Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

05 paź 2011, 22:08

Witam,
Aniula super, że mężuś zadowolony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ciesz się i Ty
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja wzięłam dwa dni urlopu i kończymy roboty ziemne w ogrodzie, bo trochę nam tym układaniem kostki poniszczyli. Moja mama przyjechała do dzieciaków, a my od rana do wieczora zasuwamy. Także padam na twarz. No ale niestety jutro chyba z roboty nici, bo niedawno zaczęło padać :ico_zly:

Zmykam spać

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

06 paź 2011, 14:36

Witam ja po wizycie lekarka stwierdzila po badaniu ze jest ciaza w poniedzialek mam zrobic bete zeby stwierdzic czy rosnie :ico_sorki: a we wtorek do lekarza oby bylo dobrze :ico_sorki:

buzok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla malego lobuzka :ico_oczko:

gaga no to zycze ladnej pogody i szybkiego konca remontu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

06 paź 2011, 22:14

Aniula to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: na pewno wszystko będzie ok

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

07 paź 2011, 19:00

gaga22, gratki za nowego ząbka dużo już ich macie :ico_brawa_01:

Buzok 6 podejście do egzaminu mówisz? Teraz musi się udać trzymam kciuki&&& Będzie dobrze choć wiem,że pewnie im więcej tym bardziej stresująco.Może trzeba wyluzować i bardziej bez stresu podejść.ale wiem wiem w pl różnie to bywa.W każdym bądź razie trzymam &&& żeby się udało bo to juz tuż tuż :D

Aniulakochana.... gratulacje...!!! :ico_prezent: :ico_ciezarowka: :ico_prezent:
Wiem,że to szok bo nie planowane ale to cudne,mąż ma podejście na medal :ico_brawa:
Będzie dobrze i będziesz jeszcze się bardzo cieszyć jak piszą dziewczyny,mała różnica wieku jest super :ico_brawa_01:
To dopiero drugie więc nie ma co myśleć negatywnie,dasz radę jakbyż nie? :ico_oczko:
ja jakbym teraz wpadła a nie byłoby to drugie :ico_haha_01: to pewnie długo bym do siebie dochodziła :ico_haha_01: ale dobrze wiem,że mimo wszystko byłoby szczęście.Ale Ty kochana jesteś tak dobrą troskliwą i opiekuńczą mamusią,że szybciutko się oswoisz i będziesz nam tu chwalić pierwszymi kopniaczkami i kolejnym postępami.a na wiosnę będzie maleńka kruszynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Życzę żeby wszystko szło jak po maśle :-)

A u mnie bez zmian,miałam już 3h jazdy i było super :ico_brawa_01:
Lili ma pchacz i bardzo polecam tylko ona na panelach się ślizga a boi się butów :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ostatnio noce mamy jeszcze gorsze a wstaje przed 6 rano wrrrr jestem zmęczona i to możliwe,że na zęby choć dałam ibuprofen teraz ale jakoś nie pomagało :ico_noniewiem: tzn płakac nie płacze ale chce jeść :ico_haha_01:

[ Dodano: 07-10-2011, 19:01 ]
aaaaaaaaaaaaaa i :ico_tort: od Lili,kończy dziś 9 miesięcy :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

07 paź 2011, 21:28

A ja wzięłam dwa dni urlopu i kończymy roboty ziemne w ogrodzie
oj będzie ciężko, bo u nas też ulewy, pewnie kilka dni tak popada :ico_noniewiem:
bo to juz tuż tuż
tuż tuż a jednak tak daleko :ico_sorki:
ostatnio noce mamy jeszcze gorsze
oj ja co do naszy nocy to się nie wypowiadam :ico_placzek:
tzn płakac nie płacze ale chce jeść
u nas jest płacz a jedzenia nie chce :ico_noniewiem:
dziś 9 miesięcy
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: całusko dla księżniczki

Ja dziś samotnie leże w łóżeczku :ico_noniewiem: , znowu mojemu P coś udeżyło do gówy. Nie potrafie go rozgryść, choć jestem już z nim tak długo i wydawać by się mogło, że powinnam go tak dobrze znać :ico_noniewiem: . Śpi na dole na podłodze :ico_noniewiem: , choć Oliwci pokój wolny jest ale no cóż, jak mu tam wygodnie :ico_szoking: , Nie mam siły nawet pisać o co poszło, ale powiem tak że mam wrażenie, że wszystko się sypie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

08 paź 2011, 08:35

zubelek witaj dziekuje za mile slowka pomalu sie przyzwyczajam do nowej sytuacji :ico_sorki:

buzok kochana co sie dzieje o co chodzi temu twojemu mezusiowi :ico_noniewiem: nie martw sie nie moze sie przeciez posypac macie 2 pieknych dzieci napewno wszystko wroci do normy :ico_oczko:
ok pozniej wpadne bo mala piszczy a mamy dzis tate w domu bo choruje :ico_noniewiem: i musimy uwazac zeby sie nie zarazic

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

08 paź 2011, 12:17

kochana co sie dzieje o co chodzi temu twojemu mezusiowi
oj dziś już troszke nerwy mi przeszłu. Całą noc spał na dole i dziś odzywa się słóżbowo :ico_sorki:
O co poszło? Hm... wczoraj miałam bardzo kiepski dzień, ciągle chodziłam podenerwowana, mały bardzo dokazywał i chyba dlatego. Moj P przyszedł ok 18 z pracy i wszystko było ok dopóki jego kumpel, który jest rozwodnikiem (zdradził żonę) zadzwonił i spytał czy P nie ma ochoty z nim coś wypić, bo jeśli tak to on po niego przyjedzie. P stwierdził, ze nigdy takich wypadów nie robi, że zawsze siedzi z nami, i że w sumie to ma ochote się wyrwać i odreagować, bo ostatni miesiąc bardzo dużo pracował. Ja mówie, że wszystko ok, ale powiedziałam też co myślę o piciu z takim człowiekiem jak Mariusz, i że wolałabym jednak, żeby to z kim innym się umówił, no i się rozkręciło....
W rezultacie zadzwonił do niego żeby nie przyjeżdżał, i wziął jakis alkohol i sam wypił no i połozył sie na podłodze na dole w jadalni o zasnął. Jak poszłam i powiedziałam, żeby się położył u Oliwii to powiedział, że ma mnie dość i nie chce mnie znać :ico_placzek: .
Nie wiem co zrobić bo coraz częściej się nie dogadujemy, tylko praca, praca, dzieci itd :ico_placzek:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

09 paź 2011, 15:25

buzok przepraszam ze dopiero odpisuje ale maz okupuje kompa :ico_zly:

mam nadzieje ze dzis juz u was lepiej, wiesz ja bym zareagowala tak samo jak ty ale powiem ci ze moj maz napewno by wyszedl nie zostal by w domu wiec nie wiem co gorsze :ico_noniewiem:
no nie wiem moze zaplanujcie sobie jakis wypad sami we dwoje nawet glupi basen lub kino duzo daje wiem co mowie :ico_oczko:
napisz kochana jak sytuacja trzymam za was kciuki buzka

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

09 paź 2011, 15:58

buzok14, ja się nie dziwię,że nie chcisałabyś żeby twój mąż z kimś takim przebywał pewnie jkby to twój mąż przemyślał albo postawił sie w odwrotnej sytuacji,że ty wychodzisz z jakąś koleżanką co lubi przygody zrozumiał by...\to co powiedział,że nie chce cię znać itd to powiedział jak już się upił a wtedy gorycz nabiera głębi i walnął coś bezmyślnie.\przykro mi ,że macie takie sytuacje ,myślę jednak,że jeżeli jesteś pewna swojego mężą,jęsli on jest wierny i ma zupełnie inny charakter i podejście do życia i rodziny jak en kolega to nie byłoby strachu bo przecież ma swój rozum a jeśli miałby skoczyć w bok to zaś taki kolega też nie jest potrzebny...Najlepiej jak na spokojnie to sobie wyjaśnicie przecież chodzi tylko o twoją miłość i obawy.Sam wypad to nic złego,nie miałąś nic przeciw,rozumiesz,że on też potrzebuje więc powinien to zrozumieć.
muszę spadać....

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

09 paź 2011, 20:56

mam nadzieje ze dzis juz u was lepiej,
lepiej, lepiej :-D
pogadaliśmy, i usłyszalam nawet słowo PRZEPRASZAM :ico_szoking: :ico_brawa_01:
wyszedl nie zostal by w domu
no własnie ja się ogromnie ciesze, że jak zobaczył że się zdenerwowałam, to został w domu :ico_sorki: , czyli jednak moje zdanie ma dla niego jakieś znaczenie :ico_noniewiem:
powiedział jak już się upił a wtedy gorycz nabiera głębi i walnął coś bezmyślnie.
dziś sputałam co nim kierowało jak tak do mnie powiedział, to mówi, że tego nie pamięta, i że tak nie myśli :ico_noniewiem:
że macie takie sytuacje ,myślę jednak,że jeżeli jesteś pewna swojego mężą,jęsli on jest wierny i ma zupełnie inny charakter i podejście do życia i rodziny jak en kolega
mój P tak normalnie to nie pije alkoholu wogóle on ma takie raz na 2-3 miesiące napady, że ma ochote wypić i tyle, ale tym razem to towarzystwo mi nie podpasowało :ico_zly: . Dziś mi mówi, że widząc reakcję Oliwii na to, że miał wyjść z domu i wogóle na naszą kłótnię to stwierdził, ze nie powinien tak się zachować, i przepraszal cały dzień, że nie wie co mu odbilo. Oj dużo możnaby było pisać :ico_sorki: . Mój P jest bardzo dobrym ojcem i mężem również, ale są sytuacje, że czasem wyprowadza mnie z równowagi :ico_noniewiem:, a spowodowane to jest tym, że bardzo dużo oboje pracujemy i mamy mało czasu na życie rodzinne :ico_placzek: . Mam przez jakiś czas będzie dawnym cudownym mężusiem :ico_sorki: :-D
Dzięki za wsparcie, jak zwykle jesteście Kochane i Niezastąpione :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość