Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

12 kwie 2008, 19:03

Witajcie moje drogie :ico_ciezarowka:
ja dziś już po szkole, bo moje plecy już nie wytrzymują i myślałam że wysiądę jak się nie położę, ale na szczęście tata po mnie przyjechał.
Referowałam Machiavelliego przez 1,5 godziny własnymi słowami :ico_szoking: :ico_szoking: tak mi szybko czas zleciał że nie wiedziałam kiedy to minęło.

umówiłam się na kolejny egzamin z angielskiego więc będę miała już 2 rzecz do przodu :ico_sorki:
a teraz właśnie jem kaszkę mannę z malinami i zaraz jeszcze tylko notatki dokończe na jutro i uciekam na drzemkę bo jestem padnięta, wykorzystując fakt że mój M. znów walczy z rowerem u teściów :ico_oczko:

Dzwoniłam do mamy, która rano pojechała do Ciechocinka do swoich rodziców i się dowiedziałam, że babcia też mi jakiegoś skromnego ciuszka dla malutkiej kupiła :ico_brawa_01:

siunia, miłego wyjścia i miłej imprezki :-D

spinka, powinnaś małej teraz w nagrodę poczytać za tamte hałasy. ja zauważyłam wczoraj że moja malutka bardzo lubi słuchać tylko nie wiem czy samej mnie, czy też notatek o Cesarstwie Rzymskim :-D
spinka, zabalowałaś aż miło. Teraz tylko relaks i odpoczynek, mam nadzieję że przy grillu i dobrej pogodzie :-D

lulu_ to instaluj moja droga to GG i czekam na numer ;] najwyzej tam mój m, będzie zdawał Wam relację ze szpitala - napiszę hurtową wiadomość i kropka :-D
no i leć na zakupy bo to sama przyjemność, a jaka wzruszająca :ico_oczko:

kończę, może zajrzę jeszcze wieczorkiem.
(pisanie referatu udzieliło mi się chyba jak widać w długiej treści :-D )

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

12 kwie 2008, 19:13

hej, M. zmienia koła w samochodzie to ja myk do was na chwilke :-D
nie oddali nam dziś ani listu z pisania ani kolosa z konwersacji ale co tam. Najważniejsze że zdałam kolosa z czytania- przynajmniej częśc teoretyczna czyli słówka. Zdały 4 osoby na 16 :ico_szoking: Jestem z siebie dumna, tak nieskromnie :ico_oczko:
jutro kolos ze zintegrowanych umiejetności językowych i ze słuchania :ico_noniewiem:
ale mi się chce spac :ico_szoking:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

12 kwie 2008, 19:23

Marta26, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to gratulacje!! :-D

a ja wlasnie dostałam bardzo bolesnego kopa :(

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

12 kwie 2008, 19:29

janoszka, dzieki, kurcze ten koleś od czytania serio przegina i jeszcze mówi że to nie test był trudny tylko nasz poziom wyzszy powinien być. Tylko dziwne że z innych przedmiotów jest OK i że w ogóle na 3 grupy- w sumie ok. 50 osób zdało ok. 10 :ico_puknij:
zmykam do mojego mężulca, przeczytałam na kwietniówkach o porodzie asi i mi krew zmroziło i idę sie poprzytulac do m. w ramach rozpedzenia mysli o porodzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

12 kwie 2008, 19:32

Marta26, oo to tez przeczytam chętnie :-D
miłego przytulańska i wieczoru! :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

13 kwie 2008, 10:54

Witam :ico_ciezarowka: :-)

A cóz tu tak pusto :ico_szoking:

Wpadłam, bo akurat mam wolną chwilę, wróciłam właśnie z uczelni, oczywiście z pozytywnym zaliczeniem z niemieckiego :ico_brawa_01: :-D

Niedługo jedziemy do kościoła, a potem na obiad do rodziców, także dzionek zleci.
Może potem jakis krótki spacerek (niestety spojenie dokucza strasznie, coraz bardziej mnie boli, mam nadzieję, że dam radę chodzic, oby tak z miesiąc jeszcze wytrzymac :ico_oczko: )

Co do filmu, to o dziwo bardzo mi się podobał, nawet mi się nie dłużyło (tylko w połowie pęcherz dał o sobie znac, a raczej dzidzia, która po nim skakała :ico_haha_01: ). Także w ramach rozrywki jak najbardziej polecam :-)

Życzę Wam przyjemnej niedzieli, do zobaczenia

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

13 kwie 2008, 11:30

Dostalam paczke od mamuski mojej, no szał! Jakie cudne ciuszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i butelki i smoczki Tommee Tippie! Dobrze ze nie kupilam bo co ja bym z tym teraz zrobila :ico_haha_01: Zeby bylo malo, oprocz rzeczy byla kasa na wozek :ico_brawa_01: i niespodziewanie babcia moja kochana mnie zaskoczyla i pomimo moich sprzeciwow tez sie postanowila do wozka dorzucic :-D To teraz jak kupimy ten uzywany zaklepany to jeszcze mi zostanie na lozeczko i lezaczek :ico_brawa_01:

Czyli juz absulutnie ubranek nie kupuje.. Troche szkoda :ico_oczko: :ico_haha_01:

Dzis znowu goraco i slonce i ja slaba i rece sie trzesa :ico_noniewiem: A wczoraj jak byo zimno to moglabym gory przenosic, nie sluzy mi dobra pogoda cos.. Ale fizycznie, bo psychicznie super :-D

Chyba mi sie brzuch obnizyl - ja tego nie widze kompletnie ale mam taki nacisk na pecherz ze co 2-3 godziny musze do wc :ico_noniewiem: Wczesniej pol dnia mi sie nie chcialo hmm

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

13 kwie 2008, 15:31

Hej, my po kościółku i obiadku, dzisiaj A, się wykazał a ja leżałam i odpoczywałam, no może troszeczkę mu pomogłam.

Po wczorajszym grillu ok, tylko myślałam że zgaga mnie wykończy :ico_olaboga: ale przeżyłam i jest ok, ogólnie to chyba warto było się później pomęczyć, bo jedzonko było pyszniutkie :ico_oczko:

A jak Wam niedziela mija?

Ja mam nadzieję, że u mnie wieczór zakończy się romantycznie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

13 kwie 2008, 17:35

Hej, my już w domku jesteśmy :-)

M. poszedł sam z torą na spacer, bo ze mnie siły witalne totalnie opadły.Boli mnie całe krocze i jeszcze nogi :ico_zly: a do tego mam moje mega wielkie ciśnienie (94/44), normalnie padam z nóg. M. mówi, że powinnam nie życ z takim cisnieniem.
Wczoraj ratowałam sie nawet winkiem, ale nie pomogło, chyba po prostu trzeba przeczekac :ico_noniewiem:

Tuska, super niespodziankę Ci rodzinka zrobiła :ico_brawa_01:

Spinka fajnie, ze wieczór sie udał, trzymam kciuki za dzisiejszy, oby był równie udany :ico_oczko: :ico_haha_01:

A co z resztą :ico_ciezarowka: ???

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

13 kwie 2008, 19:22

Hej, ja sie na chwilke melduję po szkole i popołudniu u rodziców+ wizycie w pizzerii :-D
NOWA, gratuluje zaliczenia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja miałam dzis dwa koloski, oby były do przodu :ico_sorki:
ale grunt że w tym tyg. troszkę odpocznę i poklikam z Wami :-D
od mamusi przywiozłam kilka koszulek dla dzidzi i kaftanik, a siostra pokazała mi jaki śliczny polarek naszej dzidzi kupiła ale juz taki większy i powiedziała że da juz dzidzi osobiscie :ico_oczko:
my w lidlui kupilismy 3 bodziaki dla niuniusia io dla mnie biustonosz do karmienia, m. jest zachwycony łatwym dostępem do cycuchów :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość