buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

20 lis 2011, 21:12

cieszę się bardzo że udało mi się znów wrócic do żywych.
Kochana my też się ogromnie cieszymy, że z nami jesteś!!! Będzie dobrze, bo tak być musi :ico_sorki: dla synka, męża, no i dla nas :ico_sorki: jest pewnie ogrom ludzi, którzy poprą moje zdanie. Najgorsze co mogłoby być to to gdybyś sie teraz załamała :ico_nienie: nie nie to jest wykluczone. Twoja siła pomoże Ci wyzdrowieć :ico_sorki: .
A ja osobiście trzymam mocno kciuki i codziennie pomodlę się o Twoje zdrówko :ico_sorki:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

21 lis 2011, 22:00

Witaj Agnieszka!!!!!! milo ze zajrzalas :ico_haha_01:

Badz dzielna kochana jestem z Toba calym sercem :ico_buziaczki_big


Dzis mialam przedostatni kurs na pazurki :ico_brawa_01:

Niestety padam z nog moze ju-tro cos wiecej naklikam :ico_oczko:

[ Dodano: 24-11-2011, 15:21 ]
witam opustoszaly watek :ico_olaboga:

Jestem po USG widzialam nasze drugie malenstwo skakalo, szalalo :ico_brawa_01: wszystko jest dobrze dzidzia zdrowa :ico_brawa_01: az sie poplakalam jak zobaczylam ze znowu rosnie we mnie nowe zycie :ico_brawa_01:

A co tam u was gdzie sie podziewacie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

24 lis 2011, 16:43

widzialam nasze drugie malenstwo skakalo, szalalo wszystko jest dobrze dzidzia zdrowa az sie poplakalam jak zobaczylam ze znowu rosnie we mnie nowe zycie
super :ico_brawa_01: ale Ci zazdroszcze :ico_brawa_01: , tego cudownego uczucia nigdy nie zapomne :ico_sorki:
A co tam u was gdzie sie podziewacie
ja byłam kilka dni u mamy, i nie bralam lapka ze sobą.
Jestem po hospitacji, szkoleniu na tablice interaktywne, no i byłam też na dyskotece gimnazjalistów jako opiekun, no i jakiś taki dołek mnie dopadł, bo uświadomiłam sobie że starzeję się , i te lata młodzieńcze nigdy nie wrócą, a tak by się chciało :ico_placzek:

Adrian ciągle chodzi z gilami, biega juz po całym domku, i świetnie już sobie radzi :-D . W nocy lepiej śpi, ale nadal nie mamy zęba :ico_noniewiem: .

A tak poza tym to monotonność :ico_sorki: , jesień, a ta zawsze mnie przygnębia, mimo, że w tym roku jest naprawdę piękna :ico_sorki:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

01 gru 2011, 14:41

Czesc dziewczyny ale tu pustki :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Tak się zameldowac wpadłąm my mamy dalszy ciąg ząbkowania 2 miesiące temu dwie dwójki na dole poszły i zastój wiec czadzior daje czadu :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_oczko: :ico_oczko: a my dzielnie znosimy foszki i konsekwentne nie wolno niedozwolonego leci, płaczu protestów co nie miara noce ciężkie ale jakoś się zyje .
Pozdrawiamy ząbkująco....

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

02 gru 2011, 00:06

Aga fajnie, że jesteś i gratuluje kolejnych ząbków :ico_brawa_01:
Sorki ale jakoś jestem zrezygnowana patrząc na nasz "umierający" wąteczek i nie będę niec pisać :ico_noniewiem:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

07 gru 2011, 10:00

buzok pisz pisz kto bedzie pisal jak nie my????????????? :ico_sorki: :ico_sorki:

Dziewczyny jak przygotwania do swiat????? Co kupujecie swoim pociechom?????

U nas dobrze Nadia rosnie jak na drozdzach teraz jest troche marudna ida kolejne zabki jak u Agi hehe
A oto Nadia z tata
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

07 gru 2011, 22:43

Witam dziewczyny. Faktycznie tu puściutko :ico_noniewiem:

U mnie jak zwykle brak czasu na pisanie, przeczytać jeszcze czasami jakoś daję radę, ale z odpisaniem gorzej.

Krzysiowi też ząbki wychodzą. Trzy czwórki już ma na wierzchu, została ostatnia -prawa dolna.
Chłopaki trochę chorowali, no ale obyło się bez antybiotyków. Inhalacje dały radę. Z Krzysiem nawet u lekarza nie byłam. Pomimo choroby i ząbków w nocy spał nawet ładnie, najwyżej ze dwie trzy pobudki było. A teraz już wszystko wraca do normy.

Poza tym Krzyś rozrabia na całego :ico_olaboga: biega po całym domu, już się prawie nie przewraca. Tłuką się z Bartkiem o zabawki na całego. Krzyś jest mała zadziora, zabiera coś Bartkowi i od razu ucieka, a jak Bartek mu coś zabierze, to od razu jest straszny lament :ico_oczko: uwielbia nosić zabawki i to im większe tym lepiej

Co do prezentów to ja chłopakom już kupiłam układanki drewniane i puzzle odpowiednie do ich wieku.
A od babci mają dostać podwójne sanki.

Aniula super, że z dzidzią wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 07-12-2011, 22:06 ]
A tutaj w miarę świeże fotki Krzysia
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 07 gru 2011, 23:22 przez gaga22, łącznie zmieniany 1 raz.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

07 gru 2011, 23:11

Witam!
Widze, że coś się ruszyło :ico_sorki:
U nas też ostatnio było troche chorób :ico_noniewiem: , na szczęście tak jak u gagi obyło się bez antybiotyków :ico_sorki: . Mały od trzech dni ma zaropiałe oczko, chyba od katarku, bo ten ustąpił, a oczko zaczęło chorować :ico_noniewiem: , obmywam solą fizjologiczną i już widzę poprawę.

Adrian miał w piątek mały "zabieg"cycorka :-) . Była doktorka u nas na wizycie i stwierdziła, że za mało mu schodzi skórka z cycusia, i trzeba będzie ją mocno naciągnąć, co idzie z tym , że przez dwa dni będziemy misieli mu okładać go rywanolem i będzie go bolało przy sikaniu. Zgodziłam się, bo powiedziała również, że im jest młodszy tym lepiej to zrobić :ico_sorki: , teraz jest już ok, ale co biedny przeszedł przez te dwa dni to :ico_olaboga:
biega po całym domu, już się prawie nie przewraca.
fajnie, to tak jak Adrian, też już wogóle nie potrzebuje pomocy daje sobie rade świetnie sam :-D . Oj i zabawki uwielbia ciężkie nosić :-) . Ostatnio nawet troszkę upitą wodę 2litrową uwidział sobie osić po pokoju, która równowagę mu zaburzała :ico_haha_01: . Wariat z niego cudny :ico_brawa_01:

Co do prezentów to mały dostał pieniążki od dziadków, więc mu kupiliśmy pchaczo-jeździk, i od razu widze, że woli jeździk, bo pchaczek już mu nie potrzebny gdy sam chodzi :ico_sorki:

Gratuluję dzieciaczkom ząbków, i ogromnie z Aduśkiem ich zazdrościmy, bo my nie mamy nadal :ico_placzek:

Aniula śliczne zdjęcia, a tatuś widać w córuni zakochany. Fajnie, że wszystko ok i z tym młodszym dzidziom :ico_brawa_01:

Dziewczyny odzywajcie się częściej

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

08 gru 2011, 09:44

witam z rana jak dobrze sie sie kochane odezwalyscie strasznie sie za wami stesknilam :-D

gaga widze ze macie w domku wesolo :ico_brawa_01: dobrze ze juz po chorobach :ico_sorki:

buzok zabkami sie nie przejmuj napewno niedlugo sie pojawia :ico_oczko: oj biedny Adrianek musial sie wycierpiec :ico_olaboga: no ale racja ze lepiej wczesniej zrobic taki zabieg przynajmniej nic nie bedzie pamie-tal :ico_sorki:
oki uciekam bo mala piszczy

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

08 gru 2011, 13:41

Aniula jej to już 14 tydz, ale to leci :ico_sorki: . Jeszcze troszke a poczujesz ruchy :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość