ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

01 gru 2007, 21:18

ika piękne te twoje zdjęcia, i później można tez tak wywołac? bo ja zielona jestem.
Podaj te linki, może wszystkie skorzystamy :ico_oczko: Buziaczki.

A my dzis cycuś i spanko, cycuś i spanko, ale moja córcia woli wózek od łóżeczka, a mi też wygodnie bo mam ją zawsze przy sobie, nawet jak obiadek robie. Muszę się pochwalic, dziś smażyłam naleźniki i mała się ruszała we wózku i postękiwała, to ja szybko przewracam naleźnika na patelni i 3 wylądowały w koszu, bo mi się z roztargnienia rozpadły :-D chyba za szybko przewracałam.

Buziaczki

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

02 gru 2007, 21:32

ania25 pisze:ika piękne te twoje zdjęcia, i później można tez tak wywołac?
dziękuje oczywiście że mozna :ico_oczko: moja córa i synek mają np takie w albumie Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i jeszcze inne z tabaluga czy noddym linki podam później nawet podam link do programy corel bo teraz mały mnie wzywa :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-02, 22:53 ]
http://www.instalki.pl/programy/downloa ... _Pro_X.php
to link do stronki z której można pobrać Corela
tu są np gwiazdkowe tubsy
http://www.suzieqspsptubes.suziescyberc ... stmas1.htm
http://www.suzieqspsptubes.suziescyberc ... stmas2.htm
http://www.suzieqspsptubes.suziescyberc ... stmas3.htm
http://www.bobjude.co.uk/psptubes/christmas/index.html
http://www.ccdsvictoriantubeheaven.com/vicxmas4.html
niektóre nawet fajne są ja moim w zeszłym roku takie zrobiłam zdjęcia z użycie takich tubek ;)Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

03 gru 2007, 13:24

Ika202, Swietne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja obrabiam zdjęcia w foto shopie oczywiście jak mam czas. Na razie nie za dużo :ico_noniewiem:

Mój Tymek to naprawdę dziwne dziecko albo bardzo cwane :ico_haha_01: Wczoraj przyjechała moja rodzinka żeby go zobaczyć. A on przespał całą zeszłą noc i prawie cały dzień. Nic go nie bolało i nie płakał. Nawet jeść za bardzo nie chciał. Goście pojechali a on dziś w nocy znów się męczył z brzuszkiem no i dziś od rana cały czas płacze i się denerwuje. Dopiero co zasnął. Oczywiście nikt mi nie uwierzył że on tak się męczy bo wczoraj był jak aniołek :ico_noniewiem: Na szczęście teraz trochę zasnął (ciekawe na jak długo.

Ale dziś się cieszę bo przyszedł wózek i powiem wam że jest naprawdę super. Extra wykończony i leciutko się go prowadzi. Wystawię małego dziś na balkon.
Dziewczyny a po ilu dniach takiego przygotowywania dzidzi do wyjścia wyjechałyście na spacer?? Bo ja najchętniej już dziś bym wyruszyła taka ładna pogoda :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 gru 2007, 13:38

Evik.kp, Mój też taki cwaniak jest bo na weekend byliśmy u kuzynki i jej malutkiego syneczka który sie urodził w 35 tc i był w bardzo ciężkim stanie a moje serduszko udawało tam grzeczne dziecko i cały czas tylko spał albo leżał w łóżeczku i tylko o cycka sie dopominał ;)
Evik.kp pisze:Dziewczyny a po ilu dniach takiego przygotowywania dzidzi do wyjścia wyjechałyście na spacer??
Mi położna mówiła że wystarczy tylko 2 dni werandować i potem można wyjść :ico_oczko:
A jeszcze wam powiem ze mój kochany maż będzie chrzestnym Małego Szymusia synka tej naszej kuzynki i tak sie tym przejął i już myśli co mu kupi na chrzest który będzie w kwietniu a wam co najbardziej by sie przydało to może już coś wymyślę .
A i jeszcze wam powie m jak mój maż wczoraj z Miłoszem rozmawiał to mu mówił że mały będzie miał wszystko bo jego rodzeństwo to miało pecha bo zawsze jak sie rodzili to Dawid pracę tracił a teraz nam sie dobre powodzi i już powiedział że jego synuś będzie miał wszystko :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-12-03, 12:42 ]
To sms od Ilonki :ico_oczko: "Cześć! Co u was wszystkich??Brakuje mi was.My nadal w szpitalu.Jeszcze nas obserwują.Kubuś ma się nieźle choć narzeka na brzuszek-nie jest jeszcze w stanie przetrawić wszystkiego co ma chęć zjeść a chęci to on ma naprawdę spore.A ja złapałam tu rote ale już mi prawie przeszło.Pozdrów dziewczyny na TT."

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

03 gru 2007, 14:03

Biedna Ilonka tyle czasu z małym w szpitalu i to po tak ciężkim porodzie :ico_olaboga: naprawdę dzielna z niej dziewczyna :ico_brawa_01: Ika202, pozdrów ją od nas bardzo serdecznie i trzymamy za nich kciuki.

Ika202, to tylko się cieszyć jak twój mąż składa takie deklaracje. Dzieciom nie powinno nic brakować ale najważniejsze że ma rodziców którzy go kochają :ico_brawa_01:

a karuzelka już przyszła ? my postanowiliśmy że małemu kupimy ją po choinkę na razie jest jeszcze za malutki

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 gru 2007, 14:23

Evik.kp pisze:ma rodziców którzy go kochają :ico_brawa_01:
to prawda ale mojemu mężowi ost.zebrało sie na rozmowy i poinformował mnie że chciałby jeszcze jedno dziecko nie teraz tak za parę lat i co ja na to troszkę mnie zdziwił :ico_szoking:
Evik.kp pisze:a karuzelka już przyszła ?
jeszcze czekam może będzie dziś albo jutro :ico_oczko:
Evik.kp pisze:na razie jest jeszcze za malutki
powiem ci że ta nasza kuzynka ma na łóżeczkiem taka zwykłą karuzelkę i jak Dawid naszemu ją nakręcał to dziecka nie było tak ją obserwował i słuchał a jak muzyczka sie kończyła to była złość :ico_oczko:
Evik.kp pisze:Ika202, pozdrów ją od nas bardzo serdecznie i trzymamy za nich kciuki.
Na pewno ją pozdrowię :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

03 gru 2007, 15:20

Mój syn właśnie przeżył pierwsze tzw. werandowanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: był na balkonie całe 10 minut w swoim nowym wózeczku :-D :-D A teraz jakby dziecka nie było śpi w nim :ico_szoking: odkryłam go i zobaczymy jak długo pośpi :ico_noniewiem: . Cały czas czekam na te kropelki. Mam nadzieję że pomogą.

Wiecie że ja jeszcze nie załatwiłam żadnych papierkowych spraw oprócz zarejestrowania małego w Urzędzie Stanu Cywilnego. Nawet nie złożyłam papierów na urlop macierzyński :ico_olaboga: . No ale jak tylko wyruszymy na miasto od razu wszystko pozałatwiam. Myślę że jeszcze jutro go wystawię na balkon i w środę wyruszymy na spacer

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 gru 2007, 15:32

Evik.kp, mój też zawsze po spacerku śpi jak zabity :ico_oczko: ja już mam wszystko załatwione tylko teraz czekam za kasą bo jak wróciłam ze szpitala to Dawid wszystko załatwił :ico_oczko: A co tam w ogóle u ciebie ?? A powiedz mi czy mały nie ma uczulenia na żadem proszek ??bo jak mojemu wyprałam ciuszki w takim proszku "bobas" to mu wysypka wyskoczyła teraz kupiliśmy lovele i delikatny płyn do płukania też loveli i mam nadzieje że nic mu nie będzie :ico_oczko:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

03 gru 2007, 15:50

ika ja piorę w JELPIE i jak do tej pory wszystko w porządku :ico_oczko: Pozdrow kilolka od nas, współczuje jej bardzo, ja to byłam zła że 5 dni leżałyśmy bo żółtaczka była, a co dopiero ilona musi tam przechodzić.

Evik super z tym werandowaniem, u nas dziś cały dzien padało, więc się nie udało.

Dziewczyny a pierwszy spacer to na ile można wyjechać?

Moja kruszynka, je i śpi, dzisiaj ledwo mogłam obiad zjeść bo cały czas były alarmy ze mama się oddaliła od dziecka, a karmiłam cały czas tylko Alusia przysypiała.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

03 gru 2007, 17:04

Ika202, kochana ja piorę w Loveli. Płyn mam z Jelpy taki różowy bardzo delikatny. jak na rzi mały nie dostał żadnego uczulenia więc myślę że jest ok. Mam nadzieję że tak zostanie bo mam zapas proszku na około pół roku :ico_noniewiem:

A powiem ci że jakoś leci. Męczę się bo już trzeci tydzień nie wychodzę z domu. Wczoraj jak przyjechali goście dostałam wychodne :ico_haha_01: więc poszłam z kuzynką do sklepu. tak mi się w głowie kręciło że myślałam że padnę :ico_olaboga: Mały się męczy z tym brzuszkiem a ja razem z nim bo nie wiem co robić. jestem sama bo maciek całymi dniami w pracy :ico_placzek: czasami to mi ręce opadają i płakać mi się chce :ico_olaboga: no ale staram się być twarda. Dziś przyszły kropelki więc podałam małemu i zobaczymy co sie będzie działo. Mam nadzieję że pomogą :ico_sorki: :ico_sorki:

Tyłek już mnie prawie nie boli :ico_oczko: tylko jak za długo stoję to mam wrażenie że te szwy rozpuszczalne mnie ciągną. Jeszcze trochę ze mnie leci :ico_noniewiem: ale to już chyba końcówka. No i zostało mi jeszcze 9 kilo do zrzucenia :ico_szoking:

No ale ty Ika202, to jesteś wzorowa mama. Trójka dzieci dom i pies na głowie a do tego sama to normalnie ci się medal należy. ja sama z jednym dzieckiem, praktycznie żadnych obowiązków bo nawet obiadów nie gotuję i mam wrażenie że nie daję rady :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość