Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

09 paź 2011, 00:17

Szybko pojawił się ząbek :-) ale jak już pisałam ja też podobno miałam pierwszy ok 3 miesiąca, także bywa i tak :-)

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

09 paź 2011, 08:08

czesc laski, dzieki nina za przekazanie dziewczynom info :*
wiec mam krótko mówiąc urwanie tyłka z Bunia moja bo płacze ogromnie i widac ,że nowy kolega jej sie nie podoba :((
jedzenie trwa godzine , nocka zarwana do tego biegunke ma :(

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

09 paź 2011, 08:28

Nie ma sprawy Malinka :-). Aż się boję pomyśleć, co u nas z ząbkami będzie. Niby mój mocno wrażliwy nie jest, ale jak go komary pogryzły, to miał jeden kiepski dzień więc się boję :ico_olaboga:

A u nas nocka boooooska. Mały obudził się o 3 i o 7, przewinęłam, nakarmiłam i dalej śpi :ico_szoking:.
Wczoraj była u mnie koleżanka z córeczką 2tygodnie młodszą od mojego synka. Karmi ją piersią i dokarmia co 3godziny sztucznym bo lekarze jej wmówili, że ma za mało pokarmu i dziecko nie przybiera na wadze. Ale jak pogadałam z nią to się okazało, że dba o dietę, żeby schudnąć zamiast jeść trochę tłuszczy, żeby mieć bardziej treściwy pokarm. Jak jej powiedziałam co i jak jest z tym pokarmem to stwierdziła, że woli schudnąć i nie ma zamiaru jeść bardziej tłusto ... już nie wspomnę o tym, że jak była u mnie to czekoladę z mężem swoim na spółkę zjedli i do tego całe opakowanie delicji ... więc dla mnie to trochę chore no ale cóż ... :ico_noniewiem: Szkoda tylko tego dziecka, bo ma już prawie 8tygodni a nie przybrała nawet 1kg od urodzenia :ico_nienie:
A dodam jeszcze, że karmi ją co jakieś pół godziny, bo jak mała się przebudzi to ona od razu jej wpycha cycka, bo myśli, że jeszcze pośpi, albo jak mała ma odruch ssania to zamiast włożyć jej smoka to daje jej jeść. Mała się denerwuje na tym cycku, beczy jej a ta ją na siłę karmi ... koszmar :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

09 paź 2011, 12:19

:ico_olaboga: :ico_olaboga: ehh niektórzy to chyba nie powinni mieć dzieci :ico_puknij: ja jadłam tłuszcze itp, a szybko schudłam.. Dawno się nie ważyłam,ale ostatnio był 1 kg na plusie :-)

Właśnie rozłożyliśmy Antosiowi matę edukacyjną i już dłuższy czas się bawi :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

09 paź 2011, 13:18

ja tez specjalnie tluszczu nie unikam, no chyba ze tego glebokiego np do frytek :ico_noniewiem: bez sensu karmic piersia jak sie chce odchudzac, to sie chyba mija z celem, bo jakie skladniki temu dziecku sie przekazuje? :ico_noniewiem:

:ico_brawa_01: dla Liwci za zabka, ale swoja droga wczesnie zaczal sie wam ten trudny okres dla dziecka :ico_noniewiem:

mi Milcia dostala pierwszego zabka jak miala ok 10 m-cy i przeszla zabkowanie bardzo spokojnie, bez wielkich placzow i temperatury :ico_noniewiem:
mam nadzieje ze Kalinka tez tak bedzie miala :-)

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

09 paź 2011, 15:00

bez sensu karmic piersia jak sie chce odchudzac, to sie chyba mija z celem
dokladnie jak mowisz, juz chyba lepiej jakby ja sztucznym karmila.. ale ze 8 tyg dziecko nie przytylo nawet kg od urodzenia to chyba niezbyt dobrze.. :ico_noniewiem: co do odchudzania to ja z niczego nie rezygnuje poza czekolada (od czasu do czasu zjem sobie eklerka, probowalam raz na kilka dni i malemu nic nie bylo.. zreszta na eklerkach duzo czekolady w sumie nie ma..) no i warzywami, tez po troszku sobie dodaje do kanapek po plasterku pomidora czy ogorka, za to cwicze.. co wieczor od jakiegos tygodnia 30-40 min, niezbyt ostro zeby nie przesadzic i pokarmu nie stracic ale brzuszki, na tyleczek i uda cwiczenia i tyle, wole to niz dziecku witaminy itp zabierac.. :ico_nienie: no i smazymy na oliwie zamiast oleju, podobno jest zdrowsza :ico_noniewiem:
Nina dzisiaj znowu nie wyprobowalam smoka bo Oli jak zasnal o 23 to wstal o 4! Potem o 7 i 10! A teraz juz spi jakies 2 godzinki, i dobrze, bo w piatek rodzinka przyjezdza i musielismy niezle posprzatac wiec wystawilam go w wozku na dwor zeby kurzu i roznych czyscidel nie wdychal.. ale chyba 'wyczul' ze bede mu smoka wciskac w nocy ze od kiedy mi to powiedzialas pieknie nocami spi! hihih :ico_brawa_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

10 paź 2011, 10:16

moja coraz gorzej spi jak jak karmie cycem w nocy, nie dosc ze niespokojnie ciagnie to jeszcze jak sie rozbudzi to nie umi zasnac, niby nie placze, ale spac nie chce :-/ np dzis o 4:30 standardowa pobudka na jedzonko, pila 20 min, po czym w koncu otwarla oczy i koniec, karuzelka godz ja probowala uspac..w koncu 5:40 dalam jej znow cyca i przysnela do 8:20, ale dla mnie taka pobudka jest koszmarem, szczegolnie jak o 7 budzic dzwoni zeby starsza wybrac do przedszkola :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

10 paź 2011, 10:47

Jej ale dziś zrobiłam :ico_spanko: Położyłam Antosia ok 21, a ok 23jakposzłam się myć to się rozbudził, bo coś mu się chyba przyśniło i Ł go uśpił. Chwilę później chciał dojeść więc mu dałam i poszliśmy spać...i jak mi się wydawało Antek zaraz się obudził. Mówię:przecież dopiero jadłeś, pielucha przebrana, brzuch mięciutki o co chodzi?ale pytam Ł.która godzina i mówi, że 6.. Zagłodziłabym dziecko, bo myślałam jest koło północy :-)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

10 paź 2011, 11:44

Cześć. U nas zrobiło sie chłodno brrr okropna pogoda nic mi sie nie chce....
Nocka bardzo fajna ( by była ) gdyby nie mój okropny kaszel.... Maja spała do 3.30 zjadła, usnęła od razu i spała do 7 zjadła , usnęła i spała do 10.30 tak więc jest ok. Kuba całą noc przespał, mąż całą noc przespał tylko ja biedaczek nie... męczy mnie strasznie kaszel i jest nie do opanowania, myślałam,z e uda mi się go zwalczyć tabletkami na gardło i różnymi syropami, ale nic z tego bo to juz trzecia noc nie przespana z tego powodu i dzisij zaraz udaję się do lekarza bo zarażam wszystkich w domu..
Kuba poszedł do przedszkolatrochę kaszlący, ale musiał juz iśc bo fioła dostawał juz w domu, zresztą sam chciał iśc.
Jak ubieracie dzieci na spacery jak jest np 5 stopni? zakłądacie jaieś buciki czy grube skarpety?

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

10 paź 2011, 21:26

zirafka ja juz na taka pogode jak jest teraz zakladam rajty +spodenki +buciki (ale te takie skarpetkowe) +body z dlugim +sweterek +spodnie polarkowe +bluza +czapa, a dzis w dodatku wialo i na zakupach przykryta byla kocem :ico_noniewiem:
ale mam zamiar zakladac juz kombinezonik, juz sobie popralam, bo jak mi jest zimno w swtrze i kurtce, to co dopiero takiemu niemowlakowi :ico_noniewiem:

martasz to musialas byc niezle zmeczona jak przespalas tyle godz bez pobudki i :ico_brawa_01: dla Malego ze tak slicznie ci pospal :-)

moja miala dzisiaj gigant przerwe w jedzeniu, ponad 5 godz :ico_szoking: bo nakarmilam ja o 9, wypila 140 ml, pospala, obudzilam ja ok 11:15 jak musielismy sie zbierac, nie chciala jesc, wiec do auta i w droge i spala caly czas, do czasu az wrocilismy po 14 :ico_szoking:
bylam dzis pierwszy raz od porodu u gina, wszystko w najlepszym porzadku, nawet mi komplement sprawil jaka ja juz odchudzona :ico_haha_01:
cala ciaze sie wazylam u niego wiec teraz tez musialam sprawdzic i wyszlo ze mam 2 kg mniej niz przed ciaza :ico_szoking: i od razu taki banan :-D

[ Dodano: 10-10-2011, 21:27 ]
zirafka a Maja jaka silna, dlugo sie tak utrzyma?
moja Kalinka nie cierpi lezec na brzuszku, z reszta Milka tez nie lubila w jej wieku :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość