Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

25 cze 2007, 21:24

Avisek mój synek w pażdzierniku skończy 5 lat.Masz super przychodnię ,że możesz tak chodzić i ważyć małą bo u nas dzieci zdrowe tylko w czwartek :ico_zly: i w sumie nie wiem ile mała przybrała i czy wogóle przybrała bo mi się cały czas wydaje taka chudziutka.A kołysanie też lubi tylko staram się jej nie przyzwyczajać , bo co to bedzie jak wrócę o pracy i zostanie z opiekunką.

Julii kochana tak to juz jest ,że najpierw czekamy i nie możemy się doczekać a póżniej tęsknimy za odrobiną swobody,snem i tą beztroskę sprzed brzuszka.A teraz nawet jak uda się z domu na chwilę czmychnąć to mąż za moment dzwoni "wracaj z tymi cyckami"Samo życie :-D , ale tak bardzo kochamy nasze maleństwa mimo tych zarwanych nocek i worków pod oczami.Każdy uśmiech czy leniwe przeciąganie we śnie powoduje ,że łezka się kręci i............ człowiek zapomina ,że jest żle.
Nie martw się słonko, jutro bedzie lepiej :ico_pocieszyciel:

Ja nie wyobrażam sobie ,że mogłabym nie mieć dzieci :-)


kolorowych snów, pełnych cycuchów i pobudki dopiero o 6 rano

pa

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

25 cze 2007, 22:48

Ojejciu dziewczyny tak czytam Wasze posty.. i wcale mi się nie śpieszy do porodu jakoś... :ico_wstydzioch: :-D Ale widzę, ze dzielnie znosicie wszystkie troski, będę jiała u kogo się radzić :-D :-D :-D Ale narazie Wam współczuję :ico_noniewiem:
Beatko Twoja mała to prawdziwa aktorka, super zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Madziorka wypaśne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kamilko musiałabyś się poradzić lekarza co mozesz zazyć, bo tak, to niewiadomo co mozesz brac karmiąc piersią...

Ja właśnie skończyłam p[rasowanie falbanki pod materac i moskitiery, teraz łózeczko juz przypomina miejsce gdzie ktoś mieszka :-D bo dotychczas stało puste tyle ze skręcone :-) pościeli nie będę narazie wkładała, ten zaszcyt kopnie Karola, ja w końcu nie wiem kiedy się rozsypie, a po co ma to się kurzyć, niech lezy :ico_haha_01: zabrała msię za moskitierę, bo juz prasowanie 5 metrów tiulu to raczej facetowi nie zostawię :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 cze 2007, 01:15

acia swietne foteczki i minki malutkiej :ico_brawa_01:
alinko doskonale wiem co czujesz :ico_placzek:
wspolczuje wam laseczki nieprzespanych nocek, bolacych piersi, i tych dolow zmeczenia itd ale z drugiej strony macie piekne zdrowe pociechy... ktore wynagradzaja te wszystkie niedogodnosci :ico_oczko:


Juli pisze:Madziorka- Ty to bedziesz szalona Mamuska

julie ty tez bylas wesola i szalona ciezarowka.. z brzuszkiem mimo wszystko latwiej zyc... :ico_oczko: zwlaszcza jak spac pozwala,nie placze, nie boli :ico_oczko: .. zobaczysz, ze juz za chwile dolacze do waszego zmeczonego, zdolowanmego grona.. :ico_olaboga: ale i szczesliwych mamusiek i kochajacych swe pociechy ponad wszystko hihi :-D

alinko a po ci taka duza moskitiera?? na lozeczko?? ja mam tylko do wozka hihi

wiecie co .. :ico_noniewiem: ja zaczynam sie czuc juz nieswojo z tym brzuchem. :ico_noniewiem: . hihi jakby nie w temacie.. :ico_olaboga: hihi juz tylko z alinka zostalysmy na forum.. :ico_olaboga: reszta brzuchatek gdzies zaginela hihi :ico_placzek:
jak nie urodze do soboty to przenosze sie na lipcowki :-D

a gdzie lucy?????? :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

26 cze 2007, 01:17

dziewczyny ja poki co nie mam kryzysu i za brzuszkiem w ogole nie tesknie :-D jedyne co to mnie moj T bardziej wkurza :ico_zly: mam wrazenie ,ze nic mi nie pomaga ,a jeszcze ma jakies pretensje ,ze np obiadow nie gotuje :ico_puknij: tak mnie dzis wkurzyl,ze nawet rozmawiac mi sie z nim nie chce...zawsze on gotowal i bylo dobrze,a teraz jak ledwo co na oczy patrze wymysla :ico_puknij: gdyby nie moja mama ,to nie wiem jak by to bylo...ona wraca w sobote do polski :ico_placzek: teraz moge nawet na chwile wyjsc,wiec pewnie dlatego sie dobrze czuje,ale jak zostane sama to zobaczymy :ico_noniewiem: T spi w nocy i jeszcze wymysla,ze maly daje popalic,bo np chce jesc ,a dla mnie to on jest anioleczek i jest grzeczniutki,a to,ze w nocy trzeba wstawac,to przeciez normalne...faceci sa czasem dziwni.madziunie przejmuj sie :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2007-06-26, 01:35 ]
madziorka super fotki :ico_brawa_01: a gdzie kupilas taka super czapke ??tez chce taka :-D mnie dzis nie bylo ,bo caly dzien z mama ogladalismy ,,magde m,, na kompie he he
jutro dalsze odcinki,wlasnie sie sciagaja i kompa zamula :-D

[ Dodano: 2007-06-26, 01:37 ]
juli bardzo ladnie wygladasz :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 cze 2007, 02:21

lucy dzieki. czapke kupilam w h&m, ale jeszcze w ubieglym roku... :ico_oczko: choc tam czesto sa fajne czapy wiec moze cos znajdziesz :ico_oczko:

oliverek to owoc waszej cudnej milosci... :-D wiem, ze moze dla mnie to proste ,bo mam maluszka w brzuszku, i spokoj poki co :ico_wstydzioch: ... ale przeciez wasze zycie ma sie zmienic teraz na lepsze, piekniejsze :-D ... oto macie slicznego cudownego czlowieczka :-D ... pewnie niewyspanie, zmeczenie itd nieco odwracaja waza uwage od calej tej pieknej otoczki.. :ico_oczko: ale to wy powiniscie byc dla siebie najwazniejsi... :-D musicie sie kochac,przytulac wspierac i oboje zajmowac sie waszym cudenkiem... :ico_brawa_01: .!!!! wierze, ze wkrotce bedzie dobrze. moze jak mama pojedzie to sie dogadacie. :-D wspolnie.. podzielicie obowiazkami i znajdziecie chwile tylko dla siebie.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tego wam zycze!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

26 cze 2007, 10:09

Brrr.. alez pogoda! Ochyda!
Dzien dobry dzien dobry - dzis, nie wiem czy ze wzgledu na pogode, czy na to ze Duzy Krzys ma urodzinki, Mały Krzys spał jak susel.. A moze wymeczyl sie wczorajszym dniem, kiedy to dobijał matke :-) W kazdym razie spał od 23 do 4 :ico_szoking: a potem zbudził sie o 6.. Wiec prawie cala noc przespał pieknie i mi humorek wrocil - czlowiek wyspany inaczej spoglada na to wszystko :-)
Wczolgalam sie rano do lozka, z czarna matowa puszka Jonniego Walkera - zeby moj Krzys opił nalezycie swoje urodziny no i kolejne z rzedu pepkowe :-) W sobote wyganiam go na dzialke do kumpla, zeby w meskim gronie sponiewierał sie i odreagował conieco :-)
A z rana zadzwonila tesciowa i powiedziala, ze w sierpniu, jak bedzie wesele w rodzinie na ktore strasznie chcemy isc, wezmie Malego do siebie, ja sciagne pokarm, i bedziemy hulac, bawic sie beztrosko, potancujemy, popijemy teeez :-D
Matko.. jak ja marze o szklaneczce whiskey z cola i cytrynka.. :ico_haha_01: jescze tylko poltora miesiaca :ico_brawa_01: hehe
MAdziorka no wlasnie- ja taka zywotna Mamuska byłam, a teraz uziemiona na troche.. To od razu chodze po scianach :-) Poszłabym gdzies do knajpy :-)
No ale wszystko w swoim czasie oczywiscie :-)
Kamilko ja nie wiem czy mam hemoroidy, ale mam okropne problemy z wyproznianiem i od trzech dni sie powstrzymuje bo mam wrazenie ze mnie rozerwie :ico_noniewiem: Tez niedlugo musze pomyslec o jakiejs masci albo czopkach...

Moj MAły Potwor sie budzi, spiesze muz cyckiem :-D Smieszy mnie to wszystko strasznie :-D

[ Dodano: 2007-06-26, 10:56 ]
Matko :ico_olaboga: co tu takie pustki? Ja wiem ze dyskusje o kupkach i takich tam to moze nie rewelacje.. Ale dziewczyny- no poplotkujmy troszke...

A to moj Misio po kapieli - tu przynajmniej spokojny, po 30 min krzyczenia ze chce na cyca :)
Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

26 cze 2007, 10:57

madziorka dzieki za pocieszenie...najgorsze jest to,ze t uwaza,ze to mi odbilo :ico_noniewiem: zobaczymy jak to bedzie he he dzis idziemy zarejestrowac malego :) postaram sie nie czepiac i zobaczymy :-D on teraz tak na luzie sie czuje,bo wszystko robi moja mama albo ja...on czasami obiad zrobi ...to go troche poobgadywalam he he

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

26 cze 2007, 11:14

cześć dziewczynki,

Frydza wychodzi dziś ze szpitala i przesyła wam buziaki.

Już więcej nie zdążę apisać bo mała ulała i muszę ją przebrać.U nas też leje od rana i jest zimno.

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

26 cze 2007, 11:18

juli - ty jestes z sopotu? ale ci zazdroszcze... chcialabym pospacerowac nad morzem... ja w sopocie bylam 2 lata temu na wakacjach, wlasciwie to mieszkalismy w gdansku ale codziennie jezdzilismy do sopotu... bylo super....

dziewczyny czy w tym roku planujecie jakies wakacje?

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

26 cze 2007, 12:04

avisek, Nie.. jestem z Gdanska- tzn mieszkam na obzezach na takim nowym osiedlu.. Ale oczywiscie mam do Sopotu calkiem niedaleko, zreszta mam tam rodzinke no i pracowałam tam zanim nie zaszłam w ciaze :-) Ale generalnie- od urodzenia nad morzem :-)
Co do wakacji - my nie planujemy.. Nie wiem narazie jak wyjsc na zakupy, a codopiero wstrzelic sie gdzies z wyjazdem.. Ciezko mi o organizacje. Mam nadzieje ze bedzie lepiej. Ale ciezko jest złapac tryb rutynowy, skoro codziennie inna pogoda.. I jak tu wychodzic regularnie na spacery, jak dzis wieje i leje :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
Usadziłam Małego na macie edukacyjnej.. Ale jakos niemrawo mu to idzie. Chyba z ta matą jeszcze pojczekam... :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość