Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

28 lut 2008, 13:26

No obiadek sie gotuje mlode ziemniaczki dzis i marchewka z groszkiem i kurczaczek wiec maluszek wcina z nami dla niego miesko gotowane pranie juz sie pierze a pogoda super wiec pranko na balkonie bede suszyc oooo juz sie obudzil wiec lece narazie

[ Dodano: 2008-02-28, 13:56 ]
Dziewczyny Dominikowi bardzo spuchneło dziąsło nie wiem czemu nigdy tak nie mial przy zebach a tu taka buła moze do lekarza jechac szybko :ico_placzek:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

28 lut 2008, 15:20

No w końcu usiadłam i własnie piję ta waszą kawusie,chwile odsapne i dalej idę robić! Całe szczęście,że Michu tak ładnie mi spał(i śpi jeszcze od godz,12) :ico_brawa_01: podczas kiedy ja malowałam korytarz :-) Wstawiłam sobie w nonono,ale jest ładnie,ufff...Pogoda fajna,słonko swieci,ale wieje i gdzie niegdzie sie chmurzy :ico_noniewiem:

Karola- :ico_brawa_01: dla Maciusia za kubek niekapek-nic niemówiłas ciotka,że załapał i pije :ico_nerwusek:

Asiula, przykro mi ze Domelka to męczy,uważaj tylko na niego i się tyle niestresuj :ico_pocieszyciel: będzie wszystko oki. Aco do napuchnietych dziąsełek,to raczej wyna ząbków,wiesz to jednak są następne ząbki a nie jedynki,więc troszkę gorzej może to wygladać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

28 lut 2008, 16:07

nana bo ja sie nie chwale i uwazam ze to nic takiego nie to jak np siadanie albo wstawanie albo chodzenie :)
Macio sie bawil i bawil nagle przyszedl do mnie chcial na rece a u niego to oznacza jedno polozylam go do lozeczka a on w minute zasnal wasze dzieciaszki tez tak maja???
ide zjesc zupki pomidorowej

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

28 lut 2008, 17:20

juz jestem :-D

po zakupkach kupiłam [size=200]meli [/size]śliczna kurteczke :-D ,synkowi 2 pary spodni i koszulke :ico_brawa_01: ,a sobie znowu nic :ico_zly:

[size=200]karolka[/size] u mnie[size=200] mela[/size] to moment zasypia czasem i w minute ,a czasem w trzy :-D

[size=200]gośka [/size] :ico_szoking: ojaaaaaa heheh za męską robote sie wziełaś hihihih

[size=200]mela[/size] przed południem tylko pół godziny spała wiec teraz po drugim daniu odleciała mam nadzieje ,ze na dłuzej :ico_oczko:

a ja pomyłam po objadku , i chyba se kawke zrobie i wypije ,odpoczne ,bo taka zasapana :-D u nas pogoda w miare świeci cały czas słonko w miare ciepło ,ale jest strasznie porywisty wiatr :ico_olaboga: i przez to chłod bije

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

28 lut 2008, 21:38

hej z wieczroka napisalam post i nie ma >>>>
Domelek juz spi dzis kuponka nie bylo hmm dziwne pierwszy raz tak ma ze nie zrobil ale pewnie jak rano strzeli to fuulalala bedzie osttro.....zapraszam na pyszna herbatke i kolacji rezygnuje>>
karola A co do spania to naszczescie Domel zasypia sam w lozeczku pokreci sie z boku na bok i spi >>>a po nim to juz widze jak sie kreci kolo mnie i buczy to wiem ze musze go odłożyć rozebrać dac misia bez tego misia nie zaśnie i do 10 minut chrapie>>tak jak teraz>>

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

28 lut 2008, 22:21

moj Macio zasnal o 18 wstal o 19,20 wykapalismy i znowu spi moj syneczek tez ma misia bez ktorego nie zasnie jego ukochany jak tylko go widzi to kladzie sie i wie ze on do spania :) moj tez jak mu sie chce spac to sie kizia albo idzie do mnie :)
ide ogladac tv milego wieczorku

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

28 lut 2008, 22:48

Tak z wieczorka :ico_haha_02:
No u mnie też dzieciaszki śpią od godzinki :ico_brawa_01: A ja zaraz będę jadła kolacyjkę i ide spać,bo zlekka wstawiłam sobie dziś w nonono!

BECIA-ja tak malarz,tynkarzk,akrobata :ico_smiechbig: Nie musiałam wymalować w środku pawlacza bo mnie wkurzało to ,a zachwilę przyjda nam robic zabudowe,więc musi być czysto!!!

KAROLKA-czemu się niechwalisz,przecież my wszystkie się tu chwalimy,oj ty gupolu :ico_haha_02: Wiesz co podziwiał Macia,że tak idzie ci spać o 18 i że później juz np.o 20 ci śpi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Asiula, jak dziąsełka Dominiczka?

AGA-a gdzie ty się podziewasz?

[ Dodano: 2008-02-28, 22:02 ]
[size=150]Aaaa właśnie dziewczyny potrzebuje jakieś dobre słodkie winko-polecicie mi?[/size]
Ostatnio zmieniony 28 lut 2008, 23:02 przez nana, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

28 lut 2008, 23:02

Witajcie wieczorowa pora Jula juz spi od 2 godz padła jak mucha bo dzis mało co spała wziełam sie za sposób i kłade ja tylko raz koło 12 spi tak z dwie godzinki

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

29 lut 2008, 00:09

[size=200]goska[/size] ja kupiłam wczoraj kadarke -półsłodkie winko bułgarskie :-)


:ico_wstydzioch: teraz mi głupio bo zanudziłam niepotrezbnie i przeszło to jakby niezauwazone ,ok

[ Dodano: 2008-02-28, 23:50 ]
[size=200]DOBRANOC[/size]
Ostatnio zmieniony 29 lut 2008, 10:54 przez Duszka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

29 lut 2008, 08:53

CZEść DZIOłCHY :ico_haha_01: Ja dziś pierwsza :ico_haha_02:
Nocka blee,najpierw obudził się o 3 na mleczko, później o 5(ale chyba tylko po to żeby się przytulić). I spał do 7:30.Jejku jak Michaś się odkrywa wasze dzieciaszki też,bo u mnie masakra :ico_olaboga: ale nie zawsze,hmmm! Pogoda jak narazie taka se,to na ta okazje stawiam wielkiego :ico_tort: i kto co woli do picia :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :564: :564: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: Pod zrówko!!! :ico_haha_01:
Ja dzis lekko zabiegana bedę,bo dziś juz szykuję co nieco na jutro i pieke ciasta,mniam mniam,więc jak znajdę tylko czas(zrobie sobie przerwę,to wlete) :ico_haha_02: Teraz mały zalicza kupala na nocniczku,a ja szybko klikam,ha,ha
BECIA- :532: ZA ODPOWIEDZ!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość