Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

26 sty 2008, 22:30

No i już mam dwójkę dzieci w łóżku. :-D

[ Dodano: 26-01-2008, 21:34 ]
Aga wielkie :ico_brawa_01: dla męża , ale to jakieś podejrzane jest, tak bez okazji? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

26 sty 2008, 23:02

urmajo w sumie to nie tak dokońca bo 26 to dzień w którym się poznaliśmy. Hihi tylko że to było 10 lat temu :ico_wstydzioch:

Ja już się z wami pożegnam bo skończe oglądać film i idę nyny

Spokojnej nocki marcóweczki

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

26 sty 2008, 23:07

aga może zarazi mezuś reszte naszych niemyślących męzów,bez okazji ja tylko raz dostałam ,ale niedługo imieniny wraz z dniem kobiet to jak co roku bedzie poczta kwiatowa :ico_brawa_01:

umajo u nas ciagle miga światło ,zapewne jak bedzie tak huraganic ten wiatr to cywilizacje wsysnie bo juz uprzedzali ,ze moze byc wstrzymana dostawa prądu :ico_olaboga: a ja w wekendy tak szybko nie zasypiam lubie se posiedziec dłuzej


a meli dla odmiany nie śni sie zadne spanie jak narazie,lata sobie tu i tam :ico_haha_02: i ma w nosie wszystko

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

26 sty 2008, 23:15

Aga a to rozumiem, ale Twój mąż ma pamięć .... tylko pozazdrościć.

becia u nas też czasem mruga światło, ale mam nadzieję, że nas nie odłączą od prądu, bo umarł w butach, ani ogrzewania, ani ciepłej wody :ico_olaboga:

[ Dodano: 26-01-2008, 22:19 ]
Dobra , czas na mnie, bo oczy mi się zamykają.
Do jutra. Jak będzie prąd na pewno się zjawię.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

27 sty 2008, 09:25

Witajcie z rana

Widzę że co poniektóre to wywiało :ico_nienie:

U nas nocka z milionem pobudek. Emi budziła się prawie co godzinę :ico_olaboga: ale w sumie jak tylko wzięła cycusia to od razu zasypiała.
Pogoda bo bani bo pochmurno strasznie, niedawno chyba padało a do tego dalej wieje chociaż już nie tak mocno.

Postawiłam już wodę na kawusię. Jeżeli któraś będzie chętna to bardzo proszę :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

27 sty 2008, 12:05

Dzień doberek :ico_haha_02:
Michalina miał wczoraj dzień świra!Poszedl spać o 1 :ico_olaboga: Mało tego o 24 dostał jakieś schizy i się chichrał jak nigdy,ja już chyba tez ze zmęczenia śmiałam sie razem z nim :ico_haha_01: No i oczywiście spał całą noc,bo jakby niebyło,do 8:30! Teraz sie bawi :-D
My juz tak powoli się szykujemy do wyjazdu,tylko musze popakować prezenciki,obiadek małego i heja na bibe!I W KOńCU BęDę MIęDZY LUDZMI!!!Maksiu juz wczoraj pojechał do dziadków i tam spał,a my dzisiaj dojeżdzamy prosto na obiad,mniam-nie musze robić :ico_brawa_01:
A co do wiatru,to halny był niesamowity ja mam przed domem taką wielka choinę,to normalnie gieła się jak nic!!A te odgłosy świszczenia :ico_olaboga:
Aga26, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla mężusia za piękny gest,to sie chwali :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
urmajo, my tez byśmy mieli ten sam problem,z ogrzewaniem i wodą-bo mamy poiec na gaz,ale pompa jest na prąd,ale naszczęście skonczyło sie tylko na mruganiach,uff!!!
To dziołchy życze wam miłego dnia i jak wrócę to wejdę do was :-D A teraz idę się szykować,małego a i jeszcze muszę wysuszyć łepetynę i nałożyć maskę :ico_haha_01:
Papasi będę tęwsknić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

27 sty 2008, 12:13

Witajcie u nas nocka z trzema przerwami na cycusia
jula juz po kaszce i teraz bawi sie na puzzelkach ale widze ze juz jest zmeczona wiec pewnie zaraz połoze ja spać
nana, udanej imprezki :-D :-D :-D
Aga26, tradycyjnie prosze o kawusie :-D

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

27 sty 2008, 12:49

witajcie.

U nas nocka z jedną dłuższą pobudką i kilkoma na włożenie smoczka do buzi.

Dziś nie wieje już tak mocno, ale za to temperatura spadła i pada cały czas deszcz ze śniegiem :ico_olaboga:

Maja od godziny śpi, więc pewnie zaraz będzie pobudka.

nana smacznego obiadku i miłej imprezki.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

27 sty 2008, 13:01

Gosia udanej imprezki życzę i smacznego obiadku :-D
Ja w niedziele nigdy nie gotuję bo zawsze uda nam się gdzieś wprosić :ico_oczko:

gozdzik proszę bardzo :ico_kawa: dla Ciebie :-)

U nas też przestało wiać ale za to robi się znowu zima. Sypie że :ico_szoking:
A Emi tradycyjnie na balkoniku ucina sobie drzemkę :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

27 sty 2008, 13:33

Agus dziekuje za :ico_kawa: pyszna :-D
hihi ja tez nie gotuje obiadku ani w S :ico_haha_01: obote ani w Niedziele

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość