Awatar użytkownika
zuzab
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1072
Rejestracja: 21 maja 2009, 21:51

31 mar 2010, 09:20

Witam się z wami ,mnie tez jakieś wstrętne choróbsko znowu dopadło ,kaszel no i znowu zatoki mi schodzą ,już się chyba nie pozbędę tych zatok do końca życia.Córcia moja tez zakatarzona ,można powiedziec że mamy szpital w domu :ico_szoking:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

31 mar 2010, 09:22

Nospę brałam może dwa razy po jednej tabletce i nie bardzo pomogło-może za mało?Ale sprobuje z magnezem :-) weznę jedną rano a drugą wieczorkiem-oby pomogło :-)
Dziękuje sylwia78, ze mi pomogłaś od razu lepiej się czuję, bo już zaczynałam panikować :-)

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

31 mar 2010, 09:31

zuzab, to widze,ze mamy ten sam problem. Czym się leczysz?

mnie maż nasmarował wczoraj na noc amolem, caly czas bola mnie tez miesnie w nogach :ico_zly: Ginek powiedziła,ze na katar moge kupic sobie zwykle krople do nosa , ale zeby nie mówic ,ze jest się :ico_ciezarowka:
Nienawidze tak się czuć, chciałbym ogarnąc dom, ale nie mam siły i mi się nie chce.

Awatar użytkownika
zuzab
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1072
Rejestracja: 21 maja 2009, 21:51

31 mar 2010, 09:33

Czym się leczysz?
sól fizjologiczna , i herbatka z lipki z cytrynką ,no i inhalacje z amolem sobie robię i mi pomagają

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

31 mar 2010, 09:50

Hej ja też staram się nie obżerać, chociaż czuję głód bardzo często a rano to do 7 często cięzko wytrzymać :ico_noniewiem:
ale wczesnie chodzę spać.
ale nie chce sie tak obrzeraz, z zuza przytylam 32 kilo :ico_wstydzioch:
no ja też sporo ponad 20 :ico_noniewiem:

o takiego shaka truskawkowego bym wypiła, ja wogóle mogłabym jeść same owoce, zapach ich też mi bardzo podchodzi :ico_haha_02:
U nas to truskawki są w zasadzie przez cały rok, więc kupujemy, bo Antek bez truskawek żyć nie może :ico_haha_01:
Ja w domku po spacerku, powiem wam ze nawet sie zmeczylam i kimnelam na godzinke po obiedzie,ale za to lepszy nastroj mam i humorek tez

no i tak trzymaj , spacerek zawsze pomaga :ico_brawa_01:
Aaa mój bąbel znowu mnie dwa razy delikatnie kopnął-chyba po mału się rozkręca :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla bąbelka :ico_oczko:

Dona zdrówka życzę dużo dużo!!!
Teraz nam chorować nie po drodze, co :ico_olaboga:
Ja stawiam :ico_tort: i :ico_kawa: za moj 16 tydzien
Sylwia za kolejny tydzień :ico_brawa_01:

madzens , Sylwia, powiem Wam że ja też ciągle mam lekkie pobolewanie w brzuszku, szczególnie na wieczór, czuje jakby takie rozpychanie w brzuchu, niewiem jak to nazwać, może to poprostu wzdęcia, niewiem :ico_noniewiem:

zuzab zdrówka dla Ciebie i córci :-)
Ginek powiedziła,ze na katar moge kupic sobie zwykle krople do nosa , ale zeby nie mówic ,ze jest się :ico_ciezarowka:
:ico_szoking:
ja bym Ci odradzała, ale za to poleciła kupić zwykłą sól morską w kroplach, jest GENIALNA i napewno bezpieczna dla dzidzi! :ico_oczko:

i polecam inchalacje VICKIEM :ico_oczko:
też jest bezpieczny :ico_oczko:

Ja przechodziłam ciężką chorobę w pierwszy trymestrze oj cięzko było, ale własnie ta sól morska mnie ratowała, bo zatoki miałam zawalone.

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

31 mar 2010, 09:51

madzens ja caly czas bralam nospe do zeszlego tygodnia 3x1 i powiem ci ze gdyby nie problemy jelitowe to nie wiedzialabym co to bol brzucha
Dona i Zuzab trzymam za was kciuki i za wasze zdrowie :-)
Ja juz prezenty dla chrzesniako kupione i wyslane , zostala mi jeszcze Seby chrzesniaczka ale do niej to chyba pojedziemy w polowie kwietnia wiec nie wysylam, no wlasnie nie wiem co kupic 5 letniej dziewczynce, macie pomysly?

[ Dodano: 2010-03-31, 10:24 ]
A i chcialam wam powiedziec ze dopadl mnie ogromny apetyt , jak jadlam kolacje o 19 i mialam juz spokoj do rana to od 2 dni ciagle jestem glodna , bulgotanie i burczenie w brzuchu i potrafie zjesc o 22 i polozyc sie spac .gdzie kiedys bym nie zasnela po jedzeniu, poza tym wygladam jak przez sitko , krosta kroste goni, wstyd mi wychodzic i mam mega ochote na slodycze

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

31 mar 2010, 10:28

Wzięlam jedną nospę i magnez polozyłam sie na lewym boku i po 30 min juz lepiej :-)
Mam nadzieje, że ten bol ustanie :ico_sorki:

Co do jedzenie to tez wieczorem mnie apetyt atakuje ze az zasnac nie moge. Cera tez mi sie pogorszyla ale chyba przez to ze za duzo jem slodyczy :-D

Aaa zapomnialam z tego wszystkiego dzis jest moj 19 tydz i stawiam :ico_tort: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

31 mar 2010, 11:04

madzens :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i wiem z pewnego zrodla ze Magda tez dostanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

31 mar 2010, 13:42

czesc laski ale jestem zalatan dzis :ico_olaboga:
bylam z zuza rano na bilasie 2 latka i tak mi bylo niedobrze ze nie mogla z lakrka normalnie rozmawiac :ico_olaboga: dobrze ze byl maz to wszystko powiedzi i rozebial a potem ubral zuze, bardzo jsie ciesze bo jest zdrowa jak rydz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja na 18 ide do ginekologa juz sie doczekac nie moge, :ico_sorki:
mam mnustowo pracy w domu to napeno zleci, musze nas spakowac (zuza ma zawsze najwiecej wszystkiego)ogarnac troche dom.

moj maluszek tez sie rokreca- juz nie zle te jego kopniaczki.

wszystkim za kolejne tygodnie :ico_sorki: :ico_sorki: ja juz na jutro stawiam za moj 19 tydzien.

wpadne wieczoram napisac wam co i jak i pozegnac sie z wami, pa

[ Dodano: 2010-03-31, 13:43 ]
madzens, mnie brzuch bolal codziennie do 17 tygodnia

[ Dodano: 2010-03-31, 13:44 ]
Dona, ciesze sie ze wszystko dobrze :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-03-31, 13:45 ]
Dona, ciesze sie ze wszystko dobrze :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

31 mar 2010, 13:54

madzens i Tobie, za 19 tydzień. :ico_brawa_01:

Basia, dla zdrowej córy :ico_brawa_01:

a ja się pochwalę że mój synek dzisiaj pierwszy raz po długaśnej przeriwe w przedszkolu, nie płakał :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-03-31, 14:07 ]
Basia, czekamy na wieśći po Twojej wizycie :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość