Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

07 sie 2008, 17:26

jedwabna, pstryknij fotke i zrzuc na kompa
my w Plsce mielismy pracę, ja byłam niania, dobrze połacili, a mąż mechanikiem, ale mało dostawał a więc musiał na lewo pracować, zeby jakoś życ i pracował o 8 do 23 i widziałam go tylko jak spał, a w niedziele był tak zmęczony, że nic mu sie nie chciało, no i stwierdziliśmy, ze jesteśmy tyle po ślubie a prawie wcale sie nie widzimy, a więc rzuciliśmy prace w Plsce i wyjechaliśmy tu, żeby bylo nam lepiej, a przede wszystkim by K mógł pracować po 8h a nie od rana do nocy

a tu mi się bardzo podoba, już tu byłam 2 lata temu na 4 miesiące, rok temu i teraz, a mieszkamy na samym dole przy morzu, na tym cypelku, a więc klimat podobny do polski bo w Polsce na mazurach mieszkałam

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

07 sie 2008, 18:09

manenka no wlasnie tak zrobie jak dorwe aparat. Az dziwne ale nie pomyslalam o tym :ico_puknij: hehe
no to fajnie ze sie zdecydowaliscie na wyjazd. pzynajmniej tam mozna jakos zyc.nie to co w PL sami z checia bysmy gdzies wyemigrowali ale nie ma gdzie no i nie ma znajomosci a w ciemno to niebezpiecznie :ico_placzek:
a tutaj ja nie mam pracy dlatego martwie sie bo nie bede miala wogole platnego chorobowego ani macierzynskiego a to problem :ico_placzek: :ico_placzek: no a moj facet jezdzi na tirach i utrzymujemy sie z jednej jego pensji przy czym tez go prawie wogole nie widuje. ehhhh normalnie przesrane to zycie.... no ale cuz zrobic

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

07 sie 2008, 19:01

czesc witam :-D

własnie wróciłam od ginki
malenstwo ma sie ok :ico_brawa_01: widziałam juz rączki ,nózki a nawet jego kręgosłup :ico_szoking:
ma juz 6,5cm ginka mówi ze duze malenstwo ale moze później bedzie mniej rosło
mam taka nadzieje bo jak bedzie miec 6kg(po porodzie) jak moj tesc to jak ja urodze :ico_placzek:

a i stało sobie na głowie chyba jakis akrobata mały rośnie
:ico_brawa_01: :-D

a nowej foteczki nie mam bo mi nie zrobiła wydruku a ja z tego wszystkiego zorientowałam sie za późno jask juz sie ubrałam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

07 sie 2008, 20:25

jedwabna, no to na prawdę sie nie widujesz z mężem, szkoda, ja już miałam tego braku widzenia się dość i dlatego zdecydowaliśmy się na wyjazd, tylko na szczęście miłam gdzie przyjechać bo mam tu siostre blioźniaczkę , szfagra i siostrzeńców 2 , a więc będę miała rodzinkę prz sobie

Ragazza555, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla dzidzi, że zdrowa i taka duuuuuuuuużżżżżżżżżżżżżżaaaaaaaaaaaaaa :ico_szoking:
szkoda, że zapomniałaś zdjęcia bo bym widziała już jak moje podobnie wygląda
a mam pytanko, jak byłaś wcześniej na USG to w którym tygodniu i ile cm miała twoja dzidzia??

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

08 sie 2008, 07:30

a mam pytanko, jak byłaś wcześniej na USG to w którym tygodniu i ile cm miała twoja dzidzia??
wcześniej byłam w 9 tygodniu i miało 2 cm, to jest to zdjęcie co mam w podpisie :-)

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

08 sie 2008, 13:23

Ragazza555, a to mam podobne dzidzi do ciebie, bo jak byłam w 8 tyg i 3 dniu to moja dzidzia miała 2,25cm, ta co w podpisie

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

09 sie 2008, 20:52

czesc

przebrnełam jakoś przez pakowanie, strzasznie mi sie nie chciało i w nocy chyba pojedziemy nad morze wiec przez tydzien niestety was nie odwiedze :ico_placzek:

trzymajcie sie cieplutko i odwiedzajcie nasz wąteczek bo coś tu sie pustawo zrobiło :-)

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

10 sie 2008, 13:45

Ragazza555, życzę miłego urlopu, to sobie odpoczniesz psychicznie i fizycznie, ale ci fajnie


halo zagląda ktoś tu jeszcze, bo nie mam za bardzoz kim pisać
gdzie się podziewacie lutówki 2008/2009?
jak tam wasze brzuszki rosną??
i co poza tym u was??

pozdawiam

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

11 sie 2008, 13:25

Ragazza555 udanego wypoczynku zycze! tez bym sobie gdzies smignela z mila checia. No ale cuz. Nie kazdy ma tak dobrze... :ico_noniewiem:

manenka wszyscy sie urlopuja. korzystaja z tego pieknego sloneczka. a jesli chodzi o moj brzuszek to nie zauwazylam zeby mi cokolwiek urosl.waga tez stoi w miejscu ale to lepiej moze na moim slubie nie bedzie widac. mam teramin na 8-10 luty. a ty?

a ja mam 3 wesela pod rzad i wlasnie jestem swierzo po pierwszym. Ale powiem szczerze ze chyba bylo to najgorsze wesele na jakim bylam. Wszystko bylo do nonono- orkiestra 2 osobowa ktora czesciej spozywala niz grala, jedzenie okropne tak ze wyszlam glodna i w koncu towarzystwo do bani-nikogo nie znalismy i w dodatku padal deszcz. Mam nadzieje ze na kolejnych bedzie lepiej.

buziaczki papa :-D :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

11 sie 2008, 14:49

jedwabna, ja mam termin na 21 lutego
to dobrze,że brzucha nie ma, nie będziesz musiała poszeżać sukienki
moze następne wesela będą lepsze

a mam nadzieję, że we wrześniu wszyscy wrócą i bedzie można sobie poklikać
jak tam zdjęcie dzidzi?? uda ci się wkleić??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość