Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

22 sie 2013, 21:51

:ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: będzie dobrze,MISIA. wiem, rozstania z kochanymi ludźmi nie są miłe ale jak trzeba, cóż poradzic? Może będzie okazja i Was ściągnie do siebie i będziecie razem.
Na długo Was zostawia?
Buziaki :ico_pocieszyciel: :532: :588:

JENNY masz dobrego lekarza i na pewno i pod względem zapewnienia komfortu porodowego Was zaopiekuje porządnie.
Zobaczysz, podejmie słuszną decyzję .

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

22 sie 2013, 21:53

Moj Anthony przespal w nocy 6godzin! Jestem w szoku. Oby To sie czesciej powtarzalo.
Oby częściej! W zasadzie za niedługo będzie mi sie ten rytm normował.

TIBBY i Tobie Tomek fajnie śpi, super!

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

22 sie 2013, 21:54

witam :)

Małgorzatka
to czekamy na Szymonka,synuś mały,więc powinno szybko pójść :) (bez większego bólu i nacinania tego Ci życzę :ico_oczko: ),
Misia dobrze ,ze będziesz miała u boku koleżanki,nie zastąpią męża,ale zawsze pomogą :-) ,
jenny za 36 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,jeszcze troszkę i Ty już będziesz tulić synusia :-) ,żaden poród nie jest przyjemy,ale każda kobieta, daje radę ,potem już nawet się nie pamięta,będzie dobrze :ico_oczko:,

u nas oki,Mikuś kochaniutki,rośnie jak na drożdżach :-) ,
my w końcu kupiliśmy auto,jutro powinny być papiery i można śmigać :-D ,
w sobotę planujemy jechać do zoo do Poznania :-) ,
zaraz zmykam spać
,dobranoc :ico_oczko:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

23 sie 2013, 07:38

czesc.

jenny zaden porod tak jak pisze donatka nie jest przyjemny ale kobieta musi to przezyc i juz. zobaczysz szybko zapomnisz o porodzie jak juz synek bedzie na swiecie :ico_oczko: przy dzieciach sie szybko o zlych rzeczach zapomina :ico_oczko: moj tez nie byl lekki porod mimo ze byl sn ale ja go wspominal dobrze :-) lekarz z pewnoscia podejmie taka decyzje zeby byla ona i dla Ciebie dobra i dla dziecka :-) glowa do gory wszystkie jestesmy tu z Toba! bedzie dobrze a na zapas nie masz co sie denerwowac bo w Twoim stanie stres to nie jest wskazany.

misia :ico_pocieszyciel: wiadomo ze kolezanki meza Ci nie zastapia ale dobrze ze choc masz takie ktore Ci chca pomoc i pomoga. moze wlasnie maz jak zagosci na dluzej za granica to Was sciagnie do siebie i tam bedziecie sobie zyc lepiej niz tu.
moj tez mysli nad wyjazdem za granice tylko ze po nowym roku i tez juz zaczynam sie martwic jak to bedzie na odleglosc i taka rozlaka wygladac :ico_noniewiem:

Malgorzatka ohoh kobito u Ciebie to sie zaczyna juz cos dziac :ico_brawa_01: szybkiego porodu zycze zeby Szymus zrobil szybkie plum :-D zeby obeszlo sie tez bez nacinania bo nie bedzie az tak bardzo duzo wazyc wiec powinno pojsc sprawnie :-)

ziolo super ze Anthony tak Ci ladnie przespal noc :ico_brawa_01: teraz niech to sie zdarza jak najczesciej :-)

Moj Patryk to teraz standardowo spi mi w nocy 6 godzin i gadzina wiecej nie chce przespac nawet jak mu daje na noc do mleka kleik. tak sobie unormowal ze przespi 6 godzin i tyle i w nocy niestety musze wstawac dalej na karmienie :ico_sorki: no ale coz juz w taki rytm wpadlam tego karmienia ze juz mi to nie przeszkadza jak kiedys.
u nas oki,Mikuś kochaniutki,rośnie jak na drożdżach :-) ,
my w końcu kupiliśmy auto,jutro powinny być papiery i można śmigać :-D ,
w sobotę planujemy jechać do zoo do Poznania :-) ,
super ze Mikus tak pieknie rosnie :ico_brawa_01:
jakie autko sobie kupiliscie???
tylko pozazdroscic wyjazdu do zoo... ja odkad urodzilam to nie jezdzimy gdzies cos zwiedzac bo mnie niestety laktator trzyma w domu :-/ a jak gdzies juz jedziemy to w takie miejsce zazwyczaj do kogos do domu gdzie mam mozliwosc odciagniecia mleka i potem wyparzenia butelek :ico_noniewiem:

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

A u nas z nowinek takich ze moj Patryk wczoraj po raz pierwszy zlapal swoje nozki :-D tylko szkoda ze ja tego nie widzialam tylko moj maz ale zdarzyl zrobic zdjecie chociaz :-)
O tak :-)

Obrazek

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

23 sie 2013, 08:01

Jenny, będzie dobrze! Bez paniki na zaś.
Gosiu, to czekamy. Ja z 3cm z patologii poszłam juz z rana na porodowke ;-) może juz faktycznie na dniach. Oby!

U nas po staremu. 07.09 idziemy na warsztaty z chustowania. Czekam za chusta właśnie.

Tom mi sie juz świadomie uśmiecha jak do niego mówimy. Cyca jeszcze ciągnie.
Dzis idę do ginki na kontrolę i chyba poproszę o tabsy anty.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

23 sie 2013, 17:31

od wczoraj wzielismy sie z mezem na sposob zeby nasz Patryk podnosil chetniej glowke na brzuszku bo od jakiegos czasu jest strasznie leniwy i jak kladlismy go na brzuszku to ani razu glowki nie usniosl a teraz unosi a to dzieki bajkom :-D wlaczamy mu bajki na mini mini + o glowka slicznie idzie do gory :ico_oczko: jakos trzeba bylo znalezc sposob na tego leniuszka :-)

a tu zdjecia

Obrazek

Obrazek

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

23 sie 2013, 22:40

witam:)

my rano byliśmy u mojej mamy,a potem u babci,tam też umył i wyczyścił taty autko i mu oddaliśmy ,bo już mamy swoje :ico_brawa_01:
jakie autko sobie kupiliscie???
tylko pozazdroscic wyjazdu do zoo... ja odkad urodzilam to nie jezdzimy gdzies cos zwiedzac bo mnie niestety laktator trzyma w domu :-/ a jak gdzies juz jedziemy to w takie miejsce zazwyczaj do kogos do domu gdzie mam mozliwosc odciagniecia mleka i potem wyparzenia butelek :ico_noniewiem:
kupiliśmy Opla Zafire, fajne duże autko,7 osobowe,duży bagażnik, także wózek nie trzeba składać, bo wejdzie w całości :-) ,
ja butelek nie wyparzam,myję te w bardzo gorącej wodzie kranowej,

wyjazd do zoo przełożyliśmy na niedzielę,bo jutro mamy gości, rano upiekę jakiś placek,ogarnę mieszkanko i zrobię sałatkę,

my w zeszłym tygodniu byliśmy w parku dinozaurów ,jakieś 115km od nas,więc 2h jechaliśmy ,ale z małym nie było problemu,wzięłam mleko, gorącą wodę w termosie,zimną przegotowaną w butelkę i jak była pora karmienia to mu zrobiłam ,a był taki grzeczny, że jakby go nie było :), Szymkowi się tam podobało, nam też, było super , jak Mikuś skończy 3 latka to na pewno się tam jeszcze raz wybierzemy :-) ,

Monika ślicznie Patryczek trzyma główkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , nasz jest na etapie przekręcania się z jedniego boku na drugi i na brzuszek :), no i już się ślicznie do nas uśmiecha, i zaczyna gaworzyć :-D ,

zmykam spać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

23 sie 2013, 22:56

Nasz Tom też zaczyna gadać po swojemu. Usmiechy sprzedaje na prawo i lewo :-D na brzuszek sie nie przekreci z pleckow. Na boki sie już ładnie kołysze. ;-) Główkę stara sie trzymać sztywno ale jeszcze są momenty ze sie mu kołysze na boki :-D śmiesznie to wygląda. Na brzuszku kładę go na krótko niestety bo sie denerwuje. Ale ćwiczy :-)

Uciekam spac póki ssak też kima. Dopiero niedawno zasnal. Cyc na uspokojenie musiał być.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

24 sie 2013, 06:37

kupiliśmy Opla Zafire, fajne duże autko,7 osobowe,duży bagażnik, także wózek nie trzeba składać, bo wejdzie w całości :-) ,
ja butelek nie wyparzam,myję te w bardzo gorącej wodzie kranowej,


Monika ślicznie Patryczek trzyma główkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , nasz jest na etapie przekręcania się z jedniego boku na drugi i na brzuszek :), no i już się ślicznie do nas uśmiecha, i zaczyna gaworzyć :-D ,
to super auto kupiliscie takie rodzinne sa najlepsze :-) moj maz tez planuje wymienic na takie wieksze bo my w tej chwili mamy 3 drzwiowe i ciezko sie pomiescic w takim :ico_noniewiem:
ja butelki wyparzam bo jakos sie boje myc tylko w bierzacej wodzie a tym bardziej ze moje mleko jest bardzo tluste i czuc to pod palcami jak oplukuje butelke pod woda wiec dla bezpieczenstwa wyparzam.

dziekuje :) moj Patryk sie nie przekreca jeszcze :-/ nie wiem czy to zle czy nie czy jeszcze ma na to czas. wczoraj zauwazylam jak lezy na pleckach to zaczyna pupe do gory podnosic i lapie za nozki. przekrecac sie nie przekreca chyba ze lezy na boku to szybko na plecy sie przekreci bo nie lubi na bokach lezec.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

24 sie 2013, 09:36

Tibby ja nosze Antosia w chuscie kolkowej. Jak nawet biore wozek to zabieram.chuste, bo od razu go uspokaja. Ja moge zawsze go po pleckach glaskac I calowac w czolko. Super sprawa.

Monika szkoda, ze Cie ten laktator trzyma..Moj ma opcje na baterie, wiec odciagam mleko nawet na placu zabaw. Zakrywam ramie kocykiem I nic nie widac.

Misia takie rozstanie z mezem musi byc bardzo ciezkie. Tak jak dziewczyny mowia moze tez tam pojedziecie do meza za niedlugo. Fajnie, ze masz pomocne kolezanki.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość