moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

20 paź 2008, 14:39

Słonko świeci szkoda marnowac dnia na siedzeniu w domu. Rano była kolezanka u mnie, teraz Marti wstała i idziemy na długi spacerek.

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

21 paź 2008, 10:16

witam z rana :-)

słoneczko za oknem ale jeszcze chłodno...
zaraz lece na miasto popatrzeć za butami dla Dominiśki na zime :ico_oczko:

no i ..
dziś jest 2 dzień jak zaczęłam podawać dziecku leki na alergie i co? jak to zawsze było przy lekach, ona mi tego brać nie chce i dziś musieliśmy jej podać syrop bardziej na siłe... wieczorem spróbuje przemycić go z mlekiem, ale pewnie i to się nie uda :ico_placzek:
to był u nas odwieczny problem -> podawanie leków :ico_noniewiem: brrrrr
a my mamy ten syrop pół roku podawać :shock: a problemy są już w drugim dniu.. o matko :ico_olaboga: :ico_olaboga:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

21 paź 2008, 21:45

Kobitki co taka cisza... w sen zimowy zapadłyście :ico_haha_01:

Ja nadal poszukuje pracy... jednak wiadomo jak to jest w dzisiejszym świecie. Siedzę w domu ale postanowiłam efektywnie wykorzystać ten czas. Mam zaniar podszkolić się w programach komputerowych jak na początek :-D

Ewuś jak tam u ciebie, już jesteś po badaniach?

Mikusiu no to masz przeprawę, ja nie mam takich problemów z Marti. Tłumaczę jej że musi wypić syropek że to od Pana Lesia :-) i jest ok, wiadomo czasami pokarze różki ale i tak w koncu wypije.

Huraaa w końcu otworzyli u mnie na osiedlu siłownie z fitnesem, jutro idę sie dowiedzieć o szczegóły. Chciałabym chodzić 2xsiłownia + 1x fintess :-D

Znowu jestem w wekend sama, mój M jedzie na konferencje. Ale co tam :-) w piątek śpimy z Marti u kolezanki, a w sobote moze spotkam się z kolegami z byłej pracy :) hihi

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

22 paź 2008, 08:57

no u na sz lekami na szczęście też nie ma problemu, bo Jaga od trzeciego m-ca życia jest przyzwyczajona, że wciąż jakieś bierze, chociaz odpukac, od jakiś 9 m-cy jest względny spokój i nawet zyretec zwykły jej odstawiłam :ico_brawa_01:

moniś czekam teraz na @ żeby iść po niej do ginekologa, to już będa 3 m-c epo poronieniu, więc minimalny czas minie. Poza tym czeka mnie endyrynolog ale to za miesiąc dopieor, bo tak sie prywatnie czeka :ico_noniewiem: Jak sie okazę , ze z atrczycą wszystko ok, o tego badania u ginekologa i przez niego zlecone wyjdą dobrze to za miesiąc, dwa ruszam do boju :-) Chyba, z ejak ryjdzie co do czego, to strac weźie górę..

moniś no 3mam cały czas kciuki zeby Ci sie powiodło z tą pracą :ico_brawa_01:
a z tym fitnesem to Ty jednek wariatka jesteś :-D Ale zazdoszczę samozapracia. Ja raz w tygodniu na basen i saunę chodzę i to już wyczyn systematyczości :ico_haha_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

22 paź 2008, 11:07

Mikusia... Sto Lat, Sta Lat :-) Zyczę Ci wszystkiego Naj....

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

22 paź 2008, 16:44

moni dzięki za życzenia :-) i pamięć :-) a napisz mi coś więcej o tym fitnesie.. bo ja tez się chce zapisać i wogóle nie wiem gdzie tu w olk. można :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

22 paź 2008, 17:33

Mikusia ja będą tutaj chodzić: http://www.spartan-olkusz.pl/ Tylko jak na razie to mnie sama siłownia interesuje, a co do fitnesu to sie póżniej zobaczy.

Na fitness mozesz tez chodzić http://www.fitness.olkusz.pl/ ja tam chodziłam, tylko jeszcze jak Marta prowadziła ;-( ale niestety już nie poprowadzi....

Jest też na rynku jak wchodzisz od ul. Górniczej, ale nie wiem jak tam jest.

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

24 paź 2008, 20:26

wpadłam tylko napisać że nie mam czasu na forum bo mała mi gorączkuje (cały czas 38,5) i cały czas z nią siedze :ico_noniewiem:
byliśmy dziś u lekarza ale powiedziała że jest zdrowa... mamy ją obserwować :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: i we wtorek jeszcze raz przyjść :ico_noniewiem:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

25 paź 2008, 16:57

Witam :ico_haha_02: dlugo mnie nie bylo najperw wakacje w pl pozniej zalatwianie z domkiem i tak mi czas leci nie doczytalam jeszcze co u was ale obiecuje nadrobie zaleglosci :ico_sorki: my za 2 tyg sie przeprowadzamy :ico_brawa_01: juz niemoge sie doczekac :-D Kubus zdrowy i taki kochany wydaje mi sie ze wlasnie zaczyna sie u nas ten najfajniejszy okres :ico_haha_02: chodzimy na spacerki bez wozka nareszcie moge sobie na to pozwolic bo wczesniej byla jedna wielka gonitwa i placz a teraz chodzimy rozmawiamy i swietnie sie bawimy :ico_brawa_01: Kubulka tez starasznie interesuja bajeczki ogladal by caly dzien :ico_olaboga: jak wylacze to placz ale nie pozwalam mu dlugo siedziec przed tv :ico_nienie:
pogoda u nas typowo zimowa czyli wieje jak cholera i pada :ico_zly: wiec dzis jeszcze z domu sie nieruszalismy ale moze ubierzemy kalosze i juz :ico_oczko: tak wiec zmykam

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

27 paź 2008, 11:16

witaj sandruś w końcu zajrzałaś, bo juz się martwiłyśmy :-)
cieszę sie, że u Was wszystko w porządku. ucałuj od nas Kubusia :-D

u nas pogoda też okrrropna - deszczowo i zimno się zrobiło. weekend miną nam w sumie na odwiedzinach u rodzinki. Jaguś w żywiole byla, bo wokól pełno dzieci :ico_brawa_01: Od przyszłego tyg. mam zamiar poodwiedzać przedszkola, żeby ustalić którym przyjmują dzieci od 2,5 roku zycia, bo chciałabym, żeby Jaga w przyszłym roku juz do przedszkola poszła. Zobaczymy co z tego wyniknie bo u nas sytuacja z przedzkolami wygląda dośc marnie - trudno sie dostać. Ale mam nadzieję, ze sie uda :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość