BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

18 sie 2008, 10:28

WitaM!!!!!

Pierwsze co muszę napisać to:
kamilko jestem zachwycona foteczkami :ico_brawa_01: naprawde urocze, praktycznie każde nadaje się do ramki CUDO!!!! :ico_brawa_01:

frydza Wikunia przekochana, fotka w podpisie superowa!

edi współczuję... najwazniejsze, że wy tworzycie wspaniałą rodzinkę :ico_brawa_01: nie mam doświadczenia w takich sprawach więc nie będe się wysilać na jakieś mądrości, jedno jest pewne, to napewno bardzo przykre nie módz polegać na osobie, od której najbardziej się tego oczekuje...

madziorka właśnie tego sie obawiam w podróżach z małym dzieckiem czyt. Kali heheh, no nie ma się co dziwić dla dorosłego te odprawy i podróż dla dorosłąego jest męcząca, a co dopiero dla malucha, którynie może usiedzieć na miejscu hehe

co do jadłospisu to hmmm .... ciężko mi konkretnie napisać, ale tak mniej więcej:
6.30 - 120 ml flacha z kaszką + bułecza/herbatniczki
póżniej Kali jest u mojej mamy więc z tego co wiem to różnie:
do południa zazwyczaj je 2 paróweczki /bobaki/ lub jakąśkanapeczkę potem jeszcze małą flasię ok. 100 ml
na obiad zjada albo zupkę ze słoiczka, albo to co reszszta domowników
w międzyczasie jakieś owoce, które poprostu uwielbia, ostatnio zjadła mi 2 banany na raz :ico_szoking: póxniej jeszcze zjada danio waniliowe, bo danonków nie lubi...
no i po kąpieli flasia ok. 130 ml

tak by to mniej więcej wyglądało, ale nie codziennie, zależy od dnia...

co do cłausków to Kali woli całowac się z Kędziorem niż z mamą, ale czasami w przypływie czułości uraczy mnie buziaczkiem :-D

[ Dodano: 2008-08-18, 11:25 ]
a powiedzcie mi dziewczyny dlaczego Jaśnie pani do nas nie zagląda?
czy ja o czyms nie wiem? bo gdzieś mi się przewinęła na innym forum...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 sie 2008, 11:43

Wikunia spi :ico_oczko: zaraz ugotuje obiadek ,a popoludniu jedziemy do mojego braciszka :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

Ale Wiki mi dzis numer wywinela :ico_szoking: zepsol nam sie tv,i szukam pilota bo jest tez potrzebny,i szukam szukam i sie wkoncu pytam spryciuli gdzie jest pilot a ona tylko sie smieje i tyle,raczki zalozyla do tylu i chodzi i sie smieje,przeszukalam wszystko i wkoncu po raz 10 sie pytam :Wikusia gdzie dalas pilot??a mala cwaniara wyciaga go spod mebli :ico_szoking: no myslalam ze padne hihihi :ico_oczko:


BeWu pisze:a powiedzcie mi dziewczyny dlaczego Jaśnie pani do nas nie zagląda?
czy ja o czyms nie wiem? bo gdzieś mi się przewinęła na innym forum..
hmmmmm temat rzeka to jest!!!obrazila sie,ze np nie odpowiadamy na jej posty ITD,ja juz tego nie poruszam szkoda nerwow!!

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

18 sie 2008, 12:39

Frydza ale mnie rozbawiłaś ta historią z pilotem :ico_smiechbig: a to ci mała żartownisia heheh

moja Kali też mnie dzisiaj rozwaliła rano heheh
wyjątkowo nas nie obudziła tylko to ja musiałam ją obudzić, a tak mi było żal bo tak sobie slodko spała w pajacu z pupką do góry mniu mniu, więc ją głaszczę i mówię "Kalinko, wstawaj skarbie..." a ona otwarła w połowie oczka i taki słodziudkim głosem pyta: "stać?" normalnie tak mnie to rozczuliło.. i mówię jej "wstać, wstać" hehe no i oczywiście nie obyło się bez porannego wytulenia i obcałowania hehe

a z Jasnie Panią to rzeczywiście dziwne, ale sam jej nick mówi za siebie heheh
skoro jest tak jak mówi Frydza to nie ma się co przejmować

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 sie 2008, 12:42

BeWu, daje czadu Kalinka hihihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


W czwartek jade na spotkanko z K@tk@ i Babe Boom superowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

18 sie 2008, 15:22

madziorka hihi pisze:mam doła bo bebech mi rosnie

MI też dlatego się za siebie wzięłam. Ale bebech najtrudniej jak dla mnie zrzucić. zawsze miałam małą fałdkę tłuszczyku, a teraz sie powiekszyła. Ale jestem pełna nadziei, ze mi sie uda ją zrzucić.

madziorka hihi pisze:kamilaa to wy do nas przyleccie hihi
zaparaszalam ale bez odzewu wiec nie nalegam
jaka tylko bedziecie miec ochote to dajcie znac!!!! ze szczecina sa loty do londdynu
ale moze cos kolo birmingham tez lata...

No ja wiem, ze Wy otwarci, ale jakoś tak... za daleko, za drogo, wolne J by musiał wziąść no i ten lot z Tomkiem...sama wiesz.
A tak z ciekawości to ile płacisz za bilet lotniczy??

edyta29 pisze:Sisterka radzi wybrac się do dietetyka żeby jakąś mądrą dietę zapadał

Fakt. Myślę, ze najwiekszym błędem obok objadania się sa nieregularne posiłki. niestety mozna jeść mało ale nieregularnie a i tak będzie się tyło. Nawet w telewizji tak słyszałam. POza tym za mało owoców i warzyw, przynajmniej u mnie.

Frydza pisze:jedzonka ze wsi tyle ze ledwo naszego kombika domknelismy

mmmm zazdroszczę. nie ma to jak zdrowe jedzonko i do tego takie pyszne.

Tak czytam menu waszych dzieci i w sumie Tomek je podobnie. A ja myslałam, ze jakos mało.

BeWu pisze:kamilko jestem zachwycona foteczkami

Dziekuję, zwłaszcza, ze sama je robiłam z Tomkiem na rekach hihi.

Frydza pisze:gdzie dalas pilot??a mala cwaniara wyciaga go spod mebli

Błahahaha dobre. Teraz będziemy bez przerwy takie akcje naszych bąbli sobie opowiadać hihi.

BeWu pisze:a z Jasnie Panią to rzeczywiście dziwne, ale sam jej nick mówi za siebie heheh

Basiu musiałabys poczytac posty i wtedy byś zobaczyła o co chodzi. Ja mam trochę inne odczucia niż Frydza. Jaśnia Pani odeszła bo brakowało tu dyskusji i konkretnych wypowiedzi. Ja ją rozumiem. Nie oceniaj jej w ten sposób.

A ja jestem w szoku jak Kali gada :ico_szoking: . NOrmalnie do mnie nie dociera jak takie małe dziecko moze tak ładnie mówić i kumac wszystko. Nie mogę sobie wyobrazić Tomka mówiącego w taki sposób. Ale bardzo bym chciała. NO ale wszystko w swoim czasie.

Frydza pisze:W czwartek jade na spotkanko z K@tk@ i Babe Boom superowo

Fajnie.

[ Dodano: 2008-08-18, 23:33 ]
NO WIECIE CO????
CO TO MA BYĆ??
PÓŁ DNIA MNIE NIE BYŁO IANI JEDNEGO POSTA????
SAMA SOBIE MAM ODPISYWAĆ??????
POSTARAC MI SIE TU!!!!!!!!!

Wróciłam z aerobicu. Ale jestem wypompowana. Ale bylo suuuuper. Czułam jak mój cellulit odchodzi w niepamięć.

Mam pewną wiadomość. Ale skoro was nie ma to pozostawię ją tajemnicą. Przynajmniej narazie.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 sie 2008, 23:52

kamila ja jestem !!! powiedz bo ciekawosc mnie zżera :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-08-19, 00:06 ]
a w ogole to czesc wszystkim mamuskom :ico_oczko:

-indigo- pisze:A ja jestem w szoku jak Kali gada :ico_szoking: . NOrmalnie do mnie nie dociera jak takie małe dziecko moze tak ładnie mówić i kumac wszystko. Nie mogę sobie wyobrazić Tomka mówiącego w taki sposób. Ale bardzo bym chciała. NO ale wszystko w swoim czasie.


dolaczam sie do :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

lelek gada tylko po swojemu hihi

ale jak ladnie piatke przebija na gorze hehe babcia nauczyla hii

w samolocie akurat obcy koles zagadal z lelkiem i dla zartu mowi przebij piatke a ten raczke wyciagnal na znak hihi :ico_szoking: :ico_szoking: sama sie zdziwilam bo on nie zawsze taki chetny
i nie moge sie nim pochwalic hehe

kamila o bebechu nie wspominaj . ja u ciebie nic nie widze :ico_szoking:
ale ty przynamniej masz zaciecie sportowe hehe

bewu ja mam podobne odczucia jak kamila odnosnie jasnie pani... nie znasz sytuacji wiec nie opieraj swojego zdania na jednej mamusce
sama powinnas poczytac i sie ustosunkowac
frydza uproscila sytuacje... :ico_noniewiem:

mysle ze jasnie pani daleko do jej niku. wg mnie :ico_oczko:
swego czasu bywalo tu jeszcze nudniej hih

ja mimo wszystko wpadam tutaj bo lubie..

a na drugim watku gdzie jestesmy z jasnie. jest teraz straszna nuuda i to wlasnie jasnie pani pojawia sie najczesciej
:ico_brawa_01:


ja jestem ale nie powiem dlaczego tak mi ciezko.. bo mnie kamila zbije :ico_placzek:
no dobra.. piwko. zapiekanki i 2 irysy mentolowe :ico_wstydzioch:

ale musialysmy z sister zaszalec hehe i sobie pub na balkonie urzadzilysmy hihi
po calym dniu niejedzenia hihih

boze jak cudnie miec lato!!!!

rano pojechalysmy do rzeszowa-50km , zeby dostarczyc moj aparat do naprawy. od 3 miesiecy nie mam przycisku do robienia fotek. i kolczykie je wykonuje hihi

no ale juz w serwisie
za takie gowno musze 250 zl wywalic :ico_szoking:

potem poszlam z sisterka do fryzjera
i cale szczescie
bo bylam pewna ze mam wizyte na srode a dzis mnie fruzjerka uswiadomila ze to juz jutro :ico_szoking:

i caly dzien szalony
wariacje na placu zabaw
potem zakupy
i odwiedziny tesciow i kolezanki (mojej trzeciej sisterki) z synkiem 4.5 miesiecznym
jaki slodki Gabrys!!!! kochany!!!

w sobote bawimy na jej wieczorze panienskim hihin a w nast sb wesele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

spadam !!!!!!!!!! bo rano pobudka do fryzjera z rana
a potem caly dzien u kumpeli w innym miescie hihi
cudnie!!!

dobranoc

[ Dodano: 2008-08-19, 01:40 ]
fotki z playhopuse z Uk jeszcze
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i z sobotnich kregli

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

19 sie 2008, 08:31

Witam!!!
Pierwsza sprawa: Jaśnie Pani
Przyznaję czytając wasze uwagi/madziorka i kamilka/ chyba faktycznie pospieszyszłam się z osądem, tymbardziej że praktycznie nie znam kobiety, a wczesniejszych postów nie będę czytać bo aż tak mnie ta sprawa nie interesuje... było co było, mnie to nie dotyczyło , bo nie uczestniczyłam w tej dyskusji, najważniejsze że chociaż Wy tutaj teraz jesteście i mam sobie z kim poklikać , jak mi się nie chce pracować hehe :-D

Brzuchol oj gdybyście teraz zobaczyły mój.... :ico_olaboga: heheh a będzie jeszcze większy... hehe żartyuję, przed ciążą tyeż miałam ten problem i powiem wam że patrząc na wasze figurki na fotkach to zapewniam was o wiele większy niż wy, z tym , że aż tak bardzo się tym niw przejmowałam, pocieszałam sie tym, że przynajmniej nie jest sflaczały, tylko taki jędrniutki wałeczek hie hie, ale wiecie co, ja to mam gorszy problem z piersiami, mówie wam katatrofa :ico_placzek: na moje oko tylko operacja mnie ratuje łeeee :ico_placzek: narmalnie jak u starej murzynki łeeee.... :ico_placzek:

gadanie Kali
dziewczyny nie przesedzajcie, ona znowu nie nawija jak stara, poprostu udaje jej się powiedzieć kilka pojedynczych słów i zna ich znaczenie, napewno nie odbiega tak bardzo od reszty.. umie powiedzieć: gazeta, pani, buciki, stać, siedzi, spadła, idzie, jedzie, auto, mniam mniam, mama, tata, maja, dziadek, potusie /czyt. portusie/... no i naśladowac zwierzątka chyba tyle, ja nie wiem kiedy się tego nauczyuła, jakoś tak mimo chodem, bardzo dużo do niej mówimy, ale jestem przekonana, że Wy też dożo mówicie do swich maluchów, dlatego lada dzień zaczną nawijać, zresztą Lelek to już nawet zna obce języki heheh :ico_brawa_01:

madziorka fajne foty :ico_brawa_01:
prawdopodobnie w ten weekend będe w Krakowie, więc jakbyś była w poblizu to zapraszam na kawkę w ogródku na rynku

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 sie 2008, 10:25

Witam :ico_oczko: spotkanko na czwartek ustalone :ico_oczko: 2 autobusami bedeziemy jechac ale mysle jakos dotrzemy!!


CO do Jasnie Pani kazdy ma swoje zdanie!!dla mnie to juz temat zamkniety ,juz sie nie wypowiadam!!


BeWu, moj brzuchol tez waleczek!!tylko go tuszuje :ico_oczko: a pierrsi to teraz znowu ci urosna bo mleczko naplynie takze nie martw sie :ico_oczko:
Kalinka super gadulka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


madziorka hihi, ale sie zmienilas na buzce :ico_szoking: normalnie bym cie nie poznala hihihi,fotki superasne,Lelus przystojniacha :-D

[ Dodano: 2008-08-19, 10:27 ]
-indigo-, pisz pisz pisz czekamy na info :ico_oczko: co to za wiadomosc???

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 sie 2008, 11:11

WITAM

Ja na popoludnie buuuuuuuu :ico_placzek: ale co tam przezyje :):

BeWu pisze:Pierwsza sprawa: Jaśnie Pani
nie wypowiadam sie

Kazda z nas jest inna ma inne zycie ...poglady....spojrzenia na codziennosc.....
nie musimy tego tolerowac.......czasem zapewne wkurzaja nas posty nie ktorych osob ale jestesmy tu po to aby rozmawiac i wymieniac sie pogladami na zycie oczywiscie nie musimy tego akceptowac oraz wprowadzac w zycie ..mam nadzieje ze mnie zrozumialyscie :ico_oczko:

BeWu podziw dla Kalinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dobra lece sie szykowac i przyszykowac chlopakom wszystko zapewne odezwe sie jutro popoludniu lub pod wieczor bo jutro mam rano :ico_oczko:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

19 sie 2008, 12:01

czesc dziewczyny!!!

wpadam do was i podczytuje jak mam czas, ale z tym ostatnm u mnie to kiepsko, wiec czytam na raty...

my juz prawie na finiszu :ico_noniewiem: jutro juz wyjezdzamy, jeszcze dwa kursy R musi zrobic by wszystko wywieź i jeden z nami..wiec sobie wyobrazcie ile tego było.... :ico_olaboga: w sobote była wieksza eskapada, wynajelismy transport i meble i agd itp poszło do tesciów :ico_oczko:
na szczescie jestem w miare zadowolona bo wsz po mojej mysli, w kartonach, posegregowane, wiec w miare bedzie jak sie bedziemy wprowadzac :ico_haha_01:

ale sie upocilismy z tym wszystkim, mówie wam!!!!! :ico_olaboga:

i myslałam ze bedzie mi lekko stad wyjezdzać.... :ico_placzek: oj chyba nie :ico_placzek: fakt to mieszkanko mnie wkurzało ale tyle wspomnień......łezka sie kreci w oku...

poznan zawsze bedzie blisko ... na pewno bedziemy wracac :ico_haha_01: juz w piatek znów tu wracamy :-D ale tylko na kilka godzin, spotkanie z włascicielem mieszkania i wizyta u ginka...

a tak poza tym - Alek ostatnio tylko z mamusią, przykleja sie do kolan i za mna wszedzie, kiedys tez tak miał i teraz znów, chyba czuje ze cos wisi w powietrzu..bo dom tak opustoszał.. chodzi i kuka w kazdy kąt:ico_oczko: dzis ide z nim do lekarki, mamy mały problem, bo teraz nie bedziemy mieli jak go przepisac, raz w roku mozna, a juz w tym roku to robilismy, wiec czekamy na nowy rok, juz wtedy bedzie wiadomo co i jak, gdzie itd, a wiec szczepienie kolejne dopiero po nowym roku, ale to chyba dobrze..najgorsze ze teraz jesienia nie bedzie miał swojego lekarza pod nosem, bedziemy pewnie prywatnie chodzic, oby jak najrzadziej!!
ostatnie trzy noce Alek cos kiepsko śpi, dzis od 2 juz pojekiwał, przewracał sie...pewnie zeby idą..a tak swoja droga - ostatnio zauwazyłam ze miał zasinione dziąsełko na górze na samym koncu :ico_szoking: i skąd to to ja nie wiem :ico_szoking: teraz juz nie ma ale byłam zdziwiona, moze cos takiego byc przy zabkowaniu???
a ja----hm, kiepsko sie czuje, myslałam ze łatwiej mi to wszystko pójdzie, chciałam racjonalnie podejsc to tej całej wyprowadzki i stanu rzeczy jaki bedzie przez te dwa trzy miesiące, ale ciężko mi........duzo by mówić.....wiem ze wszystko sie poukłada a ten czas zleci, ale jakos tak :ico_placzek: a na dodatek w zeszłym tyg bardzo se na rafale zawiodłam, nie chce tego rozpamietywac, wiec nie pisze..wyjasnilismy sobie, niby jest ok..

co do słownictwa - BeWu ja tez dołączam sie do grona zszkokowanych :ico_oczko: nie bądź taka skromna
BeWu pisze:dziewczyny nie przesedzajcie, ona znowu nie nawija jak stara, poprostu udaje jej się powiedzieć kilka pojedynczych słów i zna ich znaczenie, napewno nie odbiega tak bardzo od reszty.. umie powiedzieć: gazeta, pani, buciki, stać, siedzi, spadła, idzie, jedzie, auto, mniam mniam, mama, tata, maja, dziadek, potusie /czyt. portusie/...

:ico_szoking: :ico_szoking: takie słownitwo jak ma Kalinka!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo szybko załapała i sie bardzo szybko rozwija w tym kierunku, uwierz mi, ze ma to ponad swój wiek!!!!

co do wychowania - uwazam, ze mamy duzy wpływ na to jakie są i bedą nasze dzieci, zarówno dlatego ze je świadomie wychowujemy i one nas obserwują, ale tak czy inaczej, nasze dzieci zostały przez nas obdarzone juz na wstępie pewnym "potencjałem" genetycznym i to równiez ma spore znaczenie :ico_haha_01: mysle nawet ze teraz w tym okresie nasze dzieciaczki bardziej na tym potencjale sie opieraja w swoim zachowaniu, bo póki co jeszcze myslenia przyczynowo skutkowego nie sa w stanie uruchomic, a jedynie skojarzenia...wiec owszem - nie mozna sobie olewac wychowywania ale u naszych dzieciaczków teraz ciekawosc i instynkty wygrywają...dla mnie najwazniejsze to, zebym potrafiła jedno z drugim pogodzic (tj jego charakter kształtowac w pewnym kierunku, oczywsiscie nie w moim :ico_oczko: tylko w tym jego indywidualnym)

co do brzuszka - podziwiam Cie Indigo!!!!jak dzielnie walczysz!!!widac ze jestes zawzięta babeczka :ico_oczko: ja mam ochote ujawnic swoja zawziętosc zwłaszcza po ostatniej sprzeczce z R, ale teraz byłoby mi ciężko...no nic zobacze co sie da zrobić..
BeWu - nie wiem co poradzic w sprawie piersi, moje tez nie sa juz takie jak były...chyba cwiczenia odpowiednie i kosmetyki!!!????

Frydza - i jak z Wiki robicie cwiczenia?????

tyle na dzis, Alek sie budzi a ja sama z nim teraz jestem

pozdrawiam!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość