Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

03 paź 2007, 12:23

Była u nas położna, już drugi raz, bardzo fajna kobitka. No i już w poniedziałek moją Zuzię hop na brzuch (mała miała dopiero tydzień), ja przerażona, a Zuza w najlepsze się podnosi- super sobie radzi. Więc ją obracamy na brzuszek na minutkę.
Zuzina wreszcie się wzięła do życia, bo na początku to tylko spała i musiałam ją budzić na jedzonko (teraz też muszę, ale już jest żywsza). Poza tym grzeczniutka jest, powcina sobie i śpi. Czasem świruje i wisi na cycu i przysypia, ale nie ma co narzekać- przynajmniej nie drze się przeraźliwie :ico_brawa_01:

eve81, ale Twój synuś już duży! Wszystkiego nalepszego z okazji ukończenia miesiąca!!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

03 paź 2007, 13:03

Dzięki dziewczynki za wsparcie, tego mi było trzeba :ico_sorki: :ico_sorki: Moja mama na szczęście też jest zdania że nic na siłe i jeśli dziecku nie wystarcza pokarm mamy to od tego są butle i świat się nie zawali :ico_brawa_01:

Sto lat dla Szymusia :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: , tortem się poczęstowałam, pyszny :ico_haha_01:

Dominisiu Jasiu słodki jak ten torcik, którym częstuje eve :655: Wczoraj poprzytulałam Alusia do gołego brzuszka. No super, leżał sobie na mnie i tak się dziecko wyciszyło, chwyciło sobie cycorka troszke podjadł i zasnął. Nie obudził się nawet jak go ubierałam :ico_brawa_01: Bede z tego częsciej korzystać, dzięki i polecam wszystkim !!

Mamo Zuzi :ico_pocieszyciel: uśmiech proszę i głowa do góry !!! Wszystkie smutki i dołki wynocha :514:

Kocura :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Zuzi spokojnego dzieciaczka

[ Dodano: 2007-10-03, 13:10 ]
eve kurcze podoba mi się że tak sobie wszędzie z małym jeździcie :ico_brawa_01: Mój był na spacerku na razie 2 razy i juz cos sobie psika :ico_olaboga: Ale za niedługo też skończy się siedzenie w domku, niech się dziecko hartuje. Mamie przecież też należy się jakis wypad z tych czterech ścian, a nie tylko dom i dom.

[ Dodano: 2007-10-03, 13:28 ]
Aha i jeszcze pytanko dla mam, które dają mleczko z butli. Jakiej wody używacie do przygotowania mleka?? Mineralnej, przegotowanej z kranu???

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

03 paź 2007, 13:58

Dominisia, super foteczki, a te butki pieski rewelacja :ico_brawa_01:

Kocura Bura, no to Zuzia zuch dziewczyna, dobrze że daje rodzicom odpocząć, dokładnie tak jak mój Szymulinek :-D

eSKa, no ja wszędzie zabieram mojego Szymusia,on taki spokojny wtedy, a jak chodzimy po sklepach to cały czas śpi :ico_brawa_01: więc mamusia może spokojnie pobuszować :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

03 paź 2007, 14:00

eve od kiedy zaczęliście spacerki i te sklepowe wypady ??

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

03 paź 2007, 14:46

eSKa, jak Szymuś miał tydzień to zaliczył już centrum handlowe, karmiłam go wtedy w przymierzalni H&M :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

03 paź 2007, 15:06

eve81 pisze:eSKa, jak Szymuś miał tydzień to zaliczył już centrum handlowe, karmiłam go wtedy w przymierzalni H&M :-D
:-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A tak poza tym to gdzie się podziała reszta??

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

03 paź 2007, 15:39

Jestem :-)

Dolki to mi wyjda jak Nell wreszcie sie pokaze na swiecie. polozna mowi ze tetno super, dzidzia sie ladnie rusza, rosnie (znow centymetr wiecej macicy w badaniu), ale powiedziala ze chyba za tydzien juz sie nie spotkamy. Oby miala racje :ico_sorki:

Przepraszam za moje smuty ale wiecie, kurcze wiedzialam ze tak bedzie, wy juz mamusie a ja dalej w dwupaku... Dziekuje za wsparcie. Jutro sie umowilam z taka jedna Polka, ktora za moim pozwoleniam dostala moj numer od mojej poloznej (polozna Polka choc wychowana w Szwecji). I ta dziewczyna wczoraj mi napisala maila, no nie zaciekawie ma: maz chyba arab, olewa ja, ona w 38 tygodniu ciazy, bez kasy bo on trzyma, cale dnie sie gdzies wloczy a pracuje na nocki..... Nie wiem czy dobrze robie ale chce jej jakos pomoc, ona nie zna jezyka, nie wie co, gdzie, jak... Chce go zostawic chyba... No nic jutro ide z nia na kawe to sie co nieco dowiem....

Oczywiscie McDonalds zaliczony, McFeast Menu :-) i teraz dowalilam domowym gulaszem i dalej bym cos zjadla.... :ico_puknij:

Dominisia, Jasieniek superowy. A ty jaka mlodziutka, sliczniutka i swiezutka :-D Tylko troszke blada.... LAdnie sie odzywiaj!!! I te pieski kapciuszki to faktycznie czadowe sa :ico_brawa_01:

Eska, ja tez bede tak przytulac, to chyba bardzo wazne dla rozwoju emocjonalnego takiego maluszka, co jeszcze niedawno w brzuszku siedzial. A spacerkow sie boj, nic malemu nie bedzie, niech sie przyzwyczaja do roznych bakterii itp A to ze kicha to normalne... po pierwsze: suche powietrze a jak juz pala w kaloryferach to dopiero sie zacznie kichanie, a poza tym jak go cos swedzi w nosku to on nie potrafi sie podrapac wiec musi kichac aby oczyscic nosek z koz i kurzu i resztek wod plodowych. Samo kichanie nie oznacza choroby a wrecz odwrotnie moze malutki powinien wiecej na powietrzu przebywac bo wiadomo w domu kurzu najwiecej (dywaniki, firanki, itp). No chyba ze mu katar leci z nosa to wtedy juz nie jest normalne.

Kocura, fajnie ze Zuzia juz kontaktowa sie robi. Moze juz jej calkiem zoltaczka miela i dlatego. Bo dzieci z podwyzszona bilirubina sa ospale i ociezale.... Super ze powoli zaczyna "jarzyc" :-D

Pomyslec ze Eve Szymus juz miesiac konczy a ta uparta koza Nell jeszcze w brzuchu :ico_zly:

Eska, a ty miezkasz sama czy ktos ci pomaga przy Michalku?

Ciekawe co u Justyny i Gosiperelki?

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

03 paź 2007, 16:24

Mamo Zuzi no wiem ze jestem blada jak sciana, ale to wszystko efekt krwotoku po porodzie, zazywam witaminki i mam nadzieje ze wkrotce nabiore kolorku :-D

eSKa ja uzywam przegotowanej wody z kranu, bo u nas dosyc dobra, mam zawsze w nonono na zapas. No i z Malym chodze na spacerki codziennie, do sklepu tez, bo nikt za mnie zakupow nie zrobi, ale wole przechadzki inne niz te sklepowe, dla mnie taki spacerek to nie spacer... Wole zeby Jasiu byl na siwezym powietrzu, ale z koniecznosci zaliczylismy juz centrum handlowe i dwa razy sklep spozywczy :D

Posprztalam caly domek i padam na pyszczek, czlowiekowi sie wydaje ze ma juz nie wiadomo ile sily a potem zetrze sie podlogi i mozna odleciec. Obiadku dzisiaj nie ma, a co?? Mezu moze cos tam zrobi jak wroci z robotki.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

03 paź 2007, 17:15

a ja sie troszke zdrzemnelam jak moj skarb spał, nie wiem ale cos mnie głowa boli i to gardlo jakby wcale nie lepiej, dzisiaj wzielam rano antybiotyk ale juz wiecej nie biore bo nie widze poprawy, przynajmniej w samopoczuciu tego gardła bo może wygląda troche lepiej. Nie bede sie trula tymbardziej ze moje mleczko tez juz nie takie przy tych prochach. Chyba jednak postawie na tantum werde i tyle.

o 19.00 może uda mi sie maluszka okąpać, teraz dopiero zasypia po mleczku, wiec bede kąpac dopiero jak wstanie, pokój już nagrzewam na kąpanko grzejnikiem elektrycznym bo w centralnym jeszcze nie palimy bo później w domu upał :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-03, 19:15 ]
co tu taka cisza????

my już po kąpanku, mały pociągnął tylko troche jednego cyca i zasnął :ico_szoking: pewnie dlatego że od ostatniego karmienia nie spał tylko sobie leżał, no nic..nie bede go budzić teraz jak zgłodnieje to napewno wstanie :-D

[ Dodano: 2007-10-03, 19:47 ]
no tyle co napisałam posta to mały zaczął kwękać i obudzil sie..jednak niedojadł..dałam drugiego cyca i teraz już zasypia ze smokiem :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-03, 19:51 ]
gdzie wy jesteście??? to ja pisze sama ze sobą :ico_placzek:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

03 paź 2007, 20:08

hej dziewczyny ja na chwilke
Eve STO LAT DLA SYNUSIA!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:
ja jutro idę do szpitala na prowokacje trzymajcie kciuki jak sie ruszy to dam znać prze K@tkę albo bezpośrednio bo będziemy mieć tableta ze sobą!!trzymajcie się
mamo_Zuzi trzymam kciuki za Ciebie żeby sie ruszyło..ja mam pietra wielkiego i durne myśli ale na szczęście mąż mnie pociesza!!!
Dominisia super foteczki!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości