Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 sty 2008, 00:28

JESTEM :-D na momencik,Wiki dopiero zasypia :ico_olaboga: ,bylismy u brata,ale bratowa ma juz brzusio wielgachny :ico_brawa_01: wiekszy niz przy Arusiu a przytyla tylko 5 kg dziwne to jakos !Teraz o pracy mojego meza jest tak sobie :ico_placzek: umowy jeszcze nie dostal :ico_noniewiem: w poniedzialek mu powiedzieli,praca ogolnie obleci nikt go nie goni itd,tylko warunki tragedia bo oni w pustym budynku jeszcze nie zamieszkalnym ciagna prad takze zimnooooooooo brrrrrrrrr :ico_chory: przyszedl strasznie zmarzniety biedactwo moje,powiedzial ze bedzie tam pracowal ale poszuka sobie czegos innego :ico_noniewiem: ,tak mi go szkoda :ico_placzek: mam nadzieje ze moze mu sie tam polepszy itd,albo znajdzie cos lepszego czas pokaze!!Alinko u mojej niuni zaden sluz sie nie wytwarza,niewiem jak ci pomoc,najlepiej spytaj lekarza bo mysle ze to hormony,Juli moj bobasek sie nie poci jak spi,a spi w spiworku i pod kolderka!Madziorka Leos jak zwykle zabojczy przystojniacha,i czekam na foty z wesela :-D Zmykam wygrzac meza pa kochane

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

18 sty 2008, 00:43

Madziorka dawaj slubne....

Juli twoje posty mnie powalaja na podłogę hahaha. naprawdę tak wszystko opisujesz, że posikać się można z waszych "tragedii".

Madzia ja chyba tą samą babkę z córką widziałam kiedyś. I też tak samo jadły. Bez kitu. A matka szczupła. A córka grubaska i wpierdzielała 40 dkg szaszłyka. A ja takie oczy :ico_szoking:

Aniu ja ząbka zobaczyłam jak sie przebił i teraz czekam aż urośnie i będzie go mocniej widać. Właściwie to dwa na raz wyszły.
Co do koszmarów dzieci to Tomek tez takie chyba ma. To znaczy płacze przez sen, już kiedys o tym pisałam. Ja właśnie myślałam, że to przez oglądanie tv. PO prostu to dla niego dużo wrażeń, których jeszcze nie ogarnia. Obrazy, muzyka... może później w nocy to mu sie śni?? Ale to tylko moje domysły.

Wstyd sie przyznać, ale ja mam w domu właśnie dość gorąco. No nic nie poradze na to, że zmarźlak jestem. Jak mi spada poniżej 22 to sie trzęsę w nocy. Tomek sie nie poci. A jak jest chłodniej to on też zimne ma ciałko. Może zmarźluszek po mamusi??
No ale teraz faktycznie mamy baaardzo gorąco po tym docieplaniu budynku, może to przez to problemy z katarem :ico_noniewiem:

Więcej postów nie pamiętam. A jak czytałam to tyle chciałam poodpisywać.

Aaa jeszcze jedno. W sumie to może nie powinnam tego pisać, ale może Lucy nie ma odwagi. Zauważyłam, że większość nazywa jej synka Oliwierek a on ma przecież na imie Oliverek. Tak jakos rzuciło mi sie w oczy to se piszę hehe.

A ja po siłowni. Jeszcze solarium zaliczyłam. Dawno nie byłam i mnie wszystko swędzi teraz. Troszke przypiekłam dupsko.

Ach Juli mój mąż też podobne postanowienia noworoczne. Nie pije i treningi i siłownia na ostro. Ale on na szczęście teraz gruby nie jest tylko ma straszną schizę na tym punkcie i jak troszkę brzuszek zaczyna wystawac to już mi smęci że jest gruby. Czubek. Gorzej niż baba. No ale twierdzi, ze lepiej sie czuje jak jest szczupły a to najważniejsze. Ostatnio oglądalismy stare zdjęcia i naprwde jest różnica kiedyś a teraz. Na slubnych to taki niezły pulpecik był. Teraz szkapina. Ja za chudych facetów to nie lubię. Facet to musi być facet a nie szkieletor. Takie mam upodobania. No ale lepiej oczywiście mięśnie a nie tkanka tłuszczowa.

[ Dodano: 2008-01-17, 23:52 ]
Grzej Frydza biedaka, grzej.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 sty 2008, 01:10

frydza teraz pracy dla dobrych fachowcow jest wbrod takze twoj maz spokojnie bedzie przebieral w ofertach. zobaczysz

kamila ale model z tego jaro.. hehe chcialabym by adas tez popadl w manie odchudzania.. naprawde nie mialabym nic przeciwko. gdyby zaczal truc na temat zdrowego odzywiania. ba! nawet moze raczyc mnie trawka ( szpinaki brokuly salaty itd) codziennie... ech. marzenie scietej glowy..
od czasu do czasu miewa checi.. zdrowego trybu zycia.. ale mijaja rownie szybko jak sie pojawiaja hehe
zwykle w okolicach koniecznosci wbicia sie w slubny garnitur hehe posi sie steka jeczy i gimnastykuje przed lustrem.. no lezy na nim spoko.. naprawde.. ale teskni mu sie za tym luzem w garniaku.. hehe a teraz trzeba sztywno siedziec i nierzadko guzik luzowac.. hehe nie wspominajac o przechyleniu kieliszka.. nie no.. to mu sie zawsze udaje hehe i dzieki temu szybko zapomina o postanowieniach zywieniowych hehe
nie no rozpisalam sie nie na temat wlasciwie

fotki slubne nadchodza.. co by was hurtowo nie zaatakowac hehe

[ Dodano: 2008-01-18, 00:15 ]
taka sobie grzeczna , ulozona parka mloda hehe
Obrazek

kawalek czegos bialego chudego wystajacego z czerwonej warszawki hihi
Obrazek

czasy kiedy mnie moj luby na rekach nosil.. hehe (choc teraz tez mu sie zdarza hehe)
Obrazek
nasza ulubina foteczka
Obrazek

cos a la titanic.. ale ten niezatapialny hehe
Obrazek

stary opuszczony zapadajacy sie aczkowliek piekny dworek, tuz za nasza sala weselna hihi
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-18, 00:17 ]
C.D.N.
Ostatnio zmieniony 21 sty 2008, 15:19 przez madziorka hihi, łącznie zmieniany 2 razy.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 sty 2008, 01:44

Madziorka piekne :ico_brawa_01:

moj Oli poci sie jak cholera :ico_oczko: zawsze ma wloski mokre

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

18 sty 2008, 01:55

Madziorka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale lasencja z Ciebie hoho.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

18 sty 2008, 09:41

witam ja tylko na chwilke wekjde pozniej co do pocenia moj sie nie poci a w domku mamy 22 do 23 a nawet 24 ja tez zmarzlak :) a moj P to w ogole hehe
Madziorka fotki fajne :)
przepraszam ale na reszte odpowiem pozniej :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-18, 08:42 ]
Alinko ja czytalam gdzies ze jak sie poci główka to niby z powodu braku witaminy D3 ...mam taka fajna ksiazke wychowanie i pielegnowanie niemowląt znajde ten fragment to ci napisze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

18 sty 2008, 10:21

witam
madziorka super zdjęcia

Emi poci się psoradycznie

nie moge narazie pisać

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 sty 2008, 10:36

WITAM :-D wygrzalam meza :ico_oczko: tylko nawet niewie kiedy przyszlam spac bo Wiki szalala i poszlam z nia sie bawic hihiMADZIORKA super fotencje,wygladaliscie super,tytanic jest the best hihi :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

18 sty 2008, 10:43

witam laski :ico_kawa:

Boze zakochuje się w Wanessce codziennie jeszcze bardziej, jaka ona jest słodka i przekochana! Mamusia siedzi przy kompie, a ona lezy na naszym łózku obok. Lezy sobie cichutko na brzuszku, głowę przytulila do prześcieradła, lezy i patzrz na mnie tymi swoimi oczyskami i słodką uśmiechniętą buzią!! No niecodzienny widok :-) SAle się rozczuliłam...

Madziorka fotki rewelacja :ico_brawa_01: Alez Ty chudziutka! Super poprostu :ico_brawa_01:

Co do sylwetki naszych panów, to chyba jakaś epidemia, bo mój (chyba najbardziej "dorodny" ) tez ostatnio truje mnie, zebyśmy jedli mniej tłuszczu, mniej sosów, nie smazone, a gotowane mię lub duszone mięsko.. Z wagi nie schodzi, cieszy się na kazdy zgubiony kilogram :ico_szoking: I patrzy na ten brzuch czy jest mniejszy czy taki sam (nie większy ! hehe) i jest taki dumny ze pasek zapina o dziurkę dalej hahaha
A ja podobnie jak Kamilka lubię zeby mieć w co się wtulić, a Karol najlepiej się do tego nadaję :-D I zawsze mu powtarzam, ze dla mnie chudnąć nie musi :ico_oczko:

Magda lekarka (tamta pinda) nam kazała odstawić wit. D :ico_puknij: inny pediatra powiedział, ze tego co w modyfilkowanym mleku jest - wystaczy, ale ja i tak po 2 kropelki podaję tzn. od niedawna podaję i całkiem mozliwe, ze organizm jeszcze nie ma tej potzrebnej mu dawki i być moze dlatego się poci. To by się zgadzało.
Dzisiaj jak po nią rano wstałam, wzięłam ją na rączki i poczułam jakiś niemiły zapach...nie to nie kupka! Jej główka z tyłu, była spocona i śmierdziała kwaszonym mlekiem (no coś podobnego) Juz powoli mam dość tych domysłów. Jak dobrzez, ze niedługo do lekarza :-)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 sty 2008, 11:52

Moj maz ma sylwetke chudy a dlugiiiiiiiiiiiiiii,je straszie duzo a przytyc nie umi :ico_noniewiem: ALINKO dawaj ta witaminke D ja daje caly czas,i u lekarza miejmy nadzieje wszystkiego sie dowiesz o dloegliwosciach Waneski,miejmy nadzieje ze bedzie ok Trzymam Kciuki :ico_oczko: ,Zmykam prasowac bo niunia zasnela NaRECZKA :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość