Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

23 cze 2008, 14:28

Kurna, co za skwal :ico_sorki: :ico_sorki: Litosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie no to jest najgorsze :ico_placzek: gdyby nie wentylator to bym padla jak kawka.

Moja mala juz dawno odwrocila sie glowka na dol :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: w 25 tc juz sie tak ulozyla :ico_brawa_01: Czuje to podczas chodzenia,taki ucisk na dole :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

23 cze 2008, 16:42

Jagna, mój mały też już dawno głową w dole. I też to czuję jak chodzę albo jak się schylam to mnie tam "coś" uwiera, no i te nóżki kopiące po żeberkach.
Najgorzej jest podczas kichania, bo tak mi uciska na pęcherz, ze muszę się dobrze skupić i sprężyć żeby nie.... popuścić... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

23 cze 2008, 17:09

sensibel, no tak..mam ten sam problem :ico_wstydzioch: ale przeciez to normalne na tym etapie ciazy.A zebra.ojjj daje mi popalic.

[ Dodano: 2008-06-23, 20:43 ]
To ja w 34t2d

Niestety widac te wstretne rozstepy pamiatki z poprzednich ciaz :ico_placzek:


Obrazek[img]http://[/img]
Obrazek
[img]http://[/img]

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

23 cze 2008, 23:04

Jagna30, superowski brzuszek.

A tak w ogóle to nie dostałam żadnego powiadomienia z tik-taku że ktoś odpowiedział na forum i dlatego milczałam, ale dziś postanowiłam zajrzeć osobiście i jak dobrze żem ja to uczyniła :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

U większości z Was wszystko przygotowane na przyjście maleństwa, a ja jestem sto lat za murzynami.
Teraz mam tyle rzeczy na głowie w związku z Naszym ślubem :ico_olaboga: , a znowu po ślubie zamieniamy się mieszkaniami z moim ojcem - my mamy kawalerkę a ojciec trzy pokoje :-D :-D :-D
Zaczynam sie bać że nie zdążę, nie mam ani wózka, ani łóżeczka, ani nic co będzie mi potrzebne w szpitalu. Tak naprawdę nie mam nawet żadnej koszuli nocnej, bo zazwyczaj śpię w t-shircie lub bez niczego :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Boję się już teraz wszystkiego - ślubu, porodu no i tego że nie wiem jak to jest opiekować się takim maleństwem :ico_placzek:
Na ogół nie jestem ani strachliwa ani nie panikuję, ale mam wrażenie że zaczyna mnie to przerastać i najnormalniej w świecie się boję - grają mi kolana :ico_olaboga:

:ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-06-23, 23:07 ]
Zapomniałam jeszcze ...
... Jagna30, mi wczoraj wylazł taki czop śluzowy, ale dzisiaj byłam u gin i powiedział że wszystko gra i że to wcale nie był ten czop śluzowy.

Może i u Ciebie tez tak będzie.
Poza tym o mi też zaczęły wyłazić rozstępy na brzuchalku :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
micia26
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 12 paź 2007, 12:41

24 cze 2008, 06:31

Witam was sierpnióweczki.

Troszkę mnie nie było wybaczcie :ico_sorki:
U mnie wszystko ok jak narazie, chociaż ciężar brzucha już mi poważnie doskwiera. Dzidzia bardziej się rozpycha i jeździ po żebrach i innych kościach a najbardziej lubi po żołądku. Oj wtedy to soki żołądkowe sięgają mi gardła - czytaj zgaga. Do tego ma czkawkę taką śmieszną :ico_haha_01:

Widzę że wam już czopy odchodzą :ico_szoking: Nie straszcie dziewczyny bo mnie się wydaje że ja już w tej ciąży tak zostanę na zawsze - oby nie :ico_sorki:

Pozdrawiam was mocno :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

24 cze 2008, 19:20

witam dziewczyny ja po wizycie u gina .I mam niespodzianke mala sie przekrecila wiec czekam z niecierpliwoscia na normalne rozwiazanie oby bylo szczesliwe a nie w polowie okarze sie ze musza mi robic cesarke.Ale poczekamy zobaczymy.A tak ogolnie dzidzia ok :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

24 cze 2008, 20:57

czesc :D
Dzis bylam u endokrynologa i mam ladne wyniki tsh :D :ico_brawa_01: :ico_oczko:
mam zmniejszona dawke leku i odrazu mi sie polepszyl humor...
Jagna30 brzusio fajny, a rozstepow to nie masz prawie wogole, a jak to z poprzednich ciaz to nie ma sie co martwic :ico_oczko:
witam dziewczyny ja po wizycie u gina .I mam niespodzianke mala sie przekrecila wiec czekam z niecierpliwoscia na normalne rozwiazanie oby bylo szczesliwe a nie w polowie okarze sie ze musza mi robic cesarke.Ale poczekamy zobaczymy.A tak ogolnie dzidzia ok
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u mnie terz na poczatku miala byc cesrka bo mala sie poprzecznie ulozyla i nie miala ochoty przekrecic..i juz sie przyzwyczailam a tu kolejna wizyta i ginekolog oswiatcza ze naturalny porod, to byl szok :ico_szoking: , ale co tam moze i dobrze, byle by dac rade:))))
U mnie wszystko ok jak narazie, chociaż ciężar brzucha już mi poważnie doskwiera. Dzidzia bardziej się rozpycha i jeździ po żebrach i innych kościach a najbardziej lubi po żołądku. Oj wtedy to soki żołądkowe sięgają mi gardła - czytaj zgaga. Do tego ma czkawkę taką śmieszną
hym.. moja mala sie rowniez rozpycha lubi mi dokuczac, lewa str mam chyba juz skopana:P...a czkawke ma czesto, ale to niby dobrze, bo plucka ksztaltuje:)
pozdro milego wieczorka :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

24 cze 2008, 21:27

No moje maleństwo też ma bardzo często czkawkę i też wydaje mi się to troszkę zabawne :-D :-D :-D
Poza tym mała bardzo często daje mi czadu ale przyznam że jest mi z tym dobrze.
Dziś spotkałam się z koleżanką która niecałe trzy tygodnie temu urodziła córeczkę: waga 3kg, a wzrost 50 cm i wydaje mi sie taka malutka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
boję sie pomyśleć jak takie maleństwo wziąć i wykąpać czy ubrać :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

25 cze 2008, 11:00

No moje maleństwo też ma bardzo często czkawkę i też wydaje mi się to troszkę zabawne
Poza tym mała bardzo często daje mi czadu ale przyznam że jest mi z tym dobrze.
Dziś spotkałam się z koleżanką która niecałe trzy tygodnie temu urodziła córeczkę: waga 3kg, a wzrost 50 cm i wydaje mi sie taka malutka
boję sie pomyśleć jak takie maleństwo wziąć i wykąpać czy ubrać
_________________
fajne uczucie tej czkawki malenstwa :))), a pozatym to ja tez widzialam te kruszynki co maja po 3 kilo, jak pomysle ze moj szkrab bedzie tez taki malutki to mam stracha :ico_szoking: :ico_olaboga: , ale mam nadzieje, ze dam rade i bede umiala sie dobrze opiekowac malenstwem:))), tego rowniez zycze wam bysmy daly rade i z porodem i opieka nad swoimi malenstwami, a jak musimy byc dzielne:))), pozdro :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

25 cze 2008, 11:08

delfi1, kto jak kto ale MY musimy dać radę choćby nie wiem co!!!
To dla naszych maleństw :-D :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość