nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

13 paź 2011, 13:03

Beti ja też mam ten problem z małym, ostatnio zauważyłam, że jakoś mniej je. Nie wiem dokładnie ile, bo nie mam miarki w piersi, ale cały czas mam je przepełnione. Wcześniej wyjadał mi wszystko, że jak dotknęłam to dosłownie flaczki zostawały, a teraz potrafi zjeść jedną niecałą i więcej nie chce :ico_szoking:

Ale mi położna mówiła, że tak dziecko może mieć od czasu do czasu. Z kolei później znowu potrzebuje bardzo dużo jedzenia, a piersi mniej produkują i kicha. Dlatego ja staram się mu troszkę na siłę wciskać, tak żeby potem mu się ulało, albo ściągam trochę ręcznie, bo laktator mam do nonono

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

13 paź 2011, 13:51

hey, my byłysmy wczoraj na szzepieniu. koszmarrrrrr.
nie spi nie je gorączkuje a ja z nią :ico_sorki:
na obiad pizze zamówiłam nie mam nawet jak isc do kibla a nie wspomne o nauce ;(
ale jeszcze tylko jutro :ico_brawa_01:
6 tyg temu było to samo :(
zazdroszcze wam jak wasze berbeciaki tak nie mają :((
w nocy mi 3 godz spała , o 19.30 nie dała sie wykąpać, gąbkom ją myłam potem zjadł 20-30 ml spała 10 min do 24 harcowała nakarmiłam ją 50ml zjadła spała godzine , zachciało sie jej bawic, potem płakała 2 godziny , zjadła potem 80 spała godzine i teraz od 11 do 12 godzinei teraz spi juz 10 min... :ico_sorki:

ja mam coraz mniej ubranke :( trza isc na zakupyy.... :ico_olaboga:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

13 paź 2011, 16:18

Malinka kochana po szczepieniu nie wolno kapac dziecka. Tylko umyc czyms wilgotnym tu i tam i uważac na miejsce wkłucia!!! :ico_nienie:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

13 paź 2011, 17:02

beti nie gadaj..nie wiedzialam ze nie mozna kapac, a to dlaczego?ja nawet w dniu wklucia nie pamietam gdzie miala wklute :ico_noniewiem:
zirafka i kogo wybraliscie za chrzestnych?
malinka ja ci wspolczuje tego goraczkowania i tego jej samopoczucia jeszcze przy wyzynajacym sie zabku :ico_olaboga: musisz miec sajgon :ico_olaboga:

moja w domciu nie umi zabrac ze spaniem..niby zmeczona, juz zamyka oczka i pospi moze z 10 min i oczy ja 5 zl :ico_noniewiem: a potem maruda..
a na dworze jak usnela ok 10 to obudzila sie o 13 :-)
a w nocy probowalam ja przekladac na boczek po jedzeniu i 2 razy jak wracalam z wc juz spala na pleckach :-/

a co do jedzenia to nie wiem ile wyciagnie z cyca, ale jak jest glodna np jak dotrzyma 3 godz to zostawia "flaczka/i" a z butli w ciagu dnia wypije 140 spokojnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

13 paź 2011, 17:06

beti, dlaczego / nic mi nie mówiła doktor...
ladybird23, gdyby nie mama chyba bym zfisiowała bo patryk to ma koło tyłka ,że ja juz płacze z nią ze zemczenie :ico_sorki:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

13 paź 2011, 17:07

a jeszcze o ubranka nina pytala..my mamy na 6-9 to co mialam po Mili i Zuzi - mojej chrzesnicy - a reszte jak bede widziec co sie nie nadaje, albo czego brakuje bede dokupowac na biezaco..na razie ubieramy do spania pajace jeszcze 0-3, body na 3-6, spodenki 0-3 i reszta na 62-68 w zaleznosci od firmy

[ Dodano: 13-10-2011, 17:09 ]
malinka twoj to pewnie sie zaangazuje bardziej w wychowanie kolejnego potomka, jak jeszcze troche dorosnie i zmieni mu sie piramidka wartosci :-/
dobrze ze choc jest przy was i zarabia :ico_sorki: a reszta przyjdzie z czasem..

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

13 paź 2011, 17:15

ladybird23, tiaaa wierzmy w cuda ;))

chwilami mysle nad rozwodem bo ja juz nic nie mam z tego związku... eh
ale patrze na Liwke i sama juz nie wiem :ico_sorki:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

13 paź 2011, 17:38

Ladybird mi lekarz od Dominika przy każdym szczepieniu powtarzał, żebym nie kąpała go w ten dzien. Stosowałam sie zawsze do tego i przyjełam to jako "powinność" Zwłaszcza, że dziecko moze zareagować gorączka, to dla mnie to wręcz logiczne, że się nie kapie dziecka z gorączką.
Malinka nie było mnie kilka dni, napisz co z tym cuchnącym moczem. Co to było?

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

13 paź 2011, 18:14

zirafka i kogo wybraliscie za chrzestnych?

wzięłam mojego kuzyna i męża siostrę - nic ksiądz nie pytał więc zobaczymy co bedzie ( ona ma tylko ślub cywilny ) na spowiedzi, jak przejdzie to bedzie fajnie a jak nie to będzie moja kuzynka czyli siostra chrzestnego... troche tak głupio, z e z jednego domu oboje ale jak nie ma kogo to będzie i tak.

[ Dodano: 13-10-2011, 18:15 ]
Teraz jeszcze musze cos małej kupic do ubrania na chrzest.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

13 paź 2011, 20:46

ha - hej

u mnie mały spi na pleckach i głowe odwraca raczej w prawo .. i musze go odwracać w lewo . - macie rewelke z ty, spaniem - ja mam pobudki 2-3 razy w nocy na jedzenie i wogóle to moje dziecko je duzo i spi duzo czy w dzien czy w nocy ... ubranka mamy na 68 - i sa takie dobre - więc ja rozglądam sie juz za 74 - pieluchy 4 ... :ico_noniewiem:
zirafka, - ja tez mam chrzciny 06.11 :-) , szukam knajpy - bo w domu bedzie koszmar ... ech..
Malinkax33, - musisz to przeczekac .. on nie był przygotowany na dziecko ( wiem ty tez :-D ) ale faceci - zobaczysz = zacznie pomagac i bedzie lepszy jak mała zacznie chodzic i troszke mówic .. bo na razie dla niego to czarna magiai pewnie robi dobra mine do tego :-D - u mnie było podobie przy 1 dziecku -a mój mąz starszy od twjego .. trza przeczekac - bedzie lepiej

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość