Awatar użytkownika
Plastelinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 11 mar 2007, 16:20

29 kwie 2007, 09:58

:520: jeszcze ja
Moje rozmiary to 97 cm :DD . Calkiem niezle zwazywszy na rozmiar sprzed ciazy :690: :690: :690:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

29 kwie 2007, 13:55

Hej u mnie brzusio podskoczył na 96 cm :-D

[ Dodano: 2007-04-30, 06:52 ]
Ale dziewczyny cichutko, chyba pojechałyście na weekend majowy :-D Ja niestety w domu, bo marcin pracuje ale jak będzie ładna pogoda to wybieramy się do iłży na turniej rycerski :-D koleżanka mi zachwalała że jest fajnie. Ale to tylko jeden dzień :-/ .

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

30 kwie 2007, 11:08

A ja nie moge znalesc metra krawieckiego :ico_zly: Od wczoraj bola mnie plecy, szczegolnie po prawej stronie i prawa strona brzuszka.... Chyba sie zaczynaja u mnie jazdy z plecami tak jak to mialo miejsce w ciazy z Zuzia :ico_zly:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

30 kwie 2007, 11:49

J też niestety w domku .Nigdzie nie wyjezddzamy bo Miś pracuje.Mieliśmy wyskoczyć w Bieszczady lub przynajmniej na Mazury ale przy takiej pogodzie to si nosa nie chce za dzrzwi wystawiaćU mnie znowu nie wesoły tydzień.W tamtym zmarł mojej przyjaciółki brat-pogrzeb w czwatrek jak przywiozą ciało z Anglii, wczoraj sie dowiedziałam że mojej drugiej koleżanki ojciec zmarł.Ona z mężem jest w Stanach i nie może wrócić nawet na pogrzeb wiec my zawieziemy od nich wieniec.No i na koniec przynajmniej jedna dobra wiadomość.Wczoraj rano znajomego żona urodziła chłopaka.Z usg wychodziło że będzie trzecia dziewczynka a tu niespodzianka.Tatuś szaleje z radośći bo wkońcu sie doczekał dziedzica. :ico_brawa_01:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

30 kwie 2007, 16:13

ulamisiula :ico_pocieszyciel:

Faktycznie pogoda jest nie za ciekawa, miałam nadzieje że weekend majowy będzie ciepły. Ma na trochę przyjechać mama z tatą i myślałam że posiedzimy na słoneczku.

Mój bąbel kopie od samego rana :-D cudowne uczucie, jak na razie.
Szkoda że jeszcze ja nie wiem czy to chłopiec czy dzieweczka.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

30 kwie 2007, 16:48

CZEść KOBIETKI :ico_haha_01:
JA LEDWO żYJę , TAK MI DOKUCZA PRZEZIęBIENIE,MóWIć NIE DAM RADY NAWET,TAK GARDłO BOLI,ALE NAJGORZEJ PRZY KASZLU,MUSZę SIę NAMęCZYć żEBY KASZELEć I TRZYMAć SIUSIU RAZEM :ico_wstydzioch:
JA TEż W DOMKU,A RACZEJ MUSZę POMóC MOJEMU W PRACY,TAK TO JEST Z Tą GASTRONOMIą

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

30 kwie 2007, 18:06

ewasiek niedługo i my sie dowiemy kto tak nas kopie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

30 kwie 2007, 19:23

Ja nie mam dłuuugiego weekendu. Dziś 8 godzin w pracy, jutro wolne, środa- 8 godzin, czwartek i piątek wolny, a w weekend zjazd i egzamin :ico_olaboga:
Ja już też wyraźnie czuję ruchy dzidzi, teraz wreszcie jestem pewna, że to to :-)
Strasznie dziś zimno! Siedziałam w pracy to tak fajnie słonko świeciło, więc myślałam,że się ciepło zrobiło, a tu zonk!
Odpoczywajcie!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

30 kwie 2007, 19:37

Hej! Ja też nigdzie się nie wybieram. W środe ide do pracy po tygodniowej przerwie, choć do konca kaszel mi jeszcze nie przeszedł. Ale postanowilam sobie że te wolne dni wykorzystamy na maxa.
Agnieszka zdrówka życzę :ico_pocieszyciel: ja mam to samo :ico_haha_01: , tutaj kaszelek a tu trzeba szybko do kibelka, smieje sie że juz wiem jak to będzie na starość. Moj gin powiedzial że kaszel może powodowac skurcze i dobrze jest brac nospe forte.
Ulamisiula przypadek twojej znajomej wskazuje że nawet usg może sie pomylic, hmm czyli do konca nie można być pewnym czy w brzuszku rośnie chłopak czy dziewczynka.
Mamo zuzi te bóle pleców to masz od krzywego kręgosłupa czy z innych powodów?? Ja mam skoliozę i zaczynam odczuwac ból w odcinku lędzwiowym. Ostatnio wyczytałam że przy skoliozie nie jest wskazane znieczulenie zewnątrzoponowe :cry:
To tyle , uściski dla wszystkich.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

01 maja 2007, 09:23

czesc :ico_haha_02: a ja wczoraj wyladowalam na pogotowiu dla ciezarnych :ico_olaboga: od rana jak pialam mialam duze bole plecow, dolu brzucha, ktore trwaly non-stop. wieczore nie dalam rady dluzej.. nospa nie pomagala. Na pogotowiu mnie zbadali, praktykant i lekarz, mialam tez pierwsze usg i widzialam moje sloneczko najdrozsze.. szkoda ze mezu byl z mala na poczekalni bo nie widzial tego kreciolka. Suma sumarum, wszystko jest ok, jest to jak powiedzieli "bole indukowane ciaza", zupelnie nieszkodliwe tylko niestety meczace. Kazali lykac paracetamol wg potrzeby nawet co 4 godziny i juz. Jutro mam planowe usg polowkowe i juz niemoge sie doczekac.

A moj mezu odwalil mi taki numar ze do teraz sie do niego chama nie odzywam :ico_olaboga: nie dosyc ze w momentach kidy mnie tak bolalo ze myslalam ze sie za przeproszeniem zes**m to on uwzial sie na Zuzie ze cos tam nie robila i tylko mnie denerwowal, potem w drodze powrotnej z pogotowia odwalil mi scene zazdrosci o to ze mnie dwoch facetow badalo (No jak jakis arab normalnie) :ico_puknij: :ico_puknij: obrazil sie, wysadzl mnie przed domem i powiedzial ze zaraz przyjdzie. Byla godzina 21.00. Przyszedl po godzinie i jkichs 2 piwkach i mial mnie z przeproszeniem w d**ie, wykapal sie i poszedl spac. NAwet nie zapytal jak sie czuje :ico_placzek: No to ja polozylam sie na kanapie w salonie i spalam tu do rana. A on rano jakby nigdy nic przychodzi i pyta: "A co ty tu robisz?2 no cham zbolaly :ico_placzek: nie odzywam sie do niego i juz. JA mu pokaze!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość