Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 maja 2012, 22:42

dobry wieczór

Obrazek
częstujcie się, Olcia kończy dziś 5 lat :ico_haha_02:

u nas pomalutku. kilka dni temu zmarła moja babcia :ico_placzek: ciężko mi się było pogodzić z tą sytuacją. najważniejsze, że nie cierpiała :ico_placzek:

Mat rośnie, łobuz niesamowity. Kilka dni temu byliśmy na szczepieniu, waży 12 kg :ico_haha_02:
no i zaczyna chodzić :ico_brawa_01:

Olcia dostała się do państwowego przedszkola :ico_brawa_01:

ja nadal bez pracy

upalnie i cudownie, kocham lato :ico_brawa_01:

pozdraiwamy!!!

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

01 maja 2012, 23:10

waży 12 kg
imponujace :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ja myslama ze moje 11kg jest powodem do dumy :ico_oczko:
kilka dni temu zmarła moja babcia
bardzo mi przykro...mi tez tylko jedna babcia juz zostala ze wszystkich dzadkow :ico_placzek:
upalnie i cudownie, kocham lato

kurde a ja sie nie moge juz doczekac ...u nas pada i :ico_placzek: pada... :ico_placzek: :ico_placzek:



z guzkami Szymka ...dluga historia...ten jeden na pleckach jest na kregosupiew moze zaczac uciskac na nerw i powodowac paraliz nog :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: wg lekarza malo patrwdopodobne ...al ejest to mozliwe!!!! za 6 mcy nastepna kontrola...
ja sie staram nie martwic...ale tak w glebi duszy jestem przerazona :ico_placzek:


Szymcio chory ...wysoka goraczka 38.6 :ico_chory: wiec marudny strasznie dopiero padl po godzinie noszenia na rekach...ja tez lece spac ...bo jutro do pracy...no chyba ze Szymek sie bedzie bardzo zle czul...

[ Dodano: 01-05-2012, 23:12 ]
Olcia kończy dziś 5 lat :ico_haha_02:

sto lat !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 01-05-2012, 23:13 ]
Aneta11a Ty jestes w ciazy prawda??? :ico_brawa_01: ktory to tydzien?

[ Dodano: 01-05-2012, 23:14 ]
jak sie czujesz??? :ico_sorki:

Ankara25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 23 kwie 2012, 11:24

02 maja 2012, 11:28

MAGDA 1614 CZESC KOCHANA:) MILO ZE CHCESZ POMOC PISZE WIELKIMI LITERAMI BO GINE NORMALNIE Z MOIMI POSTAMI WSROD TYCH KOLOROWYCH ZDJEC... A W JAKIM WIEKU MASZ DIZECIACZKA MADZIU?CHLOPCA CYZ DZIEWCZYNKE? JA MAM SYNKA IGOREK SIE NAZYWA I MA PRAWIE 14 MIESIECY. JEST SLODZIUTKI.WLASNIE SPI A JA OSTANOWILAM ZAJRZEC CZY JEST JAKAS DOBRA KOBITKA CO POMOZE... JESLI MZOESZ ZOSTAW SWOJE NAMIARY NA GG TO BEDZIEMY MOGLY POPISAC CZASEM... NIE MAM PUKI CO KONTAKTU Z INNYMI FORUMOWICZKAMI BO KAZDY PISZE TAK JAKOS DO SIEBIE CO CHCE A JA NIE POTRAFIE SIE W TO WBIC NIE ZNAJAC NIKOGO... TAKZE DZIKEI MADZIA POSTARAM SIE DZIS WIECZOREM WEJSC NA FORUM ALE NIE WIEM JESZCZE O KTOREJ TO OD MALEGO TEZ ZALEZY.... CHODZI PUKI CO ZA DWIE RACZKI JAKOS NIE SPIESZY MU SIE DO SAMODZIELNEGO CHODZENIA ALE ZE MAM DUZE MIESZKANIE 72 M TO WIECIE LAZI WKOLKO DO KUCHNI I SPOWROTEM MARATONY WYRABIA UWIELBIA BAWIC SIE MAGNESAMI NA LODOWCE:) CO WASZE DZIECI POTRAFILY MAJAC 13 MIESIECY DUZO MOWILY??? MOJ MOWI MAMA TATA DADA BLE BLE NIE LALA. I TO CHYBA GLOWNIE AN TYLE SLICZNIE POKAZUJE GESTY TAKIE JAK KOSI KOSI JAKI JESTEM DUZY UNOSZAC OBIE RACZKI DO GORY, NAUCZYLAM GO TEZ APAC SIE ZA GLOWKE RACZKAMI Z OBYDWOCH STRO I RUSZAC NIA TAK AN BOKI W SENSIE ZE SIE ZAMARTWIA I JAK PYTAM IGOREK POKAZ ILE MASZ PROBLEMOW TO SIE ZA GLOW ELAPIE:p:p WIECIE JAK SMIESZNIE TO WYGLADA.... MA DOPIERO 6 ZABKOW BO POZNO ZACZELY MU WYCHODZIC KOLO 9 MIESIACA DOSTAL 1 ZABKA DOPIERO.... TO SIE TROCHE ROZPISALAM MOZE MA OCHOTE NA KONTAKT JAKAS KOBIETKA Z MALUSZKIEM O PODOBNYM WIEKU CO SIEDZI W DOMKU NIE PRACUJE I CHETNIE BY POPISALA???? JESLI TAK PROSZE ZOSTAWCIE GG RAZEM ZAWSZE RAZNIEJ. POZDRAWIAM BEDE WIECZORKIEM:) PAPAPAPAP

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

02 maja 2012, 18:51

Ankara25, witaj
Na forum chyba nie wolno pisac wielkimi literami cos mi sie zdaje
a moje gg to
7563161

Ja wieczorkiem siedzę ale na gg jestem cały czas bo mam kompa właczonego prawie całą dobe hehehe

U nas dzis ciepło ale chlodniej niz wczoraj

słuchajcie mój mały mial w czwartek szczepienie -odra swinka rózyczka chyba
w piatek wieczorem dostał goraczki i miał do niedzieli wysoka do 39,2
w poniedzialek wysypka i do dzis ją ma czy to tak długo sie trzyma ta wysypka :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Olcia końcybzy dziś 5 lat :ico_haha_02:
:ico_prezent: :ico_prea zent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Mat rośnie, łobuz niesamowity. Kilka dni temu byliśmy na szczepieniu, waży 12 kg :ico_haha_02:
o matko waga niezła mój zaledwie 8kg
.u nas pada i :ico_placzek: pada... :ico_placzek: :ico_placzek:
no tak jest w Londynie ale chyba jest tam normalne lato co nie to sie doczekasz :-D :-D :-D

[ Dodano: 02-05-2012, 18:53 ]
Wiecie co mój Filipo spi 2 razy w dzien i tak po 2 do 1,5 godziny oj mrtwie sie ze za duzo i go budze zawsze np teraz spi od 17 i ide go zbudzic bo mnie juz to niepokoi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ankara25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 23 kwie 2012, 11:24

02 maja 2012, 19:41

oj to nie wiedzialamz e nie wolno pisac wielkimi literami skad to wiesz... co to za roznica w sumie......czy jeszcze jakas mamuska popisze ze mna??

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

02 maja 2012, 21:19

czy jeszcze jakas mamuska popisze ze mna??
wiesz co teraz to kazda tak z doskoku pisze bo cieplo na dworku to sie siedzi non stop na placach zabaw :-)

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

02 maja 2012, 22:07

Hej dziewczyny :-D

Chciałam postawić :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za kolejne ząbki Martynki :-D
w kąpaniu przepatrzyłam jej buźkę i wyszła ostatnia czwórka i 2 trójeczki :-D
w sumie ma już 14 ząbków :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Kurcze upał u nas taki,że Martynka w samej pieluszce biegała,a i tak cała mokra :ico_olaboga:
magda1614, Martynka też tak sypia dużo i 2 razy dziennie,a teraz jak te upały to śpi nawet 3 godziny na jednej drzemce ale jak śpi drugi raz to budzę ją po 30-40 min,bo nie chce mi się później siedzieć do północy :ico_oczko:

Ja Ci nie doradzę co do wysypki ale może warto by się wybrać do lekarza i to skonsultować skoro Cię to niepokoi :ico_noniewiem:

My jeszcze nie byliśmy na tym szczepieniu, miałam iść w przyszłym tygodniu ale stwierdziłam,że jak w sobotę idziemy na wesele to trochę strach ją szczepić jak może mieć gorączkę albo gorzej się czuć.

W ogóle to złapała mnie choróbsko, byłam u laryngologa i mam zapalenie krtani :ico_olaboga: przepisał mi antybiotyk i jakieś tabletki i nie są te leki wskazane przy karmieniu, więc zastanawiam się czy nie najwyższy czas skończyć karmienie ale w ogóle nie wiem jak się do tego zabrać :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Kupiłam dziś bebiko i dałam Martysi w południe, zjadła 40ml (byłam w szoku,bo do tej pory nawet tknąć nie chciała) i wieczorkiem też jej dałam i 80ml wypiła ale cycuś przed spaniem jeszcze był. Nie chce jej tak drastycznie zabrać tego cyca,bo w nocy też się budzi ze 3 razy i co jak nie cyc ?? boję się,że nie będzie chciała w nocy mieszanki i co wtedy ?
No i przede wszystkim,żeby jakieś zapalenie piersi się nie przyplątało jak mleczko będzie,a nie będę karmić...
Nie wiem już co robić... :ico_placzek: :ico_olaboga:

[ Dodano: 02-05-2012, 22:12 ]
Ankara25, moje córcie też uwielbiają magnesy na lodówce :-D siedzą i siedzą przy niej i się bawią :ico_haha_01:

tabogucka, oj, współczuję choroby Szymusia :ico_olaboga: oby szybciutko wydobrzał :ico_sorki:
Mam wielką nadzieję,że te guzki to nic takiego i same znikną :ico_sorki:

Blanka26, wszystkiego najlepszego dla Olusi z okazji skończenia 5 latek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Współczuję z powodu śmierci babci :ico_pocieszyciel:

Gratuluję przyjęcia Olci do przedszkola :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja Karolinka idzie do zerówki szkolnej :-) we wtorek ma być zebranie, więc dowiem się coś więcej,bo jak na razie wiem tylko tyle,że zajęcia będą się odbywać od godz. 8:30 do 12:30 lub 13:00.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

02 maja 2012, 22:31

Czesc

Aniaaa no ja pare dni temu odstawilam Szymka kompletnie od cyca...o dziwo poszlo gladko :ico_szoking: ale chyba dlatego ze ja sie w koncu przelamalam psychicznie tzn ze w koncu sama czulam ze juz starczy...od 2 miesiecy Szymek dostawal tylko cyca na noc i w nocy jak sie budzil...
Teraz nie dostaje wcale ..zreszta sie juz tak nie budzi :-D a jak sie obudzi i placz eto dostaje butle i nie protestuje...
poza tym chyba samoistnie cyce przestaly produkowac mleko bo ktorejs nocy tak mnie Szymek pogryzl i pociumkal ze do tej pory mam strupki na brodawkach :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ZAstanow sie czy jestes na to odstawianie wewnetrznie gotowa???bo jesli tak to pojdzie gladko.... :ico_sorki:

Zapalenie kratni ...paskudztwo ...zdrowka zycze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Anakara25czesc ... :-D ja niestety pracuje na pelny etat i jeszcze mam pelne rece roboty po pracy bo moja druga polowa jest strasznym balaganiarzem i jak wiekszosc facetow leniem :ico_oczko: wiec wpadam tu z doskoku...
ale jak cos moge pomoc to chetnie...

[ Dodano: 02-05-2012, 22:31 ]
ma już 14 ząbków
wow!!! gratuluje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

02 maja 2012, 22:48

tabogucka, no właśnie w tym problem,że czuję,że już starczy ale psychicznie nie jestem gotowa... smutno mi się robi na samą myśl o zakończeniu karmienia ale wiem,że to chyba najlepszy moment - przez to moje choróbsko - bo później jak będzie starsza to może być gorzej,a poza tym leki muszę brać i nie wiem już co robić i jak się za to zabrać...
Jakoś się tego boję... :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

W sumie cyca dostaje w nocy tylko i w dzień ze 2-3 razy przed lub po drzemkach, więc nie powinno być ciężko (tak mi się wydaje) ale jakoś nie mogę się przełamać... :ico_noniewiem:
zdrowka zycze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
oby szybko przeszło :ico_sorki:
ma już 14 ząbków

wow!!! gratuluje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dziękujemy :-D

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

02 maja 2012, 23:36

ma już 14 ząbków :ico_szoking: :ico_brawa_01:
wow niezle :-D :-D :-D

zdrówka zycze :ico_sorki: :ico_sorki:

A ja z małym pójde do lekarza jak mu nie zejdzie do piątku :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość