Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 mar 2008, 10:17

Witam wszystkie kobitki w Dniu Naszego Święta... Wszystkiego co najlepsze :ico_prezent: stawiam z tej okazji :ico_kawa: i :ico_tort:

U nas zamieszanie od rana, zbieramy się i okolo 10 jedziemy do Polanicy, na razie pogoda niezbyt fajna, ale mam nadzieje, ze sie zmieni i wyjdzie słonko :-)
Miłego dnia wszystkim... do usłyszenia jutro.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 mar 2008, 10:58

No ja też wszystkim składam wszystkiego naj...

My dzis noc bez płaczu, dopiero o 5 rano jak mu pieluchę przebierałam to popłakał ale tauś go wziął i bawił a ja dalej poszłam spać, wczoraj siedzieli u nas znajomi do 21.30 a ja oczy to już prawie na zapałkach trzymałam. W nocy lepiej bo go nie czarowałam smoczkiem tylko odrazu cyca i usypiał przy nim, budził się tak średnio co półtora godziny ale w sumie nawet się wyspałam. Coś mnie gardło zaczyna drapać mam nadzieję że przejdzie :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-03-08, 10:00 ]
pinko, to miłego pobytu życzę i pogody słonecznej. U mnie właśnie słoneczko śłicznie świeci, szkoda że nie pospacerujemy, ale ten katarek jest i ucho więc wolę przeczekać żeby się gorzej nie zrobiło.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

08 mar 2008, 11:09

CleoShe pisze:Ja kilka lotów mam już za sobą więc nie mam strachu. Z tymże fakt - pierwszy raz z niemowlaczkiem. Muszę mamę poprosić by zadzwoniła do Lotu dowiedzieć się jak to jest z przewozem wózka i czy jakiś bagaż Norbertowi przysługuje.


moja kolezanka juz leciala z niemowlakiem i podobno wchodzisz do samolotu z wozkiem zaraz ci go zabieraja dzieciaka trzymasz na kolanach a jak juz wyladujesz to zaraz dostajesz wozek a i nie czekasz w kolejce na odprawe tylko wchodzi sie pierwszym

pinko
milego pobytu

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 mar 2008, 11:14

iwona83 pisze:wchodzisz do samolotu z wozkiem zaraz ci go zabieraja dzieciaka trzymasz na kolanach a jak juz wyladujesz to zaraz dostajesz wozek a i nie czekasz w kolejce na odprawe tylko wchodzi sie pierwszym

jak tak to fajnie, nie masz co się obawiać że będzieźle, zawsze musi być ten pierwszy lot Maji

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

08 mar 2008, 12:16

cześć dziewczyny...
wszystkiego pięknego i miłego w dniu kobiet dla Was :ico_oczko:
Kuba wczoraj imprezował wieczorem, wrócił w nocy i od razu kołdrę wziął swoją i poszedł do drugiego pokoju żeby mi nie działać na nerwy :ico_haha_01: a rano jak poparzony na się zerwał bo mu się przypomniało, że miał kolegę z dworca odebrać :ico_puknij:
Ja wczoraj poszłam do fryzjera-jak zwykle nie jestem zadowolona z efektu, bo chciałam zrobić coś wyrazistego, a fryzjerka mnie "pogłaskała" tymi nożyczkami, wygląda jakbym w ogóle tam nie była :ico_noniewiem:
Gabriel ostatnio bardzo po dziecięcemu się zachowuje :ico_oczko: je i śpi czasem 2 godzinki na czuwaniu sobie gada i trochę marudzi-to miła odmiana, bo pierwsze 6 tygodni było ciężkie i byłam trochę przerażona...
U nas dzisiaj piękna pogoda, słonko świeci, jest cieplutko i w ogóle super, więc jak się Gabryś obudzi to pójdziemy na spacer-jak Kuba wróci to go pomęczę, żeby poszedł z nami, choć przypuszczam, że nic z tego :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-08, 13:43 ]
Byliśmy na spacerze, psa wzięłam ze sobą, choć wolałabym Kubę, ale On ostatnio ma same "ważne" sprawy, już mnie to zaczyna irytować... teraz siedzi z kumplami od rana w "klubie" ja na to mówię piaskownica, bo nagle dzwoni telefon-na ważne zebranie do klubu, a jadą tam, żeby się piwa napić i pierdoły popychać, a kobiety niańczą dzieci w domu... jak mali chłopcy, którzy się spotykają w bazie na drzewie :ico_puknij: i nawet nie zadzwoni, tylko wyszedł rano na 40min i zniknął...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

08 mar 2008, 14:51

http://pieknyposlaniec.pl/57812

nie wiem czy sie otworzy ale mozna sprobowac

jak tak to fajnie, nie masz co się obawiać że będzieźle, zawsze musi być ten pierwszy lot Maji
_________________


i moj tez pierwszy lot ja sie o majke nie boje bo ona nie bedzie wiedziec ze jest w samolocie to chodzi o mnie ze sie boje

a ja dzisiaj meza poslalam z majeczka na spacerek a sama na silownie polecialam, teraz i maz i majka spia a ja sobie posprzatalam i ciacho wcinam a co dostalyscie na dzien kobiet ja sobie zazyczylam depilator bo juz mam dosc siedzenia co drugi dzien w lazience i golenia nog

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

08 mar 2008, 15:00

Marcia i Pinko, udanych i pogodnych wyjazdów życzę :-). Odpocznijcie sobie ;-)

Fintifluszka pisze:bo pierwsze 6 tygodni było ciężkie i byłam trochę przerażona...

Fakt, że pierwsze tygodnie były ciężkie bo znalazłyśmy się w nowej sytuacji i wszystkiego się uczyłyśmy, ale dla mnie w porównaniu do teraz to był to jednak łatwiejszy okres. Dziecię tylko spało i jadło na przemian, a i płacz był o wiele cichszy :ico_haha_01:

iwona83 pisze:moja kolezanka juz leciala z niemowlakiem i podobno wchodzisz do samolotu z wozkiem zaraz ci go zabieraja dzieciaka trzymasz na kolanach a jak juz wyladujesz to zaraz dostajesz wozek a i nie czekasz w kolejce na odprawe tylko wchodzi sie pierwszym

O, dobrze wiedzieć :-)

[ Dodano: 2008-03-08, 14:06 ]
A na ile Wy Iwona lecicie? Mój Rafał ma miesiąc urlopu i będzie musiał sam wracać. Ja zostaję jeszcze 2 tygodnie. Wogóle trochę spraw będzie do załatwienia z zarejestrowaniem Norberta w Polsce, zameldowanie, nadanie Pesela.. :ico_olaboga: Mam nadzieję, że zdążę. No i sami będziemy wracać do Londynu.

[ Dodano: 2008-03-08, 14:30 ]
Iwona, na pewno przyda Ci się ten link ;-)
http://babyonline.pl/niemowle_swietowan ... ,3878.html

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

08 mar 2008, 18:44

CleoShe pisze:A na ile Wy Iwona lecicie?


ja lece na poltorej miesiaca moja maz ma jeszcze urlop z tamtego roku no i ja jade tydzien przed nim a bedziemy razem wracac samochodem ciekawe jak to majka zniesie

CleoShe pisze:Iwona, na pewno przyda Ci się ten link


dziekuje pewnie ze sie przydal bo ja wogole nie wiem jak sie za to zabrac tzn za ten lot

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

08 mar 2008, 18:46

czesc wam dziewczyny moja Amelka spala dzisiaj w nocy od 22 do 6 a potem od 6 do 10;30 super.Na dzien kobiet dostalam od dziecka laurke.A z mezem sie poklucilam i nic mi nie dal.

[ Dodano: 2008-03-08, 17:47 ]
Iwona wyprzedzilas mnie robie bledy ale mala jest na raczkacxh

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

08 mar 2008, 19:39

Hej!!!!
Wszystkiego najlepszego w dniu naszego święta :-D Ja dostałam rano wiosenny bukiet z narcyzków i tulipanów od moich chłopaków :-) . Nocka była spokojna. Pogoda cudna. Zaliczylismy oczywiscie spacerek.
Pinko udanego pobytu w Polanicy. :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość