Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

02 mar 2008, 15:22

mysiaac, mam nadzieję że Patryk wyjdzie wcześniej ze szpitala - :ico_sorki:

Nina mi od rana wymiotowała flegmą, była tak słaba że od rana spała dwa razy - raz godzinę drugi raz dwie - na moich kolanach. Teraz się obudziła i zjadła troszkę mleczka z piersi i zupki - dalej jest słaba ale się juz ożywiła - wstrętny katar!

Pogoda taka sobie a mój mąż ma dziś w nocy jechać z lawetą - kurczę jak nie lubię jak on wyjeżdża!

Co do spotkania to jestem za tym żebyśmy miały tak z 200 km i żebyśmy zakwaterowały się tam na kilka dni a przynajmniej jedną noc bo rzeczywiście lepiej bez pospiechu - tylko znajdźmy coś w dobrych pieniążkach bo mogę nie dać rady finansowo...

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

02 mar 2008, 19:36

Witajcie,
nikt nie zagląda, niedziela dlatego może

u nas też pogoda nie za bardzo, wieje i pada ciągle

Fillipek dostal dzis pilke ale fajnie ją kopie, hihi ubaw

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

02 mar 2008, 21:42

hej dziewczynki

ZDAŁAM OSTATNI EGZAMIN :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tak sie cieszę, dzieki za trzymanie kciuków, zanim gościu ogłosił wyniki to myślałam że zemdeleje, zwłaszcza że większość nie zaliczyła...a mnie sie udało na 4 i mogłam już zdać indeks....fiu
kurcze wczoraj wracałam po 20:00 w tą wichure, wiecie co ja przeżyłam aż mi się ryczeć chciało, myślałam że nie dojade, auta stawały na drodze a ja chciałam czym prędzej do domu, mąż co po chwila dzwonił się denerwoała, a ja sie anjbardziej zestresowałam jak mi taka większa gałaź na szybe wleciała jejku myślałam że zawału dostane, jeszcze auto małe - lekkie to mi tańcowało po ulicy, BOże jak ja dziekuje ze dojechałam, potem na podwórku to nie mogłam z auta wysiąść...potem nam wyłączyli prąc\d i dopiero dziś o 12:00 właczyli. Pełno drzew poprzewracanych i wogóle, brr aż mi ciary przechodzą.
spotkanie:
jestem za jak najbardziej, wiecie skąd jestem, jak mamy gdzieś jechać to zawsze mogę sie zabrać np. z karolas hihi (albo ona ze mną)

[ Dodano: 2008-03-02, 20:43 ]
ok poczytam was teraz a potem idę do wyrka bo miałam męczący weekend i padam z nóg... buziaczki dla Was :-)

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

02 mar 2008, 21:49

kilka najświeższych fotek Joasi - spacerek do Łazienek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-03-02, 20:50 ]
miałam wkleić te zdjątka na wątek "chwalimy się..." :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-03-02, 20:51 ]
Dorota.M., GRATULUJĘ ZDANIA EGZAMINU :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-02, 20:55 ]
mysiaac, ojejku, biedny Patryczek.Oby jak najszybciej wyszedł ze szpitala zdrowiutki. I oczka jak mu jutro sprawdzi okulista na pewno będą zdrowe. A dlaczego myślisz,że on cały miesiąc może być w szpitalu aż do kwietnia? :ico_szoking: I dlaczego nie pozwolili ci do niego wtedy wejść ? W sumie to dobrze,że śpi cały czas przynajmniej nie płacze, nie drapie i nie tęskni, trzymaj się

[ Dodano: 2008-03-02, 20:59 ]
qunick, zdrówka też dla Ninusi :-)

karolas, qunick macie rację, że najlepiej byłoby wybrać takie miejsce na spotkanie, żeby nie mieć dalej niż 200km, a nie takie gdzie większość ma najbliżej bo wtedy inni będą mieć z 700 km :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-03-02, 21:02 ]
a ja jednak muszę jechać na tydzień do Gdańska sama, beż Joasi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i od wczoraj nie daję jej cyca i są takie sceny, że szok :ico_placzek: ami serce pęka :ico_placzek: mleka z butelki nie pije wcale - może jeszcze zmieni zdanie jak stwierdzi , że z cyca nici.
ale ja się podle czuję :ico_placzek: i nie wiem czy dobrze robię..... no ale muszę jakoś ją odzwyczaić :ico_placzek:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

02 mar 2008, 22:33

Dorota.M., Gratulacje z zdanych egzaminów. U nas też strasznie wiało aż huczało i na ulicy obok zwaliło drzewo, no i na takiej dwu pasmówce bilbord i owinął się na latarni. Zgroza.

Magdzinka, Zdjęcia są piękne. Tak bywa że życie zmusza na do podejmowania drastycznych decyzji. Moja mała też za dużo mleczka nie pije dwa razy po 180ml. Na pewno dacie rade.

mysiaac, Trzymam kciuki żeby mały szybko wrócił do zdrowia. Nie obwiniaj się nasze maluchy są takie ruchliwe, są ciekawskie i wszędzie raczki wsadzą.

Urodzinki. Nie było dużo ludzi 10 osób. Było milutko o 21 wszyscy poszli do domu. Prezenciki to kaska, jeździ, mówiąca lala, ubranka no i wózek od nas. Zdjęcia zamieszczę za kilka dni bo są na kamerze a ja jestem nieuk elektroniczny i nie umiem ich zrzucić na komp.

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

02 mar 2008, 22:53

aga0406 pisze:Spotkanie Fajny ten Ciechocinek ale dla mnie chyba troszkę za daleko :ico_noniewiem: Z Jastrzębia to trochę trasy jest do przejechania

Małgosiu gratki za zębolka!!!

[ Dodano: 2008-02-29, 22:53 ]
Na Zumi mi wyszło ze do Ciechocinka mam 406 km ok 7 godzin jazdy :ico_szoking:


witajcie dziewczynki moje kochane...
ja dopiero dzisaij bo mam niezle zamieszanie z moja T...
i jakos mam wielkiego doła psychcznego i nic mi sie nie chce :ico_placzek:

ja tak jak Aga jestem z Jastrzębia Zdroju...


a teraz lece was poczytac bo mam baaardzoooo duzo do nadrobienia

[ Dodano: 2008-03-02, 22:00 ]
mysiaac pisze::ico_placzek: moj patrys wyladowal w szpitalu :ico_placzek: wylal na siebie wrzatek, ma poparzona twarzyczka, ramionka troszke plecki i klatke piersiowa, i szyjke. nawet nie moge do niego wejsc i za raczke potrzymac, moge go tylko przez szybe widziec :ico_placzek:
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
a wszystko przez to ze zostawilam szklanke przy krawedzi blatu i nie zdazylam jej zlapac zanim ja patrys ruszyl :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
chcialabym powiedziec ze to nie moja wina ze moglo sie przydazyc wszedzie, kazdemu, ale niestety to przez moja nieuwage patrys teraz cierpi a ja nic nie moge zrobic :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:


Boże, jak to przeczytalam to az sie poryczalam...
mysiaac jak ja wam współczuje... tylu bólu, cierpienia i dla Patryczka ale rowniez dla Ciebie... nawet nie weim co mam dalej napisac...

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

02 mar 2008, 23:03

DOROTA GRATULACJE KOCHANA NO CIESZE SIE BARDZO ZE MASZ EGZAMIN Z GLOWY BRAWO :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Całe szczęscie ze dojechałaśs cało do domciu no wichura była akurat w tej godzinie sie zrywała ale juz za Toba cały stresik ;)
A jak z meżem pojechał juz dzis? :(
trzymaj sie całuski
MAGDZINKA fotki ze spacerku śliczniutkie, no przykro mi ze zycie Cie zmusza do takiej decyzji, lepiej byłoby skonczyc ze spokojem i pozegnac cycusia tak ale widzisz nie zawsze sie tak da więc nie stresuj sie tym ze nie mozesz jej dac bo to jeszcze goorzej na ciebie zadziała.Postaraj sobie lepiej mowic ze tak trzeba i koniec ze musisz bo od tego iele zalezy np. moze bedzie ci tak łatwiej ze musisz bo od tego zalezy czy bedziesz dalej pracowac hi hi hi wiem ze dziwne to pewnie dla ciebie ale moze tak bedzie ci łatwiej niz jak bedziesz sie zadręczac ze przez ciebie Asia nie ma cycusia ;)
Zycze powodzenia i głowa do góry,jak ciebie nie bedzie bedzie musiala zrozumiec ze nie ma i juz.
DZIEWCZYNY,QUNICK no dokładnie ja tez jestem za tym zeby kazda z nas miala te ok.200 no 250km to maksymalnie no i nocleg jak najbardziej w granicach rozsąnej cenki by sie przydał hi hi hi bo my tez nie wydolimy inaczej.
Tak byłoby super was wszystie zobaczyc na zywca i nasze dzieci razem sie bawiące ach jaka pamiątka kurcze-:)
MYSIAAC i jak z Syneczkiem juz cos sie udało tobie dowiedziec ?trzymaj sie dzielnie no i oczywiscie jak bedzie z nim dobrze to obowiązkowo musicie tez dobic na spotkanie
MYSZKA_F i jak wozio? Czytałas co Ci pisałam o nim?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

02 mar 2008, 23:05

Dziewczynki moje kochane Tomek też powiedział, że tak każda ok. 200 km całkiem mądry pomysł!
No też tak żeby od razu nie jechac z powrotem ... Jakiś nocleg czy coś by się przydało! I może tak w kilka osób np. coś wynając, zawsze taniej i weselej ...!
No i ten majowy wekkend długi przynajmniej dla mnie byłby jak najbardziej odpowiedni bo potem to już moge nie dojechać w całości :ico_haha_01: bo na maj mam pierwszy termin ... No to buziulki!

Jutro Was poczytam dokładnie, bo dziś chce iśc zaraz spać...

Lece, pa!

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

02 mar 2008, 23:17

jak dla mnie to pasowaloby mi spotkanko we Wrocławiu, Łodzi, Ciechocinku bo mam tak własnie ok tyle km. co mowimy a juz np do Krakowa mam 460km. :(

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

03 mar 2008, 00:29

Hej lutówki, ale sie rozpisalyscie ale juzwas nadrobilam i odpisuje

hekkateśliczne fotki Danielka ale on juz wyrósł, taki maly mezczyzna juz z niego

dorotka
:ico_brawa_01: za egzamin i za szczesliwy powrot do domu

Spotkanie

No włąsnie mialam sie spytac czy nie lepiej ten długo majowy weekend, góry moga byc,bede miala wiecej niz 200km ale akurat sie wybieralismy w góry przed wakacjami wiec ok. Poznan...hmm nie mam nic przeciwko temu miastu ale ja wolalabym sie wyrwac na łono natury niż zmienić jedno wielkie miasto na drugie,zreszta i dla dzieciaczków to i lepiej by było, powietrze zdrowsze. No chyba ze pod Poznaniem jest jakas fajna miejscowosc rekreacyjna. Jak juz pisalam Karolas warto by było zadzwonic do jakiegos osrodka,jak juz ustalimy miejsce, byc moze na tyle osob dostaniemy jakis rabat.

[ Dodano: 2008-03-03, 00:21 ]
znalazłam costakiego http://www.portal.ustron.pl/index.jsp?d ... clegowy=47

[ Dodano: 2008-03-03, 00:22 ]
sorki pomyłka to nocleg jeden a ja myslalam ze cena za pokoj

[ Dodano: 2008-03-03, 00:27 ]
moze to http://www.pokoje-oliwia.prv.pl/

[ Dodano: 2008-03-03, 00:28 ]
reszte jutro poszukam,na razie pa, do jutra

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość