tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 lut 2012, 14:30

ale ja nie chce Blanki z nią zostawiac a pozatym ja uwielbiam jej dawac snaidania usypiac ją a tak wszystko mnie ominie boję sie bo to ja nie umiem sie od małej oderwac ona by sobie dała radę ...
tez sie tego obawialam...ale tak naprawde to robie Szymkowi przysluge bo on pojdzie do niani i do innych dzieci ,starszych napewno sie duuuuuuzo nauczy...
to mi bedzie ciezko anie jemu bo on sie bedzie caly dzien zadowolony bawil :ico_sorki:

Patrycjaaaja mysle ze w tej sytuacji tylko Was ratuje wlasny kat...pomysl nad praca...napewno sie malej krzywda nie stanie ..moze Twoja mam troszke pomoze sie nia zajmowac...? bo sytuacja z tesciami widze coraz bardziej napieta :ico_nienie:



a u nas chyba M. do spzitala pojedzie bo boli go od wczoraj lewa strona klatki piersiowej i reka... :ico_olaboga: az zbladl im w pracy tak ze go do domu wyslali ...dalam mu tabletki ziolowe nospe i przciwbolowe ale mowi ze munic dzis nie lepiej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

05 lut 2012, 17:37

wklejam obiecane fotki. niestety mało, nie bardzo było co wybrać :-P

Mati jadł chrupki :ico_haha_02:



Obrazek

Obrazek
Obrazek




Olcia
Obrazek

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 lut 2012, 18:00

wklejam obiecane fotki.
o podobni do siebie ale nie na tym pierwszym zdjeciu tylko jak Ola ma rozpuszczone wloski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sliczne dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 05-02-2012, 17:02 ]
a M. w szpitalu z moja ciotka...ale odeslali ich do drugiego bo tu nie maja takiego sprzetu :ico_olaboga: szkoda bo mogli od razu jechac do tego drugiego tylkpo mnie ten lekarz przez telefon zle pokierowal...

zreszta on powiedzial ze najlepiej dzwonic po karetke od razu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale M . nie chcial...

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

05 lut 2012, 22:51

hej.. w końcu udało mi się wejść.. ostatnio jakoś nie miałam weny.. Miki od 3 dni ładnie je, od 2 dni śpi prawie całą noc :ico_szoking: bo budzi się ok 4, robie mu mleko i biorę między nas i śpi dalej z nami do 7-7.30 :) oby tak dalej :ico_brawa_01: bo to wstawanie co pół godziny ostatnio było masakrą :ico_olaboga:

widzę, że też przeżywacie tą małą Madzię.. masakra.. tak mi się chce wyć cały czas :ico_placzek: chodzę i tulę Mikołaja.. nie wyobrażam sobie co to za matka :(:(:(
[*] dla Madziulki :ico_placzek:

tabogucka, mi też zatoki załatwiło ostatnio, bo stałam na mrozie i czekałam na pociag, a mam problem z zatokami od dzieciństwa i trzeci dzień głowa mi pęka.. ale dzisiaj już lepiej na szczęście :ico_sorki: spróbuj sobie ibuprom zatoki albo theraflu zatoki - jak nie pomoże to do lekarza lepiej podejść :ico_sorki:

Blanka26, my też wychodzimy na dwór, chociaż na pół godzinki :) opatulamy się ciepło, że tylko nos wystaje :ico_haha_01:

:ico_brawa_01: za wszystkie ząbki i postepy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
przepraszam, ale reszty nie pamiętam :ico_wstydzioch:

U nas z nowości to Miki chodzi za jedną rączkę, jeszcze się trochę chwieje, ale próbuje ;) No i stoi sobie już ładnie sam i się bawi :D kochany się zrobił taki, tuli sie i daje buziaki :) mówi ładnie mama, tata, dada, mniam mniam, dzidzi, baba i chyba to wszystko xD no i oczywiście po swojemu nawija :D No i tancerz mały sie zrobił, wystarczy włączyć muzykę a on już skacze i się śmieje :) wykończona jestem wieczorem, ale uwielbiam te nasze wspólne dni <3 chociaż momentami mam ochotę gdzieś wyjść, ale szybko tęsknię :P

kilka fotek :)

Obrazek
mały zębol :)
Obrazek
na saneczkach :)
Obrazek
pyszny soczek :)
Obrazek
zabawa w chowanego :)
Obrazek
a tak sobie miki stoi i daje buzi misiowi :D
Obrazek

[ Dodano: 05-02-2012, 21:56 ]
Blanka26, śliczne fotki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 05-02-2012, 21:57 ]
a M. w szpitalu z moja ciotka...
a co się stało? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

05 lut 2012, 23:43

Blanka śliczne fotki tak dawno nie widziałam Mateuszka a juz tez duzy chłopak a Olcia jaka śliczna dziewczynka ;))
Inunio to fajnie ze Miki już ładnie spi moja osttanio budzi sie bardzo czesto w nocy juz sama nie wiem co jej ;/ raz wstała 2 razy to sie cieszylam a tak to nawet z 5 ;///
i jak slicznie sam stoi bez trzymania superr
moja zaczela sobie chodzic przy meblach i łózku ale rownowagi jeszcze nie trzyma probuje ją uczyc kosi czy papa ale cos mi nie wychodzi moze powinnam systematyczniej to robic
teraz lapie wszystkich za nosy bo jej sie spodobalo ze jak zlapie za nos to robimy pipi albo ijoijo heheh przy dziecko człowiek wariuje ;p no i oczywiscie jej ulubionym zajeciem jest jak jej dam torebke to lubi wykladac wszystkie rzeczy z niej a ja je spowrotem wkladam a ona wyklada i sobie ogląda długo tak moze siedziec mała dama rosnie hahah ;p
no i z tego kupka co zamowiłam co sie pije jak ze szklanki super pije bardzo lubi i naprawde duzo teraz pije z niego płynów :ico_brawa_01:
i daje jej chlebek pokrojony w kosteczke czy ciasteczko i sama sobie je i klada rączkami ;)
nie wiem czy wam pisalam ze moj dziadek ma raka krtani teraz jest w szpitalu w Poznaniu bo ma lampy 35 az ehh strasznie sie martwie bo zle z nim ;/ i jest strasznie osłabiony mial nie palic a pali i go gardlo boli i nie moze jesc probowali mu wlozyc rurke do gardła ale za pierwszym razem nie wyszło a za drugum podpsial ze sie nie zgadza a nam powiedział ze 2 razy probowali i nie da rady i nikomu nie mowił i nie jadł juz z 2 tyg i naprawde strasznie osłabł wczoraj mu tą rurkę do brzucha wlozyli i bedą podawac mu jakos strzykawką przez żołądek :ico_sorki: :ico_sorki: a musi wyzdrowiec przez ten czas co poszedl do szpitala to siostra urodziła synka a kuzynka coreczke wiec dziadek nie wizial jeszcze swoich prawnucząt
ok ide spac Dobranoc oby ta noc byla lepsza :ico_sorki:
:ico_sorki:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

06 lut 2012, 18:14

hej :) ale tu cisza...

patrycjaaa, naprawdę przykra sprawa z Twoim dziadkiem :( Mój dziadek miał raka płuc, też był karmiony przez rurkę.. co 2 godziny na zmianę dawaliśmy mu jedzenie, plus tego taki, że nigdy w życiu nie zjadł tylu warzyw ;) Trzymam kciuki, oby wydobrzał :ico_sorki:
Dobranoc oby ta noc byla lepsza
i jak? u mnie znowu to samo.. 2 dni było super a wczoraj znowu pobudka co godzinę :ico_zly:
i daje jej chlebek pokrojony w kosteczke czy ciasteczko i sama sobie je i klada rączkami ;)
ja ostatnio zrobiłam mikiego chlebka z pasztetową, to wcinał jak "stary" :ico_szoking: bez zadnego krojenia czy memlania, w szoku byłam :-D zeżarł 2 kawałki :)

lecę się uczyć bo jutro mam zaliczenie i wizytę u promotorki a jeszcze nic nie przygotowałam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

06 lut 2012, 19:02

ehh u mnie dzis 3 razy wstawala za pierwszym razem dalam wode do picia napiła sie ale płakała wiec dalam mleko no i zasneła to bylo po 1 pozniej po 4 i o 6 i o 8 juz na dobre ale jak nie dostanie od razu mleka to placz wogole czasem taka złosnica jest straszna
wiecie co byłam dzis sie pytac u kierownika tego sklepu co kiedys bylam tam asystentką o prace no i w biurze nie da rady puki co ma wplanach poszerzc sklep wiec moze wtedy rozumiem jak odchodzilam sama szkoliłam kolezanke na swoje miejsce teraz jej przeciez z tamtąd nie wywali no i zaproponowal mi prace na kasie dalby mi najlzejsze regaly z chemią i alkoholami tylko ze na 12 godz i nastepny dzien wolny soboty niedziele tez w tym czasem wypadają kurcze i 1500 na poczatek na rekę kasa by sie przydała pracy sie nie boje wiem co i jak tylko czy ja potrafie Małą zostawic na caly dzien ryczec mi sie chce bo wiem ze powinnam sie zgodzic a nie umiem sobie wyobrazic tylu godz bez Blanki :ico_placzek: :ico_placzek: nie uspie jej nie dam obiadku kurcze poradzcie cos moze chociaz sprobuje bo od tego siedzenia w domu to wariuje K i tak pacjentow ma po południu wiec moze z Blanką byc a tesciowa jest cały dzien
juz sama nie wiem tak bym chciala muc przy niej byc cały czas na 8 godz nie da ray chyba ze cały dzien na kasie ;/

[ Dodano: 06-02-2012, 18:09 ]
a tu Blanka w swojej huśtawce
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
tu niezadowolona minka

[ Dodano: 06-02-2012, 18:12 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
i tutaj smieszek mały
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

06 lut 2012, 21:28

Inuno superasne foteczki :ico_brawa_01: pieknie stoi Mikolajek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


patrycjaaa :ico_sorki: oj zdrowia dla dziadka :ico_sorki:

[ Dodano: 06-02-2012, 20:30 ]
Blaneczkana sliczna kobitke wyrosnei :ico_brawa_01: te duuuuze oczeta i doleczki...ahhhh :-D

[ Dodano: 06-02-2012, 20:32 ]
Blaneczkana sliczna kobitke wyrosnei :ico_brawa_01: te duuuuze oczeta i doleczki...ahhhh :-D

[ Dodano: 06-02-2012, 21:18 ]
jutro mam zaliczenie i
powodzenia :ico_sorki:

[ Dodano: 06-02-2012, 21:20 ]
a co się stało?
M. bolalo w klatce od soboty popoludniu i jak w niedziele zadzwonilam do lekarza to powiedzial zeby wzywac karetke... :ico_szoking: ale M. nie chcial wiec moja ciotka go zawiozla do szpitala...tam mu sprawdzili serducho krew i pluca ...najprawdopodobniej ma zapalenie pluc :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

06 lut 2012, 23:00

dziękuję dziewczyny za miłe słowa :-)

patrycjaaa, Ty bierz tę robotę, nie zastanawiaj się :ico_szoking: 1500 na rękę, co drugi dzień wolny. A jak nie, to ja pójdę na Twoje miejsce :-D

przykro mi z powodu dziadka. Zdrowia dla niego i opamiętania :ico_noniewiem: bo mimo choroby nie potrafi zrezygnować z papierosków :ico_nienie:

cudna Blaneczka!

Inuno, śliczny Mikołajek i ile ma już ząbków :ico_brawa_01: ma czym gryźć :ico_brawa_01: :-D

powodzenia na zaliczeniu!

[ Dodano: 06-02-2012, 22:01 ]
tabogucka, ja źle przeczytałam. Myślałam, że to Twoja ciocia podupadła na zdrowiu. A tu M. Zdrowia dla niego!!!!

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

07 lut 2012, 13:09

ale cały jeden dzien w pracy od rana do wieczora co ztego ze drugi dzien wolny jak człowiek po calym dniu oracy troszke odespi zaraz poludnie a wieczorem juz mysli o tym zeby wczesniej sie polozyc spac bo jutro znowu 12 godz pracy ;/ nie wiem nie wiem :ico_sorki: :ico_sorki:
wiem ze pracy w kolo nie ma ale ciezko mi sie zdecydowac ...

[ Dodano: 07-02-2012, 12:09 ]
Tabogucka zdrówka dla męże ;))

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość