JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

13 kwie 2011, 09:57

Jak nie masz okresu?
Nie rozumiem
Juz gdzies Ci pisalam chyba nawet tu ze mam zalozona Mirene .

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

13 kwie 2011, 14:37


Ale pytałam was czy przed @ tak moze być? przeciez to nie mozliwe,że czuje sie jak balon kiedy góra pare dni temu było ok :ico_sorki:
spokojnie kochana! przed okresem hormony szaleją dlatego czasem wzrasta apetyt, brzuch puchnie, woda się zatrzymuje...to całkowicie normlane. Jesli jest mocno nasilone to nazywa sie to zespół napięcia przedmiesiączkowego i czasem lekarze radzą żeby to leczyć lekkimi lekami jesil oczywiście mocno ci to przeszkadza. Ja miałam takie momenty, nie było to regularnie, ale zdarzało się, ze apetyt na węglowodany (jakos tak dziwnie) miałam taki, ze w ciągu paru godz potrafiłam wciąć wielką paczkę płatków sniadaniowych na sucho :ico_oczko:
najlepszym sposobem na opuchnięcia itd jest picie duzych ilosci wody. Bo woda wypłukuje wodę z organizmu.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

13 kwie 2011, 18:11

U mnie waga się nie rusza..
czyli po mału i do celu
:ico_oczko:
Juz gdzies Ci pisalam chyba nawet tu
chyba nie doczytałam wybacz :ico_sorki:
już wszystko rozumiem :ico_oczko:
to nazywa sie to zespół napięcia przedmiesiączkowego
Dziekuję kochana wiem,że to tak się nazywa :ico_oczko: mam wszystko tylko piersi mnie nie bolą :ico_noniewiem: Ale dziękuję pocieszyłaś mnie :ico_oczko: czekam więc na @ za pare dni... A dziś na śniadanko zjadłam brokuły z jajkiem i jogurtem polecam pychaaaa :ico_haha_02: a na obiad szpinak z dwoma łyżkami ziemniaczków i wsio i tak czuje się wypchana ehh nie chce się tak czuć :ico_sorki:

a jak tam u was?

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

13 kwie 2011, 19:48

A dziś na śniadanko zjadłam brokuły z jajkiem i jogurtem polecam pychaaaa a na obiad szpinak z dwoma łyżkami ziemniaczków i wsio i tak czuje się wypchana ehh nie chce się tak czuć
brokuł taki jest pycha :-D moj znajomy jeszcz eposypywał to prażonym słonecznikiem, ale wtedy to sie niestety kaloryczne robi :/

lepiej czuć sie wypchana niż ciągle głodna :ico_oczko:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

13 kwie 2011, 21:27

lepiej czuć sie wypchana niż ciągle głodna
w sumie nie wiem co lepsze :ico_noniewiem:

A do tego mam wzdęcia,gazy masakra czuje sie jak jedna wielka piłka :ico_haha_01:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

13 kwie 2011, 21:55

A do tego mam wzdęcia,gazy masakra czuje sie jak jedna wielka piłka
jak okres przyjdzie to wszystko z ciebie zejdzie jak powietrze z balonika i od razu bedziesz lżejsza :ico_oczko:

ale rozumiem i współczuję tych dolegliwosci...oby szybko minęło :ico_sorki:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

19 kwie 2011, 17:55

jak okres przyjdzie to wszystko z ciebie zejdzie jak powietrze z balonika i od razu bedziesz lżejsza
heh no jak narazie okres już mi sie spoźnia,ale dzis stanełam na wadze i wróciła do normy czyli stoi na 65 :ico_sorki: ale czemu nadal nic nie spada nooo :ico_noniewiem:

A jak u was z dietką dziewczyny?

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

19 kwie 2011, 18:24

jakos leci oczywiscie w dol. :-)
dzisiaj rano bylo 66,4 kg :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

19 kwie 2011, 19:55

musze aie wam przyznac ze moja silna wola troche opadla..... przepraszam za pisownie siedze z Natala na kolanach i pisze jedna reka :ico_wstydzioch: a wracajac do tematu. od 5 dni waga wskoczyła na 71 ani ani nie chce spasc... Ale wcale nie pilnuje diety to trzeba przyznac... ciezko jest zrezygnowac z np orzeszków w czekoladzie jak w pracy wszyscy zajadaja.... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nie umiem........

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

19 kwie 2011, 20:16

abegano, Nie poddawaj się! Nie patrz jak inni jedzą postaw sobie poprzeczke,nie możesz się tak łatwo poddać,wiesz jaka radocha jest kiedy się widzi jak kg idą w dół,nie poddawaj sie teraz :ico_sorki:
Ja również ze słodyczy do końca nie zrezygnowałam i jem od czasu do czasu jakieś wafelki oo dziś np zjadłam kisielek sobie,ale nie codziennie tak jem w miare rozsądku i waga trzyma się także da się i tak,chociaż ja zero smażonego to inna bajka :ico_noniewiem: noi robie sobie co pare dni małe głodówki np tylko na serkach wiejskich,ale waga spada wolno bo wolnoto efektu jojo nie będzie,mówie Ci nie poddawaj się!
JoannaS, Dla Ciebie wielki :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-20, 11:12 ]
Ciocia zauważyła,że schudłam nie widziała mnie jakiś czas huraaaa :ico_zdrowko:

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości