Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

25 sty 2008, 13:05

to twarda jesteś :-D ja z reguły odpuszczam po czwartej, piątej pobudce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

25 sty 2008, 13:21

Jestem :-)
Nocka z serii: bawimy się do północy :-D
Aga26, ja też tak jak Ty, wkońcu odpuszczam i spi z nami. A codziennie sobie obiecuje, ze to ostatni raz :-)
Zuzka śpi już godzinę, lecę coś jeszcze ogarnę w domu, bo słońce zaswieciło i kurzyki powyłaziły :-D mam powera jakiegoś dzisiaj do sprzątania, a to sie rzadko zdarza. Miłego południa :-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

25 sty 2008, 13:37

sensibel, to zapraszam do mnie jak Ci starczy sił :-D
Ja mam dzisiaj mega lenia i odpuściłam sprzątanie z resztą i tak jutro muszę posprzątać bo mamy kolęde :-D

Emiś śpi już ponad godzinę :ico_brawa_01:

A ja grzebie w internecie i szukam jakiś fajnych zaproszeń ślubnych ale jest tego tyle że nie mogę się zdecydować :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

25 sty 2008, 14:21

witajcie :ico_haha_02:
Wczoraj juz niemiałam siły żeby coś napisać,goście mieli być na 19,a byli przed 20!Zasiedzieliśmy się do 23,później bary mleczne i tylko przeczytałam was i wsio do wyrka!Nocka super :ico_brawa_01: pobudka o 5:45,cycanie i spanko do 8:30! Od rana musiałam ogarnąc chatkę,bo wczoraj juz niechciało mi sie myć naczyń,a dziś jak weszłam do kuchni to z wrażenia wyszłam...A Marysia sie kurna niepojawiła,zeby posprzątać :ico_zly: hi,hi.Teraz Michaś śpi,a ja idę zrobić obiadek :ico_haha_01:
Aga26, super,że z Emi wszysko oki i tak jak lekarz mówił napewno jeszcze Emi zacznie ci ładnie wszystko jeść!Mój tez miał taki kryzys(juz sie bałam że będzie Tadek niejadek),a teraz rąbie wszystko co mu dasz :ico_brawa_01: A i fajowo,ze macie już wszystko ustalone w kościele,ja też miałam na 16-to jest taka najlepsza godzina...Hmmm a nauki przedmałżeńskie-paranoja totalna-tym bardziej te kalendarzyki,ja naszczęście nie musiałam sobie badać tempy!!!Porąbane,ale żeczywiście dobrze zrobicie jak pójdziecie z Emilką :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Co do paróweczek,to tak;dobre są cielęce,ale dla dzieci których nieuczulają!!!A tak to dobre są jubilatki-Sokołowa,berlineczki-nie mylić z berlinkami-Morlin! I paranoją jest i w to niewieżcie że najlepsze dla dzieci są Berlinki-Morlin(najgorsze świnstwo co moze być)!!!!!
sensibel, przaszam,zeczywiście się pomyliłam :ico_sorki: :ico_sorki: Wiesz mój ma tą samą przypadłość jak wychodza mu zębole,katar,kaszelek jakiś ale jak tylko się pojawi biała perełka to wszystko zni9ka/dziwne ale prawdziwe :-D
Karola,no widzisz tak przeżywałaś ,że nie pójdziesz na impre a tu widzisz spoko!
Becia jak Ami cuś lepiej???
Przaszam wiecej niepamiętam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

25 sty 2008, 15:08

moj spi od 30min ale jakos nie spokojnie tak wieje ze :ico_szoking: na dworzu az mi firanki lataja bo Macio spi przy otwartym oknie ale juz zaraz zamknie bo w pokoju juz ma 19 stopni :)
Nana przeciez ja nie narzekalam!!!!
Aga my na szczescie mielismy nauki zalatwione ale slyszalam ze te kalendarzyki i wogole rozmowa z pania psycholog i od wspolzycia jest straszna powodzenia, a Ty juz sukienke masz??? bo zapomnialam to na cypr w dordze poslubnej z Emi :)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

25 sty 2008, 19:34

My już jesteśmy w domku :-D

Byliśmy u pani kardiolog i z serduszkiem Emi wszystko wporządku :ico_brawa_01: Są lekkie szmery ale zupełnie niegroźne. Za rok znowu do kontroli.

Hihi a w domu mamy istne pobojowisko :ico_szoking: Emi bawiła się paczką pampersów i teraz 72 sztuki walają się po całym przedpokoju :-D

Karolina sukni jeszcze nie mam. Narazie jestem na etapie szukania czegoś w internecie. I nawet jedną znalazłam w Poznaniu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

25 sty 2008, 19:55

hihi a to Emi znalazła sobie zabawke
dziewczyny a wy jakie macie wózki spacerowe bo zbliza sie wiosna i chciałam z moim m kupic Juleczce spacerówke tylko nie mam pojecia jaka chciałabym zeby była rozkładana do pozycji lezacej bo jula czesto spi mi na spacerkach regulowany podnóżek noi zeby była lekka
np cos takiego co o tym sadzicie
http://www.allegro.pl/item298851606_chi ... _race.html

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

25 sty 2008, 20:20

gozdzik, hihi mamy taki sam :-D

Jeżeli o mnie chodzi to nie mam do niego żadnych zastrzerzeń. Jest leciutki, fajnie się prowadzi, przednie kółka są obracane ale można je zablokować (ja na zblokowanych jedździłam jak był śnieg), zajmuje mało miejsca po złożeniu. W daszku ma takie okienko przez które widzisz czy dziecko się nie obudziło. Rozkłada się do pozycji leżacej i wogóle.
Także ja go mogę polecić z czystym sumieniem :-D

Aha tylko będziesz musiała do niego dokupić taki pałąk żeby się dziecko trzymało (nie wiem czy wiesz o co mi chodzi :ico_noniewiem: ).
Ooo właśnie coś takiego
http://www.allegro.pl/item298087618_hit ... _zapp.html

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

25 sty 2008, 21:03

:-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

25 sty 2008, 21:10

Emilka już śpi :-D
Mężu pojechał po film więc dzisiaj będzie seans filmowy hihi :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość