ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

06 lis 2007, 20:58

a moja juz pół godz :555:

ja dzis znow biore sie za pisanie pracy...
bd potem

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

06 lis 2007, 21:10

no to jeszcze trzy zdjęcia
Alicja jako skejt
Obrazek

Ulubiona pozycja spania Alicji
Obrazek

nowa fryzura wersja ostateczna
Obrazek

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

06 lis 2007, 21:40

ja wpadlam powiedziec dobranoc :ico_buziaczki_big:
jestem padnieta,i idem spaciu....dobranoc wam i buziaki

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

06 lis 2007, 21:48

co ja bym dała zeby Milenka chciała spac w innej pozycji niz na pleckach :( :/

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

06 lis 2007, 21:53

ale wiesz co lady moja czasem przez sen sie przekulni ena brzuch i jest wielka panika placz i wogule
takze nie martw sie mala sie nauczy i znajdzie sobie inne przyzwyczajenie

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 lis 2007, 21:58

Uffff..............

Ewcikzdjęcia super, fryzura bardzo, bardzo korzystna! :ico_brawa_01: Babę zabij...co za wredni ludzie, jeju...jakby co najmniej miała Ci przysłać lekarza na swój koszt, jędza cholerna!!!

Patrycja zdjęcia super, ależ Krystek się fajny zrobił! :ico_brawa_01:

Massumi :ico_szoking: :ico_ciezarowka: ??? no pięknie...hehehhe....rzeczywiście wyluzowany lekarz...

Ladybird23bez przesady...no postępy na pewno jakieś są, czy będą..my to byśmy od razu chciały, żeby dziecko z dnia na dzień nagle se usiadło, albo przepełzało przez pokój... :ico_puknij: no dajmy im więcej czasu, przecież to jeszcze małe głupole...Fakt, jedno dziecko stanie w wieku 7miesięcy, ale inne dopiero w wieku 10-11miesięcy...spokój, tylko to może nas uratować...Ja się nie spodziewam po Hance, że nagle mnie zaskoczy czymś nowym...ech...cierpliwości... A zdjęcia Boskie!!! fakt, Mili ma wypisane na twarzy "wredna matko!"

Irminkoależ z Kingi olbrzymek!!! ale słodkie masz dzieciaki, niech mnie diabli!!! a kitka...rozpływam się...Kuźwa, ja to chyba Hance perukę strzelę, bo w najbliższej przyszłości nie mam co liczyć na kitki... Wirus...porażka...współczuję...

Glizdunia Twoja to normalnie wędrowniczka się zrobiła na całego!!! Śniłaś mi się dziś...przez to jej pełzanie...śniło mi się , że Maya normalnie raczkowała, a potem wstała na kolanka! :ico_szoking: a ja zaczęłam marudzić, że moja to głąb, że to przez Jacka...bo on taki i owaki...A moja mama mówiła...że nie mam się z nim chajtać... :-D :-D no było ostro... :-D dobrze, że to sen...

Anza zazdroszczę tej wagi!!! no, mi jeszcze zostały 2,5kg!!! :ico_brawa_01: od wczoraj robię brzuszki, więc może jeszcze troszkę i będzie dobrze?

U nas w porządku...I jak czytam to, co Ewcik wrzuciłaś o zdolnościach...to moja nie jest taka głupia...Za rączki się podciągnie bez problemu, chwilę posiedzi, z podparciem to już luzik....zabawki se przekłada dowolnie, jak kto chce, sama je znajdzie jak leżą obok, jak leżą przed nią, to potrafi dosięgnąć, troszkę przesunie się w tył...nóżki do stania prostuje...ale tego wolę jej nie robić często, bo bez sensu...No i coś tam gada, na głos bardzo reaguje i wodzi wzrokiem...więc jest ok i muszę se dać luz...
Poza tym...spanie...Ja żyję jak w raju! od dawna śpimy całe noc...no, bywa inaczej, ale to już wyjątki. Po kąpieli (którą ostatnio przecież sama robię... :ico_olaboga: ) ubieranko, młoda czeka w łóżeczku na mleko, potem je, beka i kładę ją...dostaje buzi i krzyżyk na czoło...i mysz pozytywkę, do której już się uśmiecha...gaszę światło, jest cicho ciemno a ja wychodzę. I śpi..czasem się kręci, wyciągnie smoczek i marudzi, ale to normalka nie? w nocy czasem z 2-3 razy też daję smoczek, ale nie budzi się tak bardzo. Je o 6 (czasem ciut wcześniej, czasem później) no i śpi prawie do 8, choć czasem do 7.30, ale wtedy nie zwracam na nią uwagi... :ico_oczko: a potem już witamy dzień... :-D nieźle, bo ostatnio gdzieś czytałam, że mama 11miesięcznego dziecka się cieszyła, że spał ciągiem 8godzin...no i co w tym wielkiego? jak nasze w 5miesiącu spały tyle? a moja śpi 10 i co?
W pracy nuda...pustki...a p opracy się zameldowała mi kumpela, wracała ze mną razem, więc od samego powrotu goście... :ico_szoking: nawet obiadu nie zjadłam...Ona z 6tygodniową córeczką...Hania dopiero wróciła z dziadkiem...zamieszanie na całego. Pojechali o 18.30, więc dopiero jadłam. Potem jeszcze brykałam z Hanką, no a potem kąpiel itp...Zaraz muszę robić :ico_duzepranko: bo Hani się ubrania kończą... :-D
A! u mnie śnieg padał już rano! :ico_szoking: do nonono z taką pogodą...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

06 lis 2007, 22:08

Zborra...no Ty to jestes aparatka..hehehe...sny to miewasz interesujące...hihihi....

moja wprawdzie miala pozna drzemke ...ale nie wyspala sie wystarczajaco....potem slaba jak mucha a jak dostala cyca na dobranoc to oczy jak :ico_szoking: ...no co za gad!!!!!!!!!!!!!i nie spi...i z tatusiem na mecz poszla na tv..... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-06, 21:20 ]
Ewcik...a czemu fryzura miala tyle prob????w pierwszej sie zle czulas?

Anes...to co Cie dzis tak wymeczylo ze juz do wyrka zmykasz?tylko nie zwalaj na malego Damianka :ico_nienie: :ico_oczko:

Lady...a wiesz co...kazdy ma inna ulubiona pozycje do snu...ja sie juz przyzwyczailam i mala klade na boczek nawet jak nie zasnie przy cycu...bo i tak roznie spi....kreci sie niemilosiernie....

mam kilka nowych fotek...zaraz wkleje....
a chcialam juz ostatnio podpytac co robicie z malymi ciuszkami...oddajecie komus albo skladujecie w walizach jak ja?

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

06 lis 2007, 22:20

wpadłam na dobranoc ........ heehe

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

06 lis 2007, 22:29

zbora no ale ja sie boje ze jak pojde z nia do tego lekarza a ona nadal nie bedzie sie obracac chociazby na ten brzuch, to on mnie wysle do jakigos specjalisty, albo cos :ico_noniewiem: no mi sie wydaje ze sie dobrze rozwija tylko taki leniuch z niej i moze dlatego sie tak wkurza jak ja zostawie na macie sama, bo ona jak nie widzi zabawek to sie nie umi bawic??juz sama :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 lis 2007, 22:33

No wiem...jeszcze chciałam napisać o spaniu naszych szkrabów...Ja uważam, że Hania śpi bardzo dużo w porównaniu do innych...bo jak wstanie tak przed 8, to czasem już o 10 je i idzie spać...co prawda tylko na godzinę, ale zawsze. Potem śpi jeszcze jak zje o 14 to usypia , czasem na godzinę, czasem dłużej. No i ostatnia drzemka jest po 16, ale to już ostatnio zawsze trwa 2godziny!!! potem od 18 do prawie 20 zabawa i potem już pada...

Glizduniu ja moje małe ubranka pożyczyłam szwagierce :ico_zly: no nie lubię jej za bardzo, ale jakoś tak nie umiem być wredna. Sama też sporo ciuszków dostałam, więc bez myślenia oddałam. Ale wrócą do nas :-D no po co mają leżeć bez sensu? a potem nie wiem, może część sprzedam? ale chyba się nie opłaci...bo dużo jest fajnych i dobrych, to po co za jakiś czas znów kupować?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość