Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

14 kwie 2010, 08:12

irysek, gratuluje własnego mieszkanka :-) wiesz, teraz będziesz w o tyle lepszej sytuacji, że jak będziesz chciała, to pójdziesz do niej i sama zdecydujesz na jak długo, po za tym będziesz mogła z czystym sumieniem powiedzieć, że chcesz żeby sobiej już od Was poszła :-)

A my się nie kłucimy przez teściów, chyba dlatego ze sie tak rzadko widzimy, więc w zasadzie nie wiemy co się u nich dzieje.. po za tym ja nie mówie mężowi, że jego rodzice są tacy czy inni, bo co to da.. swoje wiem i tego się trzymam.. no i zdania raczej nie zmienie, bo za bardzo zaleźli mi za skóre..

Negai1
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 14 kwie 2010, 17:25

25 kwie 2010, 18:38

Ja nic nie mam do mieszkania z teściami. Było tak aż do roku po zakończeniu studiów, gdy wraz z moim aktualnie byłym chłopakiem przeprowadziliśmy się do niego. Gdyż byłam matką z dzieckiem, po kłótni oddał mi dom, a sam wyprowadził się do swoich rodziców. Więc nigdy z nimi nie mieszkałam, nawet trudno byłoby mi to znieść, gdyż ma spoko ojca, ale matka jest wkurzająca. Ostatnio gdy byłam w ciąży (nie w tej tylko w poprzedniej kiedy urodziłam Ole), powiedziała mi że mam schudnąć bo wyglądam jak spasła świnia, a wtedy miałam 64 kg, i nie wyglądałam źle. Wkurzyła mnie, bo jak mam być chuda w ciąży? Pfff...

RenataB
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 30 maja 2010, 14:16

30 maja 2010, 14:51

Oj nie mam pojęcia..bo z niektórymi naprawdę nie da się wytrzymać.. Mam kolegę, który też ma ten problem. Nie wie jak z nimi wytrzymać. Choć ostatnio jakoś sobie radzi. Wykupił karnet na siłowni i nowy sprzęt sportowy w reeboku dla siebie i żony. link usuniety przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 31 maja 2010, 11:23 przez RenataB, łącznie zmieniany 1 raz.

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

30 maja 2010, 17:35

RenataB,
Wykupił karnet na siłowni i nowy sprzęt sportowy w reeboku
a co ma karnet na silowni do tesciow? i w kazdym poscie piszesz o butach reebokach :ico_noniewiem: :ico_puknij: czyżbyś chciała je nam tutaj zareklamowc??

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

30 maja 2010, 19:03

CMonikA, tez sie tak zastanawiam o co chodzi, jak dla mnie ewidentna reklama.. Bo cp ma piernik do wiatraka??

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

15 lip 2010, 20:51

A ja ostatnio zaczynam korzystać z super "mechanizmu"! Jak już mam po dziurki w nosie teściów mamrotania lub awantur włączam sobie "tumiwisizm" i "mi to lotto" :-D :-D :-D :-D , tylko cholercia czasem się zacina :-D i albo włącza sie z opóźnieniem albo wyłącza się za szybko :ico_zly:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

15 lip 2010, 22:20

ja może dorzucę swoje pięć groszy. Nie mieszkam z teściami ale z moimi rodzicami i też nie jest za "ola boga" Moim zdaniem ludzie tworzący swoje własne rodziny powinni mieszkać sami bez rodziców czy teściów (nawet jak by byli nie wiem jak bardzo kochający :ico_noniewiem: ) i dopiero wtedy stworzą swoją prawdziwą rodzinę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

16 lip 2010, 06:22

Sylwia.O., gdyby była taka mozliwość, aby móc od początku mieszkać osobno to ja jestem jak najbardziej ZA.. tylko czasami zycie pisze zupełnie inne historie..

Dolly
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2010, 13:57

16 lip 2010, 15:05

Zdecydowanie uważam, ze mieszkanie z rodzicami i teściami nie jest dobrym rozwiązaniem, trzeba moim zdaniem dążyć do tego by mieszkać samemu. Zdaje sobię sprawę, że nie jest łatwo... ale chcieć to móc!

Miluś
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 21 lip 2010, 18:25

21 lip 2010, 18:37

no tak nie jest to dobre rozwiązanie ale czasem trzeba... a jak już trzeba to najlepiej dużo rzeczy olewać i nie przejmować się za bardzo teściami.. ja im mniejsza uwagę zwracam na to co mówią i czego oczekują moi tym mi lepiej :P

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość