kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

01 paź 2014, 20:57

Ja polecam Puszczę Białowieską!
O każdej porze roku jest pięknie!!!!!! uwielbiam <3

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

02 paź 2014, 19:09

a po Puszczy do Londynu ;p
Zaskoczyło mnie, że niektóre z tych miejsc są na liście: http://naobcasach.pl/najczesciej-odwied ... 4-ranking/

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

03 paź 2014, 10:01

A ja proponuję zostawić dzieciaki u dziadków na weekend ( nic im się nie stanie jak sobie tam posiedzą a taki wyjazd na pewno dobrze wpłynie na związek) i wyskoczyć sobie nad nasze polskie morze.
Teraz po sezonie fajnych noclegów jest sporo, można zarezerwować je sobie o wiele taniej. My w połowie września wyskoczylismy z mężem do Świnoujścia.
Mieszkanie w nowoczesnym budynku w spokojnej dzielnicy. Blisko morza i centrum.
DObry standard - na dwie osoby akurat chociaż myślę,ze na pewno zmieściłaby się tam jeszcze trzecia. Duża prywatność a my chcieliśmy przede wszystkim porządnie sobie wypocząć.
Duże łóżko :) ( zdjęcie poniżej, więcej tutaj: http://swinoujscie.baltichome.pl/pl/apa ... now/50_329 )
Szkoda,ze nie było widoku na morze bo byłoby już całkiem romantycznie ale jak na taką niską cenę i wygodny to nie ma co narzekac.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

15 paź 2014, 12:40

W ten weekend byłam pierwszy raz w Krynicy Górskiej i się zakochałam! Miasto jest cudne, pogoda dopisała. Góry o tej porze roku są piękne :) Ponieważ świętowałam z drugą połówką 5 rocznicę pokusiliśmy się na trochę relaksu w spa, więc to już w ogóle weekend jak dla mnie idealny:) Z czystym sumieniem mogę polecić Czarny Potok na pobyt. Dawno tak nie wypoczęłam!

Fajną opcją na weekend jest też Toruń czy Lublin, akurat 2 dni starczą na zwiedzanie. Oczywiście przy wyjeździe weekendowym chyba najlepiej się kierować odległością, bo skoro jedziemy tylko na 48h to nie warto większości z nich spędzić na dojeździe :)

Zgadzam się ze słowami poprzedniczki. Również uwielbiam takie wypady do spa i również zastanawiam się nad Lublinem. Jak się uda to nawet w tym roku, na rocznicę również :) Znalazłam już nawet miejscówkę http://www.bestwestern.pl/hotels/best-w ... blin-81024 , myślę, że to dobry wybór jak na weekendowy wyjazd.

Awatar użytkownika
Misha
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 04 wrz 2014, 12:17

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

17 paź 2014, 16:29

My mieliśmy we wrześniu się wybrać, ale plany nam się pozmieniały. Teraz też już pewnie nam się nie uda znaleźć wolnego weekendu. Przejrzałam obecne promocje na rejsy do Skandynawii i fajna opcja to Sylwester na takim promie. Jest to na pewno jakiś oryginalny pomysł na spędzenie tego czasu.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

03 lis 2014, 16:59

W zeszły weekend byłam w hotelu spa nad jeziorem na Paprocanach w Tychach. Piękna lokalizacja i bardzo przyjemne miejsce na relaks, serię wybranych zabiegów wellness i miłe chwile we dwoje, więc zdecydowanie polecam :)

apparent
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2014, 13:18

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

19 lis 2014, 13:26

JJa byłam z chłopakiem w Bukowinie Tatrzańskiej na weekend. Musielismy sie oderwac od pracy bo niestety zaczęło się to odbijać na naszym zwiazku...i naprawde pomoglo nam to bardzo :) Swietne warunki, fajna oferta naprawdę można się odciac. Ja osobiscie polecam tę ofertę http://www.silene.pl/termalny-weekend.html

Karry
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 lis 2014, 12:50

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

26 lis 2014, 13:01

Koniecznie Pieniny :))) Byliśmy w październiku, pogoda nam dopisała, więc wyjazd jak marzenie....Atrakcji nie brakuje, nie odwazyliśmy się wejść na Trzy Korony, ale wspieliśmy sie na Wysoką, byliśmy na wycieczce rowerowej na SŁowacji, odważylismy się wjechać kolejką linową na Palenicę, no i jeszcze "zaliczyliśmy" Jezioro Czorsztyńskie i Nidzicę. Widoki jak z bajki :))

drakhtul
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 14 gru 2014, 21:48

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

14 gru 2014, 21:57

Ja mam dzialke w lesie dlatego jak potrzebuje wypoczac jade na nia i po prostu odpoczywam :)

Awatar użytkownika
arwena89
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 20 gru 2014, 01:40

Re: Wyjazd na weekend- co polecacie?

20 gru 2014, 02:09

a co myślicie nt. rejsów promem do takiej Skandynawii, płynęliście, korzystaliście?
Tak! jeden z lepszych wypadów w życiu! :) na samym promie wszystko było fajnie, bardzo na poziomie, zwiedzanie 2 dniowe też ekstra :) byliśmy z ekipą znajomych i obiecaliśmy sobie, ze jeszcze to powtórzymy. Jeżeli szukasz sprawdzonego organizatora takich wypadów to polecam http://www.wyjazdygrupowe.pl/strona-glowna.html , bo naprawdę zupełnie nie mieliśmy się do czego przyczepić. Może trochę wysoka cena jak na weekendowy wypad, ale w sumie wcale nie taka wysoka jak na TAKI oryginalny wypad :)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość