Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

20 cze 2012, 13:19

tabogucka, o super że już są postepy niedlugo bedzie smigał idopierobedziesz narzekac :-D :-D
Ojjj a co z tym Twoim chłopem ? :ico_noniewiem: sie na robiło...eh. No bardzo szybko mi czas leci i juz sie nmie moge doczekac chodz wiemze po cesarce bedzie mi ciezko na poczatku :ico_sorki:

magda1614, ejjj co sie stalo??? :ico_noniewiem:

aga216, no to niezle ,u nas remont bedzie chyba w sierpniu wiec jeszcze troche czasu :ico_sorki:

Maja spi sobie,a ja ide szykowac obiadek ,dzis chlodniejszy dzien wiec da sie wytrzymac na dworze :-)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

20 cze 2012, 13:46

togobucka no i wielkie brava dla Szymusia,oj bedziesz go jeszcze gonić :ico_oczko:

[ Dodano: 20-06-2012, 13:46 ]
aneta11, ja mam 30 w domu,na dworze tyle samo w cieniu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

20 cze 2012, 17:23

aga216, ooo to upał macie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

21 cze 2012, 10:15

Blanka26, badania krwi pod katem tarczycy mam 28go dopiero... niedawno rozmawialam z sasiadka na temat lekarki u ktorej bylam i nikt jej nie poleca, wiec chyba po badaniach zmienie lekarza...
tabogucka, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Szymusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz ju ztylko do przodu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas dzisiaj pokazal sie 8 zabek i od jakiegos tygodnia Marcelina juz chodzi sama :ico_sorki: :ico_sorki: jak chce przyspieszyc to biegnie na czworaka a tak to juz normalnie na nozkach chodzi...
Wczoraj przebilam kolko w wozku :ico_szoking: nie dalo sie po miescie jezdzic :ico_szoking: sprawdzalam ile kosztuje nowe kolko i niestety nie oplaca sie sprowadzic z polski, bo mamy polski wozek... A dzisiaj rano P. dzwonil, ze wczoraj jego siostra kupila Marcelinie nowy wozek :ico_oczko: wiec problem mamy z glowy :ico_sorki:

[ Dodano: 21-06-2012, 10:21 ]
W sobote bylismy na festynie w przedszkolu i dzieci wystepowaly na scenie, bylysmy z Marcelina bardzo bliziutko i oczywiscie bila brawo, tanczyla, a pozniej probowala sie dostac na scene kilka razy i musialysmy pojsc dalej od sceny :ico_oczko:
Marcelina tez uwielbia do telefonu mowic heh i coraz wiecej slow mowi, tez taka fana sie zrobila i kochana, przytulac sie lubi, dzieli sie jak cos ma w raczce obojetnie czy jedzenie czy zabawke... i ciagnie ja strasznie do dzieci, z dziewczynkami w domu to caly dzien moze siedziec i sie bawic a ja sobie moge spokojnie w domu wszystko zrobic :ico_oczko:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

21 cze 2012, 15:22

tabogucka brawa dla małego!!

NowaSejana, ale masz dobrze tą tymi swoimi dziewczynami :D i brawa za 8 ząbek.
A ja chciałam się jeszcze Ciebie spytać o to mleko bez laktozy, czy je trzeba przegotować?

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

22 cze 2012, 16:32

Dobrusia, ja podaje normalnie z kartona. Udalo Ci sie je gdzies kupic?
dalam Marcelinie 2 dni temu loda oblanego czekolada i jeszcze nic jej nie wyszlo :ico_szoking: normalnie w szoku jestem

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

23 cze 2012, 16:28

NowaSejana, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ząbek :) równo idziemy bo Mai wychodzi tez teraz 8 zabek na dole z prawej strony :-D i ma katarek wodnisty jak zawsze przez zeby :ico_noniewiem:

Maja sobie śpi,ja juz mam wysprzatane ,ugotowane :-D takze spokoj :) ej dziewczyny Wy szczepicie dzieciaczki od ospy? bo u mnie dwie dawki sa płatne u Was tez??? i jesli bym sie zdecydowala to pierwsze szczepienie mam 10 lipca.

zjadlabym pizze chyba meza namowie :-) :-) :-)

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

24 cze 2012, 22:40

witajcie
wchodziłam i czytałam ale weny cos nie mam do pisania

u nas ok dzien za dniem leci non stop i tak szybko ucieka

koniec roku i kacper za tydzien na obóz jedzie i bedziemy sami rzadzic z Filipkiem oby pogoda dopisała :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a tak to co tu pisac raz jest dobrze raz żle dobrze ze ten mój Filicio ładnie zjada bo bym sie załamała ta jego chudoscią 8kg dalej :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nie przybiera

w czwartek bedzi egenetyk rozmawiał z taka dr genetyk z warszawy w sprawie jego wyników które wyszly prawidlowe ale jednak chce o konsultacje bo jednak one sa prawidłowe i beda rozwazac czy cos mu jeszcze zrobią i tak codziennie myślę o tym bo martwie sie strasznie ze on nie przybiera wzrostu ma tak 76cm i juz spadł z 25 centyla na 10 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tak wiec jest sie czym martwić główke ma małą bo 45cm a wasze dzieci jak tam z obwodem główki mozecie napisać???

och oby wszystko bylo dobrze i on rózł dobrze chociaz troche tak jak było to bedzie fajnie bo psychoruchowy rozwój jest super bez jakichkolwiek zarzutów i bardzo sie cieszę tym ale wiecie martwia mnie te słabe przyrosty....

myśle ze na poczatku lipca sie odezwą do mnie od tego genetyka aż sie boję.................i to bardzo.......... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

no nic sorry ze tak tylko o sobie ale nie mam jakos ochoty do pisania o czym innym niz to co u mnie sie dzieje

pozdrawiam papa


buziaki dla maluszków

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

26 cze 2012, 11:50

hej gwiazdy!!!
ja z kawusią,obiad nastawiony,zakupy zrobione,jeszcze z małą byłam u fotografa bo jej zdjęcie do paszportu robiłam :ico_oczko:
pogoda u nas taka se,ale trzeba sie tym nacieszyc bo ma upał być znowu :ico_oczko:
remont trwa......trwa....i jeszcze trochę potrwa :ico_oczko:
magda1614, a co lekarze mówią na to że nie przybiera???
jej mam nadzieje że się to wyjaśni bo pewnie się zamartwiasz
co do głowki to nie wiem jaką Paulinka ma musiałabym zmierzyć,ale napewno wiecej niż te 45 Filipka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

26 cze 2012, 13:40

witajcie.
My się bardzo pochorowaliśmy. Ja i dzieci. mateusz ma taki kaszel, że całą noc biedak nie spał, Ola pokasłuje, a ja wczoraj myślałam, że umrę :ico_placzek:leżałam plackiem cvały dzień, nie miałam siły podnieść ręki do góry, łzy mi ciekły z bezsilności, bałam się zasnąć, bo myślałam, że sie nie obudzę.jeszcze nigdy mnie tak nie rozłożyło.
Na szczęscie antybiotyków nie mamy pediatra nas zbadała, zaleciła leki, chyba pomagają, Mateunio teraz zasnął.

Jeszcze dziś jestem taka otępiała.

magda1614, nie wiem co Ci napisać. jestem z Tobą myślami. Trzymam bardzo bardzo mocno kciuki za prawidłowe wyniki badań. Mat nosi czapeczki na 52 i są takie w sam raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość