Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

18 lis 2010, 22:01

Kasia90 no faktycznie masz ciężki orzech do zgryzienia. Najpierw porozmawiajcie otwarcie z Kamilem i ustalcie jedną wersją, żeby potem żadne nie czepiało się drugiego. Potem powiedziałabym teściowej, że mówiła, że możecie zrobić z nią co chcemy, a że wymieniacie meble obiecałaś ją kuzynce i teraz jesteś w niezręcznej sytuacji. Zobaczysz co ona wtedy powie. Jeśli będzie ogarnięta to porozmawia z Wami na spokojnie czy faktycznie jej ona jej potrzebna, czy może lepiej oddać ją kuzynce, a jak będzie nieogranięta :ico_haha_01: to po prostu zadzwoń do kuzynki i powiedz jej jaka jest sytuacja. To przecież nie Twoja wina!!! chciałaś dobrze!! a teściowej powiedz, że po zakupie nowych mebli nie będzie miejsca i że dacie ją do garażu. Jak Wam nie graci niech sobie stoi. Najwyżej za rok teściowa sama ją wyrzuci!
No ja bym tak postąpiła.

Chyba z Kilolek pisałyśmy razem posta i zdania podobne :ico_haha_02:

Wiolaw
a widzisz jednak ciągnik to igła czasem. Na osiedlu nie ma. Szukaliśmy w dzień. Zresztą to bardzo małe osiedle.
Jutro T idzie na policję. Może się znajdzie przypadkiem kiedyś.

Magda33
nie choruj mi tam!!


U nas dziś w dzień nie padało. Wreszcie spacer zaliczyliśmy. Sklep, księgarnię, lumpka. Wkleję Wam zaraz jakie 2 szmatki kupiłam i zapłaciłam za nie 8 zł :ico_haha_01:
Potem zrobiłam leczo i pomidorówkę i na 15 z Matim do przedszkola. Także też padam dziś na pysk. Dziura po zębie jeszcze trochę śpi, a jeszcze do pracy trzeba się spakować.

A Kasiu napisz co tam za dietkę masz!!
Ja chodzę na aqua aerobik już 6 tygodni, ale na razie nie ma efektów :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-11-18, 21:06 ]
Kasia90 a te Twoje ubranka z allegro już przyszły?? dobre są??

Wklejam rybaczki i sweterek z lumpka za 8 zł:)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

19 lis 2010, 00:15

Kasia90 ja na twoim miejscu powiedziałabym wszystkim prawdę, przecież to nie twoja wina ,aty będziesz przynajmniej fer do wszystkich
a teściowa powinna zrozumieć,że jak przyjdą nowe meble to na stere już nie będzie miejsca

matikasia, ciuszki super , normalnie zazdroszczę ci tego lumpka

mój mąż dziś mnie zaskoczył ,zaprosił na weekend w góry oczywiście jedziemy z dziećmi , taki rodzinny weekend :ico_brawa_01:
dawno nigdzie nie bylismy i pospacerujemy po górach i wogóle poprzebywamy razem :ico_haha_02:

a dziś znowu Lolek spisał się na medal na spacerku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

19 lis 2010, 09:32

Dzień dobry,
w końcu jakieś słońce na dworze :ico_brawa_01:
Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej z małą i jest już o niebo lepiej. Gardełko już mało co czerwone, w oskrzelach i płucach czysciutko, jeszcze katarek spływa, ale też coraz mniej. Do wtorku ma być w domu, a w środę moze iść do żłobka, ale tak na 100% dowiem się w poniedziałek, bo znowu idziemy do kontroli :ico_olaboga: Pediatra jak zobaczyła Zosi dziąsełka to się przeraziła, tak jak przypuszczalam wychodzą 4 czwórki na raz, na dole powinny być lada dzień. Spuchnięte są jakby Bóg wie jakie wielkie miały być te zęby :-D
Magda33 nie choruj mi tam!!
za późno :-D gardło mnie koszmarnie boli, nawet śliny nie mogę przełknąć, a co dopiero coś zjeść :ico_placzek: jutro idę do lekarza, bo to co mam w domu nie pomaga mi ani trochę.

wiolaw :ico_brawa_01: dla Lolusia, oby mu tak zostało, przynajmniej będziesz mogła sobie pospacerować.

Kasia80 dziewczyny mają rację, powiedz kuzynce jaka jest sytuacja, a teściowej powiedzcie, ze kanapa będzie w garazu, bo Wy nie macie na nią miejsca, a graciarni robić nie zamierzacie, a dziecko też potrzebuje wolnej przestrzeni :-D

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

19 lis 2010, 09:59

dzień dobry
a teściowej powiedzcie, ze kanapa będzie w garazu,
ale z tego co cztałam , to w garażu też nie ma miejsca , bo Kasia pisała,że jak do garażu wstawią to samochód już nie wejdzie , także to też nie jest rozwiązanie , teściowa chce to niech ją zabiera i tyle

u nas też jakieś słoneczko się przebija , będzie spacerek :ico_oczko:

a jestem tak niewyspana , że siedzę i kawkę piję i mam nadzieję ,że trochę się obudzę , a jak nie to z Lolkiem kimnę, bo pewnie zaraz padnie :ico_oczko:

Ala u mnie zaczeła kasłanie w nocy ,aleu niej to alergicznie i muszę iść jej wykupić lekarstwa , bo alergolog jej ostatnio przepisała bo spodziewała się takiej reakcji po ostatniej szczepionce ,mam nadzieję tylko że nie trzeba będzie włączyć antybiotyku

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

19 lis 2010, 10:52

w garażu też nie ma miejsca
no to rzeczywiście niech teściowa zabiera skoro jej tak zależy

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

19 lis 2010, 11:04

dzieńdobry ;)
Mam problemy z wgraniem zdjęć na komputer bo mam tylko na karcie pamięci z telefonu i jedynie przez drukarkę mogłabym wgrać ale nie mam tuszu i pokazuje błąd i na razie nie mam jak Wam pokazać zdjęć Wiktorysi i Weruni

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

19 lis 2010, 12:33

zapisałam się na imprezkę świąteczną, teraz czeka mnie najlepsze :-D szukanie sukienki i butów :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-11-19, 12:14 ]
chyba się zaraz urwę do domu, bo zaczynam dostawać dreszczy i boli mnie głowa :ico_placzek: czyżby gorączka ? :ico_chory:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

19 lis 2010, 14:44

Magda33, superdecyzja ,a z zakupem sukienki nie powinnaś mieć problemu ,bo już jest wszędzie pełno kolekcji sylwestrowych :ico_haha_02:

weszłam tylko na chwilkę ale już uciekam na pazurki bo mam o 14klientkę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

19 lis 2010, 15:02

wiolaw niby jest mnóstwo sukienek, ale ja zawsze mam problem z wyborem, bo w niczym się sobie nie podobam :-D w sumie to nie ma być jakaś typowo sylwestrowa, moze jakaś mała czarna :ico_oczko: ...choć taką mam :-)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

20 lis 2010, 01:09

Magda33, waśnie takich małch czarnych widziałam najwęicej i dlatego trochęsię wkurzalam , że tylko na szczuplaki są kiecki :ico_noniewiem:

ja włąśnie skończyłam pakowwanie na weekend wyjazdowy :ico_oczko:
mam nadzieję ze pogoda dopisze i fajnie spędzimy czas , bo w fajnym miejcsu zarezerwował P nocleg, dużo atrakcji dla dzieci będzie :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość