Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

18 sie 2008, 22:05

eve81 pisze:dziwna sprawa
no dla mnie też troszeczkę to dziwne bo znam dzieci które bardziej szaleją w ciągu dnia a śpią super albo takie które siedzą cichutko i sie bawią i też w nocy nie śpią za bardzo ale tą teorie o bodźcach to już gdzieś słyszałam ale tu chyba chodzi bardziej o takie mega szaleństwa :ico_noniewiem:

majandra pisze:Ja podobnie odzwyczajałam od nocnego jedzenia. Dawałam coraz więcej wody i w końcu przestał się budzić.
wiesz my mieliśmy okres że Kacper już nie jadł w nocy,przesypiał w miarę dobrze nocki no a teraz to więc pomyślałam że to z głodu się budzi i dlatego dawałam butlę,dziś nie zamierzam mu dać i zobaczymy co będzie.

My z Kacperkiem bylismy u rodziców Ł no i było całkiem fajnie :-D

[ Dodano: 2008-08-18, 22:07 ]
Kocura to zdjęcia prosimy nowej fryzurki :-D
A ja za 11 dni już będę mieć swój aparacik :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-19, 15:28 ]
No nie wierzę,nikt nie napisał od wczoraj :ico_szoking:

Kacperek mnie dziś zaskoczył,dał mamusi pospać do 9.30 :-D :-D i jeszcze wypił na śniadanko 260 ml mleczka z kleikiem co jeszcze nigdy mu się niezdażyło.Ale muszę się przyznać że dałam mu mleko o 5 rano :ico_wstydzioch: ale tak strasznie płakał że za serce ściskało to mu dałam :ico_wstydzioch: ale za to o23 nie dałam mu :-D no i noc w miarę ok.Poszliśmy dziś pogrzebać troszkę w ciuszkach razem z mamą i babcią :-D Jest u nas taki jeden lumpeks gdzie każdy ciuch na dorosłego jest za 2 zł a na malucha po 1 zł no i takim cudem mam śliczny sweterek biały za 2 zł :-D :-D lubię tam chodzić :-D :-D

Kacper teraz śpi jak sie obudzi to dam mu jeść i pójdziemy na spacer.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

19 sie 2008, 16:21

Kicia10, a ja się dziś wybrałam na szmatki do tego lumpeksu, co do niego chodziłam w soboty i wtedy było pół taniej. A we wtroki mają nowy towar. Ale weszła m i... wyszłam, strasznie dużo ludzi, nie ma się gdzie wcisnąć i normalnie odpuściłam.

Kicia10 pisze:Kacperek mnie dziś zaskoczył,dał mamusi pospać do 9.30
:ico_brawa_01: dla Kacperka! Nawet mnie się takie rzeczy nie zdarzają...

Coraz bliżej do przeprowadzki Zuzanki do jej własnego pokoju. Trochę z tym zamieszania, jesteśmy w trakcie zmieniania mebli i przeznaczenia pokoi. W naszej sypialnie będzie teraz komp,a z biura pokój dla mamy, bo teraz spała u Zuzanki. Do nowego pokoju Zuzi kupiłam jej aniołka, takiego śmieszka na ścianę :-)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

19 sie 2008, 20:36

Ja własnie położyłam OLka, teraz ide pod prysznic a potem coś naklikam.
Już teraz :ico_brawa_01: dla Kacperka za spanko :-)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

19 sie 2008, 21:17

hej
ja juz w Polsce
lot minal nawet spokojnie, napisze jutro buzki

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

19 sie 2008, 21:30

Hihi Eve a ja właśnie o Tobie myślałam :ico_haha_01: , zastanawiałam się jak wam minął lot i czy już jesteście na miejscu :-)

Majandra czyżby okresior się zbliżał :ico_oczko: Mnie własnie wtedy doły łapią i jestem humorzasta na maxa :ico_olaboga:

Kocurka fajnie że Zuzia będzie miała swój pokój, ja też chciałabym już szykować pokój dla Olka ale poczekamy do wiosny. W pierwszej kolejności remont przedpokoju i wymiana kabiny i brodzika w łazience a na wiosne może weźmiemy sie za remont naszego małego pokoiku i wtedy urządzimy go po Olkowemu :ico_haha_02:

Kicia może faktycznie jak Kacper nie dostanie o 23 mleka to będzie spał spokojniej bo brzuszek nie będzie taki pełny i zołądek nie będzie musiał pracować. Trzymam kciuki żeby ta jedna butla mniej pomogła w przesypianiu nocek.

Kurcze wstyd się przyznac ale ja juz spiąca jestem :ico_wstydzioch: wczoraj chciałam tu zajrzeć ale nei wytrzymałam i poszłam spać (była 21.20 :ico_wstydzioch: )
Jutro mam wolne więc pewnie odwiedze tt z rana, oczywiscie jak Olek mi pozwoli. Od soboty spi nam dłużej (tak do 8.00 :ico_sorki: ) ale przez to w ciągu dnia spi tylko raz (ok 2,5godz) a wczesniej spał 2x po ok 2 godz. Jednak ten obecny schemat bardziej mi pasuje bo mogę się rano dłużej wyspać :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-08-19, 21:35 ]
Jak jutro znajde czas to wrócę sie do postów kiedy była jeszcze Mama Zuzi i poszukam kiedy miała wrócić, bo nie daje mi to spokoju. Jakos strasznie długo jej nie ma :ico_noniewiem:
Przeludniło nam się tutaj :ico_placzek:

[size=200]DZIEWCZYNY WRACAJCIE[/size] :569: :569: :569:

[ Dodano: 2008-08-19, 21:39 ]
Kocura ja chyba wezmę przykład z Ciebie i też nie będe tykała Olka podczas snu, bo tylko niepotrzebnie go budze. Trudno skoro tak się ułożył to chyba mu to pasuje bo jakby mu było niewygodnie to sam by się obudził :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-19, 21:40 ]
Na dziś tyle ode mnie. Dobrej nocki :ico_spanko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

19 sie 2008, 22:07

eSKa pisze:czyżby okresior się zbliżał :ico_oczko: Mnie własnie wtedy doły łapią i jestem humorzasta na maxa :ico_olaboga:
ja tez mam tak na okres zresztą właśnie się zbliża i dziś napiernicza mnie głowa baaardzo.

Eve ty już w Polsce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jak długo będziesz???

Majandra ty chyba pytałaś się o wapno,przypomniało mi się :ico_wstydzioch: no to jest takie wapno w syropie,jak powiesz w aptece że dla dzieci to Ci da odpowiednie :-D

Eska no ja tez się zastanawiam co jest z Mamą Zuzi i myślałam czy może wysłać jej smsa :ico_noniewiem:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

20 sie 2008, 10:18

Wczoraj byliśmy z Benkiem u koleżanki które ma termin porodu za kilka dni.Poszlismy do parku.Jest tam mały zwierzyniec.Benek az piszczał z zachwytu.Szczególnie gdy zwierzaki podchodziły blisko.Basia karmiła pawia i zubra a mały aż na palce stawał by tylko go dotknąć.Ale nie mógł bo siatka była za gruba.Na szczęscie :-D Szkoda tylko że nie wzięłam ze sobą aparatu bo fotki mogły by być świetne :ico_placzek:

Benek ma juz 4 ząbki i kolejne 2 sie wyżynają.Z każdym następnym jest coraz gorzej.W nocy z niedzieli na poniedziałek od godz.00.30 budził się 8 razy i wstał o 5.Wczoraj było podobnie.Dzis powtórka z rozrywki.Nurofen nie pomaga.Virbukol tez nie.W dzień dostaje nurofen ale najlepiej pomaga zimny ogórek zamiast gryzaka.

W sobotę Chrzestna Benka z narzeczonym byli współorganizatorami imprezy w Nowogrodzie.Piotrek jest DJ-em.Ksywa Rod Peterrsen.Niestety przyszła trąba i z imprezy nici i 80000 do tyłu.Wczoraj rozmawiałam z Justyna i są załamani.Tym bardziej że to jest juz druga impreza z której wyszli na -.Rok temu w tym samym miejscu tez organizowali i też przez pogode byli 20 000 w plecy.Wzieli kredyty na spłatę, a w tym roku kredytu nie dostaną.Przyszli tesciowie mają wziąść pożyczke i im pomóc.Mama Justyny też wzięła pozyczke ale nie będzie jej stac na spłatę wiec oni będą ja spłacać.Ona z mężem pracuje na kolei i mają jeszcze na utrzymaniu syna.Jedyne szczeście to to że oboje mają staą pracę.
To jest strona imprezy

http://www.ftb.pl/news/57984_0_1/colors ... s-@-nowogród-koło-łomży-mapka-timetable.htm


Wieczorem pogadalismy sobie troche z Miskiem.Nie pisałam Wam ale ostatnio nie układa sie nam najlepiej.Nie wiem czy ta rozmowa coś da.Jeśli nic sie nie zmieni to będę sie musiała zastanowić nad wyprowadzką.Pozwu nie złożę chyba ze zajdzie taka konieczność.Ale mam nadzieję ze sie poprawi :-)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 sie 2008, 10:56

ulamisiula pisze:.Jeśli nic sie nie zmieni to będę sie musiała zastanowić nad wyprowadzką.
:ico_olaboga: uuuu, aż tak źle?

Ty my prawie wszystkie okresowe, hehehe, ja w trakcie, od wczoraj. Ale w trakcie jest mi lepiej niż przed.

eve81, witamy, witamy! Jak Wam lot minął?

eSKa, masz rację,jak Olkowi dobrze tak spać to niech śpi. Zuzi jak źle to po prostu zmienia położenie :-)

Powiem Wam,że Zuzanka to ma spanie. Ostatnio to nawet sie zastanawiam, czy nie za dużo śpi. W nocy od 20 do 7 (7.30-8), a w dzień śpi dwa razy, tak nawet po 2 godziny. Martwić się? I zasypia sama, bez marudzenia.

majandra pisze:My planowaliśmy w te wakacje zrobić pokój, ale kasy zabrakło
my w zasadzie nic nie wydamy na Zuzanki pokoik, bo ma tam swoją komodę, tylko łóżeczko przeniesiemy i może jakieś pierdółki specjalnie dla niej. Meble kupujemy do dużego pokoju, bo jeszcze nie dorobiliśmy się normalnych, mamy jakąś zbieraninę.

A dzisiaj będziemy kisić ogórki! M. właśnie wybrał się na łowy :-)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

20 sie 2008, 11:16

majandra pisze:Zazdroszczę. Maciuś w dzień śpi na ogół 2 razy po 40-60 minut, a w nocy od 19/19:30 do 6/6:30 bez pobudek,
A ja się pochwaliłam i dziś pobudka 6.30 :ico_zly: . Majandra twój synuś też fajnie spi, może nawet masz lepiej niż ja bo Olo zasypia dopiero między 20.30 a 21.00, ty masz przynajmniej wieczór spokojny :ico_oczko: .

Kicia10 pisze: ja tez się zastanawiam co jest z Mamą Zuzi i myślałam czy może wysłać jej smsa
Jak masz jej nr to wyslij, bo ja nie mam (chyba że na naszej klasie ma widoczny) Bo to nie mozliwe że tak długo siedzi w PL , na naszej klasie też się nie pokazuje więc nie wiadomo co jest grane :ico_noniewiem:

ulamisiula pisze:.Niestety przyszła trąba i z imprezy nici i 80000 do tyłu.Wczoraj rozmawiałam z Justyna i są załamani.
JEju tyle kasy stracić :ico_placzek: a stronke obejrzałam i imprezka pewnie byłaby suuper. Ja to pewnie bym tam nie wytrzymała zbyt długo bo jakos takie klimaty mnie męczą ale mój brat kocha takie imprezki :-D

ulamisiula pisze:Jeśli nic sie nie zmieni to będę sie musiała zastanowić nad wyprowadzką.Pozwu nie złożę chyba ze zajdzie taka konieczność
:ico_szoking: :ico_szoking: O czym ty piszesz??? Naprawdę aż tak tragicznie?? Co jest powodem tego wszystkiego?? Ja mam nadzieję że jednak nigdzie nie będziesz się musiała wyprowadzać :ico_nienie:

My po spacerku i zakupach, Olek zasnął w drodze powrotnej, przełożyłam go tylko do łóżeczka i spi. Ja mam czas na necika :ico_brawa_01: i przygotowanie obiadu. Mam też kupe prasowania ale do tego to mnie nie ciągne :ico_nienie: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-20, 11:18 ]
Kocura Bura pisze:Martwić się? I zasypia sama, bez marudzenia.
Kocura ja bym się nie martwiła, jeśli poza tym zachowuje się normalnie to widocznie potrzebuje tyle snu, teraz jest bardziej ruchliwa wiec pewnie bardziej zmęczona, niech dziewczyna spi a ty korzystaj z ciszy i spokoju :-D

[ Dodano: 2008-08-20, 11:20 ]
Kocura Bura pisze:A dzisiaj będziemy kisić ogórki! M. właśnie wybrał się na łowy
jak zakisicie to ja poprosze później takie niedokiszone mniam mniam :-)

[ Dodano: 2008-08-20, 11:51 ]
Przelciałam wcześniejsze pościki i znalazłam tylko tyle że Mama Zuzi wyjeżdzała do PL 26 czerwca :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-20, 12:36 ]
BUuuuuuuuuuu myślałam że coś poczytam ale swoich postów czytać nie będe :ico_nienie: :ico_nienie: więc czekam dalej :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-20, 13:36 ]
Ciągle nic???????? :ico_placzek:

A ja w szoku jestem bo Olek jak zasnął ok 10.40 tak jeszcze spi :ico_szoking: :ico_szoking: a mnie się nudzi.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 sie 2008, 14:57

eSKa pisze:na naszej klasie też się nie pokazuje więc nie wiadomo co jest grane
kiedyś Kasia była na nk, nie tak dawno, pewno parę dni temu. I Dominisia też niedawno była aktywna na nk. Więc nie wiem, czemu do nas nie zaglądają :ico_noniewiem:

eSKa pisze:jak zakisicie to ja poprosze później takie niedokiszone mniam mniam
bleee, a ja takich bardzo nie lubię, chociaż wszyscy wokół (M., mama, siostra,...) też takie uwielbiają.

eSKa, no może faktycznie nie ma się czym przejmować. Widać po niej,że jest zmęczona i zaczyna marudzić, więc ja ją do łózia i zasypia za jakiś czas, sama i tylko rogiem kocyka po nosku się mizia- boska jest :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość