Joszka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 26 kwie 2020, 08:11

Re: Jak schudnąć

26 kwie 2020, 08:41

ja dużo ruchu, teraz to wiadomo ze cwiczenia w domu, pilnowanie diety...i jakoś leci :) nie jest zle w szczególności ze mam do tego soki sportfood wiec jest smacznie bardzo! dla mnie to super opcja!

Drabinki
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 09 cze 2020, 13:58

Re: Jak schudnąć

09 cze 2020, 14:00

Żeby schudnąć trzeba mieć czas na ćwiczenia. Najlepiej trenować, kiedy masz sprzęt pod ręką. Zamontowane drabinki gimnastyczne malpiszon.pl w domu umożliwia skorzystanie z niej w każdej wolnej chwili, nawet kiedy pogoda uniemożliwia wyjście do siłowni

KarolinkaGogol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 05 wrz 2018, 12:36

Re: Jak schudnąć

10 cze 2020, 09:36

Najlepsza dieta to MŻ - mniej żreć :) I mówię tu całkiem serio :) Ja ograniczyłam kolacje i zaczęłam się ruszać dwa/trzy razy w tyg - 10 kg zleciało w dwa miesiąc e :) nie odczuwam żebym jakoś się poświęcała, a kilogramy i tak lecą :)

WikaaK
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 20 lip 2019, 14:06

Re: Jak schudnąć

11 cze 2020, 13:40

U mnie fajnie się sprawdziła opcja z cateringiem. Zamawiam sobie Wygodnądietę, dzięki nim w końcu jem zdrowo, smacznie i regularnie a już samo to bardzo pomaga w odchudzaniu. Do tego jeszcze ćwiczę kilka razy w tygodniu i z efektów jestem bardzo zadowolona;)

patikoksa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 24 cze 2020, 10:08

Re: Jak schudnąć

24 cze 2020, 10:12

zamow catering! to najlepsze co odkrylam w ostanim czasie. bardzo lubie gotowa i piec, jednak aby codziennie nie stac przy garach to gotowalam na kilka dni i po 2 dniach mialam juz dosc jedzenia znow tego samego. poszperalam w sieci i znalawlam wygodnadieta - serio jest wygodna:D posilki przywoza na czas, zawsze sa smacze i ladnie wygladaja. ja zrzucilam 4 kg. polecam!

blacktress
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2020, 09:17

Re: Jak schudnąć

08 lip 2020, 10:24

Mi bardzo bardzo pomogły pudełka, zamówiłam je od wygodnadieta. Posiłki są przygotowane na cały dzień wystarczy je tylko odgrzać i zjeść, przygotowywanie sobie posiłków pochłania bardzo dużo czasu a i tak jesteśmy sfrustrowani na początku diety bo zmieniamy swoje nawyki żywieniowe. Także catering to najprostsze rozwiązanie, trochę dla leniwych :D

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Jak schudnąć

11 lip 2020, 11:54

Po pierwsze odżywiaj się zdrowo, staraj się regularnie. Po drugie pij dużo wody niegazowanej, unikaj słodyczy. I po trzecie uprawiaj jakąś aktywność fizyczną. W twoim przypadku idealnym pomysłem są biegi na bieżni do biegania i ćwiczenia na platformie wibracyjnej, które będziesz mogła wykonywać w domu. Te urządzenia fitness, kupiłam w sklepie internetowym,https://www.hop-sport.pl/.

Alinka91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 sie 2020, 09:01

Re: Jak schudnąć

12 sie 2020, 10:00

Hej.
Jak to już zostało napisane powyżej pierwszym etapem jest odstawienie śmieciowego jedzenia, jak już się organizm przyzwyczai do zdrowych posiłków, to można się pokusić o dobrze dobraną i zbilansowaną dietę. Warto też włączyć aktywność fizyczną, najlepiej ćwiczyć z platformą treningową i filmikami, na których wszystko jest wytłumaczone.
Ja stosuję ten system i jestem mega zadowolona z efektów :D

CharlesDor
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2020, 17:36

Jak schudnąć

21 sie 2020, 04:54

jak myślicie da się schudnąć 5-10 kg w miesiąc? to trochę dużo, ale niestety tyle się uzbierało, a nie ukrywam, że fajnie by było schudnąć jeszcze przed czerwcem, przed urlopem macie jakieś sprawdzone metody na szybkie zbicie wagi?

Alinka91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 sie 2020, 09:01

Re: Jak schudnąć

28 sie 2020, 13:18

CharlesDor mamy sierpień, czerwiec był 2 miesiące temu ;)
5-10 kg w miesiąc, to zbyt duże obciążenie i szok dla organizmu, który z pewnością da Ci błyskawiczty efekt jojo, tak mi mówi moja trenerka, z którą ćwiczę i w wielu wartościowych źródłach informacji też taką odpowiedź uzyskasz.
Najpierw trzeba wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne, pod to ułożyć dietę (ja mam właśnie taką spersonalizowaną) i do tego dodać aktywność fizyczną, która będzie zwiększała wydatek kaloryczny, więc dobrze by było mieć do tego ułożony plan treningów.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość