Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

10 cze 2008, 21:47

A ja mam teraz kazda srode "off" ,bo nie daje rady pracowac 5 dni w tygodniu i potrzebuje dzien odpoczynku w srodku tygodnia,wiec po raz pierwszy tez sie z Wami rano przywitam :-D :-D

[ Dodano: 2008-06-10, 21:54 ]
Wiesz znalezlismy jedna klinike i tam pisalo cos 300 euro za USG 3D ale czemu tak duzo to nie wiem
No rzeczywiscie drogo,to tyle co u nas jedno z drozszych, z filmem.Kurcze moze znajdziecie cos tanszego :ico_noniewiem: To jednak wszedzie tak samo drogo.Moj maz ma racje:Samolot do Polski 50£ plus USG tam niechby nawet 200 zl to i tak taniej wyjdzie :ico_haha_01: Tyle ze sie nonono specjalnie po to ruszac nie chce :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 cze 2008, 21:54

:ico_sorki: o no to super :ico_brawa_01: ale masz chody w robocie ze Ci sie zgodzili :ico_oczko: ...zanim ja wejde na neta to Pati ma juz pranie zrobione i chate posprzatana...wtedy ja sie doczlapuje w szlafroku z jednym okiem otwartym :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

10 cze 2008, 22:06

ale masz chody w robocie ze Ci sie zgodzili
Sloneczko,nie mieli wyjscia zostal mi tydzien urlopu wiec wzielam, kazda srode do konca pracy mam wolne,bo poszlam wczoraj do managera i powiedzialam o tym moim plamieniu w piatek i ze lekarz powiedzial ,ze to dlatego ze jestem przemeczona.Troche im to nie na reke bylo bo lato i busy ,a ja jestem kontrolerem jakosci i zastapic moze mnie tylko on sam,nikt inny :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
wtedy ja sie doczlapuje w szlafroku z jednym okiem otwartym
Wlasnie sobie przypomnialam ze nie mam szlafroka :ico_olaboga: A w czym ja do szpitala pojde :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 cze 2008, 22:10

Wlasnie sobie przypomnialam ze nie mam szlafroka A w czym ja do szpitala pojde
:ico_haha_01: :ico_brawa_01: nie martw sie ja chyba w meza polece bo nie wiem czy wypada w rozowym Pleyboya po szpitalu sie wlec :ico_oczko: a maz ma bialy i wielki wiec brzuchol obwine...Ja tam pije Stella Artois 0,5%...jeszcze by sie papierosek przydal :ico_noniewiem: ...ach

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

10 cze 2008, 22:56

...Ja tam pije Stella Artois 0,5%...jeszcze by sie papierosek przydal ...ach
Nawet mi nie mow :ico_sorki: Co ja bym dala za browarka i fajeczke,ach!
nie martw sie ja chyba w meza polece bo nie wiem czy wypada w rozowym Pleyboya
W sumie dlaczego nie?Ja tam bym wystapila :ico_haha_01: Czujesz miny poloznych?

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

10 cze 2008, 23:08

Ale drukarnia kobitki :ico_haha_01:
agunia--brzuszek coprawda pokazny,ale czego tu sie wstydzic.Wrecz przeciwnie ,powinnismy byc dumne,bo pod serduszkiem nosimy nowe zycie.
marta-ja popralam i poprasowalam ciuszki tak ze 3tyg. przed porodem.Poukladalam do szafek i juz.Przeciez przez ten czas sie kurz nie zebral,wiec nie ma co sobie glowy tym suszyc :ico_oczko:
Wielkim bledem bylo nakupowanie za duzo ciuszkow poniewaz dzeiciatko bardzo szybko rosnie i w duzej czesci ubranek nawet nie chodzil.Jak wydobylam z szafy by mu zalozyc to juz byly za male :ico_noniewiem: a szkoda bo pokupilam takie bajeranckie ciuszki.TEraz czesc oddam mojej siostrze ktora spodziewa sie synka,a reszte zostawie sobie,chybaze wyszloby ze ja tez bede miala core to oddam je wszystkie ktore mam.Ucieszy sie napewno :ico_oczko:

A ja szlafroku nawet nie potrzebowalam.Mialam tylko kilka swiezych pizamek.Jedna to malo.Pozatym do porodu ubierzcie jakas ktora bedziecie mogly z lekkim sercem wyrzucic bo nie bedzie sie nadawala do spania.
JA sobie ladna kupilam,a jakOscarek sie urodzil to mi odrazu go polozyli na brzuch no i pizamka cala byla ubrudzona--normalne.
Poszla odrazu do smietnika.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

10 cze 2008, 23:13

ja popralam i poprasowalam ciuszki tak ze 3tyg. przed porodem.Poukladalam do szafek i juz.Przeciez przez ten czas sie kurz nie zebral,wiec nie ma co sobie glowy tym suszyc
Wielkim bledem bylo nakupowanie za duzo ciuszkow poniewaz dzeiciatko bardzo szybko rosnie i w duzej czesci ubranek nawet nie chodzil.Jak wydobylam z szafy by mu zalozyc to juz byly za male a szkoda bo pokupilam takie bajeranckie ciuszki.TEraz czesc oddam mojej siostrze ktora spodziewa sie synka,a reszte zostawie sobie,chybaze wyszloby ze ja tez bede miala core to oddam je wszystkie ktore mam.Ucieszy sie napewno
Normalnie miesiac temu slowo w slowo to samo napisalam :ico_haha_01: Zreszta kierujac sie wskazowkami mojej mamy.Powiedziala,ze dla noworodka to doslownie 3 zmiany bielizny,bo ona plakala jak nie mogla nas ubrac w ciuszki ktore miala,a jeszcze kazdy kto rzychodzil przynosil!Pranie tez kazala robic najwczesniej miesiac przed porodem.A gdzie Ty sie podziewalas?

[ Dodano: 2008-06-10, 23:16 ]
JA sobie ladna kupilam,a jakOscarek sie urodzil to mi odrazu go polozyli na brzuch no i pizamka cala byla ubrudzona--normalne.
Poszla odrazu do smietnika.
Rany ja myslalam ze mi jedna koszulka wystarczy :ico_olaboga: W sumie to zostala mi jedna w ktora sie jeszcze mieszcze,spie w koszulkach meza :ico_noniewiem: No coz trzeba kupic,dobrze ze o tym wspomnialas

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

10 cze 2008, 23:18

JA niestety nie mam zawsze czasu na komp,bo OScarek pochlania mi sporo czasu hehe.Zobaczycie i doswiadczycie same jak to jest jak juz maluch w domu.Chybaze ktoras juz ma jedno dziecko??
A z dwojka juz calkiem nie bede sie nudzila :-) Ale to byla nasza przemyslana decyzja,zeby za mlodu i w malych odstepach czasowych urodzic drugie.Odchowam troche i bede mogla skupic sie na pracy zawodowej.

DZiewczyny napiszcie mi jak wy kopiujecie same urywki tekstu poprzedniczek??Bo caly tekst to wiem jak sie kopiuje.

miszka-- w poprzedniej ciazy tez oblegalam szafe mego malzonka hehe.I tak jak ty pozyczalam sobie koszulki :-) w tej jeszcze mieszcze sie w moje.

JA musialam zmieniac codziennei pizamki ,jak mialam swiza czulam sie o niebo lepiej.
Oj te pierwsze dni po porodzei nie sa za fajne.Niedojze wszystko boli to i te oczyszczanie jest poprostu ohydne.Brr ja musialam sie czesto myc ,wtedy samopoczucie bylo lepsze.
A te podpaski takie dlugie i grube,a ja na raz dwie uzywalam i dosc czesto wymienialam---masakra.Sorry za szczegoly :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

10 cze 2008, 23:25

JA niestety nie mam zawsze czasu na komp,bo OScarek pochlania mi sporo czasu hehe.
No tak zapomnialam ,ze juz masz jedno szczescie w domku :ico_oczko:
DZiewczyny napiszcie mi jak wy kopiujecie same urywki tekstu poprzedniczek??Bo caly tekst to wiem jak sie kopiuje.
Tak samo,tylko zaznacza sie ten fragment tekstu,ktorego dotyczy odpowidz,klikasz cytowanie selektywne i gotowe :-)

[ Dodano: 2008-06-10, 23:28 ]
Oj te pierwsze dni po porodzei nie sa za fajne.Niedojze wszystko boli to i te oczyszczanie jest poprostu ohydne.Brr ja musialam sie czesto myc ,wtedy samopoczucie bylo lepsze.
A te podpaski takie dlugie i grube,a ja na raz dwie uzywalam i dosc czesto wymienialam---masakra.Sorry za szczegoly
Wiem cos na ten temat,juz mam jedem porod za soba,niestety dzidzia nie zyje.Nie mialam go przy sobie i nie dawalam rady,az sie boje pomyslec jak dam sobie rady z dzieckiem po porodzie bez zadnej pomocy z zewnatrz.Ani usiasc,to podmywanie tez kosmos,bo co 5 minut,ja bylam szyta 7 szwami wiec sama rozumiesz co sie dzialo....

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 cze 2008, 23:28

DZiewczyny napiszcie mi jak wy kopiujecie same urywki tekstu poprzedniczek??Bo caly tekst to wiem jak sie kopiuje.
tam gdzie masz szybka odpowiedz masz na dole cytowanie selektywne...zaznaczasz takst i kopjujesz

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość