Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

22 sie 2007, 21:08

Ewelinko, myślę że Pani doktor ma rację, Oliwka jak zobaczy że ja coś jem to odrazu otwiera buzię a jak nie chce jej dać bo myślę że to jest jeszcze nie odpowiednie dla jej wieku to odrazu płacze i krzyczy, denerwuje się cholernie, myślę że będzie dobrze
głowa do góry

a myslałam że tylko my dostałyśmy prezent, ale fajnie że tak przysyłają żawsze można coś wypróbować, ja czesto miałam tak że jak kupowałm kaszke i Olwice nie zasmakowała to już mogłam ją wyrzucić bo nie chciała jeść jej wogóle
chociaż musze przyznać że z bobowity to ona praktycznie wszystko je, zraziłam się tylko do Nestle, bo kaszki to mimo że są o jakimś konkretnym smaku to wogóle go nie czuć w produkcie a jak dawałm Oliwce mleko Nan to miała straszne problemy z kupą kiedyś to musiałam dac jej czopka :ico_szoking: :ico_szoking: bo wogóle nie mogła zrobić a teraz pije cały czas Bebiko Nutrici i jest wszystko dobrze

ja też zmykam spać :ico_spanko: :ico_spanko: do juterka

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

22 sie 2007, 21:10

ja to głównie wszystko daje z Nutrici .. mleko Bebiko, kaskzi to tylko z Bobovity.. sloiki to roznie... przede wszystkim z Gerbera i Bobovity :-)

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

22 sie 2007, 21:15

Witajcie kochane,doczytac was nie doczytam,czasu brak :-) ale co tam,nadal korzystam z Polskiego powietrza i tak jeszcze chyba pokorzystam do niedzieli a pozniej konic laby :ico_placzek: :ico_placzek:
pozdrawiam was kochane wszystkie i dzieciaczki kochane :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

22 sie 2007, 21:44

dorotex83 pisze:a myslałam że tylko my dostałyśmy prezent
no a my nie dostaliśmy :ico_noniewiem: tylko z Nestle karteczkę urodzinową, 2 baloniki urodzinowe i próbkę mleka. ja daję Michałkowi mleko Nan, bo od Bebiko to sie tylko odwracał i pić nie chciał, a Nan pije bez problemu, kaszki prawie wyłącznie z BObowity.
mama-emilki pisze:przybral tylko 370g.
to chyba dobrze przybrał,bo Michałek ostatnio przybrał 250g i doktor stwierdził,że bardzo dobrze, a Michaś tez z naszego talerza tylko by jadł.
u nas dzisiaj nowośc, bo Michałek nie spał dziś popołudniu i myślałam,że wcześniej pójdze spać, ale jeszcze męczy się tata próbując go uśpić :ico_olaboga: ciekawe jaka będzie noc :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-22, 21:47 ]
a z nocniczkiem to u nas tak pół na pół , to znaczy połowa idzie do nocniczka, apołowa do pampersa :-D i Michałek mówi "kaka" ,ale juz po fakcie, a tak to musze być czujna i posadzić go w odpowiednim momencie :-)

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

22 sie 2007, 23:50

Michałek to sie mocno za mowienie bierze :-D Julia KAKA mówi na tą kaczke co się trzyma za kijek i jeżdzi hehe
u nas trudno wyczuc kiedy Julia zrobi kupe... zazwyczaj zaraz po przebudzeniu ją robi jak ja jeszcze śpie... a druga kupe robi popołudniu, ale nie zawsze... i ona tylko raz zrobi YYY i już po całej ceremonii.. nawet nie zdąrze jej pampersa ściągnąć :ico_noniewiem: nie wiem jak ja ja naucze robic kupe do tego nocnika....

Edytko korzystaj poki możesz z Polskiego powietrza :-) chociaż nie wiem czy ono jest co lepsze... :ico_noniewiem: :ico_haha_02:

Do jutra kochane :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

23 sie 2007, 00:34

heloł późna pora
dopiero co siostre zwalialmz koputera bo zaczytala sie w harrym potterze 7 :ico_puknij: i siedziala tak na necie od poludnia :ico_puknij:

Oskar juz chyab przywyknal do nocnika, i tez jak juz kupke zrobi to sam sobie schodzi :ico_haha_01: , co nie zawsze jest dobre heh

a musze sie wam pochwalic ze juz ammy 2 nowe zabki , druga gorna jedynka juz wyszla i pierwsza gorna dwojeczka, teraz jeszcze czekamy an druga ktora juz jest w drodze :-D
ja dopiero do lekarza na kontrole wagi itd ide 12 wrzesnia tak wiec jeszcze troche czasu, ale mysle ze Oskar juz kolo 10 kg tez wazy na pewno bo on to taka kluska mala :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:

moj synus mnie gryzie zawsze nie tylko jak jest zly, bo wtedy to tylko wrzask i pisk, a grzyie mnie ostatnio okeopnie, doslownie wbij zebiska jakby chcial odgryzsc skory kawalek :ico_szoking: i w sumie gryzie nie tylko mnie... no bo po co grysc gryzaki skoro mama smaczniejsza :ico_haha_01:

my dzis dostalismy ten prezencik od Nutrici i bylam mile zaskoczona :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

23 sie 2007, 06:27

Brawo dla Oskarka za nowe ząbki

Dziewczyny, które robiły już roczek, czy był na waszej imprezie jakikolwiek alkohol?? Bo ja chce bardzo tego uniknąć, chciałabym podać obiad, kawę ciasto tort i jakieś inne słodycze. Bo przecież i roboty mniej i mniej sprzątania ale obawiam się że niektórzy z gości będą niepocieszeni i to mnie bardzo wkurza. Bo przcież to w końcu jest roczek dziecka a nie impreza dorosłego. :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

....kurcze ale u nas była burza wczoraj, Gabrysiu na retkini też tak waliło??? Ja to pozasłaniałam zasłonki, a nigdy tego nie robię bo na trzecim piętrze miezkamy, powyłączałam wszystko z kontaktu i telefony przy okazji. Waliło jak nigdy a błyskało się jeszcze gorzej, ....jeszcze mam ciarki jak o tym pomyslę.

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

23 sie 2007, 07:33

dorotex83 pisze:chciałabym podać obiad, kawę ciasto tort i jakieś inne słodycze

Dorotko ja robie roczek Mai w sobote i bedzie identyczne menu, nic wiecej... a to,ze niektorzy beda niepocieszeni ja mam gdzies, w koncu przyjdą do dziecka a nie do nas...

A my mamy problem, nie mamy niani. Nawet mi nie powiedziala,ze rezygnuje :ico_zly: Zadzwonilam do niej po urlopie powiedziec zeby przyszla w czwartek a ona mowi,ze bawi jakiegos chlopczyka bo tam jest o wiele wiecej godzin. Ja to rozumiem ale powinna chociaz napisac mi wczesniej sms-a. No i dzis sciagnelismy moją mamę ktora musiala wziąć specjalnie urlop ale w przyszlym tygodniu nie wiem co zrobimy... Juz naprawde zastanawiam sie nad żłobkiem, nie teraz ale za pół roku... przeciez teraz to bylaby juz trzecia niania, a nie chce Mai zostawiac z coraz to nowymi osobami, ktorych nie znam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

23 sie 2007, 07:41

ojojoj Iwonko współczuje, tak się nie robi, nieodpowiedzialna kobieta ale niestety takich ludzi jest coraz więcej, nie interesuje ich co sie stanie a przecież w dobie XXI wieku jest wiele możliwości kontaktu z innymi osobami, ..... ale ludzie już tacy są

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

23 sie 2007, 07:48

Dziewczetamowiecie ze ladnie przybral bo 370 g ale to trwalo 1,5 miesiaca czyli troche malo no ale nic nie martwie sie na zapas.

Moj synus dzisiaj rano pierwszy raz powiedzial do mnie MAMA :509: Przez kilka dni chodzil i mowil nana a dzisiaj powiedzial juz mama i etraz siedzi w lozeczku i caly czas mowi mamamamama

[ Dodano: 2007-08-23, 07:50 ]
Dziewczyny jaka u jas juz druga noc z rzedu byla burza szok starsznie sie blyskalo a walilo jeszcze gorzej az zaslanialam rolety zeby tak nie blyskalo a raz jak walnelo to az Pawelek sie obudzil a on nigdy nie reagowal na burze zawsze spal jak suselek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości