Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

24 lut 2012, 11:32

hej dziewczyny u nas choroba odpusciła i małej powoli wraca apetyt
na inhalacje już nie chodzimy
kaszelek i katar przeszedł
jupiiiiii

no i przy tej chorobie wyszedł ząbek górna dwójeczka i mamy w sumie 5 ząbków
stawiam oczywiscie za skończone 11 mc spóznione :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

NowaSejana, fajne zaproszonko
co do imprezki to my w domu bedziemy robic ale chyba na raty bo nie pomieszcze wszystkich
i zastanawiam się nad cateringiem bo w sumie byłoby to 20 osób
Dobrusia, moja nauczyła się tak i nie kiwać,i dokłądnie wie kiedy tego używać :ico_sorki:
tabogucka, to czekamy na info :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 lut 2012, 15:06

Dobrusia, moja nauczyła się tak i nie kiwać,i dokłądnie wie kiedy tego używać :ico_sorki:
heheh moja narazie tylko nie nie
co do imprezki to my w domu bedziemy robic ale chyba na raty bo nie pomieszcze wszystkich
i zastanawiam się nad cateringiem bo w sumie byłoby to 20 osób
no u nas tez bedzie ponad 20 osob dlatego idziemy do restauracji...

zaproszonko musialam jeszcze nieco pozmieniac, bo jak wydrukowalam w drogerii to kawalek tekstu mi obcielo, wiec musialam co nieco poprzesuwac.. po weekendzie pojde znowu i juz wszystkie podrukuje...

magda, pochwal sie swoim :ico_sorki: :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

24 lut 2012, 18:55

stawiam oczywiscie za skończone 11 mc spóznione :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ojoj przez ten szpital ja tez zapomnialam wpis dodać
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 11miesiaczków mojego chudzielca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 24-02-2012, 17:57 ]
u nas tez bedzie ponad 20 osob
wow to sporo ja nie liczylam ale dom duzy to robimy w domku :-D :-D :-D

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

24 lut 2012, 20:54

heheh moja narazie tylko nie nie
u mnie też nie nie :-D
hej dziewczyny u nas choroba odpusciła i małej powoli wraca apetyt
to super! :) i brawa za 11 mc!!
za 11miesiaczków mojego chudzielca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
brawa!
no u nas tez bedzie ponad 20 osob dlatego idziemy do restauracji...
my robimy w domku a ilu gości będzie to nawet jeszcze nie wiem, hehe

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 lut 2012, 23:13

witajcie. ja się nie odzywałam, bo miałam straszne zmartwienie. robiłam przegląd pieprzyków i jeden bardzo mi się nie spodobał. poszłąm do dermatolog, która mnie tylko jeszcze bardziej zdołowała,że będzie go trzeba usunąć, bo on jej się nie podoba. :ico_placzek: więc prędko zapisałąm się prywatne do innego, zeby potwierdzić diagnozę. No i rzeczywiście należy usunąć, ale nie ma pośpiechu :ico_sorki: oczywiście naczytałam się o czerniaku i nie mogło mi to wyjść z głowy :ico_olaboga: w przyszłym tygodniu zapiszę się na usunięcie. A muszę usunąć 3 :ico_olaboga:

Dodatkowo usilnie szukam pracy i w ogóle mi to nie wychodzi :ico_placzek: odreagowuję to nerwami, wyżywam się na mężu. eh :ico_placzek: przez UP to ja pracy na pewno nie znajdę

No właśnie we wtorek Mat kończy rok. Imprezy nie robimy, bo nie ma pieniędzy, pewnie zrobimy w maju dla Olci i przy okazji kupimy prezent dla Mata.

NowaSejana bardzo łądne zaproszenie

magda1614 cieszę się, że wyniki są prawidłowe. A córcia koleżanki to chyba troszkę za gruba jest :ico_oczko: nie jest dobrze być takim grubaskiem, bo później całe życie można mieć tendencję do tycia, tak jak ja. Całe moje dzieciństwo przeleciało mi z nadwagą i kompleksami, a schudłam dopiero będąc nastolatką. I do tej pory staję co kilka dni na wadze i pilnuję by nie przytyć. to jest jak obsesja :ico_olaboga:
Mat warzy coś koło 12 kg. Pulpet z niego, lubi sobie pojeść, ale mam nadzieję, że nie odziedziczył po mnie tendencji do tycia :ico_sorki:
Olcia też jest grubej kości i widzę że teraz się poprawiła, ale u niej może być to wynikiem leków antyhistaminowych, bo ona malutko je i wybrzydza.


tabogucka powodzenia!!!!

Dobrusia, u nas też trzydniówka trwała dłużej niż 3 dni. $ czy 5 nie pamiętam.


Fintifluszka to mam nadzieję, że znajomi szybko znajdą sobie mieszkanie, bo wyobrażam sobie jak musi być Ci ciężko. A czemu to tak długo trwa????jakieś szczególne wymagania mają ????

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 lut 2012, 10:04

stawiam oczywiscie za skończone 11 mc spóznione :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 11miesiaczków mojego chudzielca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

25 lut 2012, 13:31

Blanka26, ja już usuwałam dwa pieprzyki jakbyś miała jakieś pytania to pisz,a o czerniaku nie czytaj bo ja sie tak nakręciłam że byłam pewna że go mam i że za niedługo umrę :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

25 lut 2012, 14:05

witam z :ico_kawa:
Fipcio śpi a ja mam czas chwilke na komputer bo on mi raczej nie daje posiedziec
Przyszly komody 2 do sypialni i jedna do jadalni ale musze czekac do przyjazdu meza bo nie ma komu skrecić :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
A moja sasiadka to nie mogła przezyc co kupilam i wczoraj przyszła na przeszpiegi ale mnie nie bylo na szczescie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

aga216, a jak duze te pieprzyki miałas? kurcze ja mam takiego jednego co mi strasznie przeszkadza pod piersią :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
usilnie szukam pracy i w ogóle mi to nie wychodzi :ico_placzek:
ojej no takie czasy ze ciezko znalezc pracę ale trzymam kciukaski oby sie powiodło :ico_sorki: :ico_sorki:

A u nas dziś wieje strasznie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

25 lut 2012, 16:58

magda1614, taki gdzieś ok 0,5 cm,a drugi mniejszy,jeden na nodze a drugi na piersi właśnie,szybko rosły i miały różne kolory :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

25 lut 2012, 17:25

aga216 Za kolejny skończony miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
magda1614 Za 11 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Blanka26 Nie jestem sama też jestem na etapie szukania pracy! I wiem,ze nie jest łatwo. A w UP wiele ofert nie ma bo sama jestem zarejestrowana. No cóż może się w końcu coś trafi. Trzymam kciuki && :ico_sorki:

U nas też dziś straszna zawierucha chociaż przez chwile i słonko wyjrzało :-)

My meldujemy się z kolejnym ząbkiem,więc mamy już 6. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: W końcu chociaż Nadia jest dzis nie znośna nic tylko płacze od rana.Już mam takie nerwy :ico_zly: bo brakuje mi już cierpliwości w dodatku kiepsko sypia.... :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość