Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

16 mar 2007, 15:18

Cześć słonka, ja to byłam szalona :ico_puknij: w 5 tgodniu kupiłam pierwsze ubranka, najpiekniejsze na świecie, takie wieksze dla dzidzi na zimę, i teraz wczoraj miałam napad zakupów z pasierbicą. Obie piszczałyśmy, jak oszalałe kiedy z koszyka wyciągałyśmy kolejne body jeszcze piekniejsze od tego pierwszego, ale udało nam sie zejść do 5 body. Ja kupuje w pecjalnym sklepie z odzieżą dla mam i dzidzi, wszystko używane, no może wszystko bo czasem rzeczy są nieodpakowane albo z metką. A i wszystkie body nie kosztowały, jak 2$. Ale się ładnie postarałyśmy. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

17 mar 2007, 00:23

Aga :ico_smiechbig: hehe no moja mama też nadgorliwa i nadopiekuńcza...

Ja do tej pory mam tylko wózek (kupiliśmy szybciej, bo trafiła nam sie okazja), zresztą podobnie z łóżeczkiem i tylko te rzeczy mamy, dopiero od 2 tygodni zaczełam kupować ubranka, jakoś wcześniej nie mogłam się zmusić do jakichkolwiek zakupów, po prostu się bałam. Tak naprawdę to nadal prawie nic nie mamy, poza wymienionymi rzeczami, może w przyszłym tygodniu wybierzemy sie do sklepu i kupimy matracyk, wypełnienie, pościel już mam upatrzoną na necie. :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 mar 2007, 19:51

wroce do tematu kosmetykow. Jesli chodzi o mnie, to ja postawilam na Nivea. Siostra sprawdzila,ze sa dobre ale doradzila mi tez,zebym nie kupowala nie wiadomo ile. Ona z pierwsza coreczka kupowala wszystko co bylo dla dzieci i mala czesto miala podraznienia :ico_olaboga: A z druga cora kupila tylko zel do kapania z szamponem w jednym + oliwka + chusteczki i to wszystko. Na pupe stosowala sudocrem jesli sie cos pojawilo. I ja wlasnie w te kosmetyki sie zaopatrzylam :-D A w szkole rodzenia polozna radzila taz,zeby zdecydowac sie na jedna marke kosmetykow, bo jesli dziecko sie uczuli to bedzie wiadomo na co.
I jeszcze poradzial tez,ze mozna stosowac babcine sposoby - czyli kapac w wodze z dodatkiem krochmalu i pupe posypywac maka kartoflanka :ico_szoking:
A jeszcze inna rzecz, to podobno skora dziecka wchlania 90 % tego czym zostanie nasmarowana ( dorosly ok 30 % ) i poradzila,ze mozna tez kapac w wodzie z dodatkiem plynu do kapieli Oilaum i wowczas nie trzeba oliwkowac.

No i wazna rzecz - jesli ktos uzywa oliwki to nie mozna stosowac jednoczesnie pudru :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

17 mar 2007, 21:06

jestem za kupowaniem polskich kosmetyków. Sama jestem uczulona na większość niby super środków do pielęgnacji, a nasza ziaja oliwkowa działa na mnie jak balsam. Jak już zacznę kupować coś dla Natalii napewno będą to polskie kosmetyki Bambino itp

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

17 mar 2007, 21:09

Iwcia masz rację, ja tez ogranicze sie tylko do takie zestawu jak pisałaś i też do jednej marki, puder był u nas zupełnie niepotrzebny, a do pupci używałam jeszcze linomag, można go używac cały czas, bo sudocremu tylko na podrażnienia, a linomag zapobiegawczo.

Maj z chusteczkami jeszcze się nie zastanawiałam, teraz tyle tego powychodziło że miałabym problem z wyborem marki, wcześniej z Dominikiem używałam pampersowych, pewnie kupię co poradzą nasze dziewczynki.

:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 mar 2007, 23:46

ciesze sie,ze wam sie przydaly informacje :-D

Co do husteczek, to ja stawiam oczywiscie na Nivea zgodnie z zasada jednej marki kosmetykow :ico_wstydzioch:

mama_Dominika - linomag, co to za masc?? KUpuje sie ja w aptece?? Ile kosztuje ?? Chyba sie tez zaopatrze :ico_haha_01:

A husteczki to sa chyba najlepsze z balsamem, bo takie zwykle tanie sa nasaczone woda i wysuszaja pupcie. Siostra mowila,ze mam wziasc do reki i w malcach pomielic, jak jest z balsamem to reka zrobi sie taka nawilzona a jak tylko z woda to bedzie mi chrzescic w dloniach :ico_wstydzioch:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

18 mar 2007, 09:41

Wczoraj jak kupowałam z mezem łózeczko to rozglądałam się za kosmetykami, ale powiem Wam, że ciężko jest coś wybrać jak stoisz przed wielką półką i jest cała zawalona różnymi kosmetykami a wszystkie "super"

A co do kupowania różnych ciuszków i innych dupereli dla dzieci to bardziej niż ja zajarane są siostry mojej mamy! Bo jak one miały dzieci to nie było takich bajerów! :)

Łóżeczko wybrałam turystyczne :) a przedwczoraj kupilam komodę z przewijakiem w ikei. zostało do kupienia jeszcze tylko kilka pierdul... a jak wiadomo to te pierdoly zebran do kupy to majątek :)

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

18 mar 2007, 11:05

ja komode juz mam - kupiona na allegro - mąż wczoraj z łozył :ico_brawa_01: śliczna - nowa , sosnowa :) została przewijak i kosmoteki

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 mar 2007, 15:10

no to zobaczycie jak teraz czas zacznie zasowac do przodu :ico_brawa_01: Jak wyprawka prawie gotowa to sie czlowiek odpreza i zajmuje glupstwami i nagle cyk 23 dni do rozwiazania :ico_szoking: Tak jak ja :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

18 mar 2007, 20:44

słuchajcie kobitki mam pytanie jakie łóżeczko lepiej zakupić takie turystyczne które od razu jest kojcem czy tradycyjne drewniane. Nie umiemy się z moim menżo zdecydować.......

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość