Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

26 lut 2009, 01:19

Chloe super ,że tak bezbolesnie poszło i oby nie zaczęło boleć :-)
chłopcy moi kochani ostatnio toczą ostre przepychanki słowne i nie zgadniecie o co?!...o komputer,masakra,tak się kłócą,ze czasem mi brak sił.Poza tym rosną(Bartek ciągle w dolnej granicy normy :ico_nienie: ),Bartek coraz więcej mówi :ico_brawa_01: ,jest niegrzeczny,ale w towarzystwie osób obcych bardzo grzeczny (np.w kościele),obydwaj się wcale mnie nie słuchają :ico_placzek: i chyba tyle ,bo mi głowa nie chce mysleć :ico_wstydzioch:

ja moge za Was dziewczyny siedzieć w domu z dziećmi :-D

Bartek zasypia miedzy 20-21,a wstaje ok 7-8 i jeszcze czasen się budzi w nocy i mnie woła,żeby sie przytulić :ico_olaboga:

teraz to już i ja zmykam ,bo :ico_spanko: mi sie strasznie chce

mam nadzieję,że do jutra :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

26 lut 2009, 09:08

Witam
Iwciu jak miło cię widzieć
mazia ja nie dostałam fotek riterka@wp.pl poproszę o przesyłkę :-D
u nas tez była jazda w kościele, zresztą jak zawsze, tyle, że wczoraj Jaś poszedł z mama bo się uparła, że z nią będzie grzeczny i wiecie co nie był :-D
miłego dnia aaaaa ja z chęcią wróciłabym do domu, bardzo brakuje mi Jasia :ico_placzek:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

26 lut 2009, 11:42

Witam
Chloe - z tymi 8 to same problemy dobrze że bezboleśnie Ci ją usunięto. Jak zapodziana zguba ?
Riterko - to chyba normalne że dziei w kościele niegrzeczne bo co wsumie nie rozumieją dlaczego mają byc cicho i o co chodzi z tym kościołem :-)
Kati - napisz jak Ola czy już po wszystkim ? Pytałaś w aptece o czopki ?

Wiecie co mam takiego :ico_zly: bo na 11 mieliśmy jechać na odbiór a tu telefon od kierownika że nie da rady bo miał wypadek samochodowy i jest w szpitalu i robią mu badania :ico_noniewiem: kurde zawsze coś już chyba powinnam się przyzwyczaić że zawsze pod górke mamy :ico_zly: uciekambo mam nerwa i gryze :ico_noniewiem: do później pa

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

26 lut 2009, 12:45

Witam! i na kawke zapraszam :-) riterko zaraz wysle ci zdjęcia :-) Kati ja to niemiło wspominam zatwardzenie mojej Martynki przez półtorej roku to był koszmar, więc działaj szybko i żeby się to za często nie działo. Na Martynki zaparcia nawet lekarstwa niepomagały dziecko przez 2 tyg. potrafiło nierobić kupki a jak juz zaczęła robić to z takim krzykiem że hej :ico_olaboga: Podawaj jej wody żadnych soków chyba że jabłkowy i takie klarowne nic gęstego.Spróbuj własnie kupić czopki glicerynowe, niektórym pomagają. Juz niebęde cię straszyć i wole nie opowiadać dalej jak ją z tego wyleczyłam. Myśle że twoja niunia szybko zacznie ładnie kupki robić. Moje dziewczynki w kościele tez są grzeczne ale Matyldzia lubi spiewać wtefdy kiedy wszyscy przestaja to ona zaczyna. To chyba normalne :-)

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

26 lut 2009, 13:12

Chloe jak tam zab?a raczej jego brak,zyjesz kochana?Dobrze ze nie jestem sama, bo juz myslalam ze cos ze mna nie tak ,ze wole isc do pracy niz siedziec w domu z dzieckiem :ico_noniewiem:

Ola dzis juz 2 razy zawolala kupke ale oczywiscie nic nie zrobila,pewnieza ktoryms tam podejsciem sie uda ale oczywiscie bedzie krzyk i placz :ico_olaboga: ja sie wykoncze,zaraz lece do apteki po czopki.

mazia***, Ola robi codziennie ale z takim krzykiem ze glowa boli,najgorsze ze owocow nie zabardzo chce jesc.

[ Dodano: 2009-02-26, 12:15 ]
Iwcia 33, u mnie tez jest wojna o kompa,ale po miedzy mna a Ola :-D za kazdym razem jak chce na chwile usiasc i cos poczytac alebo do was napisac to jej sie od razu przypomina swinka Peppa :ico_zly: no i nie ma zmiluj sie musze ustapic.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

26 lut 2009, 13:30

Ojjj Kati to leć kobito po te czopki, a jak one niepomogą to idz do pediatry niech lepiej ci coś przepisze. No to ci powiem co ja robiłam Martynie jak wylądowałam w końcu z dzieckiem u chirurga bo lekarka myslała że ma coś z jelitkami. To mnie tak brzydko teraz powiem tak mnie zjebał ja psa :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Dziecko miało takie kamienie kałowe,że się niedziwi ze tak cierpiało. Kazał mi przez 2 tyg. codziennie wieczorem robić jej lewatywe ( napuszczać do gruszki letniej wody z mydłem i do tyłeczka) płakałam razem z nią. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Mój mąż wychodzi z domu jak jej to robiłam niemógł na to patrzeć ona tak się darła. Ale uffffff pomogło jak tylko zaczęła robić normalnie kupki to przestałam.Niewiem ile tak jej to robiłam ale chyba faktycznie przeszło tydzień. :ico_olaboga:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

26 lut 2009, 18:33

mazia***, no to teraz mnie nastraszylas.Wlasnie przed chwila znowu mialam akcje z Ola.Dawalam jej dzisiaj takie rzeczy po ktorych powinna sie zalatwic,zjadla cale jablo,jogurt ze sliwek,rzadki twarozek i nic.Znowu byl placz na kibelku.Nawet mydelko nie pomoglo.Tak sie biedna nameczyla ze polozyla sie do lozka i od razu zasnela.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

26 lut 2009, 20:57

Oj biedulka :ico_noniewiem: A co jej robiłaś tym mydełkiem??? OOOOJJJJ co tu za pustki???? Gdzie wy wszystkie jesteście????? A kati przypomniało mi się czy woda z miodem nie jest na zatwardzenie, chyba tak ale niejestem pewna :-) No dobra niema was to se ide poprasowac :-)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

26 lut 2009, 22:19

hej :-D

Kati i jak Oleńka,kupka wreszcie zrobiona?T o co piszesz jest straszne,żeby już takie maluszki tak cierpiały :ico_olaboga: .Maziu a z mydełka robi się czopki,działają jak glicerynowe .

Edulitko i jak nerwy- puściły :ico_noniewiem: ,Ty się nie denerwuj kochana,bo tobie nie wolno :ico_nienie: ,ale bardzo Ci się nie dziwię,bo sama bym sie wściekła :ico_zly:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

26 lut 2009, 22:27

Olcia sie wyspala do 19 i od razu jak sie obudzila to bylo-mama ola ala w pupe,masakra.No ale w koncu zrobila,jutro ide do lekarza.

mazia***, ja jej daje sama wode mineralna,narazie koniec z soczkami.Ale wiesz co mi sie wydaje ze ona ma takie problemy bo za malo pije.Malo prawdopodobne jest zeby miala takie zaprcia od jedzenia bo nic nowego jje nie dawalam,je to co jadla.

[ Dodano: 2009-02-26, 21:44 ]
Ja sie juz z wami pozegnam.Ide do wyrka,jutro melduje sie rano na kawusie :-D
Dobrej nocki zycze pa,pa.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość