agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

09 cze 2012, 23:08

dziewczyny ale ja boje się porodu to mój 3 poród a tak panicznie sie boję że szok że umrę,że dziecku coś będzie wy też takie głupie myśli macie??

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

09 cze 2012, 23:11

dziewczyny ale ja boje się porodu to mój 3 poród a tak panicznie sie boję że szok że umrę,że dziecku coś będzie wy też takie głupie myśli macie??
Szczerze? nie :-) Ja sie nie boje może dlatego,ze jeszcze nie wiem co mnei czeka :-) Ale nie mam jakis negatywnych mysli z tym zwiazanych...narazie.
Pewnie im blizej porodu tym bardziej bede o tym myslec.

A Ty sie nie martw,napewno wszystko bedzie ok - a strach i panika tylko utrudnią poród.Postaraj sie myslec pozytywnie.!!!

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

09 cze 2012, 23:31

agesss, ja się doczekać nie mogę bo już nie chcę mi się na siebie patrzeć :ico_placzek: Czuję się brzydka, pojawiły mi się rozstępy powyżej pępka :ico_zly:
W pierwszej ciąży do 36 tc nie miałam ani jednego. Wylazły dopiero później a teraz wyłażą nowe i to już od dawna. :ico_zly: Do 40tc cała będę wyglądała jak jeden wielki rozstęp :ico_placzek:

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

09 cze 2012, 23:38

a co myślicie o znieczuleniu?ja się trochę boje bo to w kręgosłup i ponoć mogą być potem problemy a wy jakie macie zdanie na ten temat?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

09 cze 2012, 23:45

Jest tu ktoś, kogo mąż dzisiaj nie wkurzył?
mnie wczoraj wkurzył :-D :-D dzisiaj już grzeczny :-D

Quanchita
ale spacerówka trójkołowa? Fajna ta quinny speedi tylko że jak nie chciałam trzykołowego.

Wiecie dałam laptopa mężowi i już mnie wkurzył. :ico_zly: Ale to moja wina. Siedzę na zwolnieniu i wszystko robię przy Tomku no i ten się odzwyczaił. Od usypiania go itd :ico_zly: :ico_zly: dlatego pamiętajcie nie wyręczajcie facetów w niczym bo to się odbije na was :ico_zly:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

09 cze 2012, 23:49

ale spacerówka trójkołowa? Fajna ta quinny speedi tylko że jak nie chciałam trzykołowego.
Zgłupiałam już...chyba 4 koła ale te 2 były wąsko rozstawione.
dlatego pamiętajcie nie wyręczajcie facetów w niczym bo to się odbije na was :ico_zly:
Gosia u mnie za późno na takie morały :ico_zly: Naprawdę mam ochotę dziś wystawić mu walizki za drzwi...i tak żadnego pożytku :ico_zly:

[ Dodano: 09-06-2012, 23:51 ]
Uciekam do łóżka...niech się ten dzień już skończy :ico_zly:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

10 cze 2012, 07:59

witam porannie, oczywiście :ico_ciezarowka: czy ja kiedyś jeszcze wystąpię jako nie- :ico_ciezarowka: . Bo mam wrażenie że takmi na zawsze zostanie :ico_haha_01: :ico_oczko:
Mamusia mam nadzieję że już sie czujesz lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Qanchita, oj też bym się wkurzyła jakby mi tak M. nie pomagał. on mi dużo przymałym pomagał, siedział itp a teraz to junior sam woli mame i zawsze wszystko ze mna chce robić. ale walczę z tym :ico_oczko:
mam nadzieję że dziś humor lepszy :ico_sorki:

co do strachui przed porodem- owszem boję sie komplikacji ale wolę o nich nie myśleć. na razie to czekam do wtorku, jak tam moje rozwarcie itp. zależy mi na usg celem sprawdzenia czy u małej OK a boje sie że gin może nie mieć czasu :ico_noniewiem: bo on wszędzie przelotem jest... ale najwyzej w środę na wizyte do niego polece bo i tak mam l4 do srody tylko

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

10 cze 2012, 10:18

Witam i ja :ico_ciezarowka:

Qanchita, jak humorek dzis????

Marta26, nie martw sie juz niedlugo utulisz Agatke :ico_oczko:
Kochana jekie komplikacje :ico_nienie: ja nawet nie wiem co to znaczy :ico_oczko:

Ja dzis jakas poddenerwowana jestem chyba dotarlo do mnie co nie co :ico_noniewiem: teraz to juz naprawde sie boje :ico_olaboga:
Dzis piekny dzien chyba wybierzemy sie na dzialeczke ten ostatni raz w trojke :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 cze 2012, 10:53

hej dziewczyny
Gosia u mnie za późno na takie morały
e tam za późno. Ja już z Pawłem to przerabiałam. Jak nie pomagał i zaczął pomagać. A teraz znowu się rozleniwił bo ja siedzę w domu i wszystko robię z Tomkiem. I tu widzę że błąd robię bo on zamiast się jakoś odwdzięczyć to uważa że tak ma być. A przecież zaraz drugie dziecko. I powinien więcej robić przy Tomku tym bardziej że on jest spory i to naprawdę nie jest kłopotliwe. Np usypianie Tomka to głaskanie go minutę po plecach. I co korona by mu spadła :ico_zly: jeszcze nabuzowana jestem :ico_zly:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

10 cze 2012, 10:59

Np usypianie Tomka to głaskanie go minutę po plecach
o, mojego też. ja teraz mam taki system- M. go myje, przebierają sie w piżame, czytaja książeczke. a ja jestem potrzebna własnie żeby ucałować i po pleckach pomasować. to trwa maks 5 min to mam nadzieję że Agatka da tyle bratu czasu wieczorem od mamy :ico_oczko:
wczoraj mnie chłopaki wkurzyli że wyszłamz domu i od tego czasu pełna komitywa, dziś smyk anioł z tatą. widać trzeba postawić czasem sprawy ostro :ico_oczko:
Ja dzis jakas poddenerwowana jestem chyba dotarlo do mnie co nie co :ico_noniewiem: teraz to juz naprawde sie boje :ico_olaboga:
i ja czuję podekscytowanie twoją cc :ico_brawa_01: a stres to musi być, tylko głupi by się nie bał jak to mawiają :ico_oczko:
oczywiście nie musze Ci przypominać że masz nam sie tu zameldować przed cc i zaraz po :-D :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość