Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

26 wrz 2007, 22:24

Sikorka, no właśnie :-D :-D :-D a w dzień to ja nie wyrabiam a one szaleją z postami :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

26 wrz 2007, 22:24

Lady pojawiła się i poszła spać :-D Na mnie chyba już też najwyższa pora. Mówię więc dobranoc. I do jutra, mam nadzieję że uda mi się tu wpaść :-D Chociaż właściwie nie powinnam iść spać tylko pisać i pisać, żeby te co piszą tyle w dzień :ico_oczko: miały co czytać, to może tyle by nie napisały :-D
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2007, 22:32 przez Sikorka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

26 wrz 2007, 22:24

massumi moim zdaniem zrob taka konsystencje jaka bedzie wam obu pasowac
jak bedzie gestsza to latwiej bedzie lyzeczka karmic
powodzenia

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

26 wrz 2007, 22:33

jagodka24, dzięki... :ico_oczko: :-D od jutra próbujemy z łyżeczką :-D więc kciuki na baczność .... :ico_oczko: :-D

ObrazekObrazek

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

26 wrz 2007, 22:54

a jednak jeszcze wpadłam, bo stwierdziłam ze nic nie zaczne pisac i jeszcze tylko kukne...

massumi ja daje 3,5 łyzki kaszki na 150 mleka i jest konsystencja taka bardziej gestsza i lepiej łyzeczka idzie, takie rzadkie papki to sie robi jak sie chce butelka podac, ale ja od poczatku ucze łyżeczka bo to jednak co innego niz mleczko.. a powiem szczerze ze nawet jak taka konsystencje przelałam do butli zeby dopiła reszte to na trojprzepływowym przeszła bez problemu!!

teraz to juz na pewno ide do mojego gumisia - jak tak na nia patrze jak spi to tylko sie zakochac, takie niewinne, kochane malenstwo... :516:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

26 wrz 2007, 23:00

Więc uwaga...ja ten kleik robiłam jej na noc...więc jadła to zamiast mleczka...i nonono zbita! nie wiem...może jej to za gęste na picie z butli? więc w dzień dostaje najpierw cyc, żeby 1głód zaspokoić i żeby spokojnie jadła, kasze lub kleik z łyżeczki. I je różnie...więc może daruję jej ten kleik mleczny na noc? :ico_noniewiem:

Massumi powiedz...a Ty blondynka jesteś??? bo ja wiem generalnie jak smoczek wygląda :-D raczej chciałam zobaczyc choć na zdjęciu wielkość otworu... :-D

Sikorka super masz chłopaczków! tylko pozazdrościć!

A ja tęsknie za tym, żeby mój Michu przybrał ciałka i już nie był na końcu wagowej listy...no nie musi od razu gonić swego Hubertusa... :-D ale tak z 6500mogłaby walnąć...Ale się rozmarzyłam...za te 3tygodnie to zadowoli mnie każdy przyrost wagi...

dobranoc!!! pchły na noc...ja jeszcze lukam na "oszukać przeznaczenie 2" :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

26 wrz 2007, 23:01

no pa pa papaa a mi lewa pierś zaraz eksploduje... a Ula spi w najlepsze po kolacji z kliekiem baaa i bądź tu mądrą mamą... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-26, 23:03 ]
zborra, ja tez to lukam i chyba walnę jej cyca przez sen bo normalnie wariatkowo... a zdjęćie "otworu" to jutro OK ? Bo dziś baterie się ładują ... i nie chce się tarabanić z majdanem... :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2007-09-26, 23:29 ]
Dobra nakarmiłam cycem, czyli hurrrrrrrrrrrrrrrrra już mi lżej po lewej stronie... :ico_oczko: :-D
Uciekam... ciekae o której prawa strona pójdzie w ruch :-D :ico_noniewiem:

Do jutra, ale nie wiem o której... :ico_oczko:

Obrazek

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

27 wrz 2007, 07:55

Witajcie

Nie było mnie wczoraj wieczorkiem a wy się rozpisałyscie jak cholera!

Tak wiec obiecalam Wam kiedys zdjecia z obozu na ktorym bylam... no i w koncu ydalo mi sie je wrzucic na fotosika :) zaraz je Wam tu wrzucam

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

27 wrz 2007, 08:05

Dzień doberek!!!
Ja też się z rańca melduję :-D U mnie też dzień kupą zaczynamy, właśnie stękania na leżaczku odchodzą :-D Przebieranko, zabawa i drzemka. A Sikor jeszcze śpi, wczorej oboje usnęliśmy w opakowaniu :ico_wstydzioch: Obudziliśmy się o 2.00 :ico_szoking:
zborra, zobaczysz jeszcze trochę i Twoja córcia będzie chciała się odchudzać :ico_oczko: A tak poważnie to może Ty za często jednak coś jej podtykasz, może jakby miała dłuższe przerwy to bardziej by zgłodniała, bo przecież wiadomo, że jak się je mało i często to mniej się tyje niż jak duże porcje. Nie wiem sama co Wam poradzić, taki już urok pewnie dzieciaczków, ale chyba tak lepiej niż jakby miało mieć nadwagę, przynajmniej takie jest moje zdanie. Bo jak dziecko starsze, łatwiej mu coś podtykać do jedzenia niż odmawiać.

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

27 wrz 2007, 08:22

KINGA NA OBOZIE HARCERSKIM - NAJMŁODSZY ZUCH JAKI MOŻE BYĆ

Obrazek

MAŁY PRZEGLĄD CIOĆ I WUJKÓW

Ciocia Ola i Wujek Krzysiek
Obrazek

Ciocia Asia
Obrazek

Ciocia Agata
Obrazek

Wujek Karol
Obrazek

Ciocia Ola
Obrazek

Ciocia Paulina i Ciocia Kasia
Obrazek

Ciocia Asia - dodam, że nie ma 150 cm wzrostu...
Obrazek

OSOBISTY BODYGART KINGI
Obrazek

Ta po lewej to ja :P
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No i Tores - jak nas odwiedził
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość