Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

14 gru 2010, 10:53

mi ortopeda powiedział aby buty sztywne jej kupić i tak chodzić uczyć
a mi powiedział, że im dłużej dziecko na bosaka tym lepiej, tak więc kto ma rację? :ico_noniewiem:

Wiki znów wstała o 6 :ico_olaboga: chyba tak już zostanie... A najgorsze, że widzę, że jest niedospana, marudna, ale spać już nie chce :ico_olaboga: dziś znów mnie czeka odśnieżanie, bo znów napadało :ico_noniewiem: taka syzyfowa praca... ehhh, ale jakbym nie robiła tego na bieżąco, to dopiero ciężko by było.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

14 gru 2010, 11:17

hejka
a mi powiedział, że im dłużej dziecko na bosaka tym lepiej, tak więc kto ma rację? :ico_noniewiem:
no wlasnie ja tez tak slyszalam :ico_noniewiem:
Wiki znów wstała o 6 :ico_olaboga: chyba tak już zostanie.
:ico_olaboga:
Marcel dzisiaj wstal o 7, ale to dlatego ze wczoraj przed 19 juz spal

bo znów napadało
u nas od czwartku znowu ma sypac snieg

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

14 gru 2010, 12:14

tak więc kto ma rację? :ico_noniewiem:
jak zwykle każdy co innego, ja kiedyś słyszałam aby na bosaka i tak mój syn chodził, ale źle nogi ustawiał do środka i później musiał długi czas buty ortopedyczne nosić :ico_olaboga:
Wiki znów wstała o 6 :ico_olaboga: chyba tak już zostanie..
moja w tyg wstaje ok 7 a w weekendy ok 8 :-D
dziś znów mnie czeka odśnieżanie, bo znów napadało :ico_noniewiem:
u mnie na szczęście mąż lata z szuflą, ja chyba nawet bym nie miała kiedy

[ Dodano: 2010-12-14, 11:22 ]
zapomniałam dopisać że moja strasznie kłótliwa się zrobiła, przekrzykuje każdego, stanie macha ręką i krzyczy, nieźle to wygląda :ico_brawa_01: ale straszny nerwus i obrażalska się zrobiła, potrafi zacząć płakać, na ręce nie da się wsiąść, dupą się odwróci i krzyk :ico_olaboga: wczoraj tak humory pokazywała jak nie miałam czasu jej nosić na rękach, ale też plusy, wszystkim daje buzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i przytula się pieszczoch

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

14 gru 2010, 12:30

witajcie,

Ja tylko na chwilę, Jesteśmy w szpitalu. piotruś miał operację w sobotę. Strasznie to przeżyliśmy. Zrobił się ropień na węźle chłonnym...

Lekarkę która we wtorek odesłała nas po badaniach z nurofenem bez antybiotyku już oskarżyłam i złożyłam skargę. 5 lekarzy potwierdziło że gdyby mały dostał leki we wtorek to by się tak nie skończyło. Dobrze że w czas się zorientowaliśmy bo leki przeciwbólowe które dostał zagłuszyły chorobę. Pani dr powiedziała że mogłoby dojść do porażenie nerwów twarzy albo jeszcze czegoś gorszego...

Nie mam już pokarmu, śpię na podłodze pod łóżeczkiem małego. Jestem wykończona. On ma się lepiej, wszędzie mi biega, ale i nudzi mu się. Było w pokoju 4 dzieci więc się mega niewysypiał i był bardzo marudny :(

ehh nie do opisania to wszystko.

Trzymajcie za nas kciuki i pomódlcie się żeby już wszystko z Piotrusiem było dobrze.

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

14 gru 2010, 13:38

anusiek, o Boże, to się po prostu w głowie nie mieści :ico_placzek: :ico_placzek: Tyle co się wycierpieliście z Piotrusiem :ico_olaboga: Jak przez kilka dni się nie pojawiałaś miałam jakieś takie złe przeczucia, no i widzę że się niestety sprawdziły :ico_placzek: Mam nadzieję, że Piotruś szybko wróci do zdrowia :ico_sorki: :ico_sorki: Dobrze zrobiłaś że oskarżyłaś lekarkę, mam nadzieję że się jej nie upiecze :ico_zly: :ico_zly: Trzymaj się dzielnie :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja wczoraj miałam znowu zakręcony dzień. Rano oddaliśmy Justynkę do dziadków a sami poszliśmy do kina na Harrego :-D Nareszcie :ico_brawa_01: Potem zakupy, obiad i po południu poszliśmy z Justynką do tego ogrodu lodowego- no niesamowite wrażenie robi. Nawet nie zauważyłam kiedy temperatura spadła do -10 :ico_chory: Szybko wrócilismy do domu, ale widzę że Justysia dziś katar dostała :ico_wstydzioch: Mam nadzieję że szybko przejdzie :ico_sorki:

leona, gratulujemy kolejnego ząbka :ico_sorki:
anetka607, oj Klara pokazuje coraz bardziej pazurki :ico_oczko: Co do przytulania, to moja tez taka przylepa jest. To takie cudowne, gdy przychodzi i się przytula. Z tego co widzę to coraz częściej przytula też miśki :-D
inia1985, oj nieciekawie masz z tym wstawaniem :ico_olaboga: No i nie zazdroszczę codziennego odśnieżania. :ico_chory:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

14 gru 2010, 15:30

taka syzyfowa praca..
oj, to prawda, a zima dopiero sie zaczela :ico_sorki:
leona, to teraz zabki ida jak burza :ico_brawa_01:
anusiek, ojej, ale okropne przezycia :ico_placzek: trzymam mocno kciuki za zdrowko Piotrusia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Jak przez kilka dni się nie pojawiałaś miałam jakieś takie złe przeczucia
ja tez wczoraj o Was myslalam i o tym, ze sie nie pokazujesz... duzo sil dla Was :ico_sorki:
a sami poszliśmy do kina na Harrego
fajnie, ze Wam sie udalo :-)
u nas nic ciekawego, posprzeczalam sie z dostawca z dhl :ico_wstydzioch: denerwuja mnie (i wszystkich mieszkancow naszej ulicy) roboty trwajace juz chyba z 2 miesiace, wszystko rozkopane, z wozkiem trzeba na ulice schodzic, bo chodniki zablokowane, parkowac nie ma gdzie.... a do tego boli mnie glowa... nie moj dzien :ico_oczko:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

14 gru 2010, 18:13

anusiek, trzymaj się kochana.Duuuużo zdrówka dla Piotrusia.
No i mam nadzieję że tej lekarce się dostanie za jej obojętność i brak odpowiedniej opieki nad pacjentami. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a do tego boli mnie glowa... nie moj dzien :ico_oczko:
Ja wczoraj miałam migrenę stulecia,tak mnie mdliło z bólu :ico_olaboga: Dziś mam tylko taki lekki ból,więc prochów nie biorę,dam radę.Nienawidzę tych migren.jako jedyną z rodziny mnie właśnie dopadła ta dolegliwość i tak już od prawie 16lat. :ico_zly:
leona, gratulujemy kolejnego ząbka :ico_sorki:
Gratuluję również :ico_brawa_01:
oj Klara pokazuje coraz bardziej pazurki :ico_oczko: Co do przytulania, to moja tez taka przylepa jest. To takie cudowne, gdy przychodzi i się przytula. Z tego co widzę to coraz częściej przytula też miśki :-D
Moja rzadko się przytula.dopiero jak się zmęczona robi to wtedy,a tak łobuzuje na całego.ale ona chyba ma to po mnie.ja nie lubie zbyt często się przytulać.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

14 gru 2010, 18:41

mi powiedział, że im dłużej dziecko na bosaka tym lepiej, tak więc kto ma rację? :ico_noniewiem:
no ja tez tak slyszalam..ale tez zalezy od powierzchni pojakiej dziecko chodzi.teoretycznie na dywanie w skarpetach ale na parkietach i twardych podlogach powinny byc juz profilowane kapcie.nie zasztywne ale jednak butki :ico_oczko:
Wiki znów wstała o 6
u nas ostatnio dzienie bo pobudka o 6,wypija mleko i spip do 9 :ico_szoking: Mati tez :ico_szoking: to chyba przez ta chorobe :ico_noniewiem:
taka syzyfowa praca...
a posypanie sola? jak odsniezysz to posyp to snieg nie bedzie sie tak osadzal tylko topnial od razu :ico_sorki:
u nas od czwartku znowu ma sypac snieg
u nas pada juz 3 dni,chaldy sniegu na chodnikach :ico_olaboga: a od jutra maja przyjsc mrozy :ico_olaboga:
moja strasznie kłótliwa się zrobiła
u mnie syn ostatnio straszny pyskun :ico_zly: z rwonowagi mnie juz wyprowadza :ico_olaboga: a mala ma wybiorcza gluchote-nie rozumie slowa nie :ico_zly:
Jesteśmy w szpitalu. piotruś miał operację w sobotę
:ico_olaboga: :ico_szoking: kurcze co za smutne wiesci,trzymamy kciuki&&&
poszliśmy do kina na Harrego :-D
ale fajnie :ico_brawa_01:
nie moj dzien :ico_oczko:
ostatnio wszystki dni sa nie moje :ico_noniewiem: jakos nerwowa sie robie i ogolnie kiepsko z humorem.nie wyrabiam z niczym czasowo,wkurza mnie ta choroba dzieci i siedzenie w domu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

14 gru 2010, 22:51

anusiek, współczuję Wam strasznie... ehhh... że też tak musiało się to skończyć. Dużo sił dla Ciebie i Piotrusia :ico_sorki:

anetka607, Shiva, moja też taka przytulanka, wszędzie główkę kładzie i się tuli :-D

Shiva, oby katarek szybko przeszedł :ico_sorki: Na Harrym jeszcze nie byłam, ale planuję z mężem pójść w poniedziałek, babcia z Wiką zostanie :-)
ja kiedyś słyszałam aby na bosaka i tak mój syn chodził, ale źle nogi ustawiał do środka i później musiał długi czas buty ortopedyczne nosić :ico_olaboga:
może być, że od tego. Wiki właśnie źle ustawia prawą stópkę... :ico_noniewiem: Mnie się jednak wydaje, że to genetycznie uwarunkowane, bo w rodzinie u mojego R. wszystkie dzieci miały problem właśnie z jedną stópką, ta choroba się jakoś nazywa, ale nie pamiętam nazwy. Póki co mam zalecenie lekarza, by właśnie chodziła na boso, na 8 stycznia mamy wizytę u ortopedy, to się okaże co dalej.

Helen, ja miałam wczoraj taki dzień...
no ja tez tak slyszalam..ale tez zalezy od powierzchni pojakiej dziecko chodzi.teoretycznie na dywanie w skarpetach ale na parkietach i twardych podlogach powinny byc juz profilowane kapcie.nie zasztywne ale jednak butki :ico_oczko:
może coś w tym jest
a posypanie sola? jak odsniezysz to posyp to snieg nie bedzie sie tak osadzal tylko topnial od razu :ico_sorki:
mam buty zamszowe, wiec odpada :ico_oczko: Ja nie odśnieżam tylko dróżki do domu, ale cały "parking", jeśli można to tak nazwać, jest to powierzchnia mniej więcej 10x12m+most+dróżka... jest tego trochę, dlatego robię to codziennie, bo jakbym przestała, to bym się zajechała, a tak to mam lekki aerobik na świeżym powietrzu. W tym czasie Wiki śpi, ja mam przy sobie elektroniczną niańkę i działam.

[ Dodano: 2010-12-15, 07:54 ]
Wiki dziś wstała o 5:40... w dodatku przemokła pielucha i musiałam ją przebierać i po tym już spać nie chciała. Biega i zaczepia babcię, bo ma dziś wolne :ico_oczko: Dziś znów odśnieżanie... Ja już tylko żyję powrotem R.

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

15 gru 2010, 09:22

dzięki dziewczynki,

już mu wyjęli wenflon i leki dostał doustnie.
Może dziś wyjdziemy do domu :-) jejuu jak bym chciała...

pewnie nie będę zaglądać parę dni bo muszę odespać...

trzymajcie się zdrowo :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość