Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

29 maja 2008, 13:05

tak sa rozne dziwne przypadki ..nie wiem ale uwazam ze skoro nic ci nie dolega po za mdlosciami i innymi objawami ktore zwykle ciazy towarzysza to raczej jest w porzadku jak by ciaza byla martwa to moze bys miala plamienia codziennie albo juz krwotok jakies bolesci a nie mdlosci takze wydaje mi sie ze ciaza sie rozwija a do zaplodnienia moglo dojsc przed sama @ a nie w polowie wiec moze byc tez tak ze ciaza jest mlodsza niz by wykazaly obliczenia z @..to bardzo czesty przypadek dlatego lekarz kazal ci poczekac ..nie zamrtwiaj sie na zapas jedz zdrowo i pros meza przyszlego o wszystko na co masz ochote to ze jeszcze nie zalegalizowaliscie zwiazku nie znaczy ze nie jestescie rodzina chcecie ze soba byc nosisz jego dziecko wiec juz od dawna jestescie rodzina odkad bynajmniej postanowiliscie sie rozmnozyc:)a reszta to tylko papierki...

[ Dodano: 2008-05-29, 14:07 ]
ja tez miewam bolesci podbrzusza aleki powinnas brac naprawde mozesz ew wspomniec lekarzowi o zmianie leku ale cos powinnas brac dopoki sie nie okaze ze wszystko jest ok ..na 100 %

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

29 maja 2008, 13:07

masz racje :) chyba zaraz pojde spac :) buziaki 3 maj sie cieplo:*

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

29 maja 2008, 13:08

a po tym jak juz sobie ja zaaplikujesz moze polez wiecej zeby ona sie dobrze tam rozprowadzila moze bedzie miala lepsze dzialanie wiem ze to nie przyjemne no ale cos kosztem czegos

[ Dodano: 2008-05-29, 14:09 ]
buziaki rowniez odpoczywaj jak najwiecej i pamietaj zeby sie nie stresowac..

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

29 maja 2008, 15:48

milutka204, ja tez brałam luteine od 6 tygodnia, bo miałam plamienia do 10 tygodnia, identycznie jak ty: dwa razy dopochwowo.
I trzymam kciuki, bedzie wszystko dobrze skoro masz nudnosci i brzuszek rosnie. No i wklejaj zdjecie brzuszka. Koniecznie.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

29 maja 2008, 17:44

bylam dzis z kolezanka w baby fant:) ale sa cudowne rzeczy dla dzieci jejku:D ale sie go nanosilam ciezki ten jej chlopak ale zaniedbany nie umie sobie radzic z dzieckiem ale co sie dziwiec

dzis jakos jestem mniej zmeczona sama sie sobie dziwie bo jednak nie spalam a tak normalnie codziennie mnie nuzy sen! ide w pon do innego lekarza tak zeby sprawdzic dla pewnosci i zobaczyc co inny lekarz mowi to bedzie najlepsze wyjscie:P

ale sie nazarlam swiezego ananasa i brzoskwin z puszki:P zaraz pekne a brzusio wstawie jzu nie dlugo;p

[ Dodano: 2008-05-30, 08:57 ]
DZIS JUZ CZUJE SIE LEPIEJ I NIE MAM JUZ AZ TAKICH ZAC HCIANEK:) CHYBA MAłY NARAZIE DAł MI SPOKOJ...ALE Z DRUGIEHJ STRONY JAK NIE CZUJE TYCH OBJAWOW TO SIE NIE POKOJE ABY DO PON BO IDE DO LEKARZA :ico_noniewiem: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

30 maja 2008, 10:55

milutka nie powinnas nic dzwigac a juz nie mowiac dziecko..mnie lekarz zabronil nawet garnka podniesc a bron boze dzieci.moja kolezanka ma fantastyczna coreczke ma 8 mies tak chcialam ja ponosic pobawic sie z nia jak zawsze ale niestety dzidzia moja wazniejsza..teraz gdy najgorsze za nami i tak mi nie wolno mam prowadzic wypoczynkowy tryb zycia..pozdro

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

31 maja 2008, 10:19

kurcze kiedys mialam skrecone kolano no i wczoraj żle stanelam i wiazadło mi sie przesunelo ja mam tak co roz ale to tylko dlatego ze przybywaja mi kilograny;/ mam obrzek strasznie mnie boli i duzo chodzic nie moge....

wczoraj spotkalam znajomą i mowi zebym wiecej nie poszla do tego lekarza co chodze bo on sie wcale nie zna,... i ze ta luteina nie jest wcaale potrzeba bo przeciez nie plMIE DLATEGO JA ODSTAWILAAN A W PONIEDZIALEK I TAK IDE DO INNEGO LEKARZA ZOBACZYMY CO POWIE


A CO TAM U WAS ?? kASIULEK JAK TAM SIE CZUJESZ?:)

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

31 maja 2008, 10:32

po za mdlosciami i innymi objawami jest ok..uwazam ze nie powinnas sluchac kolezanki co do lekow bo kazdy przypadek jest inny a ona nie jest lekarzem..leki naprawde ci nie zaszkodza a moze sie okazac ze mogly pomoc dlatego nie powinnas odstawiac bez porozumienia z lekarzem trzeba bylo brac i isc do innego jak by ci powiedzial ze mozesz odstawic to wtedy...to ze sie plami nie jest sygnalem ze trzeba je brac i odwrotnie...a co jesli tym razem lekarz ma racje co do lekow chcesz miec poczucie winy pozniej ??nie sadze wiem poronilam 2 razy i drugie 2 razy mialam wiele problemow z ciaza ...posluchaj lepiej osob doswiadczonych a nie jednej kolezanki..znam taki przypadek kolezanka miala podobnie cos nie tak lekarz jej stwierdzil przepisal luteine posluchala kogos przestala brac i ciaza obumarla pozniej miala poczucie winy bardzo dlugo a nawet do tej pory wspomina ze moze gdyby brala lek nic by sie nie stalo...gdyby sie jednak okazalo ze mialas jakies problemy w ciazy to moze to byc brak hormonu i nie zawsze sie objawia plamieniami..a te tabletki dostarczaja organizmowi ten hormon jezeli bedziesz miala az za natto to nic i niczemu nie zaszkodzi....pomysl nad tym i idz predko na konsultacje do innego lekarza...buziaczki trzymaj sie cieplo to tylko moje zdanie ja nie chce zle pamietaj o tym... :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

31 maja 2008, 12:01

milutka204 wybacz ale jestes bardzo nieodpowiedzialna osobą :ico_olaboga: mieć ciążę zagrożoną i nie iśc na USG ja to bym od razu "biegła" a po drugie kto słucha koleżanke jesli chodzi o teabletki przeciez ona nie jest lekarzem a gin.wie co robic przeciez luteina nic Tobie ani maleństwu krzywdy nie wyrządzi a nawet może Ci dziecko "uratować" nie gniewaj się ale takie jest moje zdanie,bo kto widzial przy ciązy zagrozonej dzieci nosic na rękach itp. :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

31 maja 2008, 12:03

wiem wiem.... dlatego tez zazylam dzis znow luteine

ale jest sliczna pogoda a ja nie wiem co robic:( maz u siebie na dzialce robi a ja siedze w domu;/

[ Dodano: 2008-05-31, 12:06 ]
tak kochana ale ja w to nie wierze ze jest zagrozona!!!! niestety dzwigac musze niky za mnie tego nie zrobi a jeszcze jesten u matki nie lubie potem sluchac ze jesten leniem itd....

brzuch rosnie objawy sa ..,. ja poprosu nie biore nawet takiej opcji ze zagrozona

poreszto on powiedzial gin ze ciaza jest pod jedbym zagrozebiem genetycznym haha bzdura u mnie w rodzinie i u psawla nie bylo takiego przypadku kategorycznie wierze ze wszystko jest w porzadku

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość