Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

14 kwie 2008, 23:12

a takich przypadkow chyba jest nie malo bez roznicy gdzie :ico_olaboga:
zgadzam się rożne sytuacje się zdarzają i w sumie nie zawsze z winy lekarza czy położnej :ico_noniewiem:
ostatnio szwagierka do mnie dzwoniła i mówiła, że w Klinice w Bielsku jak przebijali babce pęcherz płodowy to przebili dziecku główkę :ico_olaboga: a niby taka super ta klinika...

no ale nas nic złego nie spotka :ico_oczko: :-D
No Myszka teraz ty sie rozdwoisz chyba :ico_haha_01: czekamy :ico_oczko:
mam taką cichą nadzieję :ico_noniewiem: - trzymajcie kciuki, za które z góry dziękuję :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

14 kwie 2008, 23:44

Cytat:
No Myszka teraz ty sie rozdwoisz chyba :ico_haha_01: czekamy :ico_oczko:

mam taką cichą nadzieję :ico_noniewiem: - trzymajcie kciuki, za które z góry dziękuję :ico_sorki:
Ściskam Agatko z całej siły!!!

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

15 kwie 2008, 07:32

Myszka_, do dziela i to od rana dzis 4 dni mija :ico_haha_01: :ico_haha_01:
jutro moja kolej hehe ale puki co sie nie zapowiada na to :ico_placzek:
juz mi sie porod nocami sni ze na rowerze do niego jechalam a potem na porodowce przed rodzeniem trzeba bylo na scenie spiewac :ico_puknij: :ico_puknij: i sie obudzilam o 5 i nie spie dalej bryyy

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

15 kwie 2008, 08:57

Witajcie!
Mamamonia a mówiłam że kolejna urodzi się dziewczynka :ico_haha_01:
GRATULACJE DLA WAS! ZDRÓWKA I SZYBKIEGO POWROTU DO DOMKU> A PORÓD EKSPRESOWY. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mam taką cichą nadzieję :ico_noniewiem: - trzymajcie kciuki, za które z góry dziękuję :ico_sorki:
Zaciskam kciuki i czekam na wiesci :ico_haha_02:

edit53, no to niezłe masz sny kochana.

Magda dziękujemy za zdjęcia Antosia. Cudny szkrab :ico_brawa_01:

A ja byłam wczoraj w szpitalu. Na razie nie będziemy nacinali :ico_sorki: :ico_sorki: Ale jeśli nie zejdzie do następnego wtorku to niestety rozcinamy krocze na nowo...czyścimy i szyjemy :ico_placzek: Jak ja to wytrzymam :ico_olaboga: Jeśli tak się stanie to muszę kupić mleko dla małego bo nie bedę mogła przez kilka godzin karmić :ico_placzek: A jak później nie bedzie chciał cyca :ico_noniewiem:
Pozdrawiam i miłego dzionka.

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

15 kwie 2008, 10:54

Joanna24, a ja dziś właśnie myślałam o Tobie i o Twoim kroczu :ico_haha_02: Jak to w końcu Ci zrobią, czy nacinają w końcu czy nie? Ale boli Cię to jakoś? Bo ja tez mam podobno mały ropień. Mówię podobno, bo sama w lusterku to ja nic tam nie widzę-położna mi tylko mówiła. Ale ja czuję takie lekkie zgrubienie w miejscu nacięcia i delikatnie boli jak siadam. Też się boję, żebym nie musiała powtórki z rozrywki przeżywać.

[ Dodano: 2008-04-15, 10:56 ]
edit53, świetny sen, szczególnie to śpiewanie przed porodem-a może trzeba spróbować, może po śpiewaniu poród lżejszy :-) Kto wie...

[ Dodano: 2008-04-15, 10:57 ]
trzeba się na jakiś soczek zgadać jak się rozsypiemy :ico_haha_01:
proponuje kraków :-D :-D
a ja Poznań :-D

[ Dodano: 2008-04-15, 10:59 ]
Agatka na oczko pomoze sol fizjologiczna tylko pamietaj ze przemywa sie od zewnetrznego kacika do srodka :-)
OK spróbuję z tą solą. Dzięki za radę!

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

15 kwie 2008, 11:09

AgaSza, my mamy rodzine blisko POznania w Murowanej Goślinie więc jakbym kiedyś była w pobliżu to się do Ciebie odezwe :-D

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

15 kwie 2008, 11:11

Witam,
narazie melduję się w dwupaku :ico_noniewiem:
choc od 2.30 nie czuję się najlepiej, prawie nie spałam a jeśli nawet to raczej drzemałam niż spałam bo ból nie dał za bardzo pospać, teraz tak, od pół godz. już mi trochę lepiej.
Mam taki ból jakbym miała okres- zwłaszcza ten 1 okropnie bolący dzień, boli ciągle z falowymi "kopami" gdzie boli BARDZO i te kopy zapisuję jako skurcze i boli mnie też podbrzusze bardzo...
Nie narzekam broń Boże, ale liczę na to że to zapowiedź czegoś większego, bo jak nie to się chyba wykończę :ico_placzek: :ico_zly:

Dziewczyny moje kochane życzę Wam aby się te rany szybko pogoiły i Wasze "przygody" z nimi też się szybko zakończyły. Dużo zdrówka
eśli tak się stanie to muszę kupić mleko dla małego bo nie bedę mogła przez kilka godzin karmić :ico_placzek: A jak później nie bedzie chciał cyca :ico_noniewiem:
to może tak asekuracyjnie odciągaj mleko i zamroź, a jak przyjdzie co do czego to dasz (albo mąż) małemu właśnie to mleko a nie kupne, a jak ze 2 razy z flachy wypije to nie od razu mu się odechce cyca. Będzie dobrze :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2008-04-15, 11:14 ]
AgaSza, my mamy rodzine blisko POznania w Murowanej Goślinie więc jakbym kiedyś była w pobliżu to się do Ciebie odezwe :-D
hehe my to takie "światowe" kobiety jesteśmy z tego co widzę :ico_brawa_01:
Mam nadzieję, że uda się nam faktycznie spotkać, fajnie by było :-D

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

15 kwie 2008, 11:17

Joanna24 ja też myślę, że najlepiej odciągnąć już teraz i zamrozić. takie zamrożone może stać nawet pół roku, więc zużyjesz tak czy siak. Ja też chyba muszę zacząć odciągać, bo się w weekend do szkoły wybieram i muszę moje baby zostawić z tatą. Z drugiej strony to Myszka_, ma chyba rację mówiąc, że od razu od piersi sie nie odzwyczai, jak raz czy dwa wypije mleczko z butelki.

babe_boom, no jasne, że się odezwij jak będziesz w pobliżu. Chętnie się spotkam :-)

[ Dodano: 2008-04-15, 11:20 ]
Mam nadzieję, że uda się nam faktycznie spotkać, fajnie by było :-D
Kiedyś czytałam forum styczniówek 2007 na gazeta.pl i tam dziewczyny zorganizowały sobie nawet zlot forumek :-) Może nam tez kiedyś by się takie coś udało. W wakacje, gdzieś nad jakimś jeziorkiem czy cuś. Oczywiście z maluchami (ewentualnie także z mężami-to do uzgodnienia).

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

15 kwie 2008, 11:23

Myszka_, to moze do 24 cie rozładuje cos i urodzisz ,zycze ci tego bardzo mocno !!!!!!!!!do mnie juz wszyscy dzwonia co sie tak obijam i jak sie czuje no a tu czlowiek chce a nic z tego rozpakowania nie wychodzi,mam nadzieje ze jutro na ktg jak bede to cos wyjdzie ,chociaz rozwarcie jakies.
Joanna24, dobrze ze nie trzeba nacinac ,mam nadzieje ze ci sie wszystko szybko zagoi i nie bedzie to potrzebne,AgaSza, tobie zycze tego samego!!!!!
a spiewac to na pewno bedziemy na porodowce tylko piskliwym glosem :ico_oczko: oby nie za glosno :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

15 kwie 2008, 11:28

Kiedyś czytałam forum styczniówek 2007 na gazeta.pl i tam dziewczyny zorganizowały sobie nawet zlot forumek :-) Może nam tez kiedyś by się takie coś udało. W wakacje, gdzieś nad jakimś jeziorkiem czy cuś. Oczywiście z maluchami (ewentualnie także z mężami-to do uzgodnienia).
jak dobrze pokombinujemy i chęci też będą to na pewno się uda, no i przypuszczam że mężów też trzeba było by zabrać, co by się chłopy za nami nie zapłakały a może dadzą se rade sami :-D :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-15, 11:30 ]
a spiewac to na pewno bedziemy na porodowce tylko piskliwym glosem :ico_oczko: oby nie za glosno :ico_oczko:
hehe dobre, ciekawe czy bardzo pokrzyczę - Piotrek mi powiedział, że jak będę na niego krzyczeć czy cuś to on wyjdzie, bo on mi nic nie zrobił żeby mu się obrywało no i nie będzie się za mnie wstydził - ahh te chłopiska, zawsze można na nich polegac :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość