Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

28 sty 2008, 21:56

hej jestem ale was nie przeczytałam bo dopiero wróciłam do domu. Mąż przytaszczył monitor z firmy bo kompa jeszcze nie kupili więc narazie będzie. W pracy nie miałam kiedy do was zajrzeć bo ruch był. troszkę tylko podczytałam ale niewiele pamiętam. wiem że Juli wybiera sie do Dublina, K@tk@ miała badania-trzymam kciuki za wyniki, Madziorka wielkie pakowanie i tyle, Aha Frydza trż miała problemy z kompem ale chyba już ok.

Ja byłam u gina i odstawiam narazie tabletki żeby przyszedł normalny okres, a potem zobaczymy. A tak nawiasem mówiąc to byłą moja 3 wizyta u gina w prywatnym gabinecie za któ¶ą zapłaciłam uwaga!!!!!!!!!!!!! UŚMIECH, takiego mam fajnego lekarza. Także chyba post nasz czeka w łóżku albo gumki, bo na 2 dziecko jeszcze nie jesteśmy gotowi.
W pracy chyba się sprawdzam, bo mi szef dziś powiedział, że muszę się uczyć bo on w maju jedzie na wczasy, a ja mam jak narazie umowe do końca maja, wiec chyba ma mi ją zamiar przedłużyć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Emi zabiera się do raczkowania i do siadania, ale jest marudna, nauczyła się jęczeć.
Teściowa już nie pracuje więc bedzie na zmiane ze szwagierką bawić więc z niani narazie rezygnujemy.
Firma męża i szwagra pomału się rozkręca, mam nadzieję że im wyjdzie.
dobra narazie tyle bo ide kąpać Emi

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

28 sty 2008, 22:47

Asiula- super ze wszystko idzie ku dobremu.. .To najwazniejsze!

Frydza-tu takie pustki, ze nie mial kto zauazyc, ze kogos specjalnie brakuje.. hehe

Madziorka- no widzisz- mamy identycznie.. U mnie tez ja wariatka, a Krzys mnie musi czasem hamowac.. I trzyma reke na pulsie.

Ja rozplanowuje nauke- stwierdzilam,ze na czartek i tak juz sie nie naucze, wiec pojde na poprawke. Za to teraz biore sie do roboty nad sobotnia poprawka. Nigdy nie mialam, to zaszaleje- dwie za jednym razem hehe :):

I czeka mnie pracowity tydzien-jutro, czwartek i sobota do roboty- no i czwartek ,i sobota egzaminy... Wciagnelam dziko pol tabliczki mlecznej czekolady i zamiastsie uczyc-siedze jak debil i mnie mdli :/ Okres dostane.. Miesiac slodyczy nie tykalam,a teraz wciagalm wszystko jakbym w ciazy byla :/ Echh... Babskie przypadlosci... :ico_puknij:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

29 sty 2008, 00:30

Juli poprawka czasem musi byc, zwłaszcza jak same o niej decydujemy.
Ja tez tak kiedys robiłam i dobrze na tym wychodziłam.

Frydza Juli dobrze pisze. Każda wpada na chwile, skrobnie dwa zdania i ucieka. Jakby Cie z tydzień nie było to na pewno każda by zauważyła.

Madziorka organizacja to podstawa. Ja dzis tez dzień zorganizowany. Sprzątałam, prałam, prasowałam, rachunki popłaciłam i generalnie troche porządku z papierami zrobiłam bo mi sie sterta uzbierała i nie wiadomo co do czego.

Asiu ciesze się, że wreszcie sie układa. Raz na wozie raz pod wozem. Jak widac przysłowie sie sprawdza.

Dominika widzę, ze Luska rządzi jak stara. Niezła z niej agentka hehe.

Karla wydaje mi się, że troche przesadzasz tym brakiem czasu. Nie wiem nawet czy to przeczytasz? pewnie nie! Dlatego pogrubię, żebyś zauważyła.
Każda z nas ma dużo spraw, pracy, obowiązków... no ale dwa zdania od czasu do czasu skrobnąć to chyba nie wymaga wielkiego poświęcenia co?
Fajnie, że przynajmniej zdjęcie Kabanka nam wkleiłaś, zawsze coś.
Nie wiem jak reszta, ale ja tam wale FOCHA!!!!!!!!

[ Dodano: 2008-01-28, 23:34 ]
Ej zapomniałam Wam napisać, że dzis kąpalismy sie z Tomciem razem w dużej wannie pełnej wody. Ale czad. dawno tego nie robiliśmy. Ostatnim razem był taki malutki a teraz to zupełnie inna sprawa. Zabawa była po całości. Pływanie i chlapanie, że wszystko mokre dookoła a smiechu przy tym co niemiara hehe. Polecam!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 sty 2008, 01:32

Ej zapomniałam Wam napisać, że dzis kąpalismy sie z Tomciem razem w dużej wannie pełnej wody.
ja zaluje,ze nie mamy wanny,bo w Polsce kapalam sie u mamy i super bylo :ico_brawa_01: i teraz szukam mieszkania ,to patrze czy wanna jest :-D chlopaki juz spia,a ja na kompa he he nie chce mi sie spac,ale co sie dziwic ...maly znow dzis strajkowal z jedzeniem....dalam mu sloiczek,ktory kiedys zajadal ,a dzis nie....ugotowalam mu zupke ,ktora tez lubil i tez nie za bardzo :( w sumie dzis jadl caly dzien tylko cyca i raz kaszke :ico_olaboga: troche sie tym martwie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 sty 2008, 01:43

lucy jesli cyca i kaszki nie odmawia to bym sie nie martwila.. moze mu przejdzie.. hmmm

kamila taka kapiel super sprawa. sama dawno tego nie robilam. ostatnio ciagle jakies zamieszanie hehe
mam nadzieje ze w nowym domu bedzie ku temu okazja hehe
poki co na basenie dajemy czadu, a raczej leos hehe

juli a moze uda sie ze fuksem zaliczysz ten z gory skreslony egz?
ja nie raz mialam takie sytuacje hehe
w kazdym badz razie powodzenia!!!!

asiulka no jestes.. hihi
fajnie ze sie uklada i w pracy i z emilka i w interesach meza :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas duzo pudel.. najwiecej z ubraniami :ico_wstydzioch:
jutro rano jeszcze wielkie zamieszanie
bo chlopaki beda malowac salon, musza przemalowac ten nasz afryjkanski orange hehe
my w tym czasie pojdziemy polazic po sklepach hehe
poza tym skladanie szafy i lozka.. oj zacznie sie na maxa
ale jeszcze tylko jeden dzien i ... super

juz mam tam kumpele z 2 dni mlodsza od leosia MAJA
piszemy codziennie
ona podjarana bo nie ma tam w okolicach zadnej polki z dzieckiem
a okazuje sie ze my bedziemy mialy do siebie kilka minut
ta sama przychodnie itd
juz na kawke sie umowwilsymy zakupki
super hehe
i kolejne 3 stoja w kolejce hehe

jak ja lubie takie nowe znajomosci
choc tych starych bedzie mi brakowalo
ale obiecalismy ze bedziemy tutaj bywac hihi

wpadne jutro sie pozegnac
bo nie wiem kiedy podlacza nam tam neta

[ Dodano: 2008-01-29, 00:44 ]
dobranoc mamuski :ico_oczko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

29 sty 2008, 10:50

dzień dobry

Juli trzymam kciuki za twoje egzaminy, na pewno pójdzie "jak z płatka" czyli szybko i dobrze :-D

Madziorka wracaj donasz szybko

Kamilko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super kąpiel, my narazie kąpiemy Emi w jej wanience włożonej do dużej wanny ma ucieche bo może chlapać na wszystkie strony

Wczoraj wieczorkiem Emi na maxa zaczęła raczkować, w strone moich kapci oczywiście, chyba wszystkie dzieci lubią kapcie :-D

No i problemy z kupką już się chyba skończyły, rytuałem stało się robienie kupki rano po przebudzeniu. Jak się Emi obudzi rano to nie zabieram jej od razu tylko zostawiam w łóżeczku i po 10 minutach jest wielki kupal. strasznie się z tego cieszę

Zapomniałam wam wczoraj napisać, że 6 lutego Emi ma zabieg na te narośla przy uszku. Już zaklepałam sobie wolne w pracy żeby z nią być. To będzie w znieczuleniu miejscowym, nie będą jej na szczęscie usypać. Ciekawe jak to zniesie

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 sty 2008, 11:20

WITAM I stawiam Obrazek spoko ziomy nie robie fochow ze mnie nie zauwazyliscie hihi wiem ze nas malo itd spoko spoko luzik jest!!Wiki to juz robi pozadki w szafkach ,kwiatki obrywa poprostu slodko jest hihi ASIULKA kochana to trzymamy kciuki za Emilusie nasza napewno zabieg sie uda i bedzie ok :-D KAMILKO to ekstra ze kapisz sie z Tomusiem,ja tez musze sprobowac z niunia :ico_oczko: MADZIORKA szybko wracaj bo uschne bez Ciebie i twoich schopingow :ico_oczko: JULI ty to jestes cool babeczka napewno zdasz egzaminy :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-29, 10:46 ]
Kolejna umiejetnosc Wikusi http://pl.youtube.com/watch?v=eNHphe56Cxg

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 sty 2008, 13:03

Witam :)
Próbuję pisać od 10-tej hehe

Juli to super, ze wogóle tak napalona pozytywnie jesteś na wyjazd :ico_brawa_01: Ja tez uwielbiam zmiany i jestem za Wami na wszystkie 100% Oby było lepiej, a napewno tak będzie :))
Brawa dla Juniora za raczkowanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dominika za Was tez się cieszę, ze macie obrany kurs i podązacie nim powoli. Zyczę męzulkowi znalezienia dobrej pracy i ciepłego gniazdka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Luchon robi świetne postępy :ico_sorki: Pięknie siedzi na nocniczku i tak grzecznie. Braaaaaaaaaawaaaaaaa. Ja z miesiąc wybieram się po nocnik, Wańka tez juz będzie się uczyć jak tylko będzie pewniej siedziała.
No właśnie..dzisiaj juz dłuzej posiedziała i nawet bez rączek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: na samej pupie :-D

A jak się skończyła historia z okiem brackiego??

Madziorka jaka świetna nowina! Super, ze macie dom :ico_brawa_01: A tamty afrykański oranz jest nonono , pomalujecie tak nowe mieszkanie? My mamy identyczny kolorek w salonie i świetnie się czujemy hehe
No ale pozostajesz w swoim stylu hehe kartony czekają, a Madziorka na zakupy :-D

Tez byliśmy na zakupach i nawet dzińsy z wyprzedazy dla mnie znaleźliśmy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: to tak jakby trafić 6 w totka..naparwdę...

Lucy, kurcze co to się odmieniło Oliemu.. Nie martw się, myślę ze to nie jest nic złego. Skoro cyca je, to nic mu nie będzie :ico_oczko: Spróbuj moze mu podać to, czego jeszcze nie jadł??

My wczoraj ziemniaka jedliśmy. Smakował i narazie brak uczuleń. Zobaczymy.
Wanesska pewno najmniej dostaje dodatkowych pokarów. Jak wymiotowała wogóle nic oprócz mleka nie jadła i to jeszcze nie pełne porcje.

Kamilka kąpiel w wannie jest super. Ja tylko marzę o takiej jak pojedziemy do mamy :-D bo tu mamy tylko brodzik

Karla. Fajnie, ze zajrzałaś, ale kurcze napisz coś więcej.. Jakie postępy robi Bułka, co tam u Ciebie.. Pan Kaban oczywiście rewelacja :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 sty 2008, 13:06

ALINKO witaj :-D Zapomnialam o LUSCE czadowej poprostu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

29 sty 2008, 13:10

Asiulka trzymamy kciuki za Emi, będzie dobrze, wszytko napewno przejdzie szybko i bezboleśnie :ico_oczko:
No i fajnie, ze się w pracy układa. Widzisz..a w tamtej byś się męczyła i wracał z negatywnymi emocjami do domu. Jest dobrze :-)

Aga Wikusia mnie powala poprostu :ico_szoking: Gratulejszyns

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość