Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

03 mar 2008, 13:01

Iwona Filka ma 12,5cm. stopke, a butki Zetpol 21 rozm., ciut wieksze, ale to nie przeszkadza, chyba 20 rozm,. bylby w sam raz albo ciasne

Dziewczyny :ico_wstydzioch: przypomne pytanie
czy ktos oprócz Mamci kochanej szczepil na pneomokoki, albo ma zamiar
chyba ktos szczepil ale za lich nie moge przypomniec sobie :ico_puknij:

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

03 mar 2008, 13:20

olala - no właśnie ja też myslałam o samotnym wypadzie bez mężów..Z męzem mam zaplanowane wakacje a tak będzie musiał przekładać urop , także to nie wchodzi w grę ;-( a tak chciałam pojechać , oderwać się od wszystkiego..

Karolas - oczywiście jak będzie tak daleko to napewno Ci pomogę ;-)
Co prawda ja zazwyczaj śpię u mojego taty , ale zdobędę namiary gdzie kiedyś byłam..

Do Ciechocinka mam 400km..Pociąg dojeżdza do Torunia pośpieszny , a pożniej można jechać autobusem ale wygodniej jest kolejką , która jedzie bezposrednio co kilka minut..

Co do pomysłu spotkania z tV. Super pomysł :ico_brawa_01:
Kiedyś chyba pisałam że znam osobiście MArcina Wronę. Kiedyś prowadził Pod NApięciem'', w TVN . mam do niego osobisty nr. kom. - ale teraz nie mieszka w Polsce ale muszę poszukać kontakt do jego asystentki Ani Klimczewskiej , ostatnio była w Dzień dobry TVN, jak było by tak daleko to zadzwoniłabym i szepnęła słówko , może powiedziałaby coś koleżanką;-)

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

03 mar 2008, 13:24

lulu81, dzieki za odpowiedz a co do pneumokoków to własnie sie zastanawiam, nie szczepilam bo dr powiedziala, ze to bardziej dotyczny dzieci w żłobkach ale kilka dni temu zmarło wsrod znajomych dziecko 3,5 m-ca, zmarło nastepnego dnia po pierwszych objawach,wciaz jeszcze badaja co spowodowało śmierc, bo miało wylew. Być moze sie zdecuduję na te pneumokoki.

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

03 mar 2008, 13:47

stópka Agatki buciki mamy rozmiar 22 i ma jeszcze ciut ciut luzu tak na pół palca, 21 są na styk i Agatka ugina w nich już paluszki....
spotkanie dziewczyny ja zgodzę się na to co większość, bardzo chcę się z wami spotkać dlatego idę na wszystko heh ktos zaproponował Dolny Śląsk, często jeżdżę do Wrocławia wiec znam te okolice, ale teraz muszę zajrzeć na linki z propozycjami noclegu jakie umieściłyście....
Eva a ja jestem Gostyń (wielkopolskie)
lulu ja kiedyś myślałam o zaszczepieniu Agatki na pneumokoki, ale jak narazie tego nie robię, jak narazie "ucichło" z tymi wirusami, myślę że damy sobie rade bez tego, te szczepionki chyba są drogie, a my tyle wydatków teraz mamy :ico_olaboga: Nie że chce na dziecku szczędzić, ale wiele dzieci też nie jest zaszczepione i jest wsio ok :-)
Agatka tez miała kaszelek ale podawałam jej Mucosolvan i przeszło..Mam nadzieje że Fifi też szybciutko wyzdrowieje, teraz ta pogoda taka wiatr i pada i wogóle, to dzieci niestety chorują...
mysiaac jejku przeczytałam co się stało z Patryczkiem :ico_placzek: Bardzo Ci współczuje a Maluszkowi tym bardziej, jestem z Tobą i pomodlę się o szybki powrót zdrowego i uśmiechniętego Patryczka do domu. Nie możesz jednak siebie obwiniać za to, przecież nie możemy i nie da rady mieć oczu dookoła głowy, dzieci są bardzo szybkie i mają tysiące pomysłów na minutę, datego nie obwiniaj się. Ucałuj Patryka od nas i czekamy na dobre wiadomości.
Magdzinka super fotki :ico_brawa_01: i jaka Joasia zadowolona :-)
Bardzo ci współczuje tego wyjazdu bez Joasi do Gdańska, kurcze ja cierpie jak Agaty nie wiedze przed 12 godzin jak w szkole jesteś, a ty tu masz taki wyjazd, najlepiej zrób liste wszystkich najważniejszych rzeczy, które dotyczą Joasi, rozpiske dnia mniej więcej co kiedy robiła, aby Joasia wiedziała że mimo że Ciebie nie ma jest w dobrych rękach.TObie tez na pewno będzie lżej na sercu. Jak dobrze że są te komórki....
Iwona ja nie myję buźki mydełkiem, raczej albo husteczką nawilżoną (tymi od dupci) albo przy kąpaniu gąbeczką z płynem do kąpania
karolas mąż sie właśnie pakuje, miał wyjechać wczoraj, ale dzwonił i dzwonił do kumpli z którymi miał wracać, a tu wszystcy nie odbierali, albo nie mieli sygnału połączenia... jedzie jutro z rana sam...tylko w pracy gościu odebrał ale jak to piotr stwierdził, nie był za bardzo rozmowny, mam złe przeczucia, ale dobra, ja zawsze panikuje...

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

03 mar 2008, 14:40

QUNICK juz pare stron wczesniej robilam listę po co drugi raz sie wpisywac? :ico_noniewiem: DZIEWCZYNY-SPOTKANIE a co powiecie Kluczbork, Wieluń?????? zna ktoras z was tamte okolice? Ja nie w sumie malo znam południe ale oze tam znacie cos fajnego?
Cholipka zaczynam sie zastanawiac jak tu mądrze wybrac to wąłsciwe miejsce i zero pomyslu mam :( A SPOTKANIE MOGłOBY BYC SUPER TYLKO JAK TU TO POUKłADAC WSZYSTKO
IWONA77Amelka ma rozmiar paputkow po domku 19 ale juz widze ze paluszki na samym końcu ma,zalezy od fimy teraz ma z Befado ale wiem ze zetpolu większe wypadają.
LULU-PNEUMOKOKI amelka była szczepiona przeciwko pneumokokom jak była malusia dostała 3 zastrzyki w odstepach miesiecznych,u nas to wprowdzili dla tych maluszkow w zeszłym roku jak sepsa panowala bo sie chyba wystraszyli i wprowadzili 3 miesiące po narodzinach Amelci i tak sie załapała ;)
DOROTA a czemu masz złe mysli? Myslisz ze z pracą cos nie tak bedzie i bedzie musial wrocic czy co?
DZIEWCZYNYa ja wrocilłam z zakupow z dzieciaczkami, zasiadłam do kompa,jem sobie ciacho i zadzwoniła moja mama i mi mowi ze mojego dziadka pogotowie zabrało do szpitala :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Zasłabł biedaczek w wc i moja babcia z moim ojcem nie moli go wydostac stamtąd bo dziadziuś ęgi jest a tak zasłabł ze nie mógł na nogi stanąć :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Ponoć od kilku dni chodził jakiś zamkniety i gada tylko ze do świąt nie dozyje to okropne jeny nie moge sie na niczym skupic tylko te jego mysli mam w głowie. Bo wiecie często jest tak ze starsi ludzie cos przeczuwają ....... ale oby on zle czuł. Tak mi przykro bo to moj dziadzius zawsze z nimi z dziadkami mieszkałam, to u nich z moimi siostrami i rodzicami zanim z meżem mieszkałam to z dziadkami sie wychowywałam. \Wszystko mi sie przypomina nagla jak dziadek biegał za mną z kijem i ganiał mnie zebym mu po grzadkach nie biegała, jak mu pomagałam za dzieciaczka podlewac ogórki i pielic w ogrodku :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
A w zeszłym roku jak morela miała duzo owoców to dziadek powiedział rwijcie, zaprawiajcie poki morelka daje bo jak dziadka zabraknie juz nie bedzie takich dorodnych morelek :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Jeny nagle gdy cos sie dzieje to całe zycie wstecz mi przed oczami staje dlaczego ja tak mam to okropne :(
Mam nadzieje ze on z tego wyjdzie i nic mu nie bedzie dowiem sie pozniej za kilka godzin bedą dzwonic ze szpitala jakie ma wyniki i co o mogło byc to zasłabniecie :(

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

03 mar 2008, 15:24

karolas, jejku, tak mi przykro, ze dziadus chory, niech szybciutko wraca do zdrowia,
moze to nic groznego, bo przez tą pogode dużo ludzi zle sie czują, zwlaszcza starsi .
Bedzie dobrze , kochana
No wlasnie, przypomnialo sie ze to Amelka byla szczepiona na pneomokoki :ico_haha_02:

Jutro ide do lekarza bo dzis jej niema, a jutro i tak mielismy miec szczepienia :ico_noniewiem: ale niewiem czy znowu nie odlozymy przez ten kaszelek
no to zapytam o pneomokoki, co ona doradzi

Dorotka trzymam kciuki zeby u mezusia wszystko bylo dobrze z wyjazdem

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

03 mar 2008, 16:06

karolas bardzo mi przykro z powodu choroby Dziadka, trzymam mocno mocno kciuki i wierze że Twój dziadek spędzi z Wami jeszcze niejedno święto.
Co do pracy męża, to mam złe przeczucie no bo jak tu był to nikt nie dzwonił do niego, teraz nikt nie odbiera a w pracy nikt nic nie wie, dziwne nie?

spotkanie
mam pomysł, najlepiej ściągnąć z neta mape Polski, otworzyć ją np. za pomocą PowerPoint i zaznaczyć jakimiś kropkami wszystkie miasta gdzie mieszkamy i będzie wtedy najlepiej widać dokąd mamy mniej więcej równe odległości....co wy na to?

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

03 mar 2008, 16:32

Witajcie kochane
Spotkanie
Fajnie że planujecie takie spotkanie i pomysł z tv super.
Ja tak mało się odzywam że nie wiem czy mogłabym do Was dołączyć

Dorota
Gratuluje zdanego egzaminu :ico_brawa_01:
Iwona
Moja kruszynka chyba nużkę ma najmniejszą bo 18 jest ciut zaduża
qunick
Ja walczę ze skazą białkową.
Od lekarza mam maść robioną super ale staram się jak najmniej ją stosować a na codzień używam Emolium olejek do kąpieli i emulsję do ciała.Ta emulsja kosztuje ok 25 zł ale jest bardzo wydajna bo nie pamiętam kiedy ją ostatnio kupowałam no i na codzień uważam z jedzonkiem chociaż ostatnio Oliwka coraz więcej rzeczy zjada i odpukać nic nie wyskakuje.
Lulu
Moja córcia też załapała się na pneumokoki tylko ostatnią dawkę musiałam kupić bo przysłali innej firmy a radzli by była ta sama. Ale co do szczepień to opinie są podzielone i moja doktorowa nie zaleca
mysiaac
Strasznie mi przykro i bardzo Wam współczuje.Życzę jak najszybszego powrotu Patryczka do zdrowia.
Magdzinka
Pożegnanie z cycusiem to strasznie ciężka sprawa.Ja chociaż ściągam mleczko i daje butelką i mogłabym w każdej chwili skończyć to nie mogę się zebrać na podjęcie tej decyzji a wiem że już czas ją podjąć

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

03 mar 2008, 16:45

Ania nie może Cię zabraknąć na spotkaniu :-)
że teraz rzadziej zaglądasz nie oznacza że Ciebie nie lubimy.
Tesknimy za Tobą, i fajnie by bylo się spotkac :ico_brawa_01:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

03 mar 2008, 17:43

Hejka

Widzę że tu aż paruje od myślenia nad spotkankiem hihi
Z tego co czytam tutaj to myślicie głównie nad dolnym śląskiem ja jestem za a dziewczyny z Poznania???

karolas z dziadziusiem będzie wszystko oki :ico_pocieszyciel: Starsi ludzie czasem po prostu nie domagają, jak pogoda jest czasem do bani to się źle czują. Ja myślę że to chwilowe wlaśnie jakieś niedomaganie

Iwonka Wojtuś nosi buciki rozmiar 22, ja mu kupuje najczęściej w CCC z firmy Walky i są fajne

pneumokoki u nas ucichło z tą szczepionką i raczej nie zalecają szczepić

luluWojtuś jak widzi Filipka na monitorze to cały czas się śmieje do nigo i nie pozwala zamknąć okienka z Fifim.
Co do kaszelku to może być krtań :ico_noniewiem: . Wojtuś miał takie właśnie napady kaszlu w nocy i okazało się to chorą krtanią

Dorotko Ciekawe to z twoją pracą mężusia :ico_noniewiem: Ale pewnie wszystko będzie dobrze :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości