Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

02 lip 2007, 09:17

alinka - no teraz to mala nie bedzie miec watpliwosci... zdjecia na szóstke...

juli - ja nie moge narazie nosic stanikow z fiszbinami bo od tego tez moga robic sie zastoje.. w ogole mala ciagle chce cycka ze az nie nadazam z produkcja mleka.. normalnie szok.. i nie spi juz tak twardo jak kiedys... lezy niby spi, ale steka, charczy, miauczy, otwiera oczy zamyka... normalnie niewiadomo o co jej chodzi... czy glodna czy co

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

02 lip 2007, 09:37

ech, po kolejnej ledwo co przespanej nocy postanowiłam dziś iść do fryzjera...

co robić...
dzisiaj mam wizyte u lekarza kolejną... i znów pewnie mi powie "czekać"

zastanawiam sie czy sie nie umówić do innego...

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 lip 2007, 09:40

Karla jak Ci ten nie pasi, albo mu juz nie ufasz to pewno, ze idx do drugiego... Zobaczysz co Ci powie.. Moze przynajmniej KTG ci zrobi, będziesz spokojniejsza o dzidizusia :-)
Dziękujemy za komplementy, moze mała wreszcie znajdzie droge :ico_oczko:
Madziorka wklejaj co masz :)
Madzia, czekamy na pełnometrazowe zdjęcie Marcinka z Mamusia :ico_nienie: Ty się tak tu wykrecasz :ico_nienie: :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-07-02, 09:41 ]
A gdzie mój bobas z suwaczka?????????????????????
Był i nie ma...
Moze to przepowiednia ;) moze to taki mądry suwaczek i dzis się rozsypię????

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

02 lip 2007, 09:44

he he to chyba przepowiednia alinka...
moja stekulinka cos sie ukatywnia... trzeba chyba konczyc pogaduszki

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 lip 2007, 10:23

Czesc Kochane ALINKA brzusio super i exit hi hi hi teraz dzidzia napewno wyjdzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

02 lip 2007, 10:42

Witajcie kobietki,

zdjęcia wszystkich maluszków prześliczne.Miałam kilka jarteczek do przeczytania bo też w ciągu ostatnich dni nie mogłam się zalogowac na tt :ico_zly: .

My wczoraj pojechalismy na wieś do mojej cioci i do dziadków mojego męża - jak to mówię w skrócie do babci pra i dziadka pra.U moich dziadków byłam na cmentarzu i strasznie było mi smutno ,że już ich nie ma........

W kazdym razie mała ubrana w kieckę, ile się nałaziłam żeby rajstopy jej kupić :ico_olaboga: , rozm 56/62 a i tak przy duże , ale to nic wygladała bosko.
Maluchy małykały się siweżego powietrza a my miło spędziliśmy czas.

Julka też stęka, warczy itp , to chyba normalne.ale mam inny kłopot - strasznie wysypało ją na policzkach i odstawiłam cały nabiał i po mału schodzi.

Wreszcie wcisnęłam na dupsko moje kochane dzinsy sprzed ciąży, Boże jak się cieszę !
Tylko w koszulki się nie mieszczę , bo cycki mi urosły.Mój M powiedział ,że chętnie mi nowe pokupuje byle tylko te cycki na stałe zostałe , eh ci faceci.

Do gina muszę się wybrać w tym tyg i wybiorę znów zastrzyk antykoncepcyjny dla matek karmiących.Brałam to przy miłoszku i rewelka.

Cóż zmykam bo mojej niuni uruchomiła się rezerwa w żołądku :-D

wpadnę póżniej pa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 lip 2007, 12:33

czesc dziewczyny.widze,ze nie rozpakowane ciezaroweczki ....moze dzisiaj :ico_noniewiem: alinko ja tez zwrocilam uwage na twoj suwaczek,moze cos to oznacza he he taka suwaczkowa przepowiednia...ja sie zabieram za sprzatanie ,bo nie wiem czy polozna zawita czy nie ? :ico_noniewiem: miala byc wczoraj i jej nie bylo,a to do nich niepodobne (do nich ,bo juz bylo 5 roznych he he )...ostatnia :ico_noniewiem: mi powiedziala,ze przyjda ostatni raz ,apotem to juz bedzie taka pani do dzidziusia przychodzic HV z przychodni. .. i teraz nie wiem kiedy mam sie spdziewac...brzydka pogoda,wiec i tak siedze w domku,a kolo 15 przyjdzie t z pracy.madziorka masz racje,jak ja sie t spytalam czemu jak moja mama byla ,o nic nie robil,to powiedzila ,ze my sie o malego zabijalysmy :ico_szoking: a moja mama ledwo mnie dopuszczala :ico_haha_01: ale musiala sie wnusiem nacieszyc ha ha

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

02 lip 2007, 13:41

Witam, nadal nierozpakowana .... Wczoraj wieczorem i dziś rano znów mnie wywalało z forum :ico_zly: No ale w końcu się udało tu dostać :-)
Alinko, foteczka rewelacja, strasznie się uśmiałam :-) Może to rzeczywiście dobry pomysł żeby małej drogę pokazać :-D Mój Krzyś Krzyś próbuje wyciągnąć Niunię na jedzenie - kusi ją tym, że będzie arbuzika i czereśnie jadła, a do mnie mruga oczkiem i pisze na karteczce, że dopiero za rok, dwa :). Mam nadzieję, że niedługo wylezie, bo jak na razie udało mi się ustrzec przed rozstępami na brzuszku (na piersiach, niestety mam). W środę idziemy na ktg. A tak w ogóle to pomimo tego, że nadal jestem :ico_ciezarowka: to mam dziś dobry humor, bo świętujemy z Krzysiem drugą rocznicę ślubu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
OK, zmykam ogarnąć mieszkanko i wypięknić się dla mężusia, bo za 2 godzinki będzie już ze mną i zaczynamy imprezkę. Tym razem nie zaproszę Was, bo to imprezka dla dwojga :ico_wstydzioch: Żeby nie było Wam smutno, to stawiam :ico_tort:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

02 lip 2007, 14:01

cześć przyszłam tylko się przywitać, bo mój mały głodomorek już chce jeść to jlece...

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

02 lip 2007, 14:01

cześć przyszłam tylko się przywitać, bo mój mały głodomorek już chce jeść to jlece...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość