Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

27 sty 2008, 20:51

hehehehe ale ma Amelcia zabaweczke :ico_haha_01: - Wilkołaczek

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

27 sty 2008, 21:06

Emilka już śpi, póki co w swoim łóżeczku. Założyłam jej dzisiaj z powrotem kołyskę, więc leży troszkę wyżej, dałam jej maskotkę i zobaczymy.

Becia super zdjątka :ico_brawa_01: Ale Mela ma fajową maskotkę :-D
Jutro w takim razie wybiore się po jakieś kapcie dla Emi.

A ja idę obejrzeć chyba CSI na Polsacie :-D później kąpu kąpu i nyny :-D

Nie moge dzisiaj za bardzo na tt siedzieć bo mój mąż się burzy że rozmawiam częściej z Wami niż z nim :-D
Więc jako przykładna żona dotrzymam mu towarzystwa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

27 sty 2008, 21:11

Agus to koniecznie z nim troche posiedz poprzytulaj :ico_haha_01: hihi zreszta ty tam wiesz co .... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

27 sty 2008, 21:18

Hej dziewczynki, mój dzis spał tylko 40 minut więc juz poległ
w niedziele zawsze nie chce spać bo tata jest, a dziś to mało jadł i wogóle trochę marudził
Pogoda okropna padało i wiało jak nie wiem co
Amelka śliczna , super ma zabawkę :-D :-D :-D :-D :-D :-D

To ja tez wkleje jakieś focie

Obrazek

Obrazek

tutaj mały żołnierz
Obrazek


a tutaj to co lubie najbardziej torebki :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

27 sty 2008, 21:30

__DOMI__, Super Fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a jak wyglada juz dorosle :-D :-D :-D a w tej czapce wojskowej hoho....
Moja Jula jeszcze nie spi

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

27 sty 2008, 22:49

mela właśnie zasneła ,oczywiscie zasypia sama ,ale od jakiegoś czasu chodz nie zawsze jest orkiestra przed pójsciem spać,wasze tez tak wyją?

super[size=200] krzyś[/size] , a jaki męski w tym kapeluszu no no dawno go żeśmy niewidziały na nowych foteczkach ,a tu taka niespodzianka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

27 sty 2008, 23:20

czesc dziewczynki :)
dziekuje ze sie nteresowalyscie jak moj kacyk ktorego nie mialam :) wieczor wczoraj bardzo sie udal o 15 pojechalam po kozielanke zawiazlam jej oczy i rpzewiozlam po calej warszawie pojechalysmy do koelzanki tam posiedzialysmy poplotkowalysmy popilysmy do teatru na sztuke Wyscig spermy - beznadzieja nie polecam a potem do mnie do domu zadzownilam po kolege taksowkarza by po nas przyjechal (bylysmy 4) ja zostawilam samochod i pojechalysmy na blyskoteke na wejsciu po 3 wsciekle :) i na parkiet hehehe fajnie bylo ja sie nie upilam tylk ostrasznie mi sie chcialo pic ale to dlatego ze jak stanelam o 23 na parkiecie to zeszlam o 2 :) potem znowu wsiekly ()a wsiekly to wodka i sok malinowy plus tabasco zalezy jak kto robi generlanie obrzydliwe ale podobno kopie nie mnie ehehhe moze dlatego ze ja z glowa pila heheh) no i wrocilam o 4 do domu wykapalam sie i poszlam lulu nogi to mi w nonono wchodizly ale bylo super :) ciesze sie bardzo ze wyszlam a dzis rano moj maz wzial Macia na kaszke i dali mi pospac do 8,30 :) i jakas zmecozna jestem a caly dzien bylam u rodizcow moich na rodiznnym obiedzie dlatego mnie nie bylo,
wlasnie zrobilam emzusiowi salataki dwie bo mu sie zachcialo a ja dobra zoneczka i ide spac kolororwych snow
Domi Beti fajne fotki
Nana jak zabawa ?
Urmajo Aga a gdzie maz spi??jak dzieci w lozku???
Beti czyli jak moj Maci owstaje juz po wszytskim to ja juz mu mam kupic takie buciki na kostke??? bo ona narazie smiga w skarpetkach z abeesem :) wiesz :) no a ja slyszlama ze trzeba takie buciki kupic doporp jak dziecko zaczyna samo chodzic a nie po wsyztskim wstawac juz sama niewiem dobra ide spac bo oczy mi sie zamykaja a do tego jutro wstaje o 6 bo jade na 7,30 na aerobic hehehe do jutra papa

[ Dodano: 2008-01-27, 22:21 ]
A Macio dzis nie wymiototwal ale jakos ostatnio malo je :( ide papap spi juz prawie 1,5h :)

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

28 sty 2008, 05:01

:512: ups chyba zaszalałam :ico_smiechbig: :ico_olaboga:

no cooo :ico_wstydzioch: ale jestem 1 :-D

tym co mało zwracają uwage na czas to juz pisze jest godzina 03:57 a ja jeszcze nie śpie
:509: ,no ale cuz trza spac :578:

kto rano wstaje temu pan bóg daje :ico_haha_01: ,a ja jeszcze sie nawet nie połozyłam i prosze juz z rana :ico_haha_01:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

[ Dodano: 2008-01-28, 08:09 ]
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: o ja dzi ponownie znowu pierwsza :ico_brawa_01:

witajcie 8:00


idziemy kaszke robic i jesc ,potem wpadniemy na kawe :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

28 sty 2008, 09:53

Witajcie z rana

Becia no faktycznie Ci się troszkę przeciągnęło :ico_szoking: hihi

A co do wczorajszego wieczoru to wolałabym go wymazać z pamięci. Emi raz obudziła się, potem drugi włożyłam ją do łóżeczka a ta oczy jak radary i bawmy się. No to poczekałam aż zachce jej się spać ale wtedy zaczął się taki koncert że szok. Wojowała do 23 płakała tak strasznie że w pewnym momencie zaczęłam się obawiać czy wszystko wporządku. Jak brałam ją na ręce to się w miarę uspokajała ale jak ją kładłam do łóżeczka to znowu ryk. I tak walczyłyśmy do 23.40. Wkońcu dałam jej cyca i jak zasnęła to przełożyłam ją do łóżeczka.
Ale to nie koniec bo jak przyszłam do pokoju to mój mąż z wyrzutami że to przeze mnie że ja jej pozwoliłam spać w łóżku i wogóle. Ogólnie powiedzieliśmy sobie pare niemiłych słów i poszliśmy spać, ja do sypialni a mąż do dużego pokoju.

Brrrrr okropny był ten wczorajszy wieczór. Ja nie mam pojęcia jak ja dam sobie radę z odstawieniem jej od piersi :ico_placzek: to będzie istny koszmar :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

No ale nie będę już Wam marudzić
Idę postawić wodę na kaszkę i przy okazji na kawusię. Postawię więcej wody więc jeżeli któraś będzie chętna to proszę :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

28 sty 2008, 10:07

Witamy z rana :-D
Becia wszystko ok.ta godzina ,coś Ty robiła?????????????????????????????????????????
A ja dziś nieprzytomnna,Michał ostatnimi czasy odwala taką szopkę,że ja już mam powyżej uszu!!!Mojego męża tez zaczyna to draźni9ć,bo jak wczoraj mi powiedział nie mamy nic wieczorem czasu dla siebie :ico_placzek: Konkretnie niewiem od kiedy tak zaczął robić,od tygodnia albo troszkę dłuzej :ico_oczko: biore go na nocne karmienie piersią ,śpi odkładam a on po 10-15 min juz jesy wyspany,no więc lulam go niby spi,odkładam go i nonono wstaje śmieje się jakby spał całą nockę!!!!Tak później jest ze idzie spać o np.1 :ico_olaboga: Dziś tak było oczywiście musiałam dać mu jeszcze cyca bo tak sie niechciał ululać mimo to że zjadł skibke chlebka!!!Wogóle ja juz wczoraj mówiłam do męża że wydaje mi sie że tak może robić bo się nienajada już cyckiem i dlatego się budzi??????????????????????Bo on teraz naprawdę zaczął jeść dużo :ico_brawa_01:
No właśnie mam pytanko do karmiacych ile karmicie swoje dzieciaszki-chodzi mi o czas,który oni ssią pierś ile to im zajmuje???
Domi,Becia -zajefajne focie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Idę zrobić śniadanko :-)
A zapomniałam wam się pochwalić Michał zaczął pic z butelki tak od 2 dni cały czas prubuje i nawet nawet mu to wychodzi!Wyszło to ostatnio jęczał w dzień,mimo to że był najedzony,przebrany no to dałam mu się napić mojej cherbaty,i mu zasmakowała.Więc mówię jak chcesz to oki,ale w swojej butelce,dałam mu i wyzłopał całe 80ml,szok.Później było już 100ml.Teraz podaje mu co jakiś czas i jupii-zajażył-szkoda że musiało to trwać 10miechów :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość