro na narty juuuupiiiii,pewnie myślami i tak będe co chwila w domu :ico_olaboga:

co do wago to dzieci teraz tak nie przybierają jak na początku,przyrosty są wolniejsze,a i maluchy cały czas w ruchu więc nie ma się co martwić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

25 sty 2012, 12:56

hej :)

Ja tylko na chwilkę bo Miki mi już klawiaturę wyrywa :/ U nas nocki nieprzespane, Mały się drze potwornie, w dzień trzeba z nim chodzić, bo chce wszystko oglądać.. No i mamy kolejne 2 ząbki :) Dzisiaj rano się wreszcie przebiły.. :ico_noniewiem:

:ico_brawa_01: dla Waszych dzieciaczków za ząbki i postępy, postaram sie Was wieczorkiem doczytać, miłego dnia :)

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

25 sty 2012, 13:31

hejka :)

Dobrusia, oo i masz dwa komplety ,w sumie mogłaś zostawić to sobie :)
No to nieźle z tym domem macie,ale trzymam kciuki zeby sie wszystko ułożyło :ico_sorki:

Aniaaa, o ja tez mała ucze ze szklanki pic normalnie albo z kubka :)
Ja nie wiem ile mała waży ale na poczatku grudnia ważyła 9 kg a teraz jest jeszcze cięższa :-D chodz teraz zaczela duzo śmigac po domu :-D
A kto zostanie z Mają jak do pracy pójdziesz ?
Moja mama zostanie :) z nia nie ma problemów a mama chetnie z nia bedzie zostawać :-D

Karolcia da rade u dentysty bedzie ok :-) :ico_sorki:
I dzis mam o 16 rozmowe o prace na recepcji bardzo blisko bo otworzyli nowy osrodek wypoczynkowy trzymajcie kciuki :ico_sorki:

aga216, bedzie dobrze :-) ,a to Paulinka nie chce zostawac z babcia?? kiedys juz zostawiałas ja ??

Inuno, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zabki :-D

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

25 sty 2012, 14:12

witajcie juz nie pamietam co wy tu naklikałyście :-D

stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za spóznione 10 miesiecy mojego chudzielca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

co do badań to wczoraj bylismy w domku około 13.00
zrobili mu same gastroskopię i ogólnie nic tam złego nie znależli tylko wpust przełyku do zoładka jest taki słaby ale to cecha ref;uksu,oj bardzo sie ucieszyłam z tego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ale co się z nim dzialó po tym badaniu to mnie przeraziło:darł sie przeokropnie nie chciał sie przytulić wogóle bił mnie raczkami :ico_szoking: wyginał sie strasznie nawet nie mogłam go utrzymac na rękach och mówie wam to wyglądało strasznie a jak myslalam ze juz jest dobrze bo sie wyciszył to on znowu dostał ataku takiej agresywności
ale ta pielegniarka mi mowila ze róznie dzieci reaguja na tabletkę albo sie wyciszaja albo tak jak on
nigdy wiecej :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

na prowokację nie poszłam odwołałam-a dobrze zrobiłam bo oni chcieli go trzymac 3 dni w szpitalu bo wieci dal nfz lepiej 3 dni niz 2 a ja tak naprawde cały czas wiedziałam ze jak pójde w poniedziałek na prowokację to i w poniedziałek wyjde a tu dopiero mialabym niespodziankę jakby mi powiedzieli ze w srode a ja nie przygotowana wogóle
i dobrze zrobiłam bo tak naprawde chyba mu to nie potrzebne jest ale jeszcze bede z profesor rozmawiac o tym

[ Dodano: 25-01-2012, 13:22 ]
no jak cos wiem a prąd to drogi bardzo jest u nastez w Sczecinie 3000zł :ico_sorki: :ico_sorki:
Mieszkam u rodziców od wyprowadzenia się od swojego ex.
i bardzo dobrze to napewno masz wsparcie bo jak poczytałam co tu pisałaś to wydaje mi sie ze on ma chyba rozdwojenie jazni raz tak a raz tak,normalnie chora sytuacja ,biedna jestes :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
aga216, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 10 miesięcy Paulinki :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
jedziemy do dentysty z Karolcia próbować robić ząbki.
no to trzymam kciukaski za córcie :-) :-) :-) a wogóle fajny kubel nawet nie wiedzialam ze jest coś takiego,pomyśle moze małemu tez taki kupię

A wogóle mój Filip zaczął raczkować :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Miki mi już klawiaturę wyrywa
to ty za chwilke bedziesz miala nowy wydatek :-D :-D :-D moze informatyk z niego bedzie hihih
dzis mam o 16 rozmowe o prace na recepcji
no to powodzenie i napisz co i jak potem,trzymam kciuki :ico_oczko:
znowu u nas śnieg pada,super,ma być mrozik to może na ferie się utrzyma
a u nas lipa zero sniegu :ico_szoking: i koniec ferii a tak mialo byc bialo ale za to ciutke przymroziło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ile Wasze dzieciaczki ważą ??
mój szkrabik wazy 7600g no według waszych to mało ale ostatnio troszke przytył mam nadziej ze na roczek to z kilo wiecej bedzie miał :ico_sorki: :ico_sorki: chociaz watpię
szyba 430zł i dzis sie robi nareszcie bedze auto miała,pan z ubezpieczalni szkode wycenil na 620zł to i tak na plusie jestesmy huurraaa


no nic miłego dnia papa

[ Dodano: 25-01-2012, 18:36 ]
ojoj ale cisza jak makiem zasiał :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 sty 2012, 22:14

Czesc Mamusie :ico_oczko:

Przeczytalam Was na szybko i niestety niewiele pamietam :ico_wstydzioch:

Aga216

:ico_prezent: :ico_prezent: za dyszke Paulinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aneta11jak rozmowa o prace? Mam nadzieje ze poszlo dobrze :-) i bezstresowo :ico_sorki:


Dobrusia kurcze to macie w sumie problem z tym domem...ach zeby te wszystkie papierkowe roboty szy bko poszly a noz sie Wam uda ten remont na wiosne zaczac... :ico_sorki:

[ Dodano: 25-01-2012, 21:21 ]
Widze ze wszystkie dzieciaczki nie spia w nocy....u nas tez dramat zabkowy :ico_noniewiem:

poniedzialek placz dzien i noc 24 h non stop :ico_szoking: wtorek dzien przerwa noc juz gorzej ...a dzis znow wycie ...i prezenie sie ze zlosci :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 25-01-2012, 22:11 ]
Aniaaajak Karolcia u dentysty?


Magad1614a Filipcio juz lepeij po tej gastroskopii?juz mu atak przeszedl? biedaczek....

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

26 sty 2012, 00:01

Filipcio juz lepeij po tej gastroskopii?
tak zdecydowanie lepiej :-D juz zachowuje sie normalnie :-D :-D

u nas dzis mrozi fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale sniegu zero :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość