Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

29 paź 2008, 20:47

Agnieszka dzięki raz jeszcze za pomoc przy kombinezonie, jak Cię usłyszałam w telefonie to mnie aż zatkało :ico_haha_01: podjechałam do biedronek dopiero wieczorem, bo wcześniej nie miałam z kim Gabciocha zostawić i u nas też był ten z żyrafką na 86 i niebieski z koparą. Postanowiłąm zaryzykować i kupiłam zielony na 80cm-pani powiedziała, że przetrzyma mi ten niebieski przez pół godziny-żebym mogła wymienić jak zielony będzie mały, ale okazało się, że pasuje :-)

Teraz Gabriel płacze na stojaka w łóżeczku-tyle się już z nim naszarpałam, żeby zasnął, że już nie mam cierpliwości-po prostu nie mogę tam do niego iśc, bo zaraz mnie takie nerwy biorą, że szok :ico_wstydzioch:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

29 paź 2008, 20:56

Witam a ja dzisiaj zaszalalam kupilismy dzieciom kurtki mialo byc na to przeznaczone 150 gora 200 zl a ja oszlam do sklepu cocodrillo i tam najbardziej mi sie ubranka podobaly wkleje wam jutro zdjecia.Kupilam Julce kurtke i ameluni kombinezon a ze ona taka mala to musialam jednoczesciowy bo dwu bylo od 80 a ona sie w nich topila.Pani ktora nas oslugiwala powedziala ze jak kupimy cos jeszcze za 10 zl to dostaniemy karte stalego klienta i 5% znizki a jak przekroczymy 600 zl to juz 10% kupilismy jeszcze buciki za 17 zl wiec wyszlo ponad 300 a ze znizka to zaplacilam 295 wiec buty prawie zadarmo.Jestem szczesliwa ze te zakupy zrobilismy szkoda troche kasy ale wozek sprzedany a ze od dzieci to im sie cos nalezy.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 paź 2008, 20:59

CleoShe pisze:Iwona, nam możesz powiedzieć :ico_oczko: My przecież Twojej rodzinie nie zdradzimy :ico_haha_01: Fajnie, że lecisz do Polski i jeszcze na 3 miesiące??? Ale chyba tylko z Mają co?


no wlasnie nie moge Mariola tu jest, ale zdradze ze na dlugo lece

Renia super ta fotka z Arturkiem

ja przed chwilka uspalam Majke ale tez sie z nia nameczylam chyba ze 4 razy ja wkladalam do lozeczka ledwo zaszlam do salonu a ona juz stala w lozeczku (nowa umiejetnosc mojej cory) zaraz bede ogladac na wspolnej a pozniej jakis film dostalam nowe bolywoodzkie

Klaudia wiem cos na temat petard hiszpanie je uwielbiaja a w szczegolnosci puszczac w srodku nocy

mam problem nie wiem czy juz czasem nie wyciagnac kombinezonu do wozka bo dzisiaj jak jezdzilam z majka to widzialam ze babki juz maja troche to dziwnie wyglada bo kombinezon w wozku a dziecko bez czapki

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

29 paź 2008, 21:02

mariola zaszalałaś :ico_oczko: ja sobie zawsze myślę, że wydam tyle kasy, a za 3 miesiące będzie za małe :ico_noniewiem: a fakt, że coccodrillo ma ładne ciuszki-kombinezony z nowej kolekcji są śliczne z resztą z zeszłego roku Horse na przykład byl super też, ceny też mają w coccodrillo super :ico_oczko:


uśpiłam Gabiego (chyba) czasami mnie tak w dzień wymęczy, że jak wieczorem nie chce zasnąć to mnie szlag trafia :ico_olaboga:

My w domu pawlaczy nie mamy, ale u Kuby rodziców wiszą pod każdym sufitem-zawsze były dla mnie czymś dziwacznym, bo nigdy u nikogo ich nie widziałąm :ico_haha_01:

Renata zdjęcie Artura faktycznie super i takie ma długie włoski

[ Dodano: 2008-10-29, 20:05 ]
iwona83 pisze:kombinezon w wozku a dziecko bez czapki
:ico_haha_01:

Kuba był kilka lat temu w listopadzie w Grecji i podczas gdy On maszerował deptakiem spocony w t-shircie i spodenkach, grecy nosili kurtki puchowe i patrzyli na niego jak na dziwadło... Maja od małego w klimacie Hiszpańskim, więc chyba trzeba ją chować po Hiszpańsku :ico_oczko: mówiłaś, że ledwie bluzę zakładacie, dopiero się na plaży opalałaś, a teraz kombinezon?

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

29 paź 2008, 21:11

czesc dziewczyny
ja tylko na momencik bo lece ogladac na wspolnej.Moj mirek tez wstaje teraz o 5-ok 6 a idzie spac po 19....chodze czasami jak niezywa.Ja juz na zime mam wszystko dla Mirka i Julci tak wiec tylko czekac pozostało :ico_haha_01: a co do swiat to u nas chyba nie beda za wesole g:(\ mama powiedziala ze pewnie sie poplacze ja zapewne tez ech....A ozdoby u nas tez juz zaczynaja wystawiac...
Jutro jade do lekarki po wynik z cytologi ciekawa jestem co mi powie :ico_noniewiem: .

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 paź 2008, 21:44

Fintifluszka pisze:że ledwie bluzę zakładacie, dopiero się na plaży opalałaś, a teraz kombinezon?


no wlasnie tak jakos mi dzisiaj zimno zrobilo juz myslimy z mezem zeby grzejnik wyciagnac

jak bylam pierwszym razem u meza to bylo w wrzesniu to tez sie dziwilam bo ja w krotkim rekawie i spocona jak nie wiem co a hiszpany w dlugich spodniach i bluzach

zobaczcie co zrobilam
Obrazek
Obrazek

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

29 paź 2008, 22:45

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/191 ... 28b69.html
a cwicze narazie cos takiego

[ Dodano: 2008-10-29, 21:46 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

29 paź 2008, 23:20

mariola pisze:dzisiaj zaszalalam kupilismy dzieciom kurtki mialo byc na to przeznaczone 150 gora 200 zl a ja oszlam do sklepu cocodrillo i tam najbardziej mi sie ubranka podobaly

Ja największą radochę mam kupując Norbertowi ciuszki niż sobie i nwaet wolę kupić jemu niż coś dla siebie :-) A byłam raz tutaj w H&M i patrzyłam kurtałkę fajną dla Norbiego - były 2 z tego rodzaju: brązowa w kratkę i taka jasna szaro-błekitno-biała.. suwak tak z boku mają i na środku kieszonka. W Polsce zapewne też jest.. Kupiła bym ją bo strasznie mi się spodobała tylko nie nadaje się na zimę bo za cienka jest. A jak oglądam w innych sklepach to nie mogę się zdecydować bo nie było czegoś co by mi się tak upodobało by mnie skusiło. Jutro jedziemy na miasto z Rafałem to porozglądam się bo zimno i u nas już się zrobiło a nie mam w co mopsa ubierać za bardzo.

iwona83 pisze:CleoShe napisał/a:
Iwona, nam możesz powiedzieć :ico_oczko: My przecież Twojej rodzinie nie zdradzimy :ico_haha_01: Fajnie, że lecisz do Polski i jeszcze na 3 miesiące??? Ale chyba tylko z Mają co?


no wlasnie nie moge Mariola tu jest, ale zdradze ze na dlugo lece

Ha.. ja wiem wiem.. dlatego tak właśnie żartowałam :ico_haha_01:
Już Ci zazdroszczę.. tylko jednak ja zawsze jak jestem w domu to chcę jednak tu wrócić bo teraz tu jest moje miejsce i choć w Polsce jestem w swoim prawdziwym domu to tam już nie czuję się jak u siebie.

Fintifluszka pisze:Teraz Gabriel płacze na stojaka w łóżeczku-tyle się już z nim naszarpałam, żeby zasnął, że już nie mam cierpliwości-po prostu nie mogę tam do niego iśc, bo zaraz mnie takie nerwy biorą, że szok :ico_wstydzioch:

Fintifluszka pisze:uśpiłam Gabiego (chyba) czasami mnie tak w dzień wymęczy, że jak wieczorem nie chce zasnąć to mnie szlag trafia :ico_olaboga:

Chyba teraz każda boryka się z trudami układania do snu maluchów. Ja to samo miewam, ale zazwyczaj po kąpieli jeśli widzę, że Norbi jeszcze nie jest zmęczony to daję mu polatać i dopiero wtedy daję mu kaszkę przy której z reguły usypia na moich rękach i wtedy tylko odkładam go do łóżeczka. Ale popełniam tym samym błąd bo on nabrał już nawyku zasypiania przy mamie i kiedy miałabym go położyć tak normalnie do łóżeczka kiedy jeszcze jest "przytomny" to miałabym to samo co Ty Justyna. Czasem próbuję go oduczyć i kładę go.. on płacze a ja co jakiś czas chodzę do niego i uspokajam ale koniec końcem kładziemy się oboje na naszym łóżku i trzymam go za rączkę a on wtedy dopiero spokojnie usypia.

U can dance podglądam jak zwykle w środowy wieczór, a potem Blade leci więc też się skuszę. Norbi śpi.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 paź 2008, 23:20

no mariola widze ze ci sie udalo

[ Dodano: 2008-10-29, 22:23 ]
CleoShe pisze:Ha.. ja wiem wiem.. dlatego tak właśnie żartowałam :ico_haha_01:
Już Ci zazdroszczę.. tylko jednak ja zawsze jak jestem w domu to chcę jednak tu wrócić bo teraz tu jest moje miejsce i choć w Polsce jestem w swoim prawdziwym domu to tam już nie czuję się jak u siebie.


no ja mam tak samo niby do polski sie teskni bo tam cala rodzina ale tutaj zostawiam meza za ktorym bede bardzo tesknic no ale dwa miesiace zleca i bede znowu z nim

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

29 paź 2008, 23:31

iwona83 pisze:no ale dwa miesiace zleca

Ojjjj.. i się wygadałaś na ile lecisz!!! :ico_olaboga: Usuń to szybko :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość