Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

23 maja 2011, 17:52

patrycjaaa, my na razie bez sterydów,pani dermatolog powiedziała że mała jest za mała jeszcze,po sterydach napewno by jej to zeszło,ale mogłoby znowu powrócic a sterydów ciągle nie mozna :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

23 maja 2011, 18:19

hej :) u nas w porządku, Mały coraz bardziej aktywny, zaczyna gaworzyć i dużo marudzi :P lecimy na spacerek, pozdrawiamy :)

Obrazek

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 maja 2011, 08:24

hej mamuski :-D
aga torcik przesliczny :ico_oczko:

co do szczepien to male dostaly pneumokoki tutaj za darmo i Marcelina tez dostanie. Na rotawirusy nie szczepie.

Mi mowil lekarz, ze terminem szczepien nie mam sie przejmowac, ze mi dadza termin, ale nie wiem czy poczta wysla, czy jak?
chyba w piatek zadzwonie i dokladnie zapytam, bo powinni mala w przyszlym tyg zaszczepic...

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

24 maja 2011, 09:06

my bedziemy szczepic na pneumokokki i rotawirusy moj K tak zadecydowal rozne opinie sie słyszy ja juz sama nie wiem
za troszke jedziemy na wizyte bioderek pozniej napisze co i jak
buzinka jakby troszke bledsza zobaczymy moze pomorze :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

24 maja 2011, 11:03

a u nas znowu upał
mała na chwilę zasneła
chciałam sie pochwalic że bede z malutką chodzic na basen jak skończy 4 mc,mozna juz od 3 ,ale my chyba pójdziemy jak skończy te 4
powiem wam że super zabawa
maluszki pływająz rodziciami,bawią się,spięwaja w wodzie,nurkuja,sesja obejmuje 10 lekcji po pól godz,na koniec dostaje się dyplom i płytke ze zdjęciami i filmikami
jak chcecie to znajdzcie sobie w wyszukiwarce pływanie szkrabów i zajrzyjcie tam :ico_oczko:

[ Dodano: 24-05-2011, 11:04 ]
ja na pnemokoki ani rotawirusy nie bede szczepic :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

24 maja 2011, 11:41

chciałam sie pochwalic że bede z malutką chodzic na basen jak skończy 4 mc,mozna juz od 3 ,ale my chyba pójdziemy jak skończy te 4
no to superr
bylismy na kontroli bioderek i wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

24 maja 2011, 11:49

patrycjaaa,
bylismy na kontroli bioderek i wszystko ok
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja idę teraz w czwartek i też mam nadzieje że wszystko ok
nie pisałam wam ale ta dodatkowa fałdka pod pośladkiem znikneła :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

24 maja 2011, 16:12

ja idę teraz w czwartek i też mam nadzieje że wszystko ok
nie pisałam wam ale ta dodatkowa fałdka pod pośladkiem znikneła :ico_sorki:
trzymam kciuki napewno wszystko bedzie dobrze ;)
dzis mala zrobila taka bardzo rzadka kupke no i nic ale przed chwila tak sie jej ulalo ze szok :ico_szoking: ja cała i ona mokra i na podlodze troszke
jak rozmawialam z siostra to mowila ze teraz taki wirus panuje i sie objawia sraczko zygaczka :ico_olaboga: mam nadzieje ze malej nic nie jest jak znow bedzie miala biegunke albo zwymiotuje lece do lekarza bo takie male dzieci szybko sie moga odwodnic :ico_sorki:
no i przez te luzne kupki znowu nonono troszke obszczypana :ico_placzek:
przez to podejrzenie o skaze bialkowa nic prawie nie jem przeciez we wszystkim jest bialko i chodze taka glodna nie dojedzona i slaba i ryczec mi sie chce :ico_placzek:

[ Dodano: 24-05-2011, 18:04 ]
musze przestac czytac te fora o skazie bialkowej bo do glowy mozna dostac :ico_sorki: kazda kobita pisze co innego wychodzi na to ze nic nie jesc a dziecko trzymac w sterylnych warunkach ze moze przejsc po 3 miesiacach albo po poltora roku a moze do konca zycia trwac :ico_olaboga: czytam i rycze :ico_placzek: bo juz sama nie wiem co mam stosowac narazie poprawy po tej masci nie widze martwie sie ze mała te krostki swedza
i mam wurzuty sumienia jak cos zjem bo nie jestem pewna czy moglam ;/ czuje sie taka bezradna :(

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 maja 2011, 20:12

Patrycja, musisz popracwac nad alternatywna dieta po prostu-raczej o tym poczytaj, bo od czytania o tej skazie faktycznie glupawki mozna dostac :ico_olaboga: to bardzo czesto, a wlasciwie przewaznie przechodzi po kilku tygodniach/miesiacach, mysl pozytywnie :ico_oczko:

fakt u nas pneumokoki niby za free, ale z naszym ubezpieczeniem prywatnym, gdzie mamy 600e co roku wkladu wlasnego i tak bede musiala za te wszystkie szczepienia podstawowe sama zaplacic, wiec mi to zadna roznica :ico_noniewiem:

idziemy kapac dzieci

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

24 maja 2011, 21:40

mała znowu wymiotowała :ico_sorki: chyba oszaleje :ico_olaboga: wykapalam ja dalam jej troszke herbatki popic po mleczku tak polozna kazala chyba teraz nie bede spala tylko czuwala zeby jej sie znowu nie ulalo az tak ;/ a moze to dlatego ze nie dlugo po jedzeniu w bujaczku ja troszke wybujalismy juz sama nie wiem teraz zasnela naszczescie

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości