Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

03 mar 2009, 12:57

a co tu takie pustki? chyba wszystkim doła sprzedałam :ico_wstydzioch:
mi już humorek się poprawił a wystarczyło trochę wiosennego słońca :-)
a poza tym...życie zaczyna się po trzydziestce :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

09 mar 2009, 20:29

dzieciaki moje wyzdrowiały i po 2 tygodniach w pkolu znowu chore... ja też mam zapalenie krtani
CHCE SŁOŃCAAAAaaaaaa!!!!!!

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

11 mar 2009, 10:05

matula1, współczuję, moi chłopcy w tamtym roku mniej więcej o tej porze prawie 2 miesiące byli na antybiotyku, w tym roku też przechorowali cały styczeń prawie i od wczoraj Tomek już ma chrypkę i katarek a jak znam życie to na tym się nie skończy :ico_olaboga: wczoraj mój mąż widział już klucze gęsi to może wiosna blisko :ico_sorki: :ico_sorki:
mnie też coś w kościach łamie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

12 mar 2009, 22:23

no, pomału nam przechodzi, ale w bólach i mękach; mnie jeszcze został dość so9lidny katar, ale dzieciaki już dobrze
wiecie, że mam cały czas zgryza jakie ciasto wymodzić na urodziny? Marzy mi się tort, ale jedyny jaki potrafię upiec to sacher (na krupczatce :ico_oczko: ) i jakos mi się przejadł
macie jakieś sprawdzone przepisy na dobre wysokokaloryczne ciasto?? koniecznie z kremem!

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

17 mar 2009, 12:15

w sprawach tortu to nie jestem wielkim ekspertem, przed przeprowadzką miałam sprawdzona cukiernię gdzie robili cudeńka i całkiem nie drogo to zawsze kupowałam ale teraz na urodzinki męża robiłam sama mini torcik, wykorzystałam przepis na ciasto miodowe, które mąż lubi a krem jak do karpatki, grubaśna czekoladowa polewa, ozdoby i wyszło całkiem nieźle :ico_oczko:
jedyny jaki potrafię upiec to sacher
podziwiam :ico_sorki: ja miałam ze dwa podejścia do tego tortu i nigdy mi nie wyszedł :ico_noniewiem: tzn nigdy nie smakował tak jak u mamy

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 mar 2009, 22:41

Hej dziewczyny, daaaaaawno do Was nie zaglądałam, przyznam się szczerze, że zapomniałam o Was :ico_wstydzioch: Wybaczcie :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja tam się moją trzydziestką nie przejmuję nic a nic, wcale się nie czuję na swój wiek a i wszyscy zawsze mnie odmładzają, dwa lata temu jak z bratową w markecie kupowałam alkohol, to pani sprzedawczyni chciała zobaczyć mój dowód, bo nie wierzyła, że ja 18 lat już dawno mam skończone ;-) Poprawiła mi tym humor. Zresztą ciągle mi wszyscy mówią, że nie wyglądam na swoje lata. Co do dzieci, to ja urodziłam swoje pierwsze w styczniu zeszłego roku i wcale nie mam dość ząbkowania i pieluch, Ula daje mi tyle radości, że szybko zapominam przy niej o tych gorszych momentach :-)
matula1, jak tam urodzinki się udały? masz śliczne dzieciaczki, takie uśmiechnięte :-)

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

28 mar 2009, 10:11

Ja tam się moją trzydziestką nie przejmuję nic a nic
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i to jest właściwe podejście :-) ja staram się myśleć pozytywnie i im więcej słońca to lepiej mi to wychodzi :-D idzie wiosna, a o tej porze roku łatwiej widzieć wszystko w jasnych barwach i dostrzegać tylko te dobre strony :-)
matula1, jak tam urodzinki się udały?
no właśnie, chyba jeszcze świętuje :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

28 mar 2009, 22:39

udały się, udały :-D dawno już tak dobrze się nie bawiłam na własnej imprezie. I nawet z prezentów się bardzo ucieszyłam - od mężusia dostałam pierścionek (o który go molestowałam od kilku lat :ico_haha_01: ) no i wszystkim sie podobało, a to już jest wyczyn nie lada, bo mam takich różnych przyjaciół, że wszystkich ich zadowolić to nie lada sztuka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
teraz cały czas myślę o urodzinach Radka - we wtorek kończy 3 latka i w niedzielę robię mu takie małe przyjęcie dla najbliższych
wkleje kilka zdjęć w tygodniu, bo w weekendy jestem dla mężusia :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 mar 2009, 23:30

matula1, super, że imprezka udana :-) Czekamy na foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

29 mar 2009, 09:40

Czekamy na foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no właśnie, czekamy, czekamy :-)

pinko, a jak u Was??

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość